Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بسه برادر من بسه. زخم کردی به قرآن ما رو با این اسپویل اسپویل کردنت. والله که قسم اینجا هیشکی حساسیت نداره اونقدر که شما انگشت گذاشتی و داری فشار میدی. نکن برادر من نکن.

حاجی چرا محل حساسیت بچه های تاپیک رو اسپویل می کنی :D

من خودم به شخصه برام اصن مهم نیست وقتی در مورد کلیت اثر و تم هاش حرف میزنیم.
این چیزا اسپویل شدن نداره. مثل امضای سری میمونه.
داره یه جوری رفتار میشه این جا که اگه مثلا بگیم ناروتو در مورد یه پسره نفرین شده تو یه روستای مخفیه زدیم کار رو واسه یه جماعتی خراب کردیم.
پلات اصلی داستان اینه که طرف یه همچین چیزی تو خودش داره
پوستر انیمه رو ببینی همچین چیزی رو داره داد میزنه
اسپویلش چیه دیگه آخه؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام

داره یه جوری رفتار میشه این جا که اگه مثلا بگیم ناروتو در مورد یه پسره نفرین شده تو یه روستای مخفیه زدیم کار رو واسه یه جماعتی خراب کردیم.
پلات اصلی داستان اینه که طرف یه همچین چیزی تو خودش داره
اینکه درباره چشمهای فلان شخصیت که یکی از مشخصه های اصلیشه و کلی جریان داره و طول میکشه تا مشخص بشه چیه صحبت بشه یعنی دارین سورپرایز و غاقلگیری ای که میتونه لذتبخش باشه رو از بین میبرین .
اینجا یه انجمن با هزاران سلیقه و دیدگاه متفاوته . برای اینکه هرکس نخواد سلیقه خودش رو اعمال کنه یک سری قوانین استاندارد داره که چه خوشمون بیاد و قبولشون داشته باشیم یا خوشمون نیاد و قبولشون نداشته باشیم باید هممون رعایتشون کنیم .
یکی رو بازی حساسه و رو انیمه نیست . یک رو فلان عنوان حساسه و رو اون یکی نیست . در نتیجه قوانین تو همه بخشهای انجمن تا جای ممکن به صورت یکسان اجرا میشن تا هیچکس با هر سلیقه ای متضرر نشه .

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
قبلا که بحث اسپویلر اینجا پیش اومد یبار یک عزیزی تو تایتل اسپویلرش نوشته بود attack on titan chapter xxx، یک کاربر دیگه بی دقتی کرد اسپویلر رو باز کرد بعدش تاپیک به زمین و زمان پیوند خورد عاقا چرا کلمه مانگا رو تو اسپویلر نمیذارین؟ به زبون دیگه یعنی تو اسپویل شدندش مقصر خودش بود بی دقتی کرد خشم اینجا داشت تخلیه میشد :-" کل موجودات دنیا از موجودات ذره بینی تا چهارپایان میدونن اصطلاح چپتر واسه مانگا بکار میره دیگه هیچ دلیلی نداره بیای سرش غر بزنی.
الانم دوباره تاپیک داستان شده قضیه اینه که دو تا کاراکتر تو دوتا انیمه شبیه همن این موضوع اینجا بیان شده میگن اسپویلر.
یک کاربر دیگه هم یک اسکرین شات ساده گذاشته فقط یک ناز کردن سادست. این دیگه اسپویل محسوب نمیشه.
دوست عزیزی که میای اینجور مسائل رو بیان میکنی و به یک روشی داری عقده گشایی میکنی، الان فکر کردی سطح خودت رو ارتقا دادی؟ قطعا خود شما (منظورم شخص خاصی نیست میتونید جمع ببندین :D) هم همچین حرکتی رو واسه یک اثر دیگه زدی خیلی راحت میتونم پست های قدیمی رو بذارم اینجا بهت نشون بدم. (ولی ببخشید دیگه قصد عقده گشایی ندارم. :D)
یعنی دیدم طرف میاد از یک مسئله جزئی که از نظر خودش اسپویلره گلایه کرده خودش همون حرکت رو قبلا واسه یک انیمه دیگه زده بود. فقط خواستم بگم کاربرا خودشون عقل و شعور دارن میدونن دارن چیکار میکنن چیزی که اسپویل داره خودشون عقلشون میرسه که بذارن تو اسپویلر. لازم نیست یک سری دیگه واسه خفن بازی در آوردن بیان کاربر دیگری که زحمت کشیده اینجا پستی گذاشته رو knock down کنن به خیال خودشون ;) (اونایی که میان خارج از اسپویلر کلهم اجمعین اثری رو اسپویل میکنن دیگه بحثشون جداست اون خدا زده ها رو دیگه کاربرا میتونن ریپورت کنن و با چندتا کلیک ساده از شرشون خلاص شد :D)

شو خوش.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
در مورد قانون اسپویل...

به نظرم شاید درست ترین قانون سایت همین باشه، و سخت گیری روش هم از همه چی مهم تره!

آره من خودمم شاید خیلی جاها عمل نکرده باشم(همین پست قبلیم در مورد جوجوتسو:-" ) ، اما خوب من و شما و فلانی و فلانی این انیمه رو دیدیم و وقتی اشاره میدیم به مثلا قسمت x00 از 500 قسمته یک انیمه ی بلند، مهم نیست برامون...چون پایان نیست... یا حتی اگرم باشه میگیم مال قدیمه و خیلی معروفه و ...

اما فکر نمیکنیم شاید هنوز کسایی باشن که اون انیمه رو ندیده باشن
نمونه ش مثلا نوید یکی از کاربرای جدید تاپیکه... الان پست هامون رو دنبال میکنه، چون میخواد کارهای خوب و معروف رو ببینه یا بحث کنه در موردشون...

تازه داره ناروتو میبینه، بعد ما تو پست هامون خیلی راحت به ناروتو و کاراکترهاش ارجاع میدیم، و خیلی راحت میتونیم مزه ی خیلی چیزا رو براش از بین ببریم!

---

کلا خوبیه فروم نسبت به گروه های مجازی اینه که به خاطر همین قانون و توانایی استفاده از اسپویلر میشه درست در کنار هم بحث کرد!

وگرنه که تو گروه ها که راحت میزنند اسپویل میکنند میره! :-"

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
Spoiler (media) - Wikipedia
خیلی خلاصه بخوام بگم با این کاراتون بیشتر دافعه دارید تا جاذبه برای کسایی که میخوان اینجا فعالیت کنن.
ویدیو عالی بود. قشنگ پتانسیل اینو داره بحث تاپیک بهش منحرف بشه. در تعجبم که چرا خودم زودتر ندیده بودمش :D
نظرم در مورد خود ویدیو
اینجور آدمی هستم که کاری رو شروع میکنم. اگه آدمی زادی جلو رفت که هیچ خودم مثل آدم میشینم تمومش میکنم. ولی کارایی هستن که آدمی زادی جلو نمیرن حالا به هر دلیلی که میخواد باشه پیسینگ بد یا هرچیز دیگه... اینا رو میشینم برای خودم اسپویل کنم اگه توییست خفن داشت کار رو ادامه میدم اگه نه بازم تا ته زباله است خب طبیعتا باید دراپ کنم.
ولی این فکت باقی میمونه که خیلی از کارها با تشکر از اسپویلرهایی که اتفاقی ازشون دیدم جذبشون شدم مثل کدگیاس در روزهای اول انیمه دیدن. :D
دو مورد بخصوصی هم ویدیو برام یاد آوری کرد و حرف زیاد دارم براشون.
دوتا انیمه هم گورن لاگان و نئون جنسیس هستند.
از گورن لاگان شروع میکنم. این انیمه تو mal بین انیمه های گاینکس بالاترین امتیاز رو داره ولی خیلی راحت میتونم بگم که بدترین انیمه ای بود که توسط این استودیو و ایمایشی ساخته شد :-" اکثر انیمه های گاینکس شاهکار خالصن اسماشون رو نمیبرم دیگه. روند گورن لاگان و پیسینگش عالی بود بشدت لذت بخش ولی اندینگش به هیچ وجه رضایت بخش نبود. برعکس End of Evangelion که خیلی راحت یکی از بهترین اندینگ های تاریخ انیمه است. خب طبیعیه که با خودم بگم ای کاش اینو اسپویل میشدم که از اول شروع نمیکردم به دیدنش.
حالا میرسیم به نئون جنسیس. نئون جنسیس داستان پیچیده ای نداره روند انیمه طوریه که بخواد بگه داستان خیلی پیچیدست (بر عکس مانگا + اونگلیون همه چیزش از جمله پلات، سناریوها و ... دقیقا عین یک انیمه معروف مین استریم دیگه است شینگکی نو کیوجین. الان نیای پست رو واسه اینکه گفتم شبیه کدوم کاره پاک کنی دیگه آندرلاین اسپویلر گذاشتم کسی نخواد بدونه روش کلیک نمیکنه خیلی راحت)
به شخص بستگی داره. الانم عصر ارتباطاته ملت هم به نت و رفیق های اوتاکوشون دسترسی دارن :D یکی ممکنه از گیج شدن وسط انیمه لذت ببره یکی دیگه هم نه حالش رو نداشته باشه.
خب اگه اون طرف اسپویل بشه خیلی براش بهتره. باز به مایندفاک آخرش میارزه.
+
اونگلیون از کاراییه که خیلی طولش داد تا تموم بشه. 25 سال از زمان NGE نه سال هم از سینمایی ناقص 3.0. بله یکی از دلایل نامگذاری 3.0+1.0 جای 4.0 همینه :D یا بخوام درست بگم قرار هم نبود 4.0 باشه قرار بود تایتل finale داشته باشه. در واقع از اول قرار بود 4 تا سینمایی 2 ساعته باشه 3.0 به خاطر مشکلات و مشغله هایی که آنو داشت (مثل اینکه مادرش هم اون موقع مریض شده بود) به ریلیز نرسید، ناقص ریلیز شد. یعنی نیم ساعت آخر حذف شد از انیمه الان هم که ران تایم 3.0+1.0 دو ساعت و سی و چهار دقیقه است نیم ساعت اولش 3.0 رو تموم میکنه.
خب وقتی ۸ مارس 3.0+1.0 اومد تو پرده طبیعیه شیرجه بزنم توش همون پرده ای رو ببینم چون تنها چیزی که طرفداراش میخوان اینه که داستان تموم شه.
ولی آیا اسپویل شدنش از لذت دیدن انیمه کم میکنه؟ من خودم و خیلی های دیگه تو فندوم همینجوریش ندیده از نصف توییست هاش باخبریم ولی باز بدتر باعث هایپ شده.
پس بله لیک و اسپویلری هم داریم که گاهی اوقات به فرد کمک میکنن که بیشتر به یک اثر جذب بشن. مثل همین شینگکی جوبان اونگلیون :D یا دوسال پیش که اندینگ DMC 5 لیک شده بود.
ولی برعکسش هم داریم که باعث بیزاری و هیت و انتقادات طرفدارها چه درست چه غلط از یک کاری میشن. نمونش پارسال همین موقع tlou part2. یا امسال تو انیمه همین شینگکی نو کیوجین :-"

—————————

این لیکش مال دور و ورای 20 روز پیشه عکسش پخش شده بود، همون کسی که 137 هم لیک کرده اینا رو گذاشته باز. عکسش رو ندارم خلاصه اتفاقات رو میگم.
اون HDMI وارهمر واقعیه :))
تو لیک نوشته بود eren was controlling founder remotely
نمیدونم دقیقا چطوریه کابل وصل بود یا وایرلس داشت کنترل میکرد ولی باز توییست مزخرفیه حرفام هم قبلا زدم :D
آره آرک های آخر شینگکی همچین شاهکاریه

BD07EDAA-25FA-4A94-B540-27AA7DE4C073.jpeg

ارن هم تو جزیره داخل کریستاله از کریستال میاد بیرون میره دست بچه هیسوریا رو میگیره. دوباره رامبلینگ رو شروع میکنه. همه هم جز آرمین و جان و فالکو و گبی میمیرن. ارن دنیا رو نابود میکنه. میکاسا هم به ارن میگه see you later eren. (چپتر اول) مردم جزیره هم تو دنیا پخش میشن تولید نسل کنن. یمیر فریتز هم به بچه هیستوریا تناسخ شده. قدرت تایتانی هم کلا از بین رفته هیچکس نمیتونه تایتان بشه. (نانی؟ :|)
شوخیت گرفته؟ :| حالا چپتر نیومده ولی چپتر 136 برتولت داشت راینر رو میخورد. 137 با power of friendship بهش کمک کرد. یمیر فریتز حمایتش از ارن رو قطع کرده بود زیک روش کنترل داشت توی چپتر قبلی ولی باز دوباره تو چپتر جدید رفت طرف ارن؟

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
شاهکاری دیگر از نتفلیکس:

چیزی به اسم انیمیشن اینجا وجود نداره، قشنگ پنل های مانگا با صداگذاریه!:|
دمشون گرم، یکی از بهترین مانگا های کمدی که خونده بودم به لجن کشیدن.:|
پ.ن: حداقل امیدوارم Spy X Family انیمه درست و حسابی داشته‌ باشه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دلیل نمیشه چون یکی با اسپویل هایپ میشه، بقیه هم بشنا :D
کلا اسپویل نکردن، بهتر از اسپویل کردنه!

بزاریم تو اسپویلر، با قوانینی که نوشته شده، به کی ضرر میزنه؟
ولی اگر نزاریم، ممکن هست که به کسی ضرر بزنه و هایپش رو نابود کنه و ...!

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
دلیل نمیشه چون یکی با اسپویل هایپ میشه، بقیه هم بشنا :D
کلا اسپویل نکردن، بهتر از اسپویل کردنه!

بزاریم تو اسپویلر، با قوانینی که نوشته شده، به کی ضرر میزنه؟
ولی اگر نزاریم، ممکن هست که به کسی ضرر بزنه و هایپش رو نابود کنه و ...!
کسی مگه حرف از اسپویل کردن تو ملا عام کرد؟ بحث سر گیر الکی دادنه. مثل همون مثال کاکاشی و گوجو که بنده خدا گفت ایول اینا شبیه همن اون شارینگانش رو پوشونده اینم شبیه اون چشم بند زده. هرچیزی به میانه‌ش خوبه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
@zack fair
همین الانم داری میگی دیگه! خودش اسپویله:D
توی داستان، ما تا وقتی نشون نمیدن کاکاشی فلانه، ما نمیدونیم که کاکاشی فلانه!
حتی با فرض های پیش زمینه ی داستانم بخوای بگی، پیش زمینه اینه که فلان قدرت مختص فلان خاندان هست و بس!

میبینی؟ خیلی راحت داریم برای بقیه اسپویل میکنیم، چون ما Xقرن پیش دیدیم ، و الان انقدر برامون عادیه...که انتظار داریم برای همه عادی باشه!

الان من بیام بگم " زورو تو چپتر هزار بالاخره چشمش رو باز کرد و WoW ! " (این جمله به خودیه خود اسپویل داره در مورد زورو، ولی در مورد چپتر هزار نیستا...رو هوا یه چی گفتم:)) )

قضیه ی کاکاشی و قدرتش، فرقی با چیزی که گفتم نداره برای کسی که ندیده!
تاپیک درسته اکثریت بچه ها ناروتو دیدیم(شاید 95%مون) ولی بازم دلیل نمیشه که بگیم!

فرقی نباید اینجا با یک گروه واتساپی و تلگرامی بکنه که در و پیکری برای بحث نداره؟
توی اونجاها آنگویینگ نباشی کاری رو اسپویل میشی، ولی اینجا میتونی با خیال راجت بیای، بدون اینکه بترسی ممکنه اتفاقی بیفته:-" (گرچه یه وقتایی بحث در مورد یک کاری ممکنه اونقدر بالا بگیره که راحت همه چی رو اسپویل کنند:-" ، مثل شینگکی چند وقت پیش اسپویل از فصل های قبلش رو دیدیم، یا ترس خودم از UD که میترسیدم اینم یهو بچه ها بزنند خارج از اسپویل بترکونند:-" )

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
یه سری دوستان هم خیلی دارن تند می رن دیگه :D
اون مدیری هم که خیلی گیره به اسپویلر نه می خواد خودش رو خفن نشون بده نه با کسی اینجا مشکل داره که بخواد اذیتش کنه. چیزی که از نظر من اسپویل نیست از نظر یکی ممکنه باشه.نمونه ش همون عکس که داشت دست به سر طرف می کشید و منی که موشوکو تنسه 2 قسمت بیشتر ندیدم (وقت نکردم. نزنید :D) هیچ اسپویل خاصی ازش حس نکردم ولی مثلا این قضیه کاکاشی به نظر منم اسپویل هست. حالا خودمم برام اصلا مهم نیست اسپویل شدن ولی برا یکی شاید مهم باشه.خلاصه یه مقدار غر زدن که فلان چیز اسپویل نبود و چرا پاک شد مشکلی نداره و طبیعیه ولی دیگه زیادی هم تند نرید که دلخوری ایجاد بشه :-"

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
شاهکاری دیگر از نتفلیکس:

چیزی به اسم انیمیشن اینجا وجود نداره، قشنگ پنل های مانگا با صداگذاریه!:|
دمشون گرم، یکی از بهترین مانگا های کمدی که خونده بودم به لجن کشیدن.:|
پ.ن: حداقل امیدوارم Spy X Family انیمه درست و حسابی داشته‌ باشه.

نخواستن خیلی خودشونو خسته کنن. این مدلی ندیده بودم چه کاریه خب :-"
اسمشو باید بذارن مانگای متحرک تا انیمه :-?:-?

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
ویدیو عالی بود. قشنگ پتانسیل اینو داره بحث تاپیک بهش منحرف بشه. در تعجبم که چرا خودم زودتر ندیده بودمش :D
نظرم در مورد خود ویدیو
اینجور آدمی هستم که کاری رو شروع میکنم. اگه آدمی زادی جلو رفت که هیچ خودم مثل آدم میشینم تمومش میکنم. ولی کارایی هستن که آدمی زادی جلو نمیرن حالا به هر دلیلی که میخواد باشه پیسینگ بد یا هرچیز دیگه... اینا رو میشینم برای خودم اسپویل کنم اگه توییست خفن داشت کار رو ادامه میدم اگه نه بازم تا ته زباله است خب طبیعتا باید دراپ کنم.
ولی این فکت باقی میمونه که خیلی از کارها با تشکر از اسپویلرهایی که اتفاقی ازشون دیدم جذبشون شدم مثل کدگیاس در روزهای اول انیمه دیدن. :D
دو مورد بخصوصی هم ویدیو برام یاد آوری کرد و حرف زیاد دارم براشون.
دوتا انیمه هم گورن لاگان و نئون جنسیس هستند.
از گورن لاگان شروع میکنم. این انیمه تو mal بین انیمه های گاینکس بالاترین امتیاز رو داره ولی خیلی راحت میتونم بگم که بدترین انیمه ای بود که توسط این استودیو و ایمایشی ساخته شد :-" اکثر انیمه های گاینکس شاهکار خالصن اسماشون رو نمیبرم دیگه. روند گورن لاگان و پیسینگش عالی بود بشدت لذت بخش ولی اندینگش به هیچ وجه رضایت بخش نبود. برعکس End of Evangelion که خیلی راحت یکی از بهترین اندینگ های تاریخ انیمه است. خب طبیعیه که با خودم بگم ای کاش اینو اسپویل میشدم که از اول شروع نمیکردم به دیدنش.
حالا میرسیم به نئون جنسیس. نئون جنسیس داستان پیچیده ای نداره روند انیمه طوریه که بخواد بگه داستان خیلی پیچیدست (بر عکس مانگا + اونگلیون همه چیزش از جمله پلات، سناریوها و ... دقیقا عین یک انیمه معروف مین استریم دیگه است شینگکی نو کیوجین. الان نیای پست رو واسه اینکه گفتم شبیه کدوم کاره پاک کنی دیگه آندرلاین اسپویلر گذاشتم کسی نخواد بدونه روش کلیک نمیکنه خیلی راحت)
به شخص بستگی داره. الانم عصر ارتباطاته ملت هم به نت و رفیق های اوتاکوشون دسترسی دارن :D یکی ممکنه از گیج شدن وسط انیمه لذت ببره یکی دیگه هم نه حالش رو نداشته باشه.
خب اگه اون طرف اسپویل بشه خیلی براش بهتره. باز به مایندفاک آخرش میارزه.
+
اونگلیون از کاراییه که خیلی طولش داد تا تموم بشه. 25 سال از زمان NGE نه سال هم از سینمایی ناقص 3.0. بله یکی از دلایل نامگذاری 3.0+1.0 جای 4.0 همینه :D یا بخوام درست بگم قرار هم نبود 4.0 باشه قرار بود تایتل finale داشته باشه. در واقع از اول قرار بود 4 تا سینمایی 2 ساعته باشه 3.0 به خاطر مشکلات و مشغله هایی که آنو داشت (مثل اینکه مادرش هم اون موقع مریض شده بود) به ریلیز نرسید، ناقص ریلیز شد. یعنی نیم ساعت آخر حذف شد از انیمه الان هم که ران تایم 3.0+1.0 دو ساعت و سی و چهار دقیقه است نیم ساعت اولش 3.0 رو تموم میکنه.
خب وقتی ۸ مارس 3.0+1.0 اومد تو پرده طبیعیه شیرجه بزنم توش همون پرده ای رو ببینم چون تنها چیزی که طرفداراش میخوان اینه که داستان تموم شه.
ولی آیا اسپویل شدنش از لذت دیدن انیمه کم میکنه؟ من خودم و خیلی های دیگه تو فندوم همینجوریش ندیده از نصف توییست هاش باخبریم ولی باز بدتر باعث هایپ شده.
پس بله لیک و اسپویلری هم داریم که گاهی اوقات به فرد کمک میکنن که بیشتر به یک اثر جذب بشن. مثل همین شینگکی جوبان اونگلیون :D یا دوسال پیش که اندینگ DMC 5 لیک شده بود.
ولی برعکسش هم داریم که باعث بیزاری و هیت و انتقادات طرفدارها چه درست چه غلط از یک کاری میشن. نمونش پارسال همین موقع tlou part2. یا امسال تو انیمه همین شینگکی نو کیوجین :-"

—————————

این لیکش مال دور و ورای 20 روز پیشه عکسش پخش شده بود، همون کسی که 137 هم لیک کرده اینا رو گذاشته باز. عکسش رو ندارم خلاصه اتفاقات رو میگم.
اون HDMI وارهمر واقعیه :))
تو لیک نوشته بود eren was controlling founder remotely
نمیدونم دقیقا چطوریه کابل وصل بود یا وایرلس داشت کنترل میکرد ولی باز توییست مزخرفیه حرفام هم قبلا زدم :D
آره آرک های آخر شینگکی همچین شاهکاریه

View attachment 196865

ارن هم تو جزیره داخل کریستاله از کریستال میاد بیرون میره دست بچه هیسوریا رو میگیره. دوباره رامبلینگ رو شروع میکنه. همه هم جز آرمین و جان و فالکو و گبی میمیرن. ارن دنیا رو نابود میکنه. میکاسا هم به ارن میگه see you later eren. (چپتر اول) مردم جزیره هم تو دنیا پخش میشن تولید نسل کنن. یمیر فریتز هم به بچه هیستوریا تناسخ شده. قدرت تایتانی هم کلا از بین رفته هیچکس نمیتونه تایتان بشه. (نانی؟ :|)
شوخیت گرفته؟ :| حالا چپتر نیومده ولی چپتر 136 برتولت داشت راینر رو میخورد. 137 با power of friendship بهش کمک کرد. یمیر فریتز حمایتش از ارن رو قطع کرده بود زیک روش کنترل داشت توی چپتر قبلی ولی باز دوباره تو چپتر جدید رفت طرف ارن؟
من کاملا موافق اسپویل هستم هایپ هم پشیزی واسم ارزش نداره. راحت باشید با من ?
درباره انیمه اونگلیون، انصافا بعضی انیمه های قدیمی در سبک خودشون تک هستن، دیگه کجا میتونی محیط اونگلینون رو ببینی؟ من شروع داستان رو دوست داشتم پلاتش خوب بود ولی اون مسیری که دوست داشتم نرفت، کلا به سمت روانشناختی رفت، ولی هنوز هم انیمه خوبیه. نمیگم شاهکار ولی انیمه خاصیه. باید تجربه اش کرد .
باز هم میگم انقدر که انیمه های جدید مزخرف وجود دارند در مقابل اینا هنوز هم شاهکارند. ببینید و تجربه کنید. اره بدون فیلم هاش انگار ناقصه قبول دارم، مشکلاتش رو قبول دارم
موقعی که داشتم میدیدم یکم چشمم به نقدهاش تو فروم انیم ورلد خورده بود، ولی باز هم دیدمش ، نبینم چی کار کنم؟ ?
شنیده بودم انیمه RahXephon شبیه شه ولی هنوز وقت نشده ببینم.

یه نکته راجع به مانگا شینگکی چپتر جدید
راستش هنوز هم باورش برام سخته که داستان اینطوری جلو رفته یا بخواد بره
با وجود چپتر 136 هنوز یه کور سوی امیدی بود که ایسایاما میتونه مانگا رو جمع کنه ولی مثل اینکه لیک ها چیز دیگه ای میگن
در اخر هم اینکه power of friendship رو به talk no jutsu ترجیح میدم، البته هنوز راه داره برای این مسیر??

آخرین ویرایش:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
@zack fair
همین الانم داری میگی دیگه! خودش اسپویله:D
توی داستان، ما تا وقتی نشون نمیدن کاکاشی فلانه، ما نمیدونیم که کاکاشی فلانه!
حتی با فرض های پیش زمینه ی داستانم بخوای بگی، پیش زمینه اینه که فلان قدرت مختص فلان خاندان هست و بس!

میبینی؟ خیلی راحت داریم برای بقیه اسپویل میکنیم، چون ما Xقرن پیش دیدیم ، و الان انقدر برامون عادیه...که انتظار داریم برای همه عادی باشه!

الان من بیام بگم " زورو تو چپتر هزار بالاخره چشمش رو باز کرد و WoW ! " (این جمله به خودیه خود اسپویل داره در مورد زورو، ولی در مورد چپتر هزار نیستا...رو هوا یه چی گفتم:)) )

قضیه ی کاکاشی و قدرتش، فرقی با چیزی که گفتم نداره برای کسی که ندیده!
تاپیک درسته اکثریت بچه ها ناروتو دیدیم(شاید 95%مون) ولی بازم دلیل نمیشه که بگیم!

فرقی نباید اینجا با یک گروه واتساپی و تلگرامی بکنه که در و پیکری برای بحث نداره؟
توی اونجاها آنگویینگ نباشی کاری رو اسپویل میشی، ولی اینجا میتونی با خیال راجت بیای، بدون اینکه بترسی ممکنه اتفاقی بیفته:-" (گرچه یه وقتایی بحث در مورد یک کاری ممکنه اونقدر بالا بگیره که راحت همه چی رو اسپویل کنند:-" ، مثل شینگکی چند وقت پیش اسپویل از فصل های قبلش رو دیدیم، یا ترس خودم از UD که میترسیدم اینم یهو بچه ها بزنند خارج از اسپویل بترکونند:-" )
دیگه نمیدونستم راجع به چیزی که قسمت دوم سوم داستان اتفاق میوفته و اینهمه مدت ازش گذشته هم باید حواسم باشه. خلاصه‌ش اینکه فکر نکنم هیچوقت به تعریف مشترکی ازون چیزی که میخوایم برسیم. :-h

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر