Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
اهم.... :-"
jujutsu kaisen در کل و از همون اول از نظر انیمیشن ها و ... خیلی خوب بود ولی از نیمه دوم به بعدش کلا یه دفعه خیلی بهتر شد، این چند اپیزود اخیر هم باز دوباره سطح کیفیت انیمیشن ها رفت بالاتر و به نظر من توی این قسمت بازم بهتر شد و بهترین اپیزود فصل رو داشتیم (از نظر مسائل تکنیکی و ... )
مبارزات و انیمیشن های خیلی خیلی روون و برنامه ریزی شده + استفاده خیلی خیلی کم از cg سطح انیمه رو خیلی بردن بالا!
با توجه به موفقیت انیمه و مانگا هم احتمالا با یه پروژه طولانی طرف هستیم و فصل های انیمه هم ساخته میشن، اگه کیفیت انیمه همینطور بالا بمونه، راحت میتونه تبدیل بشه به یکی از بهترین انیمه های شونن .... :-"
انیمه جلوتر جایی که من خوندم رفته ولی بشدت تعریف آرک های بعدی مانگا رو شنیدم.
حالا نمیدونم اورهایپه یا واقعا خوبه!
فقط امیدوارم داستان کوتاهی باشه، مثل دیمون اسلیر بنظرم داستان کوتاه مناسبشه!
----
واقعا این اپیزود بهترین اپیزود کل انیمه بود. من خودم فن نیمه اول زیاد نیستم ولی واقعا نيمه دوم باعث شده بشدت لذت ببرم.
اوکی پس اگه میشه یه انیمیشن سریالی شبیه به همین با داستان میخکوب کننده مخصوص افراد بالای 18 سال بهم معرفی کنید لطفا یه انیمیشنی که برا منی که تازه واردم زندگی بشه و با کاراکترا کیف کنم :D
Attack on Titan

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
دوست عزیز....بعد از تجربه چندین سال دانلود انیمه از سرویس ها و سایت های مختلف، بهترین جا برای دانلود انیمه های هفتگی و آرشیوی اول شبکه XDCC و بعدش Torrent هستش
سایت هایی که ازشون استفاده میکنم...
nibl.co.uk
subsplease.org
nyaa.si
animetosho.org

درباره ی دانلود XDCC توی تاپیک سرچ کنی، یه پست ازش موجود هست
اینا با زیرتویس های ما هماهنگ نمیشن .حجمشونم زیاده.هیچ سایت ایرانی باقی نمونده دیگه

مورد دوم الان دارم سری مونتگاری رو میبینم به ترتیب پخشم میبینم .خیلی پیچ تو پیچه.این پیش نیاز میخواد از مانگا؟؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
اوکی پس اگه میشه یه انیمیشن سریالی شبیه به همین با داستان میخکوب کننده مخصوص افراد بالای 18 سال بهم معرفی کنید لطفا یه انیمیشنی که برا منی که تازه واردم زندگی بشه و با کاراکترا کیف کنم :D

من به عنوان کسی که چند ماهه وارد دنیای انیمه شده پیشنهاد میکنم Fate/Zero، Vinland Saga, Dororo و Psycho-Pass رو که گفتن بچه‌ها بذارین تو لیست برای شروع. همگی تک فصلی هستن (سایکو که ادامش به لعنت خدا هم نمیرزه اینطور که میگن و فیت هم فقط زیرو خوبه). میتونی بعد بری سراغ Attack on Titan و Fullmetal Alchemist Brotherhood. ضمن اینکه از یه چیز خیالت راحت باش موقع انیمه دیدن اونم شخصیت پردازیه. یه جوری جذبشون میشی که خودت میگرخی :D یکم خون و خشونت ببین بعد که قشنگ وارد شدی برو سراغ کارای دیگه :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
انیمه جلوتر جایی که من خوندم رفته ولی بشدت تعریف آرک های بعدی مانگا رو شنیدم.
حالا نمیدونم اورهایپه یا واقعا خوبه!
فقط امیدوارم داستان کوتاهی باشه، مثل دیمون اسلیر بنظرم داستان کوتاه مناسبشه!
----
واقعا این اپیزود بهترین اپیزود کل انیمه بود. من خودم فن نیمه اول زیاد نیستم ولی واقعا نيمه دوم باعث شده بشدت لذت ببرم.

والا jujutsu با اینکه داستان کلیش کلیشه ای هست ولی به اندازه کافی جذاب هست که ادمو دنبال خودش بکشونه و بخوام با demon slayer مقایسه کنم، از ds تا اینجا خیلی بهتر بوده :-" و افت خاصی نداشته. (برای من مانگای ds هر چی جلوتر رفت بدتر و خسته کننده تر شد.)

اینطور هم که بوش میاد داستان کوتاهی نیست و نویسندش اگه بخواد میتونه راحت تبدیلش کنه به یه مانگای طولانی (بالای 250-300 قسمت).

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
اینقدر که من درخواست سایت دادم اینجا اگه به عزیزان شیلترکن کرده بودم الان کلا بیخیال انیمه لیست میشدن بازش میکردن~X(بابا یه سایت معرفی کنید دیگه
soulreaperzone از این سایت دانلود کن .انیمه رو پیدا کلی تبلیغ داره اونا رو رد کن و از آپلودسنتر هایی که میاره یکی که سالمه رو انتخاب کن.
منبع چندتا از سایت های ایرانی همین انکودر بود

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
من به عنوان کسی که چند ماهه وارد دنیای انیمه شده پیشنهاد میکنم Fate/Zero، Vinland Saga, Dororo و Psycho-Pass رو که گفتن بچه‌ها بذارین تو لیست برای شروع. همگی تک فصلی هستن (سایکو که ادامش به لعنت خدا هم نمیرزه اینطور که میگن و فیت هم فقط زیرو خوبه). میتونی بعد بری سراغ Attack on Titan و Fullmetal Alchemist Brotherhood. ضمن اینکه از یه چیز خیالت راحت باش موقع انیمه دیدن اونم شخصیت پردازیه. یه جوری جذبشون میشی که خودت میگرخی :D یکم خون و خشونت ببین بعد که قشنگ وارد شدی برو سراغ کارای دیگه :D
اینکه فیت فقط زیرو خوبه یه افسانه ای هست که آکیبا خیر ندیده اینجا رواج داده :-":D
بنده شخصا گارانتی می کنم تمام سری هاش جز Extra ارزش دیدن دارن و خوبن علی الخصوص فایت هاش که به نظر من بین کل انیمه ها سری فیت با اختلاف اول هست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اینکه فیت فقط زیرو خوبه یه افسانه ای هست که آکیبا خیر ندیده اینجا رواج داده :-":D
بنده شخصا گارانتی می کنم تمام سری هاش جز Extra ارزش دیدن دارن و خوبن علی الخصوص فایت هاش که به نظر من بین کل انیمه ها سری فیت با اختلاف اول هست.
همونقدر از نظر داستانی ارزش دارن که بقیه P-Pها خوبن:-"
تازه به نظرم بقیه P-Pها حداقل گند نمیزنند به کاراکترهای مشترک:| :-"

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
درود بر شما. حالا که دونفریم وقتشه به صورت ضربتی نقشه کذایی akiba رو نقشه بر آب کنیم.
واقعا معلوم نیست چی کار کرده انقدر محیط اینجا برعلیه سری fate شده. خدا ازش نگذره
همه جا یه فن پیج فیت زدن اینجا تا اومدم دیدم داره فیت رو میکوبه، حتی یکی دونفر که ایدیشون شیرو بود از ترسش در فکر عوض کردن ایدی بودن ?
خلاصه الان وقتشه ، ببینم چی کار میکنید ، هر کاری بود در خدمتم (حمله، دفاع، شبیخون... ?

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یه شایعه ای هست خودش طرفدار آرتوریا هست بخاطر غیرتش روی وایفو اجازه نمیده کسی روت fate stay night و ubw رو ببینه ??
منظورت بدترین کاراکتر F/Z و تنها نکته منفیشه؟ :))
بمیرم بهتره تا طرفدار اون بشم:))
پیشنهاد میکنم قسمت 11 یکبار دیگه دیده بشه:D
پیشنهاد میشه آخر قسمت 24 یکبار دیگه دیده بشه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یه شایعه ای هست خودش طرفدار آرتوریا هست بخاطر غیرتش روی وایفو اجازه نمیده کسی روت fate stay night و ubw رو ببینه ??

نه باو
این طرفدار رایدر ـه
خدا این رو زده :D هنوز نتونسته از تراومای پلات لاین فیت زیرو در بیاد ;))

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
منظورت بدترین کاراکتر F/Z و تنها نکته منفیشه؟ :))
بمیرم بهتره تا طرفدار اون بشم:))
پیشنهاد میکنم قسمت 11 یکبار دیگه دیده بشه:D
پیشنهاد میشه آخر قسمت 24 یکبار دیگه دیده بشه:D
دوستان قشنگ توجه کنند که قسمت به قسمت و سکانس به سکانس رو حفظ کرده و سرتاسر اتاقش از پوستر آرتوریا و اکشن فیگور و داکیماکورا پوشونده شده ???
تنها تصویر قابل پخش:
196488

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دوستان قشنگ توجه کنند که قسمت به قسمت و سکانس به سکانس رو حفظ کرده و سرتاسر اتاقش از پوستر آرتوریا و اکشن فیگور و داکیماکورا پوشونده شده ???
تنها تصویر قابل پخش:
View attachment 196488
اونی که قسمت 11یی که اشاره کردم رو دیده، میفهمه اوضاع چه خبره و اتاق من چجوریه اگر بخواد جوری باشه:))

فعلا میتونید شایعه پراکنی کنید، بزارید عصری برم خونه، جوابتون رو میدم با دیالوگ های اون قسمت:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کسی High-Rise Invasion دیده؟
View attachment 196487

والا انیمه رو که نه
ولی مانگا رو خوندم
تا یه جایی خیلی خوبه
ولی بعدش بدجور میره تو سراشیبی

انیمه اقتباس جاهای خوبشه
اگه کلا ته بندی داستان واست مهم نیست و فقط میخوای چند قسمت کار خوب ببینی و به قولی Just want to have a good time به نظرم انتخاب خوبیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر