Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
بعد از پنج سال هفته پیش دوباره به سرم زد که که سری به دنیای جهالت :p اوتاکو :) بزنم هر سایتی زدم تعطیل و مسدود بود.انیمورلد که نیست و نابود شده و تک انیمه که حتی ادرسشم مسدوده.انیمه بهشت که ماههاست غیرفعاله فیلم بارانم نتونستم پیدا کنم .تنها فرومی که پیدا کردم تو سرچ اینجا بود که امروز بلاخره عضو شدم.
خب در همین یک هفته کلی سورپرایز شدم.مانگاکا برسرک که مرد اخرشم نفهمیدم گاتز کبیر چی میشه کلا سیزده تا چپتر داشته تو پنج سال؟؟؟؟؟؟توریکو و بلیچ و هانتر که همچنان موندن به امان خدا.کلا مثل اینکه حال نکردن ادامه بدن.از خبرای امیدوار کننده تموم شدن ناتسو و فری تیل بود که یعنی جمیعا از دستش خلاص شدید.جدا توقع داشتم لااقل سه فصل اورلورد اومده باشه که دیدم هیچی نیمده.ماگی هم دیگه چیزی نیومده ازش .افسوس...بدترین خبرم سوختن بهترین استودیو انیمه سازی دنیا بود که احتمالا برای شما دیگه خیلی قدیمی شده.هنوز که هنوز وانپیس هست گویا و هنوز فول متال تاپ لیست همه ست.خدارو شکر.فقط نمیدونم شوخیه یا رو چه اساسی تاپ سل انیمه ها شده یه کار سبک و جلف.چیه این تانجیرو تا 5 قسمت دیدم شیفت دیلیت.یعنی ناموسا این از گینتاما و وانپیس بیشتر فروخته؟؟؟؟؟؟؟؟
اوتاکوهای گرامی.از این که به دنیای انیمه برگشتم خوشحالم و از این که میبینم هنوز انیمه باز ایرانی داریم بیشتر
لطفا منو در جمعتون بپذیرید و راهنمایی کنید .اول اینکه الان سایت مرجع ایرانی دانلود چیه؟دوم کارخوب تموم شده تو این پنج سال چی داریم؟کارهای استخوان دار میخوام
کارهای بلند میخوام مثل جوجو یا توریکو یا مانستر یا سری مونتگاری یا بانانا فیش یا 91 روز یا شیگورای یا فیت زیرو
ممنون از نظرات همتون

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
دو صد لایک چون نیم گفتار(کامنت)نیست.
مگه اینستا ست لایک میکنید؟یه جوابی،نظری،راه حلی.کار معرفی کنید،چندتا پرطرفدار برداشتم دیدم اینقدر سمی بودن دارم چشمام رو با رنده میشورم.حیف دو سیزن اول اتک که این شد اخرش.این رادو هیلر دیگه چه مزخرفی بود اینو کی زیرنویس کرده اخه.
دیدن ادامه اینویاشا اساسی چسبید.کار معرفی کنید در حد فولمتال

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
مگه اینستا ست لایک میکنید؟یه جوابی،نظری،راه حلی.کار معرفی کنید،چندتا پرطرفدار برداشتم دیدم اینقدر سمی بودن دارم چشمام رو با رنده میشورم.حیف دو سیزن اول اتک که این شد اخرش.این رادو هیلر دیگه چه مزخرفی بود اینو کی زیرنویس کرده اخه.
والا من خودم دو سه فصل عقبم ولی فعلا برو همین Mushoku Tensei! و Jujutsu Kaisen رو ببین تا بچه ها بیان و کارهای دیگه بهت معرفی کنن:D

ویرایش: گینتاما هم تموم شده، برو فیلم آخرش ببین:-"

آخرین ویرایش:

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
والا من خودم دو سه فصل عقبم ولی فعلا برو همین Mushoku Tensei! و Jujutsu Kaisen رو ببین تا بچه ها بیان و کارهای دیگه بهت معرفی کنن:D

ویرایش: گینتاما هم تموم شده، برو فیلم آخرش ببین:-"
گینتاما نسخه خوبش اومده با هنوز پرده ایه؟چرا سایت مای انیمه لیست ترکیده؟اپلودرای انیمه چرا تار و مار شدن؟من از غار اصحاب کهف دراومدم یا دنیا داره روبه نابودی میره

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
گینتاما نسخه خوبش اومده با هنوز پرده ایه؟چرا سایت مای انیمه لیست ترکیده؟اپلودرای انیمه چرا تار و مار شدن؟من از غار اصحاب کهف دراومدم یا دنیا داره روبه نابودی میره
فکر کنم وب دی ال اومده. سایت مای انیمه لیست بعضی وقت ها با فیل کش ها مشکل پیدا میکنه. فعلا فقط انیم لیست توی سایت های داخلی به روز هست. الان در دوران post apocalyptic دنیای انیمه به سر میبریم:D

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
فکر کنم وب دی ال اومده. سایت مای انیمه لیست بعضی وقت ها با فیل کش ها مشکل پیدا میکنه. فعلا فقط انیم لیست توی سایت های داخلی به روز هست. الان در دوران post apocalyptic دنیای انیمه به سر میبریم:D
آره گینتاما هم سمی فاینال هم فاینالش اومده=P~
منتظر نسخه کم‌حجمش بودم که اونم جور شد دیگه وقتشه که برم سراغش...
هییی mal که هی باید آی‌پی عوض کنیم تا بشه واردش شد، خدایی دهن آدم رو سرویس می‌کنه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
کانال زیرنویس AW رو باز کردم و با انیمه ای به نام Kageki Shoujo رو به رو شدم...

انیمه مورد علاقه ی این فصل خلیل @Police _ 110 و مازیار @vaan 2 هست؟ :D :-" کاوایی دوستان:-"

PV اون رو که دیدم...خیلی به دلم نشست :D
این فصل خیلی برام جذابیت خاصی نداشت....هر چی که الان دارم نگا میکنم مال فصل پیش هستش که ادامه پیدا کرده تو تابستون و بعلاوه کوبایاشی فصل دومش
مسلم...بلوری اون هم امده ها

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
1629371688904.png

قبلا تا یه جایی خونده بودم
ولی دیگه باید کم کم بیفتم از اول دوباره شروعش کنم
دفعه قبل که خوندم تا جایی که اومده بود، داستان و شخصیت ها با این که یخورده گنگ بودن ولی فایت ها راحت بین هشت تا پارت بهترین بود برام از حیث افت و خیز اش

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
My Hero Academia1,2,3,4
Haikyu season 3
Your Name
Re:Zero
Attack on tittan season 2,3,4
Konosuba season 2
New Game season 2
Castlevania1,2,3
Made in Abyss
Violet Evergarden
Banana fish
Devilman Crybaby
Dr.stone
Vinland saga
The Promised Neverland
Mob pysho 100
Dororo
Fruits basket season 1,2
Jujutsu Kaisen
Dorohedoro
Tower of god
اینار رو از 2016 به بعد دیدم یه نگاه بنداز ببین به کارت میاد یا نه

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
My Hero Academia1,2,3,4
Haikyu season 3
Your Name
Re:Zero
Attack on tittan season 2,3,4
Konosuba season 2
New Game season 2
Castlevania1,2,3
Made in Abyss
Violet Evergarden
Banana fish
Devilman Crybaby
Dr.stone
Vinland saga
The Promised Neverland
Mob pysho 100
Dororo
Fruits basket season 1,2
Jujutsu Kaisen
Dorohedoro
Tower of god
اینار رو از 2016 به بعد دیدم یه نگاه بنداز ببین به کارت میاد یا نه
این لیست کدوماش تموم شده ست؟میخوام کارهای تموم شده رو ببینم بعد برم انکویینگ.
dr.stone تموم شده یا هنوز قراره بیاد؟re.zero چطور پخشش؟

• Like
Reactions: zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر