Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
بطور کلی سنینه
اگه منظورت خود اثره دراما تریلر تاریخی!
درام و تاریخی قبول،اخه تریلر کجاشه؟
من زدم مشابهش یه مشت کار خون اشامی داد. مثل این چیزی سراغ دارید؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
Gosick
کسی گوسیک رو به عنوان کار عاشقانه معرفی کنه 1 هفته دسترسیش به تاپیک قطع میشه :D
این کار جنایی معمایی فانتزیه . عشقش کجا بود آخه ؟ مگه هرکی به هرکی علاقه داره کار میشه عاشقانه ؟
با این فرمول Made In Abyss هم میشه عاشقانه :| :D
-----
پ.ن : بقیه گمراهان هم بیان خودشونو معرفی کنن تکلیفو یه سره کنم :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
سلام

این کار جنایی معمایی فانتزیه . عشقش کجا بود آخه ؟ مگه هرکی به هرکی علاقه داره کار میشه عاشقانه ؟
-----
منم همینو میگم،اینا باور نمیکنن،اخه کجای این اصلا عاشقانه بود.الان تو سری فیت این پسره تو هر روت عاشقه یکی میشه ژانر فیت میشه درام؟؟؟؟؟؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سلام

-----
اصلا اپنینگ و اندینگ هاش رو دریاب، به اندازه کافی مشخصه عاشقانه ست:D
با حقیقت کنار بیا:D
نمونه ی این سبکی هیوکا هم داشتیم، حالا جنایی اینا نبود، ولی اونم میستری در کنار عاشقانه و درام بود:p

ولی میتونی با کسی که گوسیک رو با آکامه گا کیل مقایسه کرده هر برخوردی داشته باشی:p >:)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
اصلا اپنینگ و اندینگ هاش رو دریاب، به اندازه کافی مشخصه عاشقانه ست:D
با حقیقت کنار بیا:D
نمونه ی این سبکی هیوکا هم داشتیم، حالا جنایی اینا نبود، ولی اونم میستری در کنار عاشقانه و درام بود:p

ولی میتونی با کسی که گوسیک رو با آکامه گا کیل مقایسه کرده هر برخوردی داشته باشی:p >:)
نه من میخوام با شماها برخورد کنم . استکبارم میذارم تو نوبت چون میدونم وقتی بیاد اونم تو تیم شماست :D
منم همینو میگم،اینا باور نمیکنن،اخه کجای این اصلا عاشقانه بود.الان تو سری فیت این پسره تو هر روت عاشقه یکی میشه ژانر فیت میشه درام؟؟؟؟؟؟
حالا درام رو تا حدودی قبول دارم ولی عاشقانه رو عمراً نمیشه به گوسیک چسبوند . اینا همشون گمراهن .

آخرین ویرایش:

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
سلام

-----
انیمه از همه جاش گوگولیت میباره :-". استکبارم میدونم نظرش همینه اگه منو و امیرو بن میکنی اونم بن کن حداقل باهم بریم کوهستان توبه :-". حالا جدی توی MAL که ژانر رومنس رو نوشته براش دیگه از دست من خارجه :D .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سلام

نه من میخوام با شماها برخورد کنم . استکبارم میذارم تو نوبت چون میدونم وقتی بیاد اونم تو تیم شماست :D
استکبار رو نزار تو نوبت! فقط خودش رو لن کن که نشونه ی این باشه حتی با بزرگان انیمه هم شوخی نداری! تا ما حساب کار دستمون بیاد:-"

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
استکبار رو نزار تو نوبت! فقط خودش رو لن کن که نشونه ی این باشه حتی با بزرگان انیمه هم شوخی نداری! تا ما حساب کار دستمون بیاد:-"
پیشنهاد تو بهتره واسه همین رسما پیشنهاد خودمو پس میگیرم چون میدونم استکبار فداکارهستش :-" اگه قرار باشه کسی بره کوهستان توبه خودش بهترین گزینه اس :D.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
سلام

همه‌شونو بن کن برن. کی گفته گوسیک رومنسه؟ اصلا انیمه رو درک نمی‌کنن. گوسیک بهترین ایسکای فضایی بوده که از رادیو خوندم.
لیاقت امیرآکبیا همینه که بره انیمه‌های اچی مثل خداوند لک‌لک‌ها را دوست دارد رو ببینه.
بنش کن بره:>
این یکی پرهام که خودت نیستی رو هم بن کن بره:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر