Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
من فقط اومدم بگم چپتر های جدید برسرک واقعا مزخرفن مخصوصا این چپتر اخری.

bye
باز آخری یکم بهتر بود ولی واقعا اینو یک دور باید چیزی که میکشن رو نگاه کنند.
واقعا معلوم نیست چی به چیه!:|
آدم از یک طرف میگه کاشکی ادامه نمیدادند از یک طرفم اینکه پایان رو میفهمیم بد نیست.
بنظرم اگر معجزه بشه و انیمه این قسمت ها بشند، باید کارگردان یک تغییراتی در این قسمت ها بده.
---
باز Black Clover یک چپتر خوب دیگه داشت، ایده آرک آخرش خیلی شبیه یکی از ارک های وانپیسه.:D
دیگه اسپویل نمیکنم کدومه.:D
هرچقدر بد شروع شد جلوتر جبران کرد، از اونور مای هیرو از شروع خوب مستقیم به توالت رفت.::|

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
دوستان انیمه Shakugan no Shana قشنگه؟ :D (اشتباه نشه با Shikkoku no..... :-")

از استایل و آهنگش خیلی خوشم اومد ولی چون هیچجا ندیدم کسی راجع بهش حرف بزنم فکر کنم Mid باشه :-s
من اینو خیلی قدیما دیدم ولی درست یادم نیس چطور بود فقط حس میکنم خسته کننده بود.
خیلی هم بد نبود که یادم باشه انیمه بدی هست همون متوسط در نظرش بگیر.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
@Z-fan

اقا شما که دستی بر آتیش مانگا داری.....یه مانگای نه خیلی طولانی ترجیحاً زیر 100 چپتر باشه میخام که یه داستان تراژدی بی رحم داشته باشه...جوری که بعد از خوندن ـش توی افق محو بشم :D

چیزی توی دست و بالت داری؟ :)

P.S
تم ترسناک هم نباشه
P.SS
ترجمه فارسی هم نشده نباشه، مشکلی نیس

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
@Z-fan

اقا شما که دستی بر آتیش مانگا داری.....یه مانگای نه خیلی طولانی ترجیحاً زیر 100 چپتر باشه میخام که یه داستان تراژدی بی رحم داشته باشه...جوری که بعد از خوندن ـش توی افق محو بشم :D

P.S
تم ترسناک هم نباشه
P.SS

ببین این The Boy's Abyss و Dog and Scum رو یه امتحان بکن

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,407
نام
aliakbar
انیمه بلیچ خیلی خوب میزنه.:D
!Not gonna lie
هرچند داستان فرقی با شت نداره.:D
مبارزات و یه سری از شخصیتهای بلیچ خداست
شخصیتهای منفی ۳ برابر شخصیتهای خوب انیمه جذابیت دارن

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
@Z-fan

P.S
تم ترسناک هم نباشه
P.SS

با این که سید رو ذکر کرده بودی اما چون نمی‌تونم نخود هر آش نشم، منم پیشنهاد خودم رو میدم.

Mosquito Wars

منتها با چیزی که شما خواستی کمی تفاوت داره. اول این که مانگا نیست و منهواست. دوم این که خود منهوا ادعای تراژدی بودن نداره و اصولاً ادعای بی‌رحمی هم نداره و نویسنده داستان خودش رو کمدی طبقه‌بندی کرده.

عامما!
واقعاً داستان یه تراژدی بی‌رحمه. چرا؟
خلاصه داستان:
پشه‌ها میلیون‌ها سال طی نقشه‌ای مخفی داشتن خون موجودات دیگه رو می‌مکیدن تا DNA شون رو بگیرن و تبدیل به مخلوق نهایی برتر بشن و خب این اتفاق می‌افته و نسل همه رو درمیارن.
از آدمیزادها فقط چند هزار نفری مونده و پشه‌ها جمعیت‌شون تریلیونیه.
خوشبختانه داستان چندش آور نیست. چون نویسنده پشه‌های جهش یافته رو شبیه الیزابت-چان در گینتاما طراحی کرده (که دلیل داره:D)
تمام شخصیت‌های اصلی و دشمن‌هاشون به قول اهل علم twisted و مشکل دار هستن.
ته هر قسمت هم یه شمارنده هست که انسان‌های باقی مونده رو نشون میده و نویسنده هیچ معذوریتی در کم کردن این عدد در هر قسمت نداره.

داستان تم ترسناک نداره و انتهای تاثیرگذاری داره اما جوری نیست که بری توی افق محو بشی.

--------
پیشنهاد دوم هم مانگای Dog Nigga ـه.
خلاصه داستان رو می‌ذارم توی اسپویلر چون خیلی فاکدعاپ ـه.
یه مرد مست توی خیابون به یه سگ ماده تجاوز می‌کنه و سگه حامله میشه و یه نیمه‌سگ-نیمه‌انسان به اسم رکس به دنیا میاره. رکس زندگی به غایت سگی و گوهی داره و تنها هدف زندگیش اینه که باباش رو پیدا کنه و به تلافی زندگی سگیش، انقدر بهش تجاوز کنه که بمیره.
طبیعتاً ترسناک نیست اما به حدی تراژدی که موقع خوندنش کام آدم مزه کثافت میگیره. من که نتونستم تحمل کنم و همون اوایل دراپش کردم. هیچ نقطه امید و کورسوی نوری در داستان نیست و فقط سیاهه.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
با این که سید رو ذکر کرده بودی اما چون نمی‌تونم نخود هر آش نشم، منم پیشنهاد خودم رو میدم.

Mosquito Wars

منتها با چیزی که شما خواستی کمی تفاوت داره. اول این که مانگا نیست و منهواست. دوم این که خود منهوا ادعای تراژدی بودن نداره و اصولاً ادعای بی‌رحمی هم نداره و نویسنده داستان خودش رو کمدی طبقه‌بندی کرده.

عامما!
خلاصه داستان:
پشه‌ها میلیون‌ها سال طی نقشه‌ای مخفی داشتن خون موجودات دیگه رو می‌مکیدن تا DNA شون رو بگیرن و تبدیل به مخلوق نهایی برتر بشن و خب این اتفاق می‌افته و نسل همه رو درمیارن.
خوشبختانه داستان چندش آور نیست. چون نویسنده پشه‌های جهش یافته رو شبیه الیزابت-چان در گینتاما طراحی کرده (که دلیل داره:D)
ته هر قسمت هم یه شمارنده هست که انسان‌های باقی مونده رو نشون میده و نویسنده هیچ معذوریتی در کم کردن این عدد در هر قسمت نداره.

داستان تم ترسناک نداره و انتهای تاثیرگذاری داره اما جوری نیست که بری توی افق محو بشی.

--------
یه مرد مست توی خیابون به یه سگ ماده تجاوز می‌کنه و سگه حامله میشه و یه نیمه‌سگ-نیمه‌انسان به اسم رکس به دنیا میاره. رکس زندگی به غایت سگی و گوهی داره و تنها هدف زندگیش اینه که باباش رو پیدا کنه و به تلافی زندگی سگیش، انقدر بهش تجاوز کنه که بمیره.
طبیعتاً ترسناک نیست اما به حدی تراژدی که موقع خوندنش کام آدم مزه کثافت میگیره. من که نتونستم تحمل کنم و همون اوایل دراپش کردم. هیچ نقطه امید و کورسوی نوری در داستان نیست و فقط سیاهه.
3g81gx5.gif

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
@Z-fan

P.S
تم ترسناک هم نباشه
P.SS
Trails of Blood

ترسناک نیست ولی پشک ریزان قطعا!
---

اصلا فکر نکنم انیمه Trails of Blood حق مطلب رو ادا کنه، لعنتی بعد از هر پیج واقعا تشخیص اش سخته، چیزی که داری میبینی، واقعیه یا ذهن شخصیت اصلیه!:|

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل

آمدم سراغ The Boy's Abyss و دیدم که قراره به لایو اکشن ازش درست کنن...

گفتم خوب خودشه.... :D

بعد چهار قسمتی ازش خوندم... دادش حداقل میگفتی که +18 هستش :D که به چوخ نرم :)

توی این چهار قسمت خیلی داستان و شخصیت ها من رو نگرفته.... ولی دوست دارم بدونم جلوتر چطور پیش میره فعلا ادامش میدم.

Mosquito Wars

عامما!
خلاصه داستان:

--------

نخود چیه، تو که عشقی :D

چپتر اول اون پشه ها رو دیدم... خیلی نتونستم با طراحی ش ارتباط برقرار کنم...

درباره اون سگ بدبخت... سه تا چپتر اول ش رو خوندم... با این چیزی که تعریف کردی.. اصلا انتظار نداشتم که اینقدر اکشن باشه...
این سگه زیادی قوی هستش... من فک میکردم یه سگ مفلوک درمانده بدبخت هستش که غذاش رو از توی فاضلاب پیدا می‌کنه :D ولی این توی قدرت برا خودش یه پا سایتاما ی هستش
Trails of Blood

ترسناک نیست ولی پشک ریزان قطعا!
---

اصلا فکر نکنم انیمه Trails of Blood حق مطلب رو ادا کنه، لعنتی بعد از هر پیج واقعا تشخیص اش سخته، چیزی که داری میبینی، واقعیه یا ذهن شخصیت اصلیه!:|
تراژدی هست یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر