Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
کلاه حصیری ها 20سال بعد :-" به مناسبت قسمت هزار :-"
البته اصل طراحی ها رو که خود اودا قبلا تو SBSها کشیده، ولی دوباره کشیدنشون و رنگی بودن هم جالب میباشد:-"

چوپر و فرانکی از همه بهترن، زورو هم خیلی خوبه:x
یه کاراکتر زورو استایل برای گنشین میخوام :(( :((

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
خب حالا که تب آرکین خوابید یه چیزی بگم:-"

به نظرم با اینکه از نظر گرافیک هنری و فنی و انیمیشن و صداگذاری کار خیلی خوبی به حساب میاد ولی
ورلد بیلدینگ ضعیف به گونه ای که هیچکدوم از مفاهیمی که توی داستان مطرح میشن به درستی توضیح داده نمیشن
داستان گنگ و بی منطق که با سرعت سرسام آور و پرش های ناگهانی جلو میره
شخصیت های سطحی ای که هیچکدوم آنچنان عمیق نمیشن و روابطشون با همدیگه سفارشی و خیلی عجله ای و بی منطق ایجاد شده
کلیف هنگرهایی که در ادامه به بدترین شکل ممکن مدیریت شدن (همین کلیف هنگر پایانی هم مطمئن باشین توی فصل دوم خیلی مسخره تموم میشه)
از نقاط ضعف این انیمیشن به حساب میاد که سعی داره با سطح بالای فنی و ایجاد هیجان کاذب پوششون بده. البته اینایی که گفتم ممکنه برای کسی که بازی رو انجام دادن منطقی تر به نظر بیان ولی برای کسی که بدون پیش زمینه میبینه به قولی هشلهف پیش میره.
البته من همچنان از دیدنش لذت بردم ولی این مشکلات هم به چشمم اومد که امیدوارم برای سیزن بعدی برطرف بشن.

پ.ن: Ok, I see myself out :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
روابطشون با همدیگه سفارشی و خیلی عجله ای و بی منطق ایجاد شده
اینو توی یک مورد خاص خیلی موافقم:
رابطه وی و کیتلین با سرعت وحشتناکی از نفرت تبدیل به دوستی شد، کلا حس نکردم طبیعی رابطه اشون اصلا شکل گرفته باشه، بنظرم وقت خیلی بیشتری نیاز داشت! آخه دلیلی نداشت یکهویی اونقدر تغییر کنه، که اینقدر برای همدیگه مهم بشند.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
پسر... 5 قسمت از این Odd Taxi رو با داداش هام دیدم، عجب انیمه خوبیه این لعنتی :D
دلم نمیاد تکی ببینمش (وگرنه یه روزه تمومش کرده بودم)

================

روس ها دارن حمله می کنن، بعد ما نه یکی، نه دو تا بلکه احتمالا فاکینگ سه تا زوج عروس دوماد جدید داریم!؟ :D :-B
کائورو سنسی میخواد کل برادرهای هلگال رو با هم سر و سامون بده؟ :D

ولی هولی شعط این عروس های جدید چه خوبن :D :x

1637749410570.png 1637749661037.png

===================

1637749333691.png

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
خب حالا که تب آرکین خوابید یه چیزی بگم:-"

به نظرم با اینکه از نظر گرافیک هنری و فنی و انیمیشن و صداگذاری کار خیلی خوبی به حساب میاد ولی
ورلد بیلدینگ ضعیف به گونه ای که هیچکدوم از مفاهیمی که توی داستان مطرح میشن به درستی توضیح داده نمیشن
داستان گنگ و بی منطق که با سرعت سرسام آور و پرش های ناگهانی جلو میره
شخصیت های سطحی ای که هیچکدوم آنچنان عمیق نمیشن و روابطشون با همدیگه سفارشی و خیلی عجله ای و بی منطق ایجاد شده
کلیف هنگرهایی که در ادامه به بدترین شکل ممکن مدیریت شدن (همین کلیف هنگر پایانی هم مطمئن باشین توی فصل دوم خیلی مسخره تموم میشه)
از نقاط ضعف این انیمیشن به حساب میاد که سعی داره با سطح بالای فنی و ایجاد هیجان کاذب پوششون بده. البته اینایی که گفتم ممکنه برای کسی که بازی رو انجام دادن منطقی تر به نظر بیان ولی برای کسی که بدون پیش زمینه میبینه به قولی هشلهف پیش میره.
البته من همچنان از دیدنش لذت بردم ولی این مشکلات هم به چشمم اومد که امیدوارم برای سیزن بعدی برطرف بشن.

پ.ن: Ok, I see myself out :D
من خیلی لذت بردم ولی دقیقا همین چیزی که شما میگی رو تجربه کردم مخصوصا تو دو قسمت اخر ، چون من LoL بازی نکردم . 5-6 قسمت اول بد نبود ریتمش ولی از 7 به بعد بشدت سریع شد جوری که هی پیش خودم میگفتم یعنی چی 2 قسمت اخر واقعا لازم کاراکتر جدید بیارن یه مثالشو تو اسپویل میگم . ولی غیر از اون همه چی عالی بود ، نمیدونم چه اصراری بود که هی کات بخوره 2-3 قسمت اخر ده تا شخصیت نشون بده به سرعت.ولی فارق از این قضیه صدا گذاری موسیقی و طراحی ها عالی بودن.
برای من 9 از 10 فقط به خاطر اینکه به شدت گیج شدم دو قسمت اخر.

به عنوان مثال مادر mel که اومد شروع کرد صبحت کردن. پیش حودم گفتم واقعا به اندازه کافی کارکتر نبود که حالا باید 2 قسمت اخر یکی اضافه شه که هیج بار اضافه ای هم نداره برای داستان یه کلا اون سکانس های victor یهو دو ثانیه نظرش عوض شد .
به نظر بهتر بود یه سری از این side story ها رو یا میزاشتن برای فصل بعد یا کلا بیخیال می شدن.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
پسر... 5 قسمت از این Odd Taxi رو با داداش هام دیدم، عجب انیمه خوبیه این لعنتی :D

================

روس ها دارن حمله می کنن، بعد ما نه یکی، نه دو تا بلکه احتمالا فاکینگ سه تا زوج عروس دوماد جدید داریم!؟ :D :-B

View attachment 233659 View attachment 233660

===================

View attachment 233658
اسم Odd Taxi که میاد یه خاطره تلخ برام زنده میشه و PTSD میشم.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,969
نام
احمد
من خیلی لذت بردم ولی دقیقا همین چیزی که شما میگی رو تجربه کردم مخصوصا تو دو قسمت اخر ، چون من LoL بازی نکردم . 5-6 قسمت اول بد نبود ریتمش ولی از 7 به بعد بشدت سریع شد جوری که هی پیش خودم میگفتم یعنی چی 2 قسمت اخر واقعا لازم کاراکتر جدید بیارن یه مثالشو تو اسپویل میگم . ولی غیر از اون همه چی عالی بود ، نمیدونم چه اصراری بود که هی کات بخوره 2-3 قسمت اخر ده تا شخصیت نشون بده به سرعت.ولی فارق از این قضیه صدا گذاری موسیقی و طراحی ها عالی بودن.
برای من 9 از 10 فقط به خاطر اینکه به شدت گیج شدم دو قسمت اخر.

به عنوان مثال مادر mel که اومد شروع کرد صبحت کردن. پیش حودم گفتم واقعا به اندازه کافی کارکتر نبود که حالا باید 2 قسمت اخر یکی اضافه شه که هیج بار اضافه ای هم نداره برای داستان یه کلا اون سکانس های victor یهو دو ثانیه نظرش عوض شد .
به نظر بهتر بود یه سری از این side story ها رو یا میزاشتن برای فصل بعد یا کلا بیخیال می شدن.
این که شما می گی رو حتی منی که لیگ بازی می کنم و با lore رون ترا هم آشنا هستم برام پیش اومد :-" کلا pacing کار خیلی یهویی فوری سریع و انقلابی شد و سه قسمت آخر زیاد داستان نشد باز بشه و معلوم بشه چی به چیه. البته اینا از قصد بوده ظاهرا و کلا خوششون میاد فن ها برن تئوری سازی کنن که مثلا همین کاراکترا که گفتی کی هستن یا جریانشون چیه :D تو 9 قسمت نمی شه خیلی انتظار داستان گسترده و کاملی داشت از دنیای به این بزرگی ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین

================

View attachment 233659 View attachment 233660

===================

View attachment 233658
هی این چیزا میفرستی منم باید AMV بزارم:-" با اینکه قبلا هم گذاشتم:-"

---

متفاوت از بقیه AMVهایی که معمولا میبینید...حس خوبه وان پیس از زاویه ای دیگره:x

---

و این یکی هم شروع و ادامه ی باحالی داره، آهنگشم خیلی خوبه:x

اسپویلی هم نداره و گمراهانی که هنوز وان پیس رو شروع نکردن هم میتونند ببینند:-"

---

بعدا باز هم میگذاریم:-"

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آرکین سیزن 2 تایید شد 2022 نمیاد :| فقط گفتن از سیزن 1 سریع تر می سازن (سیزن 1 حدود 6 سال ساختش طول کشیده)
6 سسسسسسال:o مطمئنید؟
حالا درسته که جلوه های بصری فوق العاده با ریز ترین جزیئات داشت ولی 6 سال!!!! برا 9 ساعت خیلیه ها!
یعنی سالی یک ساعت و نیم اشو میساختن :D:D بعد میگفتن خب بسه بچه ها خسته شدیم ایشالله سال دیگه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
حالا درسته که جلوه های بصری فوق العاده با ریز ترین جزیئات داشت ولی 6 سال!!!! برا 9 ساعت خیلیه ها!
یعنی سالی یک ساعت و نیم اشو میساختن :D:D بعد میگفتن خب بسه بچه ها خسته شدیم ایشالله سال دیگه.

البته احتمالا پروسه Pre-Production خیلی تو این مدت وقت گرفته.
واسه همین طبیعیه اگه بلای خاصی سر تیم و اعضای اصلی اش نیاد، پروسه ساخت فصل های بعدی حدال 40 درصد سریعتر پیش بره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ساخت یک انیمیشن 3-2 دقیقه ای با کیفیت که ما خیلی عادی ازش رد میشیم گاها ماهها زمان میبره.

در مورد همین LOL من یادم برای ساخت این انیمیشن 5-4 ماه زمان گذاشته شده:

همینطور این که 6 دقیقست که ساختش خیلی بیشتر طول کشید:

یا اصلا تو یک فضای دیگه:
الان رفتم دیدم سینماتیک 10 دقیقه ای معرفی دیابلو 4 حدود 16 ماه طول کشیده ساختش:
========
دوباره رفتم دیدم که پیکسار برای هر انیمیشنی که میسازه بین 4 تا 7 سال زمان میبره (پروسه تحقیق، پیش تولید و...).
حالا برای 9 قسمت 40 دقیقه ای خودت حساب کن ، میشه 360 دقیقه که تقریبا 6-5 برابر یک انیمیشنی هست که میبینیم.
==========
همونطور که محمد حسین گفت فصل دوم دیگه اینقدر زمان نمیبره، چون خیلی از ابزارها و... آمادست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر