Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,433
نام
aliakbar
خب Vinland Saga فصل دومش هم تموم شد و جز چند قسمت اخر که خوب بودن اما به طور کل از نظرم فصل کسل کننده ای بود! در مقابل فصل یک که بی نظیر بود. چه شروعی داشت چه فرازو نشیب هایی طی کرد برعکس فصل دوم که داستان فقط رو دور موعظه گویی بود!
از طرفی Damon Slayer هم داشتیم که بلاخره ارک جزیره هم به پایان رسید و عجب اپیزودی بود. هرچقدر که بنظرم این ارکه خیلی طولانی شده بود ولی قسمت اخرش جبران کرد.
دارم Heavenly Delusion میبینم که خیلی خوبه. این قسمت اخری هم که اومد داستان رو به جاهای جالبی برد :D
Hell's Paradise هم میبینم که بنظرم پتانسیل خوبی داره و از این تیپ شخصیت هایی داره که خوشم میاد و فضای داستانیش هم جالبه.
یه چندتا انیمه تموم شده دیدم که دوست دارم راجع بهشون صحبت کنم
اول از همه گل سرسبدشون Cowboy bebop ، اقا عجب انیمه ی خوبی بود. چه اتمسفری داشت چه شخصیت های موندگاری داشت. اصلا عطر و بویی منحصر به فردی داشت که ادم رو با خودش میبرد. واقعا بی نظیر بود. یه چیز بگم که فکر کنم کفر گویی باشه برای این تاپیک و اون اینکه Cowboy bebop رو دوبله فارسی دیدم :D هم دوبله انگلیسی تست کردم و هم جاپونی ولی فارسی ایش واقعا خوب بود. صداها نشسته بود روی شخصیت ها و کارکترها به قولی درومده بودن و یه تجربه فوق العاده ای بود.
بعدش Chainsaw man رو دیدم که خیلی خوشم اومد. :D
One punch man رو دیدم که عالی بود، عالی! کلی با ایده ی انیمه حال کردم. شما فکر کن اومده کلیشه داستانی قهرمان قدرتمند که همیشه یک نقطه ضعف داره رو از بین برده و قهرمان داستان رو گذاشته بدون هیچ گونه نقطه ضعفی! بعدشم با اون شخصیت پردازی و حال و هوا !خب این بی نظیره :D
Death note رو دیدم ، که معمولی بود!
View attachment 297992
احساس میکنم زیاد به سلیقه من نمیخورد :D
بعد اقا یه انیمه دیدم به اسم Golden Boy نمیدونم بین انیمه بین ها در چه جایگاهیه ولی از نظر من این ته انیمه بود :)) من با هر فریم این انیمه از خنده دل درد میگرفتم. شخصیت پسره فوق العاده بود. از این تین ایجرهای شهو**تی که اخر هر داستان بیچاره شانس نداشت و دستش از همه میل هاش کوتاه میموند ولی تاثیر شگرفی روی ادمهای اطرافش میذاشت و این ادم یه خریت شخصیتی داشت همراه با ذکاوتی بالا :)) .بنظرم یکی از بهترین پایانها رو هم داره. :D
یه سه قسمتی هم Jujutsu Kaisen دیدم که پسندیدم.
انصافا باید قبول کرد که مقدسات و محرمات دیگه جایی تو جامعه ندارن
قبلاً اگه تو مسجد شراب میخوردی جرم کمتری از انیمه دوبله انگلیسی داشت.
ولی این روزا تو روز روشن مقدساتی مثل cowboy bebop رو با دوبله فارسی نگاه میکنن و به خودشون اجازه میدن اینجا تعریف کنن و کسی هم کاریشون نداره.
آقا اگه انیمه دوبله دیدن آزاد شده پس دزدی و قتل هم موردی نداره.

لطفاً خودت یه بلایی سره خودت بیار

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
انصافا باید قبول کرد که مقدسات و محرمات دیگه جایی تو جامعه ندارن
قبلاً اگه تو مسجد شراب میخوردی جرم کمتری از انیمه دوبله انگلیسی داشت.
ولی این روزا تو روز روشن مقدساتی مثل cowboy bebop رو با دوبله فارسی نگاه میکنن و به خودشون اجازه میدن اینجا تعریف کنن و کسی هم کاریشون نداره.
آقا اگه انیمه دوبله دیدن آزاد شده پس دزدی و قتل هم موردی نداره.

لطفاً خودت یه بلایی سره خودت بیار
حالا یه انیمه دوبله فارسی دیدیم چرا اینجوری میکنی

1687730999961.gif

ولی انصافا برو یدور cowboy bebop رو دوبله فارسی ببین متوجه میشی چقدر دلنشینه مخصوصا صدای فیا

1687731513892.gif

=============
چرا همه انیمه ها یهویی فصل تموم کردن! اون از Damon slayer ، ازونطرف Vinland Saga و اینهفته هم Heavenly Delusion! مخصوصا HD که این فصل کاش اپیزود های بیشتری داشت داشتم کیف میکردم هر هفته. جزو انیمه های خوبی بود که داشت پخش میشد. الان فقط بین انیمه هایی که مونده و دارم میبینم Hell's paradise مونده. این قسمت اخری هم که پخش شد بنظرم خیلی خوب بود.
Jujutsu Kaisen هم راستی بلاخره کل فصل رو دیدم و اینم به دل نشست ولی نفهمیدم اخرش چی شد! 8->

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,687
ayo

اپیزود 1066 وان پیس رو یکی از دوستان داشت استریم میکرد دیدم

این که خوب انیمیت شده درد فن بیس چیه؟ :D البته بازم Still Image و فلش بک زیاد داشت ولی خوب راضی بودم :D

آیا شانسی قسمت خوبی رو دیدم یا همه اپیزود های جدید در این حد انیمیت شدن؟ :D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
ayo

اپیزود 1066 وان پیس رو یکی از دوستان داشت استریم میکرد دیدم

این که خوب انیمیت شده درد فن بیس چیه؟ :D البته بازم Still Image و فلش بک زیاد داشت ولی خوب راضی بودم :D

آیا شانسی قسمت خوبی رو دیدم یا همه اپیزود های جدید در این حد انیمیت شدن؟ :D
مبارزات اصلی رو خیلی خوب کار کردن (لوفی ، زورو، سانجی ، این قسمتم کیدو و لا )
بعدش مبارزات سیاهی لشکرها رو کمتر آب و تاب گرافیکی دادن بهش (البته نه همشون) مثلا یه قسمتم داشتیم چهار تا خط بوده کلا :D
ولی در کل پیشرفت داشتن تو کیفیتش و راضی کننده س، بقیه دیگه زیادی سخت میگیرن نمیشه انتظار داشت تک تک قسمت هاش گرافیکی مثل قسمت های کیمیتسو داشته باشه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
مبارزات اصلی رو خیلی خوب کار کردن (لوفی ، زورو، سانجی ، این قسمتم کیدو و لا )
بعدش مبارزات سیاهی لشکرها رو کمتر آب و تاب گرافیکی دادن بهش (البته نه همشون) مثلا یه قسمتم داشتیم چهار تا خط بوده کلا :D
ولی در کل پیشرفت داشتن تو کیفیتش و راضی کننده س، بقیه دیگه زیادی سخت میگیرن نمیشه انتظار داشت تک تک قسمت هاش گرافیکی مثل قسمت های کیمیتسو داشته باشه :D
کلا وضعیتش از فاجعه ی فیشمن آیلند تا قبل وانو ، خیلی بهتر شده، حتی همون بخش سیاهی لشکرها

اگر فقط یه مدت 6 ماهه مثلا برن فیلر (چون پخش که قطع نمیکنند)، یک سری دیگه از مشکلاتشم میتونه حل بشه/بهتر بشه:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,112
نام
محمد علی
کلا وضعیتش از فاجعه ی فیشمن آیلند تا قبل وانو ، خیلی بهتر شده، حتی همون بخش سیاهی لشکرها

اگر فقط یه مدت 6 ماهه مثلا برن فیلر (چون پخش که قطع نمیکنند)، یک سری دیگه از مشکلاتشم میتونه حل بشه/بهتر بشه:D
برای وان‌پیس و طرفدارهاش همه چی کش‌دارش خوبه:-<
مثلا به جای ۲ قسمت فیلر، دوست دارن ۶ ماه فیلر ببینن:-"

این دندون لق رو بکشید و بندازیدش بود. همگی به سمت منهواهای چینی بیایید.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
برای وان‌پیس و طرفدارهاش همه چی کش‌دارش خوبه:-<
مثلا به جای ۲ قسمت فیلر، دوست دارن ۶ ماه فیلر ببینن:-"

این دندون لق رو بکشید و بندازیدش بود. همگی به سمت منهواهای چینی بیایید.
به خاطر اینکه دو قسمت فیلر جوابگو نیست :D
مانگا بعد وانو ، دو تا یک ماه رفته استراحت
جدا از اینکه پخشش دو هفته میاد و یک هفته نمیاد در حالت عادی، و انیمه هر هفته ست:D

باید خیلیییی برن فیلر، که بعدا خود داستان اصلی رو کمتر آب ببندن توش:D
حداقل فیلر رو طرف نهایت میگه نمیبینم:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
این ایام Anime Expo یه سری شکارهای خیلی خوبی از دل دنیای انیمه داشتیم
خوب هاشو این جا میذارم

اولیش خیلی ربطی به Anime Expo ژاپن نداره ولی تو مصادف شده با همون زمان و مراسم
سر همین این جا میذارمش. اونم ویدیوی تبلیغاتی جدید Fate Grand/Order ـه که از حیث موسیقی و انیمیشن یه چیز تخیلی خوبیه
این ژاپنیای کثافت خیلی تو این مدل تریلر ساختن ها خدان :D

البته اگه فکر کردن با این کارها من تن میدم به بازی گاچا کردن، غلط کردن :D (ولی آقامون اسکندر و کینگ حسن، و بانو آرتوریا و ژان دارک با اون همه ابهت... فاک مای لایف :((:(()
همزمان هم البته داره تبلیغات کوتاه تلویزیونی Fake Strange/Fake Whispers of Dawn هم پخش میشه که اون رو لازم نیست من رو Bait کنن
I will be there no matter what :D

==============================

خبر بعدی برمیگرده به سری جدید و ریمیک Spice and Wolf
تریلر کاملش دیروز اومد

که تریلر محشریه و طراحی کاراکترها هم عالین
یخورده من هنوز با صدای هولو مشکل دارم ولی در کل اگه اقتباس بهتری از انیمه اول باشه میریم که یکی از اقتصاد-محور ترین انیمه های چند سال اخیر رو داشته باشیم :D

================================

و البته خبر آخر... اوفففف
Sousou no Frieren
تریلر دوم انیمه اقتباسی از این مانگای شاهکار هم اومد.
من قبلا در مورد Sousou no Frieren این جا به کرات نوشتم ولی اگه ورژن خلاصه شو میخواید یه مانگای به شدت خاص تو ستینگ فانتزیه که سالی که اومد جوایز رو درو کرد از بس خوب بود

و حالا انیمه اش نه تنها داره توسط استدیوی MadHouse ساخته میشه (و اونم مدهاوس تو یکی از بهترین حالت های خودش این جور که از تریلرها مشخصه)
بلکه کار هم دست کارگردان Bocchi the Rock ـه که یکی از بهترین انیمه های پارسال بود خودش
و از قبل هم میدونستیم که آهنگساز انیمه هم کار همونیه که آهنگ Violet Evergarden ها رو نوشته که اصن نیاز به معرفی نداره
و خبر خوب آخر هم این که قسمت اول انیمه یه قسمت اسپشیال دو ساعته است
یعنی سور و سات ـه که اینا به پا کردن \m/\m/

خلاصه دیروز روز خیلی خوبی بود برای اخبار انیمه ای :x

(هاع در صورتی که براتون سواله، آره تریلر جدید فصل دوئه Jujutsu Kaisen هم اومد طی مراسم But we don't talk about that here :D)

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
AWHT_Mushoku_Tensei_II_Isekai_Ittara_Honki_Dasu_E00_1080p.mkv_snapshot_04.03_[2023.07.02_21.51...jpg

به به بالاخره قسمت 0 فصل دوم موشوکو تنسه اومد
And It's indeed Sylphie-... I mean, It's Fitz time B-)

نوبت قصه دختریه که تو یه ظهر به ظاهر عادی همه چیزش رو، حتی رنگ موهایی که ازش متنفر بوده رو، از دست میده و در عوض مجبور میشه یه زندگی به شدت متفاوت تر و پیچیده تری رو تجربه کنه
کار انیمه برای این که این قصه رو الان تعریف کنن کار بدی نیست
ولی بدونید تو همه ورژن های رمان این قصه خیلی جلوتر و اواسط آرک آکادمی تعریف میشه. منتها نکته در مورد رمان اینه که خیلی از خوننده ها صرفا تو مواجهه با متن و توضیحات رمان متوجه ارتباط Fitz و این دختر بدشانس داستان ما نمی شن ولی تو انیمه تو یه نگاه و با یه صدا همه چیز واضحه. لذا توضیح سریعتر همه چی رو ساده تر می کنه.

در کل از همون زمان معرفی فصل دوم یه سری نگرانی درمورد حفظ کیفیت رویایی فصل اول وجود داشت
قسمت 0 ثابت می کنه که شاید تو برخی زمینه ها یه خورده عقبگرد داشته باشه با لحاظ کیفی این فصل نسبت به فصل پیش، ولی هنوز تا جایی که نوبت به اقتباس صحنه های مهم، اتمسفر خاص سری و اکشن میشه، موشوکو تنسه هنوز استثناییه
و البته این قسمت به صورت استثناء فضای خاص و درگیری های سیاسی ای که داره خیلی به بخش های مربوط به اواخر داستان نزدیک تره از لحاظ فضا و اتمسفر تا اتفاقاتی که قراره تو ادامه فصل بیفته

به امید یه فصل 25 قسمتی شاهکار دیگه

از اون جا هم که من تقریبا دو سالی میشه که رمان موشوکو تنسه رو خوندم برخلاف زمان فصل اول که همه چی تو ذهنم تازه بود این جا ممکنه یادم بره چیا حذف و اضافه شده و بعدا که خود کامیونیتی ردیت و یوتیوب و... همه چیز رو چک کرد بیام این جا براتون تعریف کنم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
میدونم این جا فقط من پست میدم
ولی بهم حق بدید
داره چیزهایی که من سال ها منتظرشونم پشت سرهم خبرهاشون میاد یا قشنگ پخش میشن.

و شاید یکی از مهم ترین انیمه هایی که این فصل منتظرش بودم یه قسمت اسپشیال یه ساعته از سری Fate ـه.

1688377630868.png

Fate Strange Fake رو قبلا در موردش صحبت کردم
سال 2008 یه ایده احمقانه به سر بر و بچ Type Moon میزنه که "چی میشه اگه جنگ جام مقدس سری فیت برای یه بار هم که شده تو آمریکا رخ بده" :D :p و یه سایت تو اینترنت وا می کنن به اسم Fate States/Night تو روز اول آوریل و تو خود April's Fool Day ملت رو سرکار میذارن. :D

این میگذره تا این که چند سال بعد به سر ریوگو ناریتا نویسنده انیمه هایی مثل Baccano و Durarara میزنه که حاجی... چی میشه اگه واقعا یه جنگ جام مقدس تقلبی تو آمریکا رخ بده :-? و شروع می کنه برمبنای خیلی از ایده های همون جوک سال 2008 شرکت Type Moon شروع می کنه یه رمان طولانی نوشتن به اسم Fate Strange Fake. اگه دورارارا و باکانو رو دیده باشید با استایل نویسندگی ناریتا اشنایی دارید. این بشر استاد گردوندن داستان هاییه که حول محور روایت جندجانبه از دید چند تا شخصیت ـه است.
یعنی خلاصه که این بشر ساخته شده تا یه داستان فیت بنویسه

و Fate Strange Fake سر همین یه دلیل یکی از بهترین اسپین آف های سری Fate شناخته میشه

ولی گوربابای این توضیحات ابتدایی
قاعده سری فیت و جنگ جام مقدس رو که میدونید؟ هفت تا جادوگر، به عنوان مستر انتخاب میشن و هر کدوم یه سرونت رو از بین روح قهرمانای تاریخی انتخاب می کنه و درگیر یه جنگ مخفیانه طی شب میشن تا سرونت ها همدیگه رو بکشن و روح شون کالبد جام رو پر کنه تا این که فقط یه سرونت بمونه و جام فعال شه
Typical Stuff
ولی خب کسایی که Fate Stay Night رو دیدن میدونن که همه چیز همیشه طبق قاعده پیش نمیره. کستر با Rule Breaker برای خودش یه اساسین دیگه احضار می کنه و مدوسا به عنوان رایدر اصن روح قهرمانانه نیست و اصن در مورد آرچر اون انیمه بهتره صحبت نکنیم که گیج نشید
این در مورد بقیه انیمه ها و بازی های فیت مثل Apocrypha و کل هیکل Grand Order و Extra CCC و... هم صادقه. کلا هیچ وقت هیچی طبق قاعده پیش نمیره.

و با تمامی این اوصاف... سطح بی قاعدگی Fate Strange Fake در یه حد دیگس واقعا. :-t
و برای این که اصن توصیف کنم اینو باید بریم تو اسپویلر که سرونت ها و مسترهای دیگه کی اند؟ این حتی برای کسایی که این قسمت یه ساعته رو دیدن هم یه سری اسپویلر داره (نه از داستان بلکه از هویت بعضی شخصیت ها که گفته نشده)
اگه تا الان یکی از انیمه های فیت رو هم دوست دارید ولی برای این یکی هایپ نیستید، حتما این اسپویلر رو وا کنید که بفهمید با چی طرفید :D

1688379811562.png

داستان همون اول با احضار گیلگمش به عنوان آرچر شروع میشه و به نظر همه چی عادیه تا این که یکی دیگه میزنه تو دو حرکت حق مستری رو از اون بشری که اول کار گیلگمش رو احضار کرده میگیره

بعد می فهمیم باو کلا این جنگه یه تلاش برای کپی کردن از جنگ سوم جام مقدس ژاپن ـه و میخوان تو شهر Snowfield آمریکا خون و خونریزی راه بندازن تا جام رو احضار کنن. و این قدر این کپی شون سوراخ موراخ داره (که می فهمید هر چی جلوتر میریم) که اصن در وهله اول خبری از کلاس Saber نیست :D و با شش تا سرونت برگزار میشه جنگ

فکشن مدیریت کننده جنگ رسما یه گروه SWAT اند که هر جادوگری که خبط کنه رو به گلوله می بندن (American Way) و این تازه شروع کاره.

1688380356921.png

سازمانی که میخواد اساسین رو احضار کنه طبق قاعده جنگ جام مقدس اصولا باید یکی از پرسوناهای حسن صباح و اعضای قلعه الموت رو احضار کنه ولی اینا اشتباهی یه زن مسلمونی رو احضار می کنن که تو همون نگاه اول میگه "Da FuckT هر غلطی که اینا تو این مراسم شون دارن می کنن قطعا کفره" و شروع می کنه به سبک همه اساسین ها شروع به قتل عام همه شرکت کننده های دیگه جام... و با مستر خودش شروع می کنه :-s
یعنی این قدر این بشر عقایدش افراطی بوده که تو Lore فیت، بر وبچ قلعه الموت که خیلی مقید بودن هم این زنه رو گردن نمی گرفتن :D
بعد این فقط اساسین ـه. خود مسترش هم یه آدم روانی ایه که قلبش خشاب داره. فاکینگ خشاب :D و بعد این که اساسین با نوبل فانتازم "زبانیه" اش قلبش رو خورد می کنه، یه مدت بعد یه قلب دیگه جاش میاد و می افته دنبال سرونت اش که دخلش رو بیاره :D

1688380381324.png

از اون ور، فاکینگ برسرکر رو داریم. یه جوجه جادوگر نابغه به اسم Flat میگیره از سر شوق خودشو میندازه وسط این جنگ تو آمریکا. بعد موقع احضار سرونت شما همیشه یه کاتالیزور میخواید تا سرونت مورد نظرتون رو پیدا کنید.
این بشر اشتباهی یه خنجر اسباب بازی از استادش رو به فرض این که کاتالیزوره قرض میگیره و باهاش فاکینگ Jack the Ripper رو احضار می کنه.
بعد از Jack برخلاف برداشت مزخرف اش تو Fate Apocrypha این جا اصن فرم ثابت نداره. یارو چون یه شایعه بوده از همون اول اصن فرم نداره! و دقیقا این قدر مبنای افسانه اش از جنون جمعی برمیاد که تو کلاس برسرکر احضار شده (سر همین هم اصن موجود دیوونه ای نیست و خیلی هم chill ـه :D)

1688380657162.png

بعد وسط این هیری ویری به سر یکی میزنه که با سر به سر گذاشتن طبیعت و کیمرا ساختن (به سبک شو تاکر افسانه ای) به جای یه روح قهرمانانه، یه موجود الهی و نزدیک تر به ذات طبیعت رو احضار کنه.
تیر این بشر خطا میره و خود کیمرا اش که یه گرگه صاحب نشان مستری میشه و دم مرگ از دست صاحبش فاکینگ Enkidu که رنجیر بهشت تو افسانه های باستان سومریه رو به عنوان لنسر احضار می کنه.
و از اون جا داستان از افسانه های سومری میاد قطع به یقین این و گیلگمش با هم اشنایی دارن... زیااااد اشنایی دارن :D
خلاصه که لنسر داستان ما هم یه موجودات خداگونه ایه که قدرتش در حد گیلگمشه و مسترش هم عملا یه گرگه

1688381007203.png

به عنوان کستر هم رییس پلیس شهر گرفته نویسنده مشهور، الکساندر دوماس رو احضار کرده. و این بشر اصن جادو نمیزنه بلکه نوبل فانتازم اش اینه که بقیه رو با مهارت اش به قهرمان تبدیل می کنه
یعنی عملا این بشر رو هوا از هر کی که بخواد قهرمان میسازه و بهشون نیمچه نوبل فانتازم میده. و همین جوری مستر اش صاحب یه گروه نیمچه قهرمانای شخصی میشه که مثل یه ارتش کوچیک کارهاشو انجام میدن.

1688381157473.png

یه خانواده جادوگری هم این وسط میزنه به سرشون که وارد این جنگ شن. ولی شانس بهشون پشت می کنه و دختر مریض شون مستر میشه و اونم اشتباهی به عنوان رایدر، فاکینگ Pale Rider، یه نماد از 4 سوارکار مرگ رو احضار می کنه که این بشر نه تنها اصن روح قهرمانانه نیست. بلکه اصن روح نیست که بخواد قهرمانانه یا شریر باشه. این بشر نفرینه، تو فرم و قابلیت و شخصیت و همه چی، این بشر فقط یه نفرین متحرک ـه!

و این جوری تنها پرده اول از جنگ تقلبی جام مقدس شروع میشه. جنگی که تازه یه پرده دوم داره و خیلی از سورپرایزهاش رو میذاره برای بعد

به شدت دیدن این اسپشیال پیشنهاد میشه
انیمه سریالی شم که دنباله این قسمت باشه تایید شده. البته معلوم نیست کی پخش میشه ولی اگه در همین سطح کیفی باشه به نظرم با یه چیز خداگونه طرفیم

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم... :-"
یه تریلر جدید + تاریخ انتشار انیمه Pluto هم منتشر شد چند روز پیش.

گویا انیمه 8 قسمت 1 ساعته هست و کل داستان مانگا رو پوشش میده.

برای دوستانی هم که اشنایی ندارن، ایشون اثر Naoki Urasawa مانگاکای Monster, 21st century boys و گویا یه داستان تاریک بر اساس Astro boy/Atom هست.

خلاصه اینکه یه داستان کاراگاهی تاریک و سایبرپانکی منتظرمونه. مانگای pluto هم که از نظر امتیاز ها و ... خیلی مثبت هست و مانگاکاش هم که از خوباست، فقط امیدوارم انیمه از نظر مسائل فنی و ... هم مشکلی نداشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر