Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
این استثناها که میگی ازشون خبر نداشتم ولی خب برای پنج قلوها اگه بخوان همه شون رو خوشبخت کنن، باید دسته حمعی بفرستنشون چین، چون توی ژاپن قانون تک همسری دارن و غیرممکنه:D
دلت خوشه! ژاپنی ها قانون توی داستان هاشون میشناسن؟! اگه داشتن ژانر Harem وجود نداشت:))
البته میتونن اپیزود مخصوصا برای هر کدوم بسازن!

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
چقدر این فصل انیمه های خوب داشتیم، فصل دوم 5-toubun no Hanayome ∬ رو دیدم و واقعا عالی بود :x بازم میخوام، باقیش کی میاد ؟ :((

پ.ن: خب مثل اینکه باقیش قراره فیلم بشه :-"
من که بعد دیدن تونیکاوا عاشقانه دیگه‌ای به دلم نمی‌شینه :-"
البته فصل اولش بد نبود مانگاش هم تو آرشیو دارم ولی خب همچین دست و دلم نمی‌ره ببینمش.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
Clannad و clannad after story رو ببین
اگه منظورت دوباره دیدنه که اوکی حتما براش برنامه دارم After Story واقعا شاهکاره :x
ولی کلا درام های قوی و خوش ساخت مثل کلاناد شیگاتسو امروزه به ندرت یافت میشن :(

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,421
نام
مسلم
دلت خوشه! ژاپنی ها قانون توی داستان هاشون میشناسن؟! اگه داشتن ژانر Harem وجود نداشت:))
البته میتونن اپیزود مخصوصا برای هر کدوم بسازن!
نه دیگه اون دوران گذشتن، الان دیگه نت و رسانه ها خیلی مسموم شدن و نمیشه مثل قبل هارم درست کرد:D
من که بعد دیدن تونیکاوا عاشقانه دیگه‌ای به دلم نمی‌شینه :-"
البته فصل اولش بد نبود مانگاش هم تو آرشیو دارم ولی خب همچین دست و دلم نمی‌ره ببینمش.
تونیکاوا ندیدم ولی پیشنهاد میکنم حتما فصل دوم پنج قلوها رو ببینی، پیشرفت زیادی توی روابط و شخصیت پردازی میکنه:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
اگه منظورت دوباره دیدنه که اوکی حتما براش برنامه دارم After Story واقعا شاهکاره :x
ولی کلا درام های قوی و خوش ساخت مثل کلاناد شیگاتسو امروزه به ندرت یافت میشن :(
پیدا کردن یه انیمه توی لول و کلاس اونها، واقعاً کار سختی هستش....اصلاً نداریم D:

راستی Kimi ga Nozomu Eien رو دیدی؟
انیمه ی rose of versailles هم گزینه ی خوبی هستش

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
پیدا کردن یه انیمه توی لول و کلاس اونها، واقعاً کار سختی هستش....اصلاً نداریم D:

راستی Kimi ga Nozomu Eien رو دیدی؟
انیمه ی rose of versailles هم گزینه ی خوبی هستش
دقیقا خیلی سخته تنها چیزی که الان می تونه خلا درونمو پر کنه فیلم وایولت اورگاردن هستش که اونم مرداد میاد :((
اینهایی که نام بردی رو ندیدم وقت کنم حتما چک میکنم :D

راستی سال جدید شده بیا زنگ تفریح بذار:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دقیقا خیلی سخته تنها چیزی که الان می تونه خلا درونمو پر کنه فیلم وایولت اورگاردن هستش که اونم مرداد میاد :((
اینهایی که نام بردی رو ندیدم وقت کنم حتما چک میکنم :D

راستی سال جدید شده بیا زنگ تفریح بذار:-"

وایولت....نگو قلبم تیر میکشه برا دیدنش (":

بعد از اون اتفاقی که هارد اصلی و فرعی ـم پوکید، تمام آرشیو OST ها و J-Music هام...یکجا نابود شد....
چیزی تو بساط ندارم که گلچین کنم، فقط دارم اون چیزهایی که خیلی دوستشون داشتم رو کم کم جمع میکنم....خیلی سخته :| یکی دوتا نبودن که :D

نامسلمون کنسرت دو روز بعد اش هم آپلود نکرده، کل کنسرت اش نیست:( امیدوارم یک بنده خدایی بعدا ویدیو های اونا هم بزاره.

خیلی دوست داشتم که Mika Kobayashi هم تو این Live بودش و آهنگ YAMANAIAME رو میخوند...ولی حیف )":

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1618525259778.png

هوفففف... وب ناول موشوکو تنسه رو تموم کردم بالاخره
22 جلد کار (در کل 25 جلد منهای سه جلد اول که انیمه شدن) رو تو 23 - 24 روز یه بند خوندم :D
از الان بالاخره میتونم دوباره به جامعه به عنوان یه موجود فعال برگردم. تا الان مثل یه کرم کتاب، کز کرده بودم سه هفته رو گوشیم داشتم فقط داستان میخوندم :D

در کل ولی کار 10/10 ـیه (باشه 9.5 از 10... ولی من آدم خوش قلبی ام بهش 10 میدم :D)

زیاد اسپویل نمی کنم. داستان Climax اون جوری عجیب غریبی نداره که مثلا 7000 چپتر همه چی منتهی شه بهش و این چیزا... ولی عوضش به شدت پایانش راضی کننده است. شخصیت ها اکثرا به شدت پرداخت محشر و واقع گرایانه ای دارن و
از این مدل پایان ها، خیلی وقته از زمان فولمتال آلکمیست نداشتیم و الان کلا یه حس پوچی بهم دست داده. الان که نگاه می کنم انیمه کجاست یه حس غربت بهم دست میده. خیلی اتفاقات بین این دو تا نقطه می افته واقعا حس عجیبی داره :D

چند صفحه پیش مفصل تر صحبت کرده بودم در موردش
در کل کار شاهکاریه به نظرم. میشه درک کرد چرا رو ژانر ایسکای بعد خودش اثر داشته این قدر

=====
از کارای این فصلم فعلا Higehiro و Vivy و Shadow House رو استارت زدم
هیگه هیرو به مذاقم نساخت. قشنگ Poor Man's Usagi Drop ـه :D
Shadow house باحال میزنه. منتها هنوز قانع نشدم که چقدر رو کانسپتش کار نشده. مانگاش هم نخوندم که مطمئن باشم. فعلا ادامه میدم ببینم چی میشه. شخصیت اصلی اش ولی یه گلوله نمک ـه :x
Vivy در کل ولی خیلی خوفه. یه سری چیزهاش با این که اصلا ایده های کلیشه ای ای نیستن ولی چون من اخیرا چیز مشابه بهشون دیدم/خوندم رو مخ مه ولی در کل نوع ساخت و اجراش تو یه قسمتی که دیدم عالی بوده. از قسمت های بعدی هم ملت تعریف کردن که امیدوار کننده است

86 و To your Eternity رو ندیدم. میدونستم پتانسیل خوب شدنشون بالاست و واکنش ها به قسمت های اولشون خیلی خوب بوده
واسه همین بعدا سر وقت می بینمشون.
فعلا دارم از بین اونایی که نمی شناسم دست چین می کنم چیا خوبن :D

آخرین ویرایش:

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
سلام
من بعد از 10 سال کلنجار رفتن با خودم میخوام بالاخره شروع کنم به دیدن انیمه های سریالی

کلا انیمه دوس دارم اما سینمایی میدیدم

لطفا بهترین ها توی سبک عاشقانه و درام رو معرفی کنید

از انیمه هایی که دیدم و دوس داشتم سینمایی : Wind rises - garden of words -Weathering with You و ...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
از کارای این فصلم فعلا Higehiro و Vivy و Shadow House رو استارت زدم
هیگه هیرو به مذاقم نساخت. قشنگ Poor Man's Usagi Drop ـه :D
Shadow house باحال میزنه. منتها هنوز قانع نشدم که چقدر رو کانسپتش کار نشده. مانگاش هم نخوندم که مطمئن باشم. فعلا ادامه میدم ببینم چی میشه. شخصیت اصلی اش ولی یه گلوله نمک ـه :x
Vivy در کل ولی خیلی خوفه. یه سری چیزهاش با این که اصلا ایده های کلیشه ای ای نیستن ولی چون من اخیرا چیز مشابه بهشون دیدم/خوندم رو مخ مه ولی در کل نوع ساخت و اجراش تو یه قسمتی که دیدم عالی بوده. از قسمت های بعدی هم ملت تعریف کردن که امیدوار کننده است

86 و To your Eternity رو ندیدم. میدونستم پتانسیل خوب شدنشون بالاست و واکنش ها به قسمت های اولشون خیلی خوب بوده
واسه همین بعدا سر وقت می بینمشون.
فعلا دارم از بین اونایی که نمی شناسم دست چین می کنم چیا خوبن :D
حداقل در مورد HigeHiro جلد آخر لایت نوول آخر بهار میاد. فکر کنم ده قسمتی امنه!:D تا ببینیم پایان داستان رابطه این دوتا رو میخواد به کدوم سمت ببره! بنظرم بازم ادامه بده، چونکه اینکه به کرکترای همکارا و رئیس اش میپردازه جالبه.
Tokyo Revengers هم بزار توی لیستت!:D

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
خدایا

لطفا از گناهان این بنده حقیرت بگذر! :D :-s:((

باورم نمیشه تو آرشیو انیمه هام، گنجی به اسم Fullmetal Alchemist Brotherhood رو داشتم و تا به الان نرفتم سراغش!:D:((:-s

واقعا تا به الان انیمه ایه نبود که منو اینطور تحت تاثیر قرار بده!

طنز محشر و دوست داشتنی و شخصیت پردازی فوق العاده

داستانی زیبا با روایت فوق العاده که باعث نشده که اصلا برام حوصله سر بر باشه!:D؛ یاد دت نوت افتادم، چون از بس اواسطش کسل کننده بود که به زوری تمومش کردم:D:p

دیروز ۱۰ قسمتشو یه ضرب دیدم:D، با اینکه کار داشتم و باید از خونه میزدم بیرون، ولی هی وقفه تو کار می انداختم که اپیزود های بیشتری ازش ببینم!:D

View attachment mp4.mp4

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
سلام
من بعد از 10 سال کلنجار رفتن با خودم میخوام بالاخره شروع کنم به دیدن انیمه های سریالی

کلا انیمه دوس دارم اما سینمایی میدیدم

لطفا بهترین ها توی سبک عاشقانه و درام رو معرفی کنید

از انیمه هایی که دیدم و دوس داشتم سینمایی : Wind rises - garden of words -Weathering with You و ...
خوشگلا نا امید نکنید این جوون رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر