Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم... :-"
همونطور که احتمالا تا الان خبردار شدید تریلر الدن رینگ پخش شد و یه نکته ی خیلی جالبی توی تریلر بود:

1623359552644.png

این رسما گاتس هست عاقا!

در کل برسرک یکی از منابع اصلی الهام سری سولز بوده و قبلا هم اینطور easter egg های کوچیک و بزرگ که به برسرک اشاره میکردن توی بازی های میازاکی دیدیم، الانم که اون طراحی شخصیت ادای دینی هست به گاتس و berserker armor... (از اون درخت بزرگ نورانی هم نمیشه گذشت البته)

1623359820690.png

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
اهم... :-"
همونطور که احتمالا تا الان خبردار شدید تریلر الدن رینگ پخش شد و یه نکته ی خیلی جالبی توی تریلر بود:

View attachment 210770

این رسما گاتس هست عاقا!

در کل برسرک یکی از منابع اصلی الهام سری سولز بوده و قبلا هم اینطور easter egg های کوچیک و بزرگ که به برسرک اشاره میکردن توی بازی های میازاکی دیدیم، الانم که اون طراحی شخصیت ادای دینی هست به گاتس و berserker armor... (از اون درخت بزرگ نورانی هم نمیشه گذشت البته)

View attachment 210771
من تا درخت رو دیدم یاد برسرک افتادم.:D
امیدوارم توی بازی به روشی(Easter Eggs و این حرفا...) اسم کنتارو رو بشه پیدا کرد!:( ادای دینی به اون عزیز باشه!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
یک خبر فوق العاده افتضاح!:|

بخاطر مشکلات تولید، بلوری فیلم Violet Evergarden تا 21 مهرماه تاخیر خورد!:| لعنت به این شانس!
همین الانشم با خیلی تاخیر میخواستن عرضه کنن...دیگه با این از یکسال تاریخ عرضه فیلم هم بیشتر طول کشیده.!:|

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
یک خبر فوق العاده افتضاح!:|

بخاطر مشکلات تولید، بلوری فیلم Violet Evergarden تا 21 مهرماه تاخیر خورد!:| لعنت به این شانس!
همین الانشم با خیلی تاخیر میخواستن عرضه کنن...دیگه با این از یکسال تاریخ عرضه فیلم هم بیشتر طول کشیده.!:|
واقعا مشکلات تولید بوده یا بخاطر لیک شدن؟ :-"
نمیدونم اینجا کسی فروت بسکت رو دنبال میکنه یا نه ولی هر هفته اشک مارو درمیاره بقولی دوز گریه مون واسه یک هفته تکمیل میشه:((=((

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
واقعا مشکلات تولید بوده یا بخاطر لیک شدن؟ :-"
نمیدونم اینجا کسی فروت بسکت رو دنبال میکنه یا نه ولی هر هفته اشک مارو درمیاره بقولی دوز گریه مون واسه یک هفته تکمیل میشه:((=((
والا مشکلات، بخاطر کرونا منطقیه!
وقتی بلوری بیاد که اول و آخر روی نت میاد.
---
من دیدم شوجو اهه پی اش رو نگرفتم، البته با این امتیازاتی که داره لابد چیز خوبیه!:D

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
ماشالا همه چقدر عقب افتادن
فک کردم سه هفته انیمه ندیدم خیلی عقبم
خب امشب دیگه به امید خدا می‌خوام چند تایی رو برسونم به پخش هفتگی

یه سوال الان که میورا فوت شده تکلیف Duranki چی میشه؟
کار جالبی بود حیف شد.

راسی ری‌زیرو رو کی ببینم!!
صبر کردم فصل دو که کامل اومد فصل اول رو ریواچ کنم و فصل دو رو پشت سر هم ببینم
فصل دو تموم شد و من هنوز نرفتم سراغش
بزارید انیمه‌های بهاری تموم بشن و تکلیف انیمه‌های هلد تابستون پارسال رو معلوم کنم (یا دراپ یا تموم‌شون می‌کنم)
بعدش دیگه تا ری‌زیرو رو به آخر فصل دو نرسونم انیمه جدیدی رو شروع نمی‌کنم

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
مثل اینکه وارنر برای ارباب حلقه ها میخواد انیمه بسازه عنوان انیمه هم "The War of the Rohirrim" هست.
داستان برای 250 سال قبل از سه گانه اصلی هست و ماجرای قهرمان افسانه ای Helm Hammerhand نهمین پادشاه روهان رو نشون میده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
مثل اینکه وارنر برای ارباب حلقه ها میخواد انیمه بسازه عنوان انیمه هم "The War of the Rohirrim" هست.
داستان برای 250 سال قبل از سه گانه اصلی هست و ماجرای قهرمان افسانه ای Helm Hammerhand نهمین پادشاه روهان رو نشون میده.
انیمه یا از ابن انیمیشن هاییکه به اسم انیمه دارن میدن؟ (کسلوانیا و ...:-" )

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Shingeki no bahamut

دو فصلش رو یه بار دیگه دیدم، قبلا فکر میکردم مشکل فصل دوم پایان بندیش بود ، این دفعه متوجه شدم نه دقیقا از همون دقایق اول مشکل ظهور میکنه ،، و اونم کارکتر اصلیش نینا ۔۔۔
شما همین الان یه ویدئو ادیتور بردارید و قسمت های مربوط این موجود رو از داخل این انیمه حذف کنید،، هیچ مشکلی به وجود نمیاد، هیچ تغییر تو روایت داستان ایجاد نمیشه، چه بدسه به اینکه از اول از تو سناریو حذفش میکردن ،، َاین کارکتر عین فیلر میمونه ،، فقط تایم انیمه رو پر کرده ، و هیچ کاری تو انیمه جز ور زدن انجام نمیده ۔۔۔واقعا فاجعه است ، لوس بازی ها و مثبت بودن کایزر رو میشد تحمل کرد، ولی این فقط وجود داره که بره رو اعصاب ۔۔۔ امیرای نسخه اول کجا این فیلر کجا

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
در رابطه به قسمت اخیر انیمه وان پیس

فقط همین توییت
کرک و پر واسه آدم نمیمونه

Toei اگر بخواد، میتونه بترکونه! توی فیلم هاش این قضیه رو ثابت کرده:D
ولی خو معمولا نمیخواد برای کارای هفتگی:-" البته الان وان پیس خوبه این آرک دوباره، ولی به طدر کلی بقیه کارهاش باید خیلی عاشق باشی تا کنار بیای:))... معمولا هم اسم Toei رو انیمه فصلی بخوره از لیستم خط میخوره:| :(

این کیفیت رو من برای چپتر 1000 تا 10~12چپتر بعدش میخوام:-" پایین تر از این، ظلم در حق بشریته:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر