Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
انیمه باز نیستم اولین باره فک کنم اینجا پست میدم :-" ویدئوی MoistCr1tikal ـو داشتم میدیدم در مورد سایبرپانک که شدید تعریف میکرد ازش نمراتشم که بالاس.
چون ستینگ سایبرپانکو خیلی دوس دارم انیمش پیشنهاد میشه اینجا؟ :D و اینکه چند دقیقس هر اپیزودش؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
انیمه باز نیستم اولین باره فک کنم اینجا پست میدم :-" ویدئوی MoistCr1tikal ـو داشتم میدیدم در مورد سایبرپانک که شدید تعریف میکرد ازش نمراتشم که بالاس.
چون ستینگ سایبرپانکو خیلی دوس دارم انیمش پیشنهاد میشه اینجا؟ :D و اینکه چند دقیقس هر اپیزودش؟

10 قسمت ـه...هر قسمت هم نهایت 25دقیقه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
آمدم سراغ The Boy's Abyss و دیدم که قراره به لایو اکشن ازش درست کنن...

گفتم خوب خودشه.... :D

بعد چهار قسمتی ازش خوندم... دادش حداقل میگفتی که +18 هستش :D که به چوخ نرم :)

توی این چهار قسمت خیلی داستان و شخصیت ها من رو نگرفته.... ولی دوست دارم بدونم جلوتر چطور پیش میره فعلا ادامش میدم.

تا قسمت 7ـش پیش رفتم...ولی نتوسنتم هنوز با این جنبه ی +18 اون کنار بیار....خیلی بی منطق هستش.
این کار منو رو یاد مانگای aku no hana میندازه...هر چند که نیمه ی دوم مانگا و پایان ـش من رو خیلی راضی نکرد...ولی نیمه ی اولش روند ـش و شخصیت سازی اون خیلی خوب بودش
خیلی خوب پوچی درون شخصیت اصلی داستان رو نشون داد...ولی توی The Boy's Abyss بنظرم مانگاکا اونطور که باید و شاید تا اینجای کار موفق نبوده....

فقط برام جالبه که رو چه حساب با این ریتم....109 چپتر مانگا پیش رفته....

@Z-fan
تو خودت تا تهش رفتی؟

درست یادم نیس که تو تاپیک دربارش صحبت کردی یا نه...باید برم سرچ بزنم

++++++++++++++++

28066l.jpg

توی MAL میگشتم...بر خوردم به "شب بخیر پون پون" oyasumi punpun
به خودم امدم...دیدم 47 چپتر ـش رو جویدم :|

نوع شخصیت پردازی داستان و روایت اون رو خیلی دوست داشتم....در حین حال که همش یه داستان معمولی ـه ولی خیلی واقعی و قابل لمس بنظرم میرسه.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تا قسمت 7ـش پیش رفتم...ولی نتوسنتم هنوز با این جنبه ی +18 اون کنار بیار....خیلی بی منطق هستش.
این کار منو رو یاد مانگای aku no hana میندازه...هر چند که نیمه ی دوم مانگا و پایان ـش من رو خیلی راضی نکرد...ولی نیمه ی اولش روند ـش و شخصیت سازی اون خیلی خوب بودش
خیلی خوب پوچی درون شخصیت اصلی داستان رو نشون داد...ولی توی The Boy's Abyss بنظرم مانگاکا اونطور که باید و شاید تا اینجای کار موفق نبوده....

فقط برام جالبه که رو چه حساب با این ریتم....109 چپتر مانگا پیش رفته....

@Z-fan
تو خودت تا تهش رفتی؟

درست یادم نیس که تو تاپیک دربارش صحبت کردی یا نه...باید برم سرچ بزنم

++++++++++++++++

View attachment 272677

توی MAL میگشتم...بر خوردم به "شب بخیر پون پون" oyasumi punpun
به خودم امدم...دیدم 47 چپتر ـش رو جویدم :|

نوع شخصیت پردازی داستان و روایت اون رو خیلی دوست داشتم....در حین حال که همش یه داستان معمولی ـه ولی خیلی واقعی و قابل لمس بنظرم میرسه.

من فکر کردم Oyasumi Punpun رو خوندی راستش
وگرنه که شاخ شون همینه واقعا :D

و نه من خودم Boy's Abyss رو تموم نکردم
حد من 20 چپتر بود. بعدش دراپ :D
گفتم مال من نیست. همین جوری پیشنهاد دادم گفتم شاید من باهاش حال نکردم تو حال کنی که دیدم نه... کلا مانگاش مشکل داره :D

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
من فکر کردم Oyasumi Punpun رو خوندی راستش
وگرنه که شاخ شون همینه واقعا :D

و نه من خودم Boy's Abyss رو تموم نکردم
حد من 20 چپتر بود. بعدش دراپ :D
گفتم مال نیست. همین جوری پیشنهاد دادم گفتم شاید من باهاش حال نکردم تو حال کنی که دیدم نه... کلا مانگاش مشکل داره :D

آقا ما رو موش آزمایشگاهی نکنید :))

تعداد مانگاهایی که خوندم به تعداد انگشت های یه دست هم نمیرسه...
اگه مانگای ناروتو و وان پیس زباله رو در نظر نگیریم....

Shigurui رو کامل خوندم....واقعاً شاهکار بودش
Aku no Hana رو هم خوندم.

همین...چیز دیگه ای فک نکنم خونده باشم و یا خوندم، تمومش نکردم و ولش کردم....منو یه صفر کیلومتر خشک در نظر بگیر :D

+++++++++++++++++++

چرا کسی از پارت دوم فصل 6 جوجو چیزی نمیگه....

119844.jpg

خیلی خوب بودش....لامصب هر قسمت طوری تموم میشد که احساس میکردم 10 دقیقه ای بودش.
اصلاً اینکه شخصیت اصلی داستان شده یه دختر....خیلی خوب شده

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
تو Edgerunner به لطف Studio Trigger اگه نگم بهتر از خود CDPR دنیای سایبرپانک Adopt شده دروغ نگفتم . خدایی واسه منی که بازی رو انجام داده بودم مثل بهشت بود انقدری که خود انیمه دقیق یک به یک از رو بازی Adopt کرده بودن (نایت سیتی UI - UX داخل منو ها ساندترک شخصیت های اشنا و ...) لامصب مرزی هم نبود که تو خشونت و محتوای بزرگ سالانه جابه جا نکرده باشن قشنگ تا ته ولوم رو کشیده بودن بالا فقط تنها مشکی که باهاش داشتم یکم نویسندگی دیالوگا بود که بعضا اون تاثیری که باید داشته باشن رو نداشتن.

الان رفتم دیدم بدجوری فید بک مثبت تو سطح اینترنت گرفته و داره همه جا ازش یاد میشه خلاصه به شدت پتانسیل دنیای Cyberpunk واسه ادامه انیمه بالاست امیدوارم فصل بعدیش هر چه زود تر تایید بشه

پ.ن :

1663280760369.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر