Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
کیفیت گرافیکی که کار همون تیم فیت هاست، از این نظر تضمینه!

داستان و ... هم خوبه...
من خودم جوجوتسو رو بیشتر دوست دارم(کلا اینکه کاراکترهاش بزرگسال تر میزنند برام نکته مثبته:-" )
ولی کیمیتسو هم خوبه:D
البته در حد این هایپ نمیدونمش:-" (هنوز برام غیر قابل درکه:)) ) ولی از دیدنش پشیمون نمیشی:D
خدا رو شکر تموم هم شده و به خاطر محبوبیت شلنگ نگرفتن بهش:-" و با این محبوبیت حتما تا آخر پوشش میدنش:D
ایشون فیلم اش رو ندیده، نظرش قبول نیست.:D
@Irisviel Ackerman

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
این Sukuna جزء کاراکتر هایی هست که در عین عوضی بودن با ابهت هم هستن مثل گیلگمش تو فیت/زیرو که در عین حالی که عوضی بود ولی ابهت هم داشت , البته اون گیلگمش تو Unlimited Blade Works دیگه با ابهت نبود و یه عوضی تمام عیار بود دقیقا مثل Mahito تو جوجوتسو که ته عوضی بودنه! 8-|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
این Sukuna جزء کاراکتر هایی هست که در عین عوضی بودن با ابهت هم هستن مثل گیلگمش تو فیت/زیرو که در عین حالی که عوضی بود ولی ابهت هم داشت , البته اون گیلگمش تو Unlimited Blade Works دیگه با ابهت نبود و یه عوضی تمام عیار بود دقیقا مثل Mahito تو جوجوتسو که ته عوضی بودنه! 8-|
حالا ماهیتو یک چیزی(چون نسبتا پرداختی داشت) ولی سوکونا بجز این ابهت اش من وقتی هیچی از خود کرکتر اش نمیدونم اصلا نمیتونم اهمیتی بهش بدم. حالا یحتمل فصل دوم این مورد اش رو درست کنه.:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
حالا ماهیتو یک چیزی(چون نسبتا پرداختی داشت) ولی سوکونا بجز این ابهت اش من وقتی هیچی از خود کرکتر اش نمیدونم اصلا نمیتونم اهمیتی بهش بدم. حالا یحتمل فصل دوم این مورد اش رو درست کنه.:D
اون بخش عوضی بودنش رو بیشتر بر اساس همون مواردی که در موردش تو انیمه بهمون نشون دادن گفتم , ممکنه اصلا اون حدسی که @Akiba در مورد گذشته سوکونا زده بود درست باشه و از اول اینجور عوضی نبوده باشه!

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
نتایج نظرسنجی جهانی محبوب ترین کاراکتر وان پیس چه باحاله:p

زورو ساما تو خاورمیانه و آفریقا محبوب ترین کاراکتره>:)

اقیانوسیه چهار کاراکتر اولش وایفو هستن! :))

یکی از شخصیت های مربوط به وانو(مقام یازدهم کل، ولی تو اکثر جاها توی TOP10 )، توی ژاپن رتبه 15م رو داره! عجیبه کاراکتری که هنوز تو انیمه نیمده، توی ژاپن تو لیست نیست! مثل اینکه تعداد انیمه بین ها خیلیییی بیشتره اونطرف:-" (یکی از بچه ها میگفت در توئیت های ژاپنی بعد از اومدن نتایج مشاهده شده که : "فلانی دیگه کیه؟؟؟ " )

به طور کلی زورو ساما توی 5 منطقه از لوفی بالاتره (از 8 منطقه) ، توی ژاپن اختلاف خیلییی کم!
ولی آسیا... خدا ازشون نگذره:| 250هزار امتیاز اختلافه :| (نتیجه نهایی 200هزارتا اختلاف شده:( ) یعنی آسیا جور دنیا رو کشیده برای بالا بردن لوفی:-"

ایس هم جالب بود فقط تو دو منطقه تو TOP10 بوده، ولی نتیجه نهایی 9مه

" اسوپ،کاتا،دریک،کید،کورازان" تنها کاراکترهای شاخصی هستن که تو لیست TOP10 مناطق مختلف یک بار حضور داشتن...بقیه لیسته خیلی مشترکه:)) (که دوتاشون توی میدل ایسته...متنوع ترین لیست رو تشکیل دادن:)) )

آها شگفتی ساز نظرسنجی هم کروت هست:| با رتبه 8م تو لیست کل!!!

View attachment 205131

بقیه لیست + لیست مناطق رو به خاطر اون یک کاراکتر نمیزارم، با موبایل اسپویلر گذاشتن و اینا سخته، بقیه زحمتش رو بکشن:D

ولی لعنت به آسیایی های غیر ژاپن و خاورمیانه:|
من که خودم به زورو رای دادم
لوفی بره کشک‌ش رو بسابه
چقدر در حق جیمبی کم لطفی شده :-"

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
این Demon Slayer کیفیتش در حد Jujutsu Kaisen هست؟ با جوجوتسو که بدجور حال کردم (دیگه از امضا معلومه :D) هم مبارزات زیبا و خوبی داشت و هم کارکتر های باحال و خفن , Demon Slayer رو تا قسمت 5 دیدم و جالب بود باید ببینم در ادامه هم کیفیتش رو حفظ میکنه تا نه .
جوجوتسو مالیده جلو کیمتسو :-" سه چهار سر و گردن بالاتره کیمتسو از نظر من :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
کی گفته من ندیدم؟
آخرین بار خودت گفتی 6 ماه دیگه میبینم... ناز میکردی الان نمیبینی! یعنی آخر سر دیدی؟:/
پس نمیخواستی به کیفیت کیمیتسو اعتراف کنی؟ :-? :-" اینقدر زیر آبی میبینی، خب پاشو Re:Zero هم ببین دیگه!:-w

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
آخرین بار خودت گفتی 6 ماه دیگه میبینم... ناز میکردی الان نمیبینی! یعنی آخر سر دیدی؟:/
پس نمیخواستی به کیفیت کیمیتسو اعتراف کنی؟ :-? :-" اینقدر زیر آبی میبینی، خب پاشو Re:Zero هم ببین دیگه!:-w
ماده یک قانون @Akiba : هر انیمه دیده نشده، شدیدا مورد تایید و پیشنهاد است ،ولی این ماده دربرابر انیمه های دیده شده صدق نکرده و مردود می باشد.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
دیگه حسش اومد سه شنبه این و Mitchells vs Machines رو دیدم...

ولی خوب نظرم در مورد فیلمش، نظرم در مورد همون انیمه ست...
به طور کلی هم آرک آخر انیمه رو بیشتر از کلیت فیلم دوست داشتم:-"
فیلم بهترین بخشش به نظرم بالای منبر رفتن هاش بود که خیلی حال داد :x :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
دیگه حسش اومد سه شنبه این و Mitchells vs Machines رو دیدم...

ولی خوب نظرم در مورد فیلمش، نظرم در مورد همون انیمه ست...
به طور کلی هم آرک آخر انیمه رو بیشتر از کلیت فیلم دوست داشتم:-"
فیلم بهترین بخشش به نظرم بالای منبر رفتن هاش بود که خیلی حال داد :x :-"
نمیشه از هستی بن ات کرد؟:| آخه یک انسان نباید این همه این Unpopular Opinions داشته باشه.:|:D فیلم آرک آخر انیمه قورت میداد مرد حسابی! فاز اینسپشنی هم داشت بسی حال کردم.
بخش آخرشم فوق العاده بود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
نمیشه از هستی بن ات کرد؟:| آخه یک انسان نباید این همه این Unpopular Opinions داشته باشه.:|:D فیلم آرک آخر انیمه قورت میداد مرد حسابی! فاز اینسپشنی هم داشت بسی حال کردم.
بخش آخرشم فوق العاده بود.
بخش آخرش فوق العاده بود قبول... ولی بقیش نه :D
اتفاقا فکر کنم بعد از دیدن بهت گفتم " فیلم کیمیتسو خوب بود" ولی بیشتر نگفتم چون میدونم چقدر براش هایمی و حرف مخالف نمی پذیری:))
تازه چندتا انتقاد هم داشتم که البته بخشیش سلیقه ایه:-"

در کل من اون آرک رو بیشتر دوست داشتم! هم بدمن هاش جذاب تر بودن، هم کلا چالش های پیش روشون:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر