Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
قسمت دوم نیئر رو دیدم و ظاهرا قرار نیست کاملا مثل بازی باشه و تیکه های جدید هم بهش اضافه کردن :-"
هنوز با هیچکدوم از انیمه های این فصل حس خوبی پیدا نکردم و فعلا دارم سریال میبینم :-" (Wednesday:D)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
پخش ادامه انیمه Nier تا اطلاع ثانوی تاخیر خورد.
دلیلش رو کرونا اعلام کردن!
ای بابا، این سومین انیمه امسال هست که منتظر ادامه اش هستم و تاخیر خورده، چرا آخه؟:-" تازه داشت از قسمت دوم جون می‌گرفت :-"

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
این Puss in Boots: The Last Wish چقدر خوب بود! الکی تعریف نمی‌کردن بچه‌ها:-bd
خیلی لذت بردم و تازه فن Shrek هم نیستم.
جالب اینکه برخلاف عادتم تو انیمیشن‌های غربی، صداگذاری اصلیش بیشتر بهم چسبید تا دوبله فارسی.
بدمن‌ش هم که عالــــــی! =D>:-s

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
بر عکس اکثر بچه ها من اصلا نفهمیدم Puss in boots چرا انقدر معروف و محبوب شد :-"

انیمیشن بدی نیست ها، خیلی هم بامزه و فان هست ولی برای من در حد تعریف هایی که ازش میشد نبود.
حالا انیمیشن من زیاد نمیبینم که باهاش مقایسه کنم ولی arcane مثلا، که بخش های اکشن و... هم داشت، چندیدن سر و گردن بالاتر از Puss in bootsـه :-"

+

این چند روز یه سری فیلم های استدیو گیبلی رو دارم دوباره میبینم، عاقا کلا یادم رفته بود princess mononoke بزرگسالانه و خشن تر از بقیه فیلم هاشون هست :-" اون اولاش یهو جا خوردم.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
بر عکس اکثر بچه ها من اصلا نفهمیدم Puss in boots چرا انقدر معروف و محبوب شد :-"

انیمیشن بدی نیست ها، خیلی هم بامزه و فان هست ولی برای من در حد تعریف هایی که ازش میشد نبود.
حالا انیمیشن من زیاد نمیبینم که باهاش مقایسه کنم ولی arcane مثلا، که بخش های اکشن و... هم داشت، چندیدن سر و گردن بالاتر از Puss in bootsـه :-"

+

این چند روز یه سری فیلم های استدیو گیبلی رو دارم دوباره میبینم، عاقا کلا یادم رفته بود princess mononoke بزرگسالانه و خشن تر از بقیه فیلم هاشون هست :-" اون اولاش یهو جا خوردم.
خب شما با یک انیمیشن سریالی مقایسه نکن
تو همین ۱ سال اگه یه سر به انیمیشن های سینمای مخصوصا غربی بزنی ونگاه کنی میفهمی چرا انقدر pussin boots محبوبه
💸 ناکامی‌های اخیر دیزنی و پیکسار و در مقابل، پیش‌تازی کمپانی دریم ورکس!

انیمیشن "Puss in Boots: The Last Wish" با بودجه‌ی ۹٠ میلیون دلاری تا کنون فروش ۳۰۰ میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی داشته 🫡

این درحالی هست که محصولات اخیر دیزنی و پیکسار مثل انیمیشن "Lightyear" با بودجه‌ی ۲٠٠ میلیون دلاری، فروش ۲۲۶ میلیون دلاری داشته و انیمیشن "Strange World" با بودجه‌ی ۱۸٠ میلیون دلاری، فقط ۷۲ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته!

🏳️‍🌈 در هر دوی انیمیشن‌های دیزنی و پیکسار، شخصیت مکمل همجنسگرا وجود داره که بعضی‌ها دلیل استقبال نشدن از اون‌ها رو همین می‌دونن.

🔵 @AnimotionArt | انیموشن آرت
/SPOILER]
IMG_20230123_173825_573.jpg

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
بچه ها این انیمه Junji ito maniac که قرار بود ۳۰ دی بیاد چی شد کسی خبر داره ؟
فیل‌تر یاری نمی‌کنه برم ببینم و با اطمینان بگم اما فکر می‌کنم Sermovie لینک‌هاش رو گذاشته بود.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بعد از Iron-Blooded Orphans و The Witch from Mercury دارم مدام بیشتر تو Rabbit Hole ـی که گاندام هست سقوط می کنم
اخیرا 6 تا OVA ی مربوط به Gundam: The Origins رو دیدم که محشر بود (نیاز به طومار خودشو داره :D)

ولی الان دارم سری اصلی Mobile Suit Gundam 1979 رو می بینم
خیلی عتیقه است... :D دوست دارم :x

View attachment rapidsave.com_i_love_gundam_0079_music-bm2qief73hg91-480.mp4

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
Screen_Shot_2019-01-09_at_12.43.21_AM_723x.png
جاستین رویلند، یکی از خالقان سریال Rick and Morty به دلیل اتهامات اخیر علیه او از ادامه‌ی پروژه‌ی ساخت این سریال کنار گذاشته شد.
20230125_084304.jpg
▪️شبکه Adult Swim رسما اعلام کرد که همکاری خود با رویلند، که گوینده‌ی هر دو کاراکتر «ریک» و «مورتی» نیز هست را پیرو وقایع اخیر ادامه نخواهد داد. این شبکه همچنین در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که علی رغم این خبر، فصل هفتم سریال «با سخت‌کوشی دست‌اندرکاران بااستعداد سریال» همچنان در دست ساخت قرار دارد.

▪️ جاستین رویلند اوایل این ماه با عنوان‌های خشونت خانگی با صدمه‌ی بدنی و بازداشت غیرقانونی متهم شده بود.

یک اتهام جدید هم بهش اضافه شده که چت هاش با یه دختر ۱۶ ساله در توییتر رو منتشر کردن که در اون چت ها محتوای جنسی و توهین جنسی وجود داره.

20230125_084346.jpg 20230125_084344.jpg
20230125_084347.jpg

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
میگم چرا وضع زیرنویس ها اینقدر خرابه؟ :|
نه که کیفیت بد باشه منظور اینه یه انیمه رو 3 تا سایت مختلف زیرنویس میکنن بعد یه انیمه کلا زیرنویس نمیشه یا یکی دیگه رو چند نفر دیگه زیرنویس میکنن و...
تو این بین ممکنه یه انیمه کلا زیرنویس نشه بعد یه انیمه 3 تا زیرنویس عالی داشته باشه یکی بعد 4یا 5 روز بعد انتشار زیرنویس میاد...
ایکاش یه سازماندهی چیزی میشد بیشتر کارها زیرنویس میشدن و جلوی انتشار زیرنویس جداگانه گرفته میشد اینطوری کلی انیمه هر فصل راحت زیرنویس دار میشن!
من که مشکلی ندارم انگلیسی باشه و... دیگه اینقدر انیمه دیدم بعضا ژاپنی رو هم میفهمم:D ولی واقعا حیف بعضی کارها بدون زیرنویس یا اینقدر زیرنویس هاشون تاخیر داشته باشه و... که از یاد بره و دیده نشه

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
میگم چرا وضع زیرنویس ها اینقدر خرابه؟ :|
نه که کیفیت بد باشه منظور اینه یه انیمه رو 3 تا سایت مختلف زیرنویس میکنن بعد یه انیمه کلا زیرنویس نمیشه یا یکی دیگه رو چند نفر دیگه زیرنویس میکنن و...
تو این بین ممکنه یه انیمه کلا زیرنویس نشه بعد یه انیمه 3 تا زیرنویس عالی داشته باشه یکی بعد 4یا 5 روز بعد انتشار زیرنویس میاد...
ایکاش یه سازماندهی چیزی میشد بیشتر کارها زیرنویس میشدن و جلوی انتشار زیرنویس جداگانه گرفته میشد اینطوری کلی انیمه هر فصل راحت زیرنویس دار میشن!
من که مشکلی ندارم انگلیسی باشه و... دیگه اینقدر انیمه دیدم بعضا ژاپنی رو هم میفهمم:D ولی واقعا حیف بعضی کارها بدون زیرنویس یا اینقدر زیرنویس هاشون تاخیر داشته باشه و... که از یاد بره و دیده نشه
تیم های ترجمه تو انیمه دشمن خونین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر