Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اقا این چپتر سوپر شاهکار بود. دیشب انقدر حین خوندنش هایپ بودم و هیجان داشتم که نفسم بالا نمی یومد و نتونستم دربارش پست کامل بدم بگذریم:-"
و بالاخره صحنه ای که همگی منتظرش بودیم هاکی پادشاهی زورو ساما :-t\m/:x
برای من خفن ترین و Badass ترین صحنه مبارزه تا به اینجای کار بود و اینکه بسی شاد گشتیم دست راست king pirate اینده حتما باید هاکی پادشاهی داشته باشه بعد از این مبارزه حقشه جایزش به اندازه کاتاکوری و جک بیاد بالا فقط اینکه خودشم تا الان نمی دونسته که هاکی فاتح داره و این اولین بارشه که اتفاقی استفاده کرد لوفی هم اولین بار اتفاقی استفاده کرده بود به امید هنرنمایی زورو در چپترهای بعدی >:)>:)>:)
صحنه بلند شدن لوفی هم خدا بود استقامتش رسما ده برابر شده و استفاده از هاکی پادشاهی تو مبارزه دیوانه کننده بود بدون لمس کردن کایدو رو ترکوند\m/:-t:-t
درباره اخرین صحنه هم احتمالا زورو و لاو به کمک کید و کیلر برن و one vs one خونین بین لوفی و کایدو ببینیم ...

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
من تا قسمت یازده انیمه رو دیدم.(ورژن 25 قسمتی،به همراه ova memory snow)میخواستم بدونم که تا این قسمت انیمه چه چیز هایی رو حذف کرده ؟
این دیگه در حوزه LN میره، دیگه نیازی WN نیست. چون منبع LN اهه.

چیز چندانی بجز یک سری جزئیات حذف نشده. کلا تا اونجا مشکلی از این بابت نیست. فقط نیمه دوم فصل اول یک سری چیزا حذف شدن که مستقیم با فصل سوم ارتباط دارن، که بازم مشکلی نیست چون ارتباطی با داستان اون قسمت در فصل اول ندارن، بیشتر ارتباط اشون با فصل سومه که میتونن اونجا هم همین اطلاعات رو بدن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من تا قسمت یازده انیمه رو دیدم.(ورژن 25 قسمتی،به همراه ova memory snow)میخواستم بدونم که تا این قسمت انیمه چه چیز هایی رو حذف کرده ؟

یه سری دیالوگ ها و فایت ها یخورده از رمان کوتاه ترن که طبیعیه... همه ی اقتباس هایی که از رمان ها می بینید همچین پروسه ای رو طی می کنن
جدا از اون دو تا حذفیات گنده داره
یکیش یه پلات توییست خفن تو آخر آخر آرکه، که حدس من اینه احتمالا سال ها بعد با Director Cut اینم اضافه می کنن :D (یکم بگردی می فهمی چیه. فصل اولم همین کار رو کرده بودن)
یکی دیگش هم تقریبا هر Foreshadowing خیلی قوی به دو تا آرک بعدی تو این آرک ازشون اسمی به میون نمیاد.
این کار رو اینا تو فصل اول هم کردن. یه دلیلش اینه که خیلی الویت نداره این سکانس ها. ولی احتمالا دلیل مهم ترش اینه که کلا اینا جوری انیمه رو میسازن که انگار آخرین فصل شونه و بعدش با شاتگان تک تک شون قراره مغزاشون متلاشی شه و هیچ ری:زیروی دیگه ای تولید نشه :D
یه سری خوبی ها داره ولی بدیش اینه که رسما هیچ اثری از اشارات به وقایع فصل بعد نیست. که مطمئن شن اگه مردن یا چیزی، خط داستانی ای باز نذاشته باشن هی ملت سوال کنن چی شد چی نشد :D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
اگر 1010 رو نخوندید عکس میخوام قرار بدم عواقب اسپویل با خودتون :-"
درمورد زورو قبل از هرچیز باید بگم که من دارم فکر میکنم موقعی که سانجی بفهمه زورو هاکی کینگ داره و چند ضربه خفن هم به کایدو زده و احتمالا آخر آرک یه 300-400 تایی به بانتیش اضافه بشه چیکار میکنه :)) حیف دیگه وانپیس جدی شده مثل قدیم نیست اگر مثل اون اوایل بود دعوا و بحث این دوتا کر کره خنده بود :)) به خصوص اینکه نتونست اون زن ها رو بزنه و از روبین کمک خواست. البته من دوست دارم سانجی هم بره کمک مارکو حساب این زیردست های کایدو رو برسه کیف کنیم :D
بقیه بچه ها حرف ها رو درمورد هیجان این چپتر زدن، منم چپتر قبل هرچی لازم بود درمورد خفن بودن زورو گفتم برای این چپتر فقط به این عکس بسنده میکنم :
1.jpg
یاد اون آرک زامبی ها افتادم که جلو کوما ایستاد. فکر کنم قوی ترین حالت هاش زمان هایی هست که از ناکامش میخواد محافظت کنه (بدون اغراق زورو اگر تو هر انیمه دیگه ای شخصیت اول بود جزو تاپ کاراکترهای مردم میشد، خیلی شخصیت عالی داره هیتر فکر نکنم داشته باشه)

نکته خفن بعدی این بود :
2.jpg

تو چپترهای قبل که کایدو رو میزد چشم تو چشم بود ولی اینجا حتی به سمتش نیست و از پشت داره میزنه که نشون میده دیگه سطحش فرق میکنه !! (البته احتمالا چپتر بعد یا بعدی کتک بخوره :D شاید هم نه چون تا الان به اندازه کافی بیهوش شده)

و... :
3.jpg
Pirate King Confirmed .. [-o<:x
من رو یاد مبارزه دوفلامینگو و کاتاکوری (؟) انداخت چی بشه این بار ! چهره، استایل، صحبت .. این Tell Everyone خیلی حرف داره برای گفتن ..

نکته بعدی کید هست، چون ازش خوشم میاد و دوست دارم اونم قیمتش بره بالاتر خوب شد رفت سراغ بیگ مام احتمالا از پسش هم بربیاد. البته اینکه کید رفت سراغ بیگ و لوفی و زورو موندن با کایدو نشون میده که کید اصلا تو لول لوفی و کایدو نبود

فقط موضوعی که من اذیت میکنه این CP0 هست جونورا یه جا نشستن دارن چایی میخورن :| خیلی نگران هستم آخرای آرک یه حرکتی بزنن. شاید کاری کنند لوفی اینا مجبور بشن برن مرکز مارینفورد ایندفعه با گنده های مارین مبارزه کنند.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اگر 1010 رو نخوندید عکس میخوام قرار بدم عواقب اسپویل با خودتون :-"
درمورد زورو قبل از هرچیز باید بگم که من دارم فکر میکنم موقعی که سانجی بفهمه زورو هاکی کینگ داره و چند ضربه خفن هم به کایدو زده و احتمالا آخر آرک یه 300-400 تایی به بانتیش اضافه بشه چیکار میکنه :)) حیف دیگه وانپیس جدی شده مثل قدیم نیست اگر مثل اون اوایل بود دعوا و بحث این دوتا کر کره خنده بود :)) به خصوص اینکه نتونست اون زن ها رو بزنه و از روبین کمک خواست. البته من دوست دارم سانجی هم بره کمک مارکو حساب این زیردست های کایدو رو برسه کیف کنیم :D
بقیه بچه ها حرف ها رو درمورد هیجان این چپتر زدن، منم چپتر قبل هرچی لازم بود درمورد خفن بودن زورو گفتم برای این چپتر فقط به این عکس بسنده میکنم :
View attachment 201381
یاد اون آرک زامبی ها افتادم که جلو کوما ایستاد. فکر کنم قوی ترین حالت هاش زمان هایی هست که از ناکامش میخواد محافظت کنه (بدون اغراق زورو اگر تو هر انیمه دیگه ای شخصیت اول بود جزو تاپ کاراکترهای مردم میشد، خیلی شخصیت عالی داره هیتر فکر نکنم داشته باشه)

نکته خفن بعدی این بود :
View attachment 201382

تو چپترهای قبل که کایدو رو میزد چشم تو چشم بود ولی اینجا حتی به سمتش نیست و از پشت داره میزنه که نشون میده دیگه سطحش فرق میکنه !! (البته احتمالا چپتر بعد یا بعدی کتک بخوره :D شاید هم نه چون تا الان به اندازه کافی بیهوش شده)

و... :
View attachment 201383
Pirate King Confirmed .. [-o<:x
من رو یاد مبارزه دوفلامینگو و کاتاکوری (؟) انداخت چی بشه این بار ! چهره، استایل، صحبت .. این Tell Everyone خیلی حرف داره برای گفتن ..

نکته بعدی کید هست، چون ازش خوشم میاد و دوست دارم اونم قیمتش بره بالاتر خوب شد رفت سراغ بیگ مام احتمالا از پسش هم بربیاد. البته اینکه کید رفت سراغ بیگ و لوفی و زورو موندن با کایدو نشون میده که کید اصلا تو لول لوفی و کایدو نبود

فقط موضوعی که من اذیت میکنه این CP0 هست جونورا یه جا نشستن دارن چایی میخورن :| خیلی نگران هستم آخرای آرک یه حرکتی بزنن. شاید کاری کنند لوفی اینا مجبور بشن برن مرکز مارینفورد ایندفعه با گنده های مارین مبارزه کنند.
درباره سانجی کاملا موافقت میشه زورو همون اول که شمشیر ادن انما رو گرفت قدرتش چند برابر شد و وقتی برای امتحان کردن ازش استفاده میکنه سانجی سوپرایز میشه چه برسه به الان که هاکی فاتح رو بیدار کرد
لوفی هم احتمالا gear 4 رو با Haoshoku ترکیب میکنه و حسابی به خدمت کایدو میرسه چپتر بعدی حسابی خفنه فقط حیف رفت تو بریک :(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من همچنان فقط یک چیزی بگم... همچنان این قسمت ها باید کیفیت کارهای سینمایی رو داشته باشن! ظلم در حق وان پیس و بشریته اگر نباشه! حداقل یه مدت بعد باید بازسازی این بخش رو سینمایی بدن! بدون حذفیات!

اما نه...نمیشه گفت! بریم اسپویل:-"

خیلی وقت بود فن های زورو اعتقاد داشتیم زورو هاکی پادشاهی داره و حتی قبل از لوفی ازش استفاده کرده!(حتی از دوران آراباستا:-" یعنی بعد که اسم هاکی اکمد به اونجا ربطش میدادیم:-" )
و بالاخره تایید شد! :x :((

و کلا زورو بالاخره یه فایتی که میخواستیم گیرش اومد:(( زورویی که تو مبارزه از ذره ذره وجودش مایه بزاره و نابود بشه! نه اینکه همه رو وان شات کنه!

جدا از تمام ضربات ترکیبی که این 5 نفر میزدن، جلوگیری از یکی از خفن ترین ضربات کل وان پیس(و حتی شاید خفن ترین! لعنتیا قدرت دوتا یونکو با هم بودا!!!) و دوباره بعدش پا شدن و جنگیدن... :((
و این چپترم که ترکوند:(( هعی هعی... این زوروییه که بعد از تایم اسکیپ ندیده بودیمش دیگه! و بالاخره اومد:((

و همینطور چندجا که جلوی دست درازی به کاپیتانش رو گرفت....چقدررررر خوبه زورو!!! :(( تو دیکشنری ها باید مترادف کلمه ی Loyal بنویسن رورونوآ زورو! :((

بعد تکی این تیم افرادی رو داریم که به لوفی اعتماد نمیکنند!
فیلم بازی میکنند که بد هستن و میرن(جفت دخترها) ، با ایمپکت دوال میزنند به لوفی ، ضربه مستقیم میزنند تو سر لوفیی که قصد جنگ نداره، اونم وقتی داستان روبین رو دیدن، خودشون تکرارش میکنند:| (البته ضربه لگدی که تو دعوای اسوپ و لوفی زد به لوفی، لوفی حقش بود:-" )

بگذریم.... زورو توی این مبارزه برای من از همه جذاب تر بوده، و لوفی هم هرچقدر بترکونه دیگه نمیتونه جای مبارزه شخصیت محبوبم رو بگیره:)) (+کلا لوفی یکم اودا اودا نو می داره:-" مثل همه شخثیت های اصلی انیمه ها:-" )

اما خوب... زورو واقعا بهترین کاراکتر دنیاست:x و فقط این آرک یه تکنیک جدید کم داشت:(

---

و کید و کیلر!
من خوشحال شدم که رفتن سمت بیگ مام! و انشاالله که میزننش!
کلا اودا یه مقدار در حق بقیه سوپرنواها جلوی لوفی ظلم کرد! :-" اینجوری باز یکم آبرو میخرن! :-"
فقط امیدوارم اودا اون فایت رو اسکیپ نکنه که به نظرم احتمالش خیلیه:(

---

و لوفی!
این مردک که هرچی بخوره بلند میشه! به نظرم باز هم میخوره و بلند میشه و مبارزه قرار نیست یک طرفه باشه از اینجا :D
ولی این بسپاریدش به من ها کلا خیلی خوب و Coolن! کاپیتانمون، کاپیتانی رفتار میکنه! :x

---

ولی آقا! من فراموش نکردم بانو روبین قراره فایت داشته باشه ها!
نبینم اودا اسکیپ کنه ها:))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
جالب بود فصل سوم اتک درست همون جایی تموم شد که من مانگا رو دراپ کرده بودم ،

فصل چهارم رو هم دیدم ، کاش نمیدیدم و با همون خاطرات خوب ۱۰۰ چپتر اول با این داستان خداحافظی میکردم ،،

تا چپتر ۱۳۰ هم خوندم اوضاع هی بدتر و بدتر و آبکی تر میشد.

از الان دقیقا میدونم آخرش چی میخواد بشه

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
جالب بود فصل سوم اتک درست همون جایی تموم شد که من مانگا رو دراپ کرده بودم ،

فصل چهارم رو هم دیدم ، کاش نمیدیدم و با همون خاطرات خوب ۱۰۰ چپتر اول با این داستان خداحافظی میکردم ،،

تا چپتر ۱۳۰ هم خوندم اوضاع هی بدتر و بدتر و آبکی تر میشد.

از الان دقیقا میدونم آخرش چی میخواد بشه
در کل تا وقتی معمای داستان حل نشده بود جالب بود، بعدش هم یکمی زیادی طول و لفتش دادن و نهایت توی 10-12 چپتر باید تموم میکردن. اون بخش سیاسی مانگاش اونقدرها که باید جذاب نبود.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
دیگه خدایی دارید ظلم میکنید در حق شینگکی، در این حد هم پشمک نیست:|:D بنظرم اوج کار چپتر 121 بود، فوق‌العاده... از 124 و در کل آرک آخر افت میکنه.
92yv_snk.jpg

خدا بود این پنل:D داستان همش به این اشاره میکنه که گریشا چه پدر بدی بوده و بچه‌هاش رو شست و شوی مغزی داده، ولی معلوم میشه این بدبخت خودش قربانیه و تمام مدت توسط پسرش شست و شوی مغزی شده:D این وسط مغز منم در کنار زیک وقتی حقیقت رو فهمیدیم پاشید رو صفحه مانیتور:D

فقط ای کاش با اون پایان همه‌چیو خراب نمیکرد...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تا حالا تو مانگاها ندیده بودم مترجم ها شیرین کاری در بیارن...اونم ترجمه انگلیسی...

امروز چپتر اخیر کینگدام رو از جایی که همیشه میخوندم، خوندم....رسما سرطان خالص! یه 10lvl بدتر از عین الله :|
بعد تو هر صفحه هم تگ خورده بود از فلان سایت نخونید، بیاید فلان جا!
آدم دوست داره بره تو سایتشون فقط فحش کششون کنه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر