Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,091
نام
Mohsen

جوجوتسو در کل کار خوبی بود ولی این فایتش یه لول دیگه است..
خیلی خوبه.. :x

ولی از اونجایی که تا الان یه بار این زده یه بار اون زده احتمال میدم چپتر بعدی sukuna یه چیزی رو کنه ورق برگرده.
که امیدوارم اینجوری نشه و همینجا لوپ بشکنه :D چون هم تکراری میشه هم اون میبره :-"

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
جوجوتسو در کل کار خوبی بود ولی این فایتش یه لول دیگه است..
خیلی خوبه.. :x

ولی از اونجایی که تا الان یه بار این زده یه بار اون زده احتمال میدم چپتر بعدی sukuna یه چیزی رو کنه ورق برگرده.
که امیدوارم اینجوری نشه و همینجا لوپ بشکنه :D چون هم تکراری میشه هم اون میبره :-"
دیگه تو پنل آخر این چپتر رسماً اعلام شد گوجو مبارزه قویترین جادوگر جوجوتسو رو برنده شده، سوکونا هر چی داشت رو کرد با تمام قدرتش ولی بازم شکست خورد.
نگرانی اصلی من اون کنجاکو لعنتیه. :-SS

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
دستت درد نکنه فقط فیلر یعنی چی؟! B-) :D
اگه قصد کردی وان پیس ببینی قسمت های ۱۹۶ تا ۲۰۶ رو هم بگیر درسته فیلر هست، ولی از خیلی از قسمت های اصلا بهتره... ولی خب بقیه فیلر هاش واقعا افتضاح و خواب اوره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
نمیرم:-" :D چیه یه مشت بچه لوس و نوب میندازن دور هم:-"

از کسی که کینگدوم هارتز و وان پیس دوست داره شنیدن این جمله به شدت عجیبه :D :-"

شخصیت های نوجوون جو کار رو صرفا تغییر میدن
اونم تازه محدود به UBW میشه که کار Mellow تریه. Heaven's Feel که از Fate/Zero هم دارک تر و فاکدآپ تره با هر متر و معیاری
Strange Fake هم که کلا یه چیز دیگست. نمیدونم جلوی اون میخوای چی بگی. البته بعیده دیده باشی اش :D :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
از کسی که کینگدوم هارتز و وان پیس دوست داره شنیدن این جمله به شدت عجیبه :D :-"

شخصیت های نوجوون جو کار رو صرفا تغییر میدن
اونم تازه محدود به UBW میشه که کار Mellow تریه. Heaven's Feel که از Fate/Zero هم دارک تر و فاکدآپ تره با هر متر و معیاری
Strange Fake هم که کلا یه چیز دیگست. نمیدونم جلوی اون میخوای چی بگی. البته بعیده دیده باشی اش :D :-"
هرچیزی جای خودش:D
KH یه جاست ، OP یه جاست ، Mortal Kombat یه جاست ، GOW یه جا ، F/Zم یه جا :D

HF هم همون جماعت UBW هستن به هر حال:-" اصلا اینکه یه کی مثل شیرو همون 5ثانیه اول داستان حذف نمیشه، بزرگترین مشکل قضیه ست :D بعد این بشر رو میزاری کنار ترکیب F/Z ، میخوای سرت رو بکوبی به دیوار :|

SF رو ندیدم، ولی F/GO و F/A رو دیدم، اونجا هم به اندازه کافی رژه رفتن و بیشتر هی ثابت میکردن، برادر من، اون F/Z تکه! همون رو بچسب خودت رو عذاب نده:D

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

HF هم همون جماعت UBW هستن به هر حال:-" اصلا اینکه یه کی مثل شیرو همون 5ثانیه اول داستان حذف نمیشه، بزرگترین مشکل قضیه ست :D بعد این بشر رو میزاری کنار ترکیب F/Z ، میخوای سرت رو بکوبی به دیوار :|

SF رو ندیدم، ولی F/GO و F/A رو دیدم، اونجا هم به اندازه کافی رژه رفتن و بیشتر هی ثابت میکردن، برادر من، اون F/Z تکه! همون رو بچسب خودت رو عذاب نده:D
1694239420266.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین

یعنی چی هر چی جای خودش. میگی چرا یه مشت نوجوون نوب آوردن. حالا کاری ندارم صرفا سه تا نوجوون نوب اند از اون سه تا هم یکی شون تو UBW هیچ کاره است (ایلیا 18 سالشه حساب نیست :D)

مگه من حرفی از F/A زدم
F/A رو همه میدونن داغونه
FGO هم آرک های خوبش هنوز انیمه نشده و بعیده هم بشه با این همه پشتوانه داستانی درب و داغونی که پشتشونه

اون HF هم سادگی تو رو میرسونه دیگه. همون جماعت اند ولی از بیخ همه چیش فرق می کنه. من خودم از شیرو تو UBW بدم میاد هنوزم ولی تو HF خیلی ادم تره این بشر. (تو FGO که اصن با موراماسا ترکیب میشه یه چیز عجیبی)

FSN هم که خداست. تازه Hollow Ataraxia هم هست که فقط ویژوال ناول اش هست. اونم خداست

به نظر من گوش دادن به حرف کسی که این سری رو با دید باز بهش نگاه کرده بهتر از کسیه که هنوز تو F/Z گیر کرده :-"
تو هی هر چی که دلت نمیخواسته رو دست چین کردی بعد به نتیجه اولیه ات رسیدی. منم یه زمانی جای تو بودم. الان ولی عروج کردم و میتونم از بقیه سری هم لذت ببرم :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر