Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

وقتی یـ چیزی به قول معروف Popular میشه یـ مشت بیشعور هم به طبع راه خودشون رو به فضای مجازی باز میکنن . اونم جای بی در پیکری مثل توئیتر و یوتیوب :-& خدایی این کالچر اسپویل نکردن باید نرمال بشه . سرطان خونه هایی مثل توئیتر و یوتیوب هیچ غلطی نمیکنن برا این قضیه !!! واقعا تا کی میخواد این وضعیت ادامه داشته باشه ؟ باید یـ قانون وضع بشه که هیچ کسی نتونه اسپویل کنه . درجا ملت پستش رو فلگ کنن طرف رو به غلط کردن بندازن !! طرف ارتیسیت بود یـ فن آرت از یکی از شخصیت های AoT کشیده بوده بدون هیچ تگی بالاش نوشته بود "حیف شد کرکتر خوبی بود" :| ادم حسابیش با چند هزار فالوور این ـه دیگه اون شخص عادیش بماند !!!!!

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
بالاخره فصل اول Assassination Classroom رو دیدم، چقدر wholesome بود:x:D

طرف ارتیسیت بود یـ فن آرت از یکی از شخصیت های AoT کشیده بوده بدون هیچ تگی بالاش نوشته بود "حیف شد کرکتر خوبی بود" :|
ببخشید ولی عجب گاوی بوده :)):))
متاسفانه چیزی نیست کنترل بشه اونم تو جایی مثل توییتر که هرکسی هرچی بخواد مینویسه
ولی YT اگه اسپویل تو title یا thumbnail باشه باید برخورد کنن :D
اینایی که اسپویل میکنن مجرم نیستن بیمارن، درمان هم نمیشن :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
یعد دیدن رادو اینقدر حالم بود که که مجبور شدم برم سراغ اندوخته روز مبادا.بعد از سالها بلاخره فیت زیرو رو دیدم اونم مسلسلی .یعنی هر چی گند تو سال 99 بود شست برد این کار رادو که عددی نیست.اینقدر خوشمزه بود با وجود همه سمپاشیها به فکر دیدن بقیه ش افتادم .داستان سری های بعدیش چجوریه؟جنگهای جدید می بینیم؟ماجراها و داستان جدید داره؟یا پایان داستان عوض میشه
اسپویل کنید برام مهم نیست اگه خوب باشه اسپویلم بشم می بینمش

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,969
نام
احمد
یعد دیدن رادو اینقدر حالم بود که که مجبور شدم برم سراغ اندوخته روز مبادا.بعد از سالها بلاخره فیت زیرو رو دیدم اونم مسلسلی .یعنی هر چی گند تو سال 99 بود شست برد این کار رادو که عددی نیست.اینقدر خوشمزه بود با وجود همه سمپاشیها به فکر دیدن بقیه ش افتادم .داستان سری های بعدیش چجوریه؟جنگهای جدید می بینیم؟ماجراها و داستان جدید داره؟یا پایان داستان عوض میشه
بر خلاف @Akiba مشخصه man of culture هستی :D بقیه هم داستان هاشون همین تیپ holy grail war هست اکثرا (غیر از گرند اردر که یه مقدار متفاوته قضیه) با آدم های مختلف و بازه های زمانی مختلف و اهداف مختلف. فقط stay night ادامه زیرو هست بقیه خیلی ربطی به هم ندارن.یه سری سینمایی هم داره به اسم heaven's feel که یه خط داستانی متفاوت از همون stay night هست. این stay night که می گم منظور unlimited blade works هست. چون یه stay night هم داریم مال زمان بغبغو شاه که اونم باز یک خط داستانی متفاوته ظاهرا. من خودم ندیدمش ولی می گن خیلی تعریفی نیست . خلاصه که اول همین unlimited blade works رو ببین و بعد هم بقیه سری.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
اگر میخوای به یک سری کاراکترهای مشترک توهین نشه، نبین:-" (که توهین به اون مشترک ها، توهین به غیر مسترک ها هم هست:p )
کلا هرچقدر F/Z خوبه، بقیه ... هعی...هعی...
فقط اکشن خوبی دارن...از نظر منطق داستانی صرفا توهینه:-"

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
درود بر دوستان عزیز...

جایی می شناسید مانگاها رو زبان انگلیسی راحت دانلود کرد؟ آرشیوشم نسبتا خوب باشه:D
کاملترین آرشیو رو این سایت داره، البته تورنت هستش:
Browse :: Nyaa

اگر هم از گوشی اندرویدی استفاده میکنی اپ تاچیومی بریز راحت از سورس های مختلف هر مانگایی خواستی بخون.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
type="full"]199141[/ATTACH]
این انیمه هه که عکسش که کنار رادو گذاشتن چیه؟skon on qoser نیست؟چیه که کنار این گذاشتن؟
[/QUOTE]
199189
SnQ رو من کامل دیدم 2تا سیزنش رو :))
از حق نگذریم خود انیمیشنش خیلی خوب بود :-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا

وقتی یـ چیزی به قول معروف Popular میشه یـ مشت بیشعور هم به طبع راه خودشون رو به فضای مجازی باز میکنن . اونم جای بی در پیکری مثل توئیتر و یوتیوب :-& خدایی این کالچر اسپویل نکردن باید نرمال بشه . سرطان خونه هایی مثل توئیتر و یوتیوب هیچ غلطی نمیکنن برا این قضیه !!! واقعا تا کی میخواد این وضعیت ادامه داشته باشه ؟ باید یـ قانون وضع بشه که هیچ کسی نتونه اسپویل کنه . درجا ملت پستش رو فلگ کنن طرف رو به غلط کردن بندازن !! طرف ارتیسیت بود یـ فن آرت از یکی از شخصیت های AoT کشیده بوده بدون هیچ تگی بالاش نوشته بود "حیف شد کرکتر خوبی بود" :| ادم حسابیش با چند هزار فالوور این ـه دیگه اون شخص عادیش بماند !!!!!
متأسفانه راهی نداره. :|
اگه یه قانونی از راه برسه که با اسپویل‌کنندگان برخورد بشه هم ملت از راه‌های دیگه وارد میشن. مثلاً میان میگن «به نظر من فلان کاراکتر فلان طور میشه»، در حالی که نظر شخصی خودشون نیست و دارن چیزی رو میگن که واقعاً قراره اتفاق بیفته.
یا این قضیه‌ای که خیلی وقته در مورد سریال‌ها مُد شده و دو قسمت از سریال که می‌گذره، یه دفعه یکی میاد توی ردیت و فلان و چنان میگه «بنده از روی رفتار فلان کاراکتر فهمیدم که قراره در ادامه تبدیل به شخصیت خبیث داستان بشه و نشانه‌هایی هست که اون یکی کاراکتر قراره بمیره و رنگ زرد دیوار دستشویی هم نشون‌دهنده این هست که در قسمت دهم فلان اتفاق می‌افته و...» :| یعنی یه چیزهایی میگن که رسماً با بهره هوشی ۲۵۰ هم غیرممکنه و نشون میده که طرف به منابعی دسترسی داره و داستان رو می‌دونه، ولی به عنوان نظر شخصی میگه که نشون بده خیلی زرنگه.
بعدش هم مردم همون صحبت‌ها رو نه به عنوان اسپویل، بلکه به عنوان تئوری انقدر دست به دست می‌کنن که توی کل اینترنت پخش میشه. مثلاً توی تاپیک فلان سریال توی ریست ارا که میری، بدون تگ اسپویلر دارن در مورد این حدسیات صحبت می‌کنن. وقتی هم حدسیات(lol) تبدیل به واقعیت میشه، گند می‌خوره توی سورپرایزهای سریال.
کلاً جوامع بشری(!) از این نظر خیلی بی‌فرهنگ هستن و باید خیلی کار بشه در این زمینه و سخت میشه با قانون جلوش رو گرفت. ولی حداقل جایی مثل یوتیوب می‌تونه یه سری کارها بکنه که به محض دیدن دو تا ویدیو از فلان بازی، توی بازدید بعدی کل داستان و پایانش رو توی بخش پیشنهادات برات اسپویل نکنه! :|

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
متأسفانه راهی نداره. :|
اگه یه قانونی از راه برسه که با اسپویل‌کنندگان برخورد بشه هم ملت از راه‌های دیگه وارد میشن. مثلاً میان میگن «به نظر من فلان کاراکتر فلان طور میشه»، در حالی که نظر شخصی خودشون نیست و دارن چیزی رو میگن که واقعاً قراره اتفاق بیفته.
یا این قضیه‌ای که خیلی وقته در مورد سریال‌ها مُد شده و دو قسمت از سریال که می‌گذره، یه دفعه یکی میاد توی ردیت و فلان و چنان میگه «بنده از روی رفتار فلان کاراکتر فهمیدم که قراره در ادامه تبدیل به شخصیت خبیث داستان بشه و نشانه‌هایی هست که اون یکی کاراکتر قراره بمیره و رنگ زرد دیوار دستشویی هم نشون‌دهنده این هست که در قسمت دهم فلان اتفاق می‌افته و...» :| یعنی یه چیزهایی میگن که رسماً با بهره هوشی ۲۵۰ هم غیرممکنه و نشون میده که طرف به منابعی دسترسی داره و داستان رو می‌دونه، ولی به عنوان نظر شخصی میگه که نشون بده خیلی زرنگه.
بعدش هم مردم همون صحبت‌ها رو نه به عنوان اسپویل، بلکه به عنوان تئوری انقدر دست به دست می‌کنن که توی کل اینترنت پخش میشه. مثلاً توی تاپیک فلان سریال توی ریست ارا که میری، بدون تگ اسپویلر دارن در مورد این حدسیات صحبت می‌کنن. وقتی هم حدسیات(lol) تبدیل به واقعیت میشه، گند می‌خوره توی سورپرایزهای سریال.
کلاً جوامع بشری(!) از این نظر خیلی بی‌فرهنگ هستن و باید خیلی کار بشه در این زمینه و سخت میشه با قانون جلوش رو گرفت. ولی حداقل جایی مثل یوتیوب می‌تونه یه سری کارها بکنه که به محض دیدن دو تا ویدیو از فلان بازی، توی بازدید بعدی کل داستان و پایانش رو توی بخش پیشنهادات برات اسپویل نکنه! :|
قانون وقتی میاد که بشه خلافش رو اندازه گیری یا بررسی کرد. وقتی هیچ تعریفی برای اسپویل نیست، مرجعی هم برای بررسی نیست، هر سایتی هم نمیتونه بشینه تموم پستها و کامنتها رو بررسی کنه تازه بکنه باز تشخیص بین اسپویل و نظر سلیقه ایه، تنهایه راه میمونه.
اگه اینقدر برات مهمه تو این سایتها نرو. همین
قطعا تو این صفحات قرارنیست از کیفیت و بررسی هنرشناسانه کار بگن دارن نظر میدن و بحث میکنن برای اثبات هم اسپویل میکنن. خب نرو داداشم اگه حساسی
الان همینجا، ببین چقدر سلیقه ای درباره اسپویل رفتار میشه، خیلی ها سر همین ناراضین، جایی هم که شل میگیره هم یه عده دیگه ناراضین. هیچ سایتی هم نمیاد دخالت کنه این وسط مخاطب رو از دست بده همه سکوت میکنن
از نظر خودم که اسپویل کردن خیلی حال میده، ادم حس کارگردان رو داره. اصلا مزه مانگا خوندن فقط به اسپویل کردنه. خودم به شخصه میرم عکسهای مانگای وانپیس رو که یک ساعت بعد انتشار میاد میگیرم میرم برای اسپویل ژاپنی ها(درسته بنده یه بیمار روانیم ولی چکار کنم دوست دارم دیگه)

آخرین ویرایش:

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
از نظر خودم که اسپویل کردن خیلی حال میده، ادم حس کارگردان رو داره. اصلا مزه مانگا خوندن فقط به اسپویل کردنه.
راهی نداره تا بعد از چپتر اخر AOT دسترسی این دوست عزیز به تایپک قطع بشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر