Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
این قسمت موشوکو تنسی رو دیدم...پشمام فقط داره میریزه! چقدر خفن بود.
بدبخت جوجوتسو بعد اون اپیزود ها به این انیمه خورد.:D
---
آقایون بنظر شما هم آرت و انیمیشن توی این اپیزود شینگیکی ضعیف نبودن؟ یکجوری شده بود!:|
پ.ن: هییییی دلم برای Wit تنگ شده!:(

آخرین ویرایش:

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
جوجوتسو انگار این طوریه که گفته بزا ناروتو قاطی کنم توش
امتحان چونین برگذار شد
اوروچیمارو که شخصیت بده هست
کاکاشی هم که مثل همیشه جذاب
ناروتو هم که یه تکنیک متکی به مشت داره فقط

جوجوتسو خوبه ولی به نظرم نمیتونه پرفکت باشه حس اورجینال بودن نمیده اصلا
ولی انیمه خوبی و من از دیدنش لذت میبرم

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
Usagi رو ندیدم ولی قرار بود ببینم. چون خیلی جاها دیدم که اسمش کنار barakamon بیاد و منم این دومی رو خیلی دوست دارم.:D واکنش دوستان رو دیدم کنجکاو شدم. خدمت یه دوستی رسیدم ببینم قضیه چیه؛ بدون اینکه به من مجال صحبت بده، نه گذاشت نه برداشت و صفر تا ۱۰۰ داستان رو گفت. :))
همین دیگه. :D انیمه رو هم در اولین دسترسیم به هارد شیفت‌دیلیت می‌کنم.8-|
ضرر کردی (میکنی یا خواهی کرد ?)، انیمه ش که خیلی خوب بود. میتونی مثل بقیه اصلا طرف مانگا نری و از یه انیمه slice of life لذت ببری ولی در آخر همه چیز بستگی به خودت داره. به نظر من تجربه اش کن، انقدر انیمه فصلی مزخرف دیدیم ، این در مقابل اونا شاهکاره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
جوجوتسو انگار این طوریه که گفته بزا ناروتو قاطی کنم توش
امتحان چونین برگذار شد
اوروچیمارو که شخصیت بده هست
کاکاشی هم که مثل همیشه جذاب
ناروتو هم که یه تکنیک متکی به مشت داره فقط

جوجوتسو خوبه ولی به نظرم نمیتونه پرفکت باشه حس اورجینال بودن نمیده اصلا
ولی انیمه خوبی و من از دیدنش لذت میبرم
کیوبی رو فراموش کردی:-" اون رو هم داره :D

ولی منم همین نظر رو دارم! اما خوب... حال میده:D

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
شبیه بلیچ نیست بیش تر ناروتو هدف گرفته که بد نیست.فکر میکنم برا همین دیدنش خوبه.حتی استایل ایستادن کاکاشی و مثل همون بنده خدا در اوردن بماند که شارینگانش هم میپوشونه و با چشم بنده همش
اون بنده خدا هم انگاری سای هست.من همش میگم سای یه نقاشی جدید رو کرد.:))
برا همین حس اورجینال بودن نمیده اصلا
ولی موشوکی تنسه خیلی خوبه به نظرم همه چی باهم داره طنز درام اکشن کشش داستانی و مهم تر از همه سیر تکامل شخصیت ها نشون میده

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
بنظر شما هم آرت و انیمیشن توی این اپیزود شینگیکی ضعیف نبودن؟ یکجوری شده بود

قسمت قبلی خعلی خوب بود همه چی ولی جالبه این قسمت به خوبی اون قسمت نبود :D ولی به طور کلی جالب بودن هر ۲ قسمت ۱۱ و ۱۲. به شکل عجیبی شیر تو شیر شده و میشه مطمئن بود که پارت ۲ هم در کار باشه!

من تمام فکرم میش گابی هستش! یعنی عملا به هیچی جز این نمیتونم فکر کنم. مطمئنم بازم یکی رو میکشه و نفر بعدی خیلی دردناکتر خواهد بود :| این سیس ارن هم خیلی باحال بود تو این قسمت :D مخصوصا اونجا که لباسشو تنش کرد یه بادی هم زد. ادن دستو پا چلفتی به مقام رهبری رسیده. دوسش دارم کل. فرمانده کل قوا رو چه ناجور شتک کردن :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
Mushoku tensei خیلی خوبه لعنتی :-" ادمو وسوسه میکنه بریم سراغ مانگا/ناول هاش، ولی از اونور کیفیت کلی انیمه انقدر بالاست حیفم میاد برم خودمو اسپویل کنم، انتخاب سختیه واقعا :-"

+
به نظرم حالا که @Arima Kishou بحث پایان usagi drop رو اورد وسط (و خاطرات خوب چندین نفر رو خراب کرد) بیاید و @Z-fan رو بن کنیم یکم از دردمون کم بشه :-":-":-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
Mushoku tensei خیلی خوبه لعنتی :-" ادمو وسوسه میکنه بریم سراغ مانگا/ناول هاش، ولی از اونور کیفیت کلی انیمه انقدر بالاست حیفم میاد برم خودمو اسپویل کنم، انتخاب سختیه واقعا :-"

+
به نظرم حالا که @Arima Kishou بحث پایان usagi drop رو اورد وسط (و خاطرات خوب چندین نفر رو خراب کرد) بیاید و @Z-fan رو بن کنیم یکم از دردمون کم بشه :-":-":-"
بنظرم وایسا.
نیمه دوم اش تابستونه!+ مانگا مالی نیست.
----
چطور دلت میاد The Last Nintendo Fan on Earth رو بن کنی؟!:D بجاش باید درخواست دابل بن @Akiba رو بدی! بخاطر اینکه میخواد از خاطرات اش محافظت کنه . ثواب هم داره.:D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
جوجوتسو من رو بیشتر یاد Ao no Exorcist - Soul Eater - Tokyo Ghoul میندازه انگار ترکیب این 3 تا هست، از لحاظ داستان، دنیا، شخصیت ها، طراحی و مبارزه ...

بعد اینایی که درمورد جوجوتسو میگید مختص ناراتو نیست تقریبا بیشتر شونن ها یه موجود/قدرت پنهان نهفته ای داره که از همون هم قدرت میگیره و آخر کار هم رفیق میشه باهم (اتفاقا فکر میکنم جوجوتسو تو این مورد قراره به طور دیگه ای عمل کنه). درمورد مسابقه چونین و این حرف ها هم باز اینقدر تو انیمه ها این مورد رو دیدیم که دیگه یه ژانر شده برای خودش :)) هیچ انیمه ای نیست که بعداز چند قسمت یه مسابقه نزارن و چندتا دانش آموز تازه وارد خودشون رو نشون ندن و حال سال بالایی ها رو بگیرن (کاش به یه ایده دیگه ای برسن این واقعا تکراری شده :|) گوجو هم موافقم شبیه کاکاشی در آوردن اینطوری بهتره بگیم کاکاشی اینقدری خوب بود که سعی میکنن یکی از معلم ها شبیه اون باشه. درمورد چشم بند هم باز تکراری هست ولی دلیلی داره که نشون میده.

مانگا رو نگران بودم بخواد کش بده که خداروشکر بچه ها گفتن قصدی نداره و اگر همینطوری پیش بره جزو کارهای تاپ میشه چون ریتم داستان خوبه و پشت هم اتفاقات و مبارزات عالی داره، انیمیشن و طراحی انیمه هم که جای خود دارد.

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
196773
من نمیدونم کی پست منو پاک کرده ولی
یه سوال این کجاش اسپویله:
1111111111.JPG
؟
میدونم مفموم اسپویل به کل عوض شده چند ساله ولی حتی با مفهوم الان هم مطمئنم این تصویر اسپویل نیست
حالا اینم ولش کنیم بگیم اره با این استاندارد های که نیستن این اسپویله چرا پاک میکنین؟ وقتی میتونین بزارین تو اسپویل اونجایی که شما فکر میکنی اسپویل شده یا یه تذکر بدین!

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
View attachment 196773
View attachment 196775
؟
میدونم مفموم اسپویل به کل عوض شده چند ساله ولی حتی با مفهوم الان هم مطمئنم این تصویر اسپویل نیست
حالا اینم ولش کنیم بگیم اره با این استاندارد های که نیستن این اسپویله چرا پاک میکنین؟ وقتی میتونین بزارین تو اسپویل اونجایی که شما فکر میکنی اسپویل شده یا یه تذکر بدین!
من یه دفعه گفتم فلان کاراکتر بدون ریش با ابهت تره پستم پاک شد برا اسپویل شما همینکه اعدام نشدی جای شکرش باقیه :D:-"

-------------------

پارت 2 سیزن آخر شینگکی حرفی ازش زده شده که کی پخش می شه؟

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
View attachment 196773
View attachment 196775
؟

منم یبار یه چیزی گفتم که از نظر خودم اسپویل نبود اما اخطار داده شد که اسپویله، نظر خاصی ندارم :-"

کنجکاو شدم ببینم چیه. زدم دانلود بشه :-?

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
اگه به وان پانچ من علاقه دارید، مانگای Mashle رو بخونید! خیلی فانه.
خیلی خلاصه بگم سایتاما در دنیای هری پاتره!:D
با اینکه خود شخصیت اصلی فقط ورژن پر مو و جدی تر سایتاماست ولی بازم شخصیت خیلی جالب و جذابی داره. کمدی کار هم جالبه.

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
سلام
در مورد Jujutsu Kaisen عملاً دارین چیزهایی رو اسپویل میکنید .
برای ادامه بحث رعایت کنید و پستهای قبلی رو بذارید تو اسپویلر .
تا شب هر پستی تو اسپویلر نباشه پاک میشه .
بسه برادر من بسه. زخم کردی به قرآن ما رو با این اسپویل اسپویل کردنت. والله که قسم اینجا هیشکی حساسیت نداره اونقدر که شما انگشت گذاشتی و داری فشار میدی. نکن برادر من نکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر