Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
سلام

Hunter x hunter رو باز دیدم
اینکه یه اثر رو برای بار چهارم ببینی و یک ذره هم خسته نشی نشون میده کار چقدر قویه
تنها ایراد انیمه برای من کشدار شدن بعضی قسمت ها تو ارک مورچه ها هست
حیف و صد حیف که مانگاکا بیخیال شده

موشوکو
لامصب چه صدا های محیط و صداهای خود کاراکتر ها عالی بود
فرق یه انیمه عادی با انیمه خاطره انگیز جزئیات هست مثل همین صدا

اسلایم
کلا از وقتی سنسه شد جذابیت انیمه برام کمتر شد
فصل دو خوبه اما فصل اول رو بیشتر دوست داشتم

ردو
حیف وقت
حیف پولی که صرف ساخت این انیمه شده
این همه مانگا خوب اونوقت این زباله بی کیفیت باید انیمه بشه ؟

مانگا دکتر استون
جواهره اقا جان ، جواهر !
حتی اگر انیمه رو دیدید برید از ارت های مانگا لذت ببرید !

مانگا وان پیس
این چند ده قسمت اخیر مثل باقلوا میمونه لامصب
شیرین تر از قند !

مانگا AOT
مسخره تموم شد ، همین

مانگا ناگاتورو
Eh... بد نبود برام جالبه هیت ها به این بدبخت بیشتر از ردو هست !

مانگا وان پانچ من
اوفففف ، همه شاخا، همه خوبا !
خلاصه مجلس انس است و دوستان جمع اند

مانگا های جونجی ایتو
همه رو تکمیل کردم و منتظر انیمه اوزوماکی هستم
یه حسی بهم میگه این انیمه باعث میشه خیل عظیمی از مردم بیان سمت مانگاهاش و با کارهاش اشنا بشن

(نمیتونم عکس اپ کنم یا ایموجی بزارم ، گزینشون برام کمرنگه اگر کسی میدونه قضیه چیه پ.خ کنه لطفا )

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
نامسلمون کنسرت دو روز بعد اش هم آپلود نکرده، کل کنسرت اش نیست:( امیدوارم یک بنده خدایی بعدا ویدیو های اونا هم بزاره.
----
View attachment 201867

@ce7en44
اینم مخصوص خودت:)) اگر خودت نساخته باشی البته:p
من همون موقع هم که ناروتو رو دیدم گذشته ناروتو این همه که داستان خودش رو میکشت بگه ناراحت کننده نبود. ساسکه بنده خدا رو جاش میذاشتن باز بیشتر جواب میداد.:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
چقدر این فصل انیمه های خوب داشتیم، فصل دوم 5-toubun no Hanayome ∬ رو دیدم و واقعا عالی بود :x بازم میخوام، باقیش کی میاد ؟ :((

پ.ن: خب مثل اینکه باقیش قراره فیلم بشه :-"
هنوز فصل دوم رو ندیدم و من خودم هم هایپم ولی از آخرش از بس چیزای بد شنیدم که حد نداره!:| خودمم خبر ندارم کیه و چطور میشه، ولی انگار در مانگا اعصاب فن های 4 تا دیگه رو با انتخاب اشون قشنگ خورد کرده!:| اونموقع که اومد، یادمه باعث جنگ جهانی توی اينترنت شد:))
مثل اینکه مسیری هم که اون طرف انتخاب میشه مشکل داستانی داره.
حالا تهش ببینیم چه میشه، من حداقل مطمئنم اونی که فن اشم انتخاب نهایی اش نیست:( کلا اینا اول و آخر باید یک روت برای همه بسازن.:|
خلاصه Lower Your Expectations...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هنوز فصل دوم رو ندیدم و من خودم هم هایپم ولی از آخرش از بس چیزای بد شنیدم که حد نداره!:| خودمم خبر ندارم کیه و چطور میشه، ولی انگار در مانگا اعصاب فن های 4 تا دیگه رو با انتخاب اشون قشنگ خورد کرده!:| اونموقع که اومد، یادمه باعث جنگ جهانی توی اينترنت شد:))
حالا تهش ببینیم چه میشه، من حداقل مطمئنم اونی که فن اشم انتخاب نهایی اش نیست:( کلا اینا اول و آخر باید یک روت برای همه بسازن.:|

راستش اصن مهم نبود تهش کی رو برمیداره
شخصیت پردازی همه دخترها به نظرم خوب بود... واسه من Win Win بود تهش...
ولی لامصب این قدر روایت داستان تو آرک آخرش اعصاب خورد کن، گیج کننده و مخصوصا خسته کننده بود که دیگه اصن واسه آدم اهمیت اش از بین می رفت :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
من از آخرش خبر ندارم ولی معمولا اینجور انیمه نمیتونن همه رو راضی کنن، همین که تا یه جایی بتونه خوب پیش بره کافیه که البته فصل دوم هم تونست مسیر خوبی رو در پیش بگیره و به همه تقریبا پرداخت:D (یکمی هم دلم برای ایچیکا سوخت:-" )
ولی امید دارم که به افتضاح Domestic Girlfriend تبدیل نشه و حتی اگه قرار نیست نینو باشه حداقل آبرومندانه کنار بزارنش:D
روت که مال انیمه هایی هست که از روی ویژوال ناول ساخته شدن و بازم در اونصورت همیشه یه روت اصلی دارن و باقی فرعی هستن که معمولا اصلی هم انیمه میشه:D
خلاصه اینکه چاره ای جز پذیرفتن آنچه هست نداریم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
ت که مال انیمه هایی هست که از روی ویژوال ناول ساخته شدن و بازم در اونصورت همیشه یه روت اصلی دارن و باقی فرعی هستن که معمولا اصلی هم انیمه میشه:D
استثنا هم داریم مثل یاهاری که دوتا روت اش انیمه میشن. یا Re:Zero که روت برای Rem داره!:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
استثنا هم داریم مثل یاهاری که دوتا روت اش انیمه میشن. یا Re:Zero که روت برای Rem داره!:D
این استثناها که میگی ازشون خبر نداشتم ولی خب برای پنج قلوها اگه بخوان همه شون رو خوشبخت کنن، باید دسته حمعی بفرستنشون چین، چون توی ژاپن قانون تک همسری دارن و غیرممکنه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کسی لینک دانلود برای

Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin داره ؟؟؟

فقط قسمت های ۱۲،۱۳ میخوام !!!

بعد از بسته شدن تک انیمه واقعا انیمه گرفتن سخت شده ،، خصوصا آرشیوی و قدیمی ها

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005