Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
Trigun Stampede خوبه ها.
مخصوصا از لحاظ بصری که تقریبا 3D هست و انیمیشن ها حرف نداره.
هرچی نمونه مزخرف از ورود 3D تو ذهنتون دارین (اسمش نبر 2016 :-" ) بریزین دور ، استودیو Oragne انیجا ترکونده.
اینهم بزرگترین و پرخرج ترین کارشون تا امروز هست.
View attachment 281834

سبک کار هم وسترن پساآخرزمانی هست.
یجورایی دوباره سازی انمیه دهه 90 هست با تم تقریبا غربی.
انیمه ی دهه 90ش یکی از بهترین انیمه های عمرمه

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
ورزشی رو با پیشنهاد و تشویق خودت که گفتی کوروکو نو بسکت ببینم شروع کردم:D پس اینم میزارم تو لیست:D

انقدری گذشته که اولش فکر کردم اشتباه دیدم که پست دادی:)) کجا بودی بدین گونه تو افق محو شدی:-"

چه چیزا یادت میاد کی ؟ من ؟ :D

هستم ولی خستم دیگه سن رو درنظر بگیری میبینی که دیگه توان پست زدن های سابق رو ندارم :D

درکل همونطور که گفتم اخرین پستم یادم نمیاد چندسال پیش بود ولی اگه وقت کنم یه پست در مورد انیمه های این یکی دو سال اخیر میرم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
عجب این چپتر Oshi no Ko خووووب بود!!

1674125825035.png

نه تنها اصن فکر نمی کردم آکوا همچین کاری کنه

بلکه الان با این حرکت نه تنها زد آریما رو از مخمصه کشید بیرون
بلکه همه مدیا رو انداخت به جون این قضیه شخصیش و الان بابائه هیچ کاری نمی تونه کنه که نره زیر چشم کل مدیا و یحتمل همه گزارشگر ها هم میفتن دنبالش که ته توش رو دربیارن
پشمااام

darkfall

کاربر سایت
Jun 22, 2021
105
ورزشی رو با پیشنهاد و تشویق خودت که گفتی کوروکو نو بسکت ببینم شروع کردم:D پس اینم میزارم تو لیست:D

انقدری گذشته که اولش فکر کردم اشتباه دیدم که پست دادی:)) کجا بودی بدین گونه تو افق محو شدی:-"
one outs هم خیلی باحاله

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی

View attachment 281935

بلکه همه مدیا رو انداخت به جون این قضیه شخصیش و الان بابائه هیچ کاری نمی تونه کنه که نره زیر چشم کل مدیا و یحتمل همه گزارشگر ها هم میفتن دنبالش که ته توش رو دربیارن
پشمااام

کاملا مطمئن بودم این کارو می‌کنه و راستش از کامنت‌های پای مانگا به نظر میومد همه انتظار همین رو داشتن.
فقط یه ذره عناصر ماوراء الطبیعه هم کم کم ممکنه قاطی ماجرا بشه و تر بزنه به همه چی.
اون کلاغه و ماجرایی که توی سفرشون بود یه ذره این احتمال رو می‌بره بالا.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد

View attachment 281935

پشمااام
در مورد این

من دیدم همه جا میگن چه قدر خوب بود و اینا ولی من جدا متنفرم از این چپتر

نه تنها کانا مثل همیشه جز گریه و زاری هیچ کاری نکرد و مثل همیشه اکوا در نقش سوپرمن ظاهر شد و نجات داد مشکل رو این که اکوا رسما هیچی به روبی نگفت و کار خودشو کرد بدجور عصبانیم کرده

یعنی باید فن شدید شیپ بین اکوا و کانا یا در کل شخصیت کانا باشی تا بتونی از این چپتر لذت ببری وگرنه از هر لحاظ به نظرم منطقی نیست این چپتر. اکوا برای اینکه اسیبی به اکانه نرسونه اومد به هم زد باهاش و الانم برای اینکه بیاد فشار رو از کانا برداره اومد این کارو کرد ولی الان مشکلی نداره خواهر خودش بره زیر فشار و اسیب ببینه؟ کلا یه جوریه این قضیه برام یعنی اگه یه نویسنده خوبی بود میگفتم یه چیزی هست که اکوا اینطوری رفتار میکنه و شاید قراره یه دگرگونی شخصیت ببینیم در ادامه ولی با اکا... من که اعتمادی به نویسندگی اکا ندارم ولی امیدوارم حداقل این باعث بشه روبی یه جدلی داشته باشه با اکوا و طوری نشه چپتر بعدی دوباره اکوا یه چیز بگه همه چیز حل شه

من خودم 100% مطمئنم چیزی که باعث میشه رابطه بین اکوا و روبی خیلی بهتر بشه اینه هر دو بفهمن تو زندگی قبلیشون کی بودن ولی بازم امیدوارم قبل اینا روبی نمیدونم ولی یه کاری بکنه

کلا این مانگا به نظرم بعد ارک اول بدجوری داره درجا میزنه یعنی قشنگ مشخصه اکا فقط برای همون ارک اول برنامه ریزی کرده بود و بقیش رو داره با صلوات مینویسه

Last edited by a moderator:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی
دو قسمت جدید از Solo Leveling اومد.
همون طور که می‌دونید (یا اگر هم نمی‌دونید یعنی چیز مهمی نبوده) منهوای Solo Leveling از روی رمانی به همین نام (یا تقریبا به همین نام) اقتباس شده.
بعد از پایان داستان در رمان، چند فصلی هم پساماجرا در رمان هست که شخصیت‌ها بعد از انجام ماجراهای قهرمانانه شون به زندگی معمولی شامل آشپزی، ملیله دوزی، شب جمعه و ... مشغول هستن.

حالا اون قسمت‌ها رو هم در قالب منهوا دارن اقتباس می‌کنن. امروز ۲ قسمت اومده و قراره به صورت هفتگی هر چهارشنبه قسمت‌های جدید منتشر بشه.
احتمالا هدف از اقتباس این قسمت‌ها کمی هم تبلیغ انیمه باشه که امسال میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر