Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
فصل آخری که از سلطان High School DXD چطور؟:D
من خودم یکی یا دوسال از انیمه دور بودم، اینطور انیمه ها از زير رادارم در رفتن، نمیدونم جدید چی اومده که سرش به تنش بیرزه.:D

نمیدونم، فکر کنم دیده باشم :D
نه... شماها خوشی زده زیر دلتون!
جای Keijo برید Kaiji ببینید حساب کار دستتون بیاد:D
کاجی دیدم، اچی نیست:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
نمیدونم کسی گذاشته تو صفحات اخیر یا نه چون من ندیدم ولی سیزن بعدی Zombieland Saga هم آپریل شروع میشه به اسم Revenge
خوشحالم که دوباره برمیگردن مخصوصا به خاطر کوتارو و تائه یامادا :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
تا قسمت آخری که Wonder Egg Priority اومده رو دیدم.
خدا کنه با همین فرمون تا آخر پیش بره، پتانسيل شاهکار شدن رو خیلی داره.
از انیمیشن ها رنگارنگ و فوق العاده اش بگذریم، داستان مفهومی عجیب و غریب و فوق العاده تلخی که داره باعث شده از خاص ترین انیمه هایی باشه که تا بحال دیدم. خیلی روی مسائل عمیقی دست میگذاره.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
دوستان ترتیب انیمه Code Geass رو میگین
و اینکه کامل تموم میشه انیمه یا نیمه کاره تموم میشه
فصل 1 و فصل 2
:D

کامل که تمام میشه، این ادامه هایی که براش ساختن (مثل فیلم اش) یا میخوان بسازن(فصل جدید) خودشون گفتن توی یک دنیای موازی هست و از این حرفا...بهشون اهمیتی ندی مشکلی نیست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
یکشنبه‌ای دیگر بیامد و...

View attachment 196594

حالا من بهت پیشنهاد میکنم بشینی همین انیمه رو هم ببینی :D
Mikakunin de Shinkoukei
البته نمیدونم تو کدوم فاز انیمه دیدن به سر میبری ولی اگه مدت تقریبا زیادی میگذره میتونی ببینیش :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
حالا من بهت پیشنهاد میکنم بشینی همین انیمه رو هم ببینی :D
Mikakunin de Shinkoukei
البته نمیدونم تو کدوم فاز انیمه دیدن به سر میبری ولی اگه مدت تقریبا زیادی میگذره میتونی ببینیش :D
از این خوشت اومده فکر میکنم از Barakamon هم خوشت بیاد.
Usagi Drop هم خیلی عالیه! فقط هشدار بهت میدم هرگز و هیچوقت نری بری ببینی پایان مانگا چی بوده و چی میشه...چون بفهمی بعدش با قیافه پوکر خودت رو از نزدیک ترین پنجره پرتاب میکنی!:|

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
سلام دوستان
دنبال یه انیمیشن سریالی میگردم قبلا از تلویزیون پخش میشد حدود 15 20 سال پیش درمورد یه شهر بود که رو هوا بود بعد این یسری کریستال بود که باعث میشد این شهر رو هوا باشه و افراد شهر با اژدها میرفتن رو زمین از اون کریستال قرمزا بردارن
اگه کسی میدونه اسمشو ممنون میشم بگه

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Usagi Drop هم خیلی عالیه! فقط هشدار بهت میدم هرگز و هیچوقت نری بری ببینی پایان مانگا چی بوده و چی میشه...چون بفهمی بعدش با قیافه پوکر خودت رو از نزدیک ترین پنجره پرتاب میکنی!:|
عاقا.... :| :| :| :| :| :| :|
رفتم گوگل کردم.... واقعا حرفی برای گفتن نیست.... :|
what the fuck

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
عاقا.... :|:|:|:|:|:|:|
what the fuck
خیلی هنر میخواد رابطه به این Wholesome و معصومی پیکر داستان ات باشه، بعد با جفت پا گند بهش بزنی!:| بعنوان دوجین میساخت اش سنگین تر بود.:|

Dionysus

کاربر سایت
Sep 13, 2014
9
سلام دوستان
دنبال یه انیمیشن سریالی میگردم قبلا از تلویزیون پخش میشد حدود 15 20 سال پیش درمورد یه شهر بود که رو هوا بود بعد این یسری کریستال بود که باعث میشد این شهر رو هوا باشه و افراد شهر با اژدها میرفتن رو زمین از اون کریستال قرمزا بردارن
اگه کسی میدونه اسمشو ممنون میشم بگه
یادش بخیر
اسمش dragon flyz بود

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
عاقا.... :|:|:|:|:|:|:|
what the fuck
نه آقا من اصلا نه باور میکنم نه هیچجوره تو کتم میره. مانگا رو از چپتر 60 خوندم تا آخرین chapter که Final Chapter 63 :Since Then باشه اصلا خبری نبود
این یه صفحه نقاشی رو نمیدونم کدوم آرتیست هنتای بی ادب و بی تربیتی کشیده که اینطوری شیلنگ رو گرفته رو کل پلات داستان.
این تصویر هم از آخرین صفحه مانگا گرفتم the end هستش و داستان به خیر و خوشی تموم شده.
-----------------------
آپدیت: پیدا کردم لامصب رو از چپتر 24 time shift میکنه به 10 سال بعد و شد آنچه نباید میشد. حالم گرفته شد،
196618

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر