Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ارکین با دوبله ژاپنی وزیرنویس فارسی واسه منم بفرستین

برای منم اگه آرکین رو با دوبله فارسی و زیرنویس ژاپنی پیدا کنید ده برابر بیشتر ممنون میشم :)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,423
نام
مــاکــان
این Arcane فوق العاده بود، فقط بگید 3 قسمت آخر کی میاد؟:((

پ.ن: سوال، این شخصیت ها اصلا توی بازی هم میاند؟
فکر کنم هنوز زود باشه برای این تصمیم، باید ببینیم ته داستان چی میشه.
اصلا این شخصیت ها جدید هستن یا نه که بخوان به چمپیون تبدیل بشن!

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,423
نام
مــاکــان
هیچی نمیدونم، جریان چمپیون چیه؟:D
نمیدونم LOL بازی کردی یا نه ولی همشون تو بازی همین الان هستن، منظورم اون چندتای جدید بود.
منظورم این که طبق چندتا تئوری که هست امکان داره این شخصیتهای جدید به هیروهای فعلی که در بازی حضور دارن تبدیل بشن.
مثل Mel ,Silco
مثلا صحبت از این هست که Deckard مثلا میتونه warwick باشه و...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,407
نام
محمد
نمیدونم LOL بازی کردی یا نه ولی همشون تو بازی همین الان هستن، منظورم اون چندتای جدید بود.
منظورم این که طبق چندتا تئوری که هست امکان داره این شخصیتهای جدید به هیروهای فعلی که در بازی حضور دارن تبدیل بشن.
مثل Mel ,Silco
مثلا صحبت از این هست که Deckard مثلا میتونه warwick باشه و...
نه اصلا بازی نکردم برای همین که دارم میپرسم.:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,423
نام
مــاکــان
نه اصلا بازی نکردم برای همین که دارم میپرسم.:D
خب پس از این لحاظ Caitlyn ,Ekko , Heimer , Jayce , Jinx ,Singed , Vi , Victor همین الان تو بازی هستن.
در مورد مابقی هم باید ببینیم چی میشه.
تیزر ACT 3
MEDIA=youtube]mqMYpAuxqbk[/MEDIA]
فردا act3 و 3 قمست آخر میاد.

Last edited by a moderator:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,407
نام
محمد
خب پس از این لحاظ Caitlyn ,Ekko , Heimer , Jayce , Jinx ,Singed , Vi , Victor همین الان تو بازی هستن.
در مورد مابقی هم باید ببینیم چی میشه.
تیزر ACT 3
فردا act3 و 3 قمست آخر میاد.
بابا ایول گفتم الان باید کلی باید منتظر بمونم.:D
فردا معلوم میشه چی از آب در میاد.

Last edited by a moderator:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
سه قسمت آخر آرکین رو دیدم و متاسفانه همونطور که حدس می زدم داستان به جای خیلی خوبی نرسید و تو یه cliffhanger تموم شد :| البته از اون طرف هم با توجه به داستانی که ما از کاراکتر ها خارج از آرکین می دونستیم (تو بازی ها و سینماتیک ها و داستان های مربوط به لیگ) حقیقتا نمی دونم چطور می تونستن بهتر از این تموم کنن. در واقع شد یه جور prologue برای تایم لاین فعلی لیگ و خب داستان خیلی جدیدی برای ارایه نداشت از خودش. در کل 9 از 10 می دم و اون یک نمره هم به خاطر کوتاه بودن و سرعت سریع داستان و پایانش که خیلی راضیم نکرد کم کردم.

امیدوارم سیزن های بعدی رو به زودی خبرشو بدن :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,407
نام
محمد
سه قسمت آخر آرکین رو دیدم و متاسفانه همونطور که حدس می زدم داستان به جای خیلی خوبی نرسید و تو یه cliffhanger تموم شد :| البته از اون طرف هم با توجه به داستانی که ما از کاراکتر ها خارج از آرکین می دونستیم (تو بازی ها و سینماتیک ها و داستان های مربوط به لیگ) حقیقتا نمی دونم چطور می تونستن بهتر از این تموم کنن. در واقع شد یه جور prologue برای تایم لاین فعلی لیگ و خب داستان خیلی جدیدی برای ارایه نداشت از خودش. در کل 9 از 10 می دم و اون یک نمره هم به خاطر کوتاه بودن و سرعت سریع داستان و پایانش که خیلی راضیم نکرد کم کردم.

امیدوارم سیزن های بعدی رو به زودی خبرشو بدن :D
عجب کلیف هنگری بود کثافت!:|

بجز این شدید موافقم، بعضی پلات پوینت ها قسمت آخر برای من بی سرانجام بودند(امیدوارم فصل دوم پوشش بده) بعضی ها خیلی یکهویی و سریع بودند.
با اینحال لعنتی خیلی از چیزاش پرفکشن بودند.

امیدوارم کار های بیشتری رو از این استدیو یا کلا از این استایل و طراحی ببینیم.
بعضی میگن از نظر بصری انقلابیه، خدایی انقلابی هم نباشه خیلی گولاخه! فقط بخاطر کیفیت بصری ارزش دیدن رو داره، دیگه نویسندگی کارگردانی و شخصیت هایی هم که داشتن فوق العاده بودند بماند.
Arcane_2021_Logo.jpg
9.5/10

منی که اصلا از LOL هیچی نمیدونم علاقه‌مند به سری شدم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر