Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
آقا این هیلر واقعا بده، خیلی بده :D
خیلی از آثار دارک و آزاردهنده مثل Ichi the Killer مفهوم و محتوای جذاب و مهمی دارن و واقعا ارزشمندن، ولی این لعنتی باید به کل از کره زمین محو بشه. جدا چطوری اجازه انیمه شدنش رو صادر کردن؟ :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
:|
:|:|
:|:|:|
:|:|:|:|
:|:|:|:|:|
‌‌.
.
.

نه انگار فایده نداره، باید یه دوره سایکوتراپی برم تا این سم از ذهنم پاک بشه وگرنه هر وقت اسم هیلر میشنوم دوباره یادش میوفتم. عجب غلطی کردم :|
Heal...Heal...Heal:D
بهت گفتم، باور نمیکردی!:)) من تازه مانگا هم خوندم... Oh boy! از این صد برابر بدتر میشه.:|
حالا برو Bleach پیدا کن چشم هات رو باهاش بشوری. :-":|
خیلی از آثار دارک و آزاردهنده مثل Ichi the Killer مفهوم و محتوای جذاب و مهمی دارن و واقعا ارزشمندن، ولی این لعنتی باید به کل از کره زمین محو بشه. جدا چطوری اجازه انیمه شدنش رو صادر کردن؟ :|
توی مملکتی که انیمه پدوفایلی به اسم بوکونوپیکو(چقدرم اونموقع با افتخار عوضی های مریض گفتن اولین هستن:|) گرین لیت داده میشه، Redo خیلی اوکی حساب میشه.:|:|
من هنوزم باورم نمیشه به اون نویسنده اش فصل دوم Aldonoah Zero رو دادن بنویسه. قشنگ باید همه عوامل اون کثافت رو بلک لیست میکردن.:|
ژاپن باز زلزله اومده انگار امشب! :|8-|:-s
دعا کن فردا موقع پخش نیاد، که هفته بعد سه قسمت آخر رو مجبور نباشی با هم ببینی:D

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
خوب پارت سه jojo رو هم تموم کردم...خیلی خوب مایل به عالی بود:D
لطفا لطفا لطفا فقط کسایی که کل انیمه رو دیدن اسپویلر رو باز کنند
فصل سه رو خیلی خوشم اومد...ولی به نظرتون پارت 1و2 دارک تر نبود؟:D یعنی حس می کنم مرگ kakyoin-avdol و iggy نبود... شک می کردم این ادامه همون اثره...:D با اینکه کار جزو اثاره ترسناک نیست اما مبارزه ها تو فصل یک همچین احساسی رو منتقل میکرد:D البته از نظر تفاوت قدرت ها این فصل بی نظیر بود:D همچنین وجود همزمان چند شخصیت دوست داشتنی از این نظر کارو از دو پارت ابتدایی جذاب تر کرده بود...:D

هیچ ایرادی نمیشه از کار گرفت خیلی راضی بودم...شاید تنها نکته ای که اذیتم میکرد این بود که
اگر
kakyoin رو باهوش ترین عضو گروه می دونستیم
Jotaro رو به عنوان خونسرد ترین و قوی ترین...
Avdol رو به عنوان یک فردی که اطلاعات زیادی داره اما ساده و مهربونه...
Polnareff هم فردی شوخ و سربه هوا در نظر بگیریم...
و جوزف به عنوان پیر گروه که بیشترین تجربه رو داره...
با در نظر گرفتن همه اینا... گاهی هر شخصیت حرکتی میکرد که شخصا انتظار داشتم اون عمل رو یکی دیگه انجام بده:D مثلا گاهی Polnareff حرکتی میزد که میگفتم از سطح مغزی این بشر بالاتره...:D
تا یادم نرفته یک نکته مثبت دیگه بگم...:D شخصا از طنز تو هر اثری به شدتت بیزارم...:D اما چقدر لحظات شاد خوبی تو این سفر داشتم با کاراکترا:D یعنی الان که تازه وان پیس رو شروع کردم میخوام بگم جدا از دنیا سازی کار...به شدت بخش کمدی کار سمی هست:D

مورد دوم...من الان قسمت یک پارت 4 رو دیدم... چرا حس میکنم ارت کار فاجعه هست؟:D

مورد سوم... لینکی اگه دارید برای دانلود نسخه بدون سانسور لطفا بدید:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
Heal...Heal...Heal:D
بهت گفتم، باور نمیکردی!:)) من تازه مانگا هم خوندم... Oh boy! از این صد برابر بدتر میشه.:|
حالا برو Bleach پیدا کن چشم هات رو باهاش بشوری. :-":|
نگو نگو نگووووو!!! :))
اصلا خیلی اثر مریضی بود، خیلی وقت بود بعد از دیدن یه انیمه همچین حسی نداشتم.
نه نیازی به بلیچ نیست، گیت دارم میبینم، به طرز عجیبی اثر درمانی خوبی داره :-"

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
فصل سه رو خیلی خوشم اومد...ولی به نظرتون پارت 1و2 دارک تر نبود؟:D یعنی حس می کنم مرگ kakyoin-avdol و iggy نبود... شک می کردم این ادامه همون اثره...:D با اینکه کار جزو اثاره ترسناک نیست اما مبارزه ها تو فصل یک همچین احساسی رو منتقل میکرد:D البته از نظر تفاوت قدرت ها این فصل بی نظیر بود:D همچنین وجود همزمان چند شخصیت دوست داشتنی از این نظر کارو از دو پارت ابتدایی جذاب تر کرده بود...:D

هیچ ایرادی نمیشه از کار گرفت خیلی راضی بودم...شاید تنها نکته ای که اذیتم میکرد این بود که
اگر
با در نظر گرفتن همه اینا... گاهی هر شخصیت حرکتی میکرد که شخصا انتظار داشتم اون عمل رو یکی دیگه انجام بده:D مثلا گاهی Polnareff حرکتی میزد که میگفتم از سطح مغزی این بشر بالاتره...:D
تا یادم نرفته یک نکته مثبت دیگه بگم...:D شخصا از طنز تو هر اثری به شدتت بیزارم...:D اما چقدر لحظات شاد خوبی تو این سفر داشتم با کاراکترا:D یعنی الان که تازه وان پیس رو شروع کردم میخوام بگم جدا از دنیا سازی کار...به شدت بخش کمدی کار سمی هست:D

پارت 4 کلا مدلش با بقیه پارت ها متفاوته هم از نظر ارت و هم داستان. خودم یادمه موقع دیدن اولا با ارت جدیدش مشکل داشتم ولی به تدریج بهش عادت کردم.
از نظر داستانی هم 20-25 قسمت اول به شکل اپیزودکه و از نیمه دوم کارکتر منفی وارد داستان میشه و داستانش جذابتر میشه.
.
.
.
وان پیس هم کیفیت مانگا نسبت به انیمه خیلی بالاتره. تنها نکته خوبی که انیمش داره دوبله خوبشه وگرنه از نظر ارت ، کیفیت مبارزات ، روایت و پیسینگ خوب مانگا حقیقتا تو یک لول دیگس :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663

اگر

تو trash taste هم چندبار گفتن، جوجو قابل اسپویل نیست :D
حتی اگه دقیقا بدونی چی قراره بشه بازم جذابه لامصب :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ساعت پخش انمیه ها چند ـه تو ژاپن ؟ کی لینکاش میاد رو نت ؟
سلام

میتونی توی این سایت که کارش نمایش Schedule پخش هفتگی انیمه هاس، عضو بشی و از تنظیمات کاربری ساعت روی تهران تنظیم کنی...

معمولاً به ساعت نمیکشه از پخش انیمه که لینک تورنت و XDCC اون میاد.

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
تیزر و پوستر انیمه جدید Aria the Benedizione. این کار قراره سه‌گانه Blue Curtain Call رو (چی هست اصلا؟!:-??:D فن آریا رو باش!) تموم کنه؛ سه‌گانه‌ای که با سری کوتاه Avvenire شروع شد و انیمه سینمایی Crepuscolo هم اثر دوم‌اش محسوب می‌شه.
گویا Benedizione زمستون منتشر/اکران می‌شه و ندمبه کی قسمت می‌شه ببینیم‌اش

آپدیت: آقا معذرت، با Aria the Crepuscolo اشتباه‌اش گرفتم اول :| امان از پیری :D

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
ichi the killer مگه انیمه داشت؟؟؟!!!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Mushoku tensei تموم شد :(
تا تابستون چطوری صبر کنیم....

واقعا برای من سورپرایز فصل بود، چون تا قبلش اصلا نمیدونستم که چی هست و از پست های این تاپیک باهاش اشنا شدم، بعد از شروع انیمه هم اصلا انتظار انقدر انیمیشن، صداگزاری و ... با کیفیت رو نداشتم.
کلا میشه گفت خیلی خیلی پولیش شده و بی نقص بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر