Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
به غیر MAL چه سایتی رو واسه دیدن مخلفات انیمه پیشنهاد میکنید ؟ میخوام یـ جوری باشه که اپیزود های مهم قشنگ شسته رفته با تایم لاین انتشارشون هایلایت کرده باشه . اگه چارت مانند باشه که دیگه چه بهتر :-" بعضی وقتا که میرم داخل MAL قشنگ سر درد میگیرم 8-|

anime-planet رو چک کن ببین چیزی که که میخوای رو داره

..............

فصل دوم انیمه Classroom of the Elite تایید شد????

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
1-2 هفته ای بود میخواستم در مورد مانگا و داستان جوجوتسو کایسن پست بدم، همش وقت نمیشد :-"
حالا نمیدونم چند نفر اینجا مانگاش رو دنبال میکنن ولی این چند چپتر اخیر (حدود 2 ماه گذشته) خیلی خوب بودن، مخصوصا با ورود شخصیت های جدید، تکنیک های جدید و ...
در کل مانگا از نظر pacing و معرفی اتفاقات و شخصیت های جدید خیلی بهتر شده، مثلا 1-2 آرک پیش خیلی همه چی بهم ریخته بود و خیلی سخت بود ادم حوادث و مواردی که اتفاق میوفته رو دنبال کنه :-"

هیچی دیگه فقط اومدم بگم که yuta okkotsu، شخصیت اصلی jujutsu kaisen 0، خیلی خیلی شخصیت بهتری از ایتادوری ملعون هست :-" و امیدوارم نقشش پر رنگ تر بشه توی مانگای اصلی.

1645461963134.png
پوستر رسمی فیلم jujutsu kaisen 0

و امیدوارم فیلمشم زودتر بصورت دیجیتالی منتشر بشه و ایشون احتمالا تبدیل میشه به شخصیت مورد علاقه اکثر افرادی که انیمه رو دنبال میکنن :-"

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
میفهم چی میگی ولی لیوای رو بخوای حساب کنی خیلی OP ـه اینا یـ بار سر یـ پیچ خوردگی الکی زدن کل فصل دوم مصدومش کردن که کمی داستان بالانس بشه اینجا تو این فصل تا الان نشون دادن حداقل دوتا از انگشتاش رو از دست داده قیافش هم نابود شده ستینگ داستان هم میگم مثل Demon Slayer و بقیه انیمه ها نیست که یهو انسانای معمولی با چنین جراحاتی بتونن مبارزه کنن و با یـ پیچ خوردگی جزئی عملا میرن هوا خوری . لیوای در یـ صورت میتونه مبارزه کنه تبدیل به تایتان بشه که اونم بعیده !
بنظرم لیوای نقش مهمی توی "جلوی ارن رو گرفتن" یا "حمایت کردنش" داره و یه جورایی پایان قصه بهش گره خورده

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
میفهم چی میگی ولی لیوای رو بخوای حساب کنی خیلی OP ـه اینا یـ بار سر یـ پیچ خوردگی الکی زدن کل فصل دوم مصدومش کردن که کمی داستان بالانس بشه اینجا تو این فصل تا الان نشون دادن حداقل دوتا از انگشتاش رو از دست داده قیافش هم نابود شده ستینگ داستان هم میگم مثل Demon Slayer و بقیه انیمه ها نیست که یهو انسانای معمولی با چنین جراحاتی بتونن مبارزه کنن و با یـ پیچ خوردگی جزئی عملا میرن هوا خوری . لیوای در یـ صورت میتونه مبارزه کنه تبدیل به تایتان بشه که اونم بعیده !

موافقم از همینجا میشه رسما تایید کرد که لوای بازنشسته شده. بعید میدونم دیگه حرکت خاصی بزنه فقط چند تا دیالوگ مگر داشته باشه.
منم خیلی حس OP بودن لوای رو داشتم بنظرم دقیقا به همین دلیل حذفش کردن ولی خوب حیفه.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اوساما رنکینگ هر روز بهتر از دیروز ^:)^

کورئوگرافی فایت این قسمتش پشم ریزون بود
یه خدایی اون بالا داره اینو استوری بردشو می کشه و میفرسته واسه انیماتورهای Wit باور کن

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
دوستان عزیز لطفا منو در مورد این دوتا انیمه راهنمایی کنید اگر اطلاعاتی دارین🌹:

1 - خیلی وقت پیش انیمه Kuromukuro دیدم، همین 26 قسمت پایان داستانه؟ بنظر میومد میشد ادامه داشته باشه !!

2- خبری از فصل بعدی انیمه Kujira No Kora Wa Sajou Ni Utau نیست؟ همه چی رو شن موند!

آخرین ویرایش:

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
Ousama رو دارم میبینم از ظهر تا الان رسیدم قسمت ششم ...کلا همه شخصیتاش خاکستری هستن یا من اینطوری احساس میکنم!!!
اولش که زیاد با گرافیک و آرتش زیاد حال نکردم ولی هرچی جلوتر رفتم عادت کردم...درکل انیمه خوبی هست

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اوساما رنکینگ شاهکاره و باید @Kurt117 رو بن کنیم که نگاه هنوز نکرده. وسط بازی کردن الدن رینگ خب یک فانتزی گولاخ هم ببین.:|
1645905591312.png
فعلا زدم 7 اپیزود اولش دانلود بشه..... :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر