Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
یعنی چی هر چی جای خودش. میگی چرا یه مشت نوجوون نوب آوردن. حالا کاری ندارم صرفا سه تا نوجوون نوب اند از اون سه تا هم یکی شون تو UBW هیچ کاره است (ایلیا 18 سالشه حساب نیست :D)

مگه من حرفی از F/A زدم
F/A رو همه میدونن داغونه
FGO هم آرک های خوبش هنوز انیمه نشده و بعیده هم بشه با این همه پشتوانه داستانی درب و داغونی که پشتشونه

اون HF هم سادگی تو رو میرسونه دیگه. همون جماعت اند ولی از بیخ همه چیش فرق می کنه. من خودم از شیرو تو UBW بدم میاد هنوزم ولی تو HF خیلی ادم تره این بشر. (تو FGO که اصن با موراماسا ترکیب میشه یه چیز عجیبی)

FSN هم که خداست. تازه Hollow Ataraxia هم هست که فقط ویژوال ناول اش هست. اونم خداست

به نظر من گوش دادن به حرف کسی که این سری رو با دید باز بهش نگاه کرده بهتر از کسیه که هنوز تو F/Z گیر کرده :-"
تو هی هر چی که دلت نمیخواسته رو دست چین کردی بعد به نتیجه اولیه ات رسیدی. منم یه زمانی جای تو بودم. الان ولی عروج کردم و میتونم از بقیه سری هم لذت ببرم :>
یعنی هرچی جای خودش دیگه :D
آدم از KH یه چیزی دوست داره ، از Fate یه چیز دیگه :D

در مورد F/GO هم من انیمه ها رو ندیدم، خودشو که بازی کردم میگم :D ، چه آرک های اصلیش، چه ایونت ها

یک زمانی منم برای HF خیلی هایپ بودم و شدیدا منتظرش بودم، چون میگفتن نزدیک ترین خط به F/Zه و احتمالا هم هست

ولی انقدر دیر اومد و انقدر تو این مدت محتوای بیخود ( :-" ) از این دنیای Fate دیدم، که حقیقتا به نظرم آدم توی همون F/Z بمونه خیلی بهتره:D

شیرو اصلا بحث آدم بودن و نبودنش نیست، شیرو با تقریبا 0% سابقه میره جلوی افرادی می ایسته که خدای جادو و قدرتن!
و این مورد توی ویژوال ناول شاید خوب باشه، چون امکان باخت و پایان های بد و مرگ و ... هست
ولی توی انیمه یه بچه رو میبینی که دو هفته ای به سطح خدایی میرسه:|
من با این قضیه وقتی F/Z و اون کست کاراکترها رو دیدم دیگه کنار نمیام:D
یعنی حساب کن ترکیب شیرو با بدترین کاراکتر F/Z ( :-" ) میشن کاراکترهای اصلی F/SNجات :D

چیزی هم دست چین نکردم، صرفا اونجوری که بعد از F/Z اومدم تو سری رو گفتم، و خوب هرچی جلوتر اومدم بیشتر قطع امید کردم :-"
تازه متاسفانه اون مزخرف F/SN 2006 هم دیدم که دیگه خودش تهشه:-" و آثار و ضربه های روحی و روانی که زده هنوز جای خودش باقیه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
2014 fate stay night unlimited blade works
یا
2006 Fate/Stay Night
کدومو می گی ؟ نکنه هردو؟؟

نه Fate Apocrypha رو دارم میگم که داغونه

یعنی هرچی جای خودش دیگه :D
آدم از KH یه چیزی دوست داره ، از Fate یه چیز دیگه :D

در مورد F/GO هم من انیمه ها رو ندیدم، خودشو که بازی کردم میگم :D ، چه آرک های اصلیش، چه ایونت ها

یک زمانی منم برای HF خیلی هایپ بودم و شدیدا منتظرش بودم، چون میگفتن نزدیک ترین خط به F/Zه و احتمالا هم هست

ولی انقدر دیر اومد و انقدر تو این مدت محتوای بیخود ( :-" ) از این دنیای Fate دیدم، که حقیقتا به نظرم آدم توی همون F/Z بمونه خیلی بهتره:D

شیرو اصلا بحث آدم بودن و نبودنش نیست، شیرو با تقریبا 0% سابقه میره جلوی افرادی می ایسته که خدای جادو و قدرتن!
و این مورد توی ویژوال ناول شاید خوب باشه، چون امکان باخت و پایان های بد و مرگ و ... هست
ولی توی انیمه یه بچه رو میبینی که دو هفته ای به سطح خدایی میرسه:|
من با این قضیه وقتی F/Z و اون کست کاراکترها رو دیدم دیگه کنار نمیام:D
یعنی حساب کن ترکیب شیرو با بدترین کاراکتر F/Z ( :-" ) میشن کاراکترهای اصلی F/SNجات :D

چیزی هم دست چین نکردم، صرفا اونجوری که بعد از F/Z اومدم تو سری رو گفتم، و خوب هرچی جلوتر اومدم بیشتر قطع امید کردم :-"
تازه متاسفانه اون مزخرف F/SN 2006 هم دیدم که دیگه خودش تهشه:-" و آثار و ضربه های روحی و روانی که زده هنوز جای خودش باقیه:D

خلاصه که اگه بخوای کس دیگه ای رو هم قطع امید کنی با تمام گنجینه بابیلون میفتم دنبالت :D
سری به این خوبی حیفه دیده نشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
ولی فن سرویسش خوب بود >:)>:)

و fate zero منبع اقتباسش لایت ناوله نه بازی

View attachment 308407
بلی منبع اقتباس F/Z رو میدونم، با اون مشکلی ندارم، مشکلم F/SN و کاراکترهاشه که میگم به درد همون بازی میخورن که آدم پایان بد رو بگیره سریع بیفته بمیره بازی تموم بشه و اون پایان Canon محسوب باید بشه:D

نه Fate Apocrypha رو دارم میگم که داغونه

خلاصه که اگه بخوای کس دیگه ای رو هم قطع امید کنی با تمام گنجینه بابیلون میفتم دنبالت :D
سری به این خوبی حیفه دیده نشه
دیگه منم به عنوان یک مخاطب نظرم رو میگم :p

گنجینه بابیلون میگی، از صاحبش خجالت بکش که همانا جای درستش فقط همون F/Z بود و بس:D

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
💠 [لیک] به‌نظر می‌رسد انیمهٔ جدیدی از سری Fist of the North Star در دست ساخت قرار دارد.

🔸 با توجه به نزدیک بودن چهلمین سالگرد (چهارشنبه، ۲۲ شهریور) این مجموعه، می‌توان انتظار معرفی یک انیمهٔ جدید یا پروژهٔ بازسازی را داشت.

💠 @AnimeListNews

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
کسی اینجا زیرنویس AWه ناروتو شیپودن رو داره؟
و اینکه اینم رفت تو فاز ویرایش قسمت های قدیمی یا نه؟ :-" اگر آره، این نسخه ویرایش شده رو دارید؟

اگر دارید برسونید که یکی رو انداختیم به دام، تا نپریده برسونیم بهش:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
کسی اینجا زیرنویس AWه ناروتو شیپودن رو داره؟
و اینکه اینم رفت تو فاز ویرایش قسمت های قدیمی یا نه؟ :-" اگر آره، این نسخه ویرایش شده رو دارید؟

اگر دارید برسونید که یکی رو انداختیم به دام، تا نپریده برسونیم بهش:-"

توی subscene به صورت چند پارت قرار دادن
Subscene - Subtitles for Naruto Shippuden

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,091
نام
Mohsen
دیگه تو پنل آخر این چپتر رسماً اعلام شد گوجو این فایت رو برنده شده، سوکونا هر چی داشت رو کرد با تمام قدرتش ولی بازم شکست خورد.
نگرانی اصلی من اون کنجاکو لعنتیه. :-SS

یکی اون یکی هم بدن این پسره megumi که دست ساکونا هست.
گوجو رو یه بار محدودش کردن الان هم که برد رسما قوی ترین sorcerer شد عملاً همه چیز تموم شدست
یه چیزی این وسط مشکوکه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر