Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
حسن ساما توی امضات دیدم The Beginning After the End رو گذاشتی. موقعی که می‌خوندمش قشنگ حس می‌کردم Hasan Material ـه:D
یعنی از اون چیزایی که راست کار خودته (به لحاظ طراحی)

خدا رو شکر هنوز کسانی هستند که منو یادشون باشه :D( حس و حال خانه سالمندان و ویلچر و .... :D)

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان دوتا سوال یکی اینکه برای دیدن گینتاما کدوم انیمه ها رو باید دیده باشیم که اشاره ها رو خوب متوجه بشیم یکی دیگه اینکه من تا حالا سمت berserk نرفتم نه انیمه نه مانگا چطوری باید شروعش کنم؟ مستقیم برم سراغ مانگا ؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان دوتا سوال یکی اینکه برای دیدن گینتاما کدوم انیمه ها رو باید دیده باشیم که اشاره ها رو خوب متوجه بشیم یکی دیگه اینکه من تا حالا سمت berserk نرفتم نه انیمه نه مانگا چطوری باید شروعش کنم؟ مستقیم برم سراغ مانگا ؟
در مورد berserk به نظر من ولش کنی سنگین تره چرا چون انیمه هاش که همه چرت و پرت و ناقصن و به شدت مذخرفن غیر از سه تا فیلم golden age که خیلی خوبن ولی از نظر داستانی در حده افتتاحین و جلوتر نمیره خوده مانگا هم که سکته مغزی کرده در شرایط زندگی نباتی هست هر 4 ماه 15 صفحه ازش میاد زمان نوه یا نتیجت شاید تموم شه اونا باید برن بخوننش

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
شما هرچه قدر هم که انیمه دیده باشی بازم یه چیزایی هست که اشاره به انیمه های خیلی قدیمی داشته باشه و اصلا ارزش دیدن نداشته باشه اون کار. یا خیلی هاش مربوط به بازی های مختلف یا فرهنگ یا اتفاق سیاسی یا سلبریتی های ژاپن میشه که به هر حال نمیشه همشو دونست و در همون حد آشنایی با وان پیس و ناروتو و هانتر و کلا انیمه های معروف کفایت میکنه. هرچند اینجوری نیست که کل بار کمدی گینتاما روی پارودی هاش باشه و اگه کسی هیچ انیمه ای هم ندیده باشه بازم میتونه گینتاما رو ببینه و بعد چند قسمت براش بهترین کمدی بشه که دیده.

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
سلام.اقا اول دم اریما کیوشا گرم(درست نوشته باشم)که mushoko tensie معرفی کرد.خیلی خوبه و معلومه هر چی بگذره خفن تر میشه
دوما یه جوون مرد پیدا بشه چندتا انیمه کمدی خوب مثل گینتاما معرفی کنه
اقا معرفی کنید حتما دمتون گرم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
خدا رو شکر هنوز کسانی هستند که منو یادشون باشه :D( حس و حال خانه سالمندان و ویلچر و .... :D)
مرسی که هستی :x

++++++++++++++

Yuru-Camp%E2%96%B3-Season-2-1024x576.png

Yuru Camp S2 - E08
چقدر این انیمه دوست داشتنی هستش....یه آرامشی پشت اون هستش که قابل توصیف نیس...از همه مهمتر همه شخصیت هاش هم دختره و خبری از پسر هم نیس

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دوستان میخام کلی سری انیمه persona رو ببینم میشه اسماشونو یکی بگه و بگه از کجا دانلود کنم مرسی

من ازت میخوام که این کار رو نکنی
این بیشترین کمکیه که میتونم بهت بکنم :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم.... :-"
jujutsu kaisen در کل و از همون اول از نظر انیمیشن ها و ... خیلی خوب بود ولی از نیمه دوم به بعدش کلا یه دفعه خیلی بهتر شد، این چند اپیزود اخیر هم باز دوباره سطح کیفیت انیمیشن ها رفت بالاتر و به نظر من توی این قسمت بازم بهتر شد و بهترین اپیزود فصل رو داشتیم (از نظر مسائل تکنیکی و ... )
مبارزات و انیمیشن های خیلی خیلی روون و برنامه ریزی شده + استفاده خیلی خیلی کم از cg سطح انیمه رو خیلی بردن بالا!
با توجه به موفقیت انیمه و مانگا هم احتمالا با یه پروژه طولانی طرف هستیم و فصل های انیمه هم ساخته میشن، اگه کیفیت انیمه همینطور بالا بمونه، راحت میتونه تبدیل بشه به یکی از بهترین انیمه های شونن .... :-"

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
من ازت میخوام که این کار رو نکنی
این بیشترین کمکیه که میتونم بهت بکنم :D
اوکی پس اگه میشه یه انیمیشن سریالی شبیه به همین با داستان میخکوب کننده مخصوص افراد بالای 18 سال بهم معرفی کنید لطفا یه انیمیشنی که برا منی که تازه واردم زندگی بشه و با کاراکترا کیف کنم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اوکی پس اگه میشه یه انیمیشن سریالی شبیه به همین با داستان میخکوب کننده مخصوص افراد بالای 18 سال بهم معرفی کنید لطفا یه انیمیشنی که برا منی که تازه واردم زندگی بشه و با کاراکترا کیف کنم :D

تازه کاری؟
بالای 18؟

بهترین پیشنهاد همیشه Death Note و Psycho-Pass ـه
با رعایت این نکته که سایکو پس رو فقط فصل اولش رو ببین. از فصل دو نویسنده اش عوض میشه میره لای باقالی ها
از اون جا به بعد کم کم می افتی تو مسیری که @NaViiDii چند ماه پیش توش بود :D :-"

ببینیم میرسی به مونوگاتاری دیدن یا نه >:)>:)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اینقدر که من درخواست سایت دادم اینجا اگه به عزیزان شیلترکن کرده بودم الان کلا بیخیال انیمه لیست میشدن بازش میکردن~X(بابا یه سایت معرفی کنید دیگه
دوست عزیز....بعد از تجربه چندین سال دانلود انیمه از سرویس ها و سایت های مختلف، بهترین جا برای دانلود انیمه های هفتگی و آرشیوی اول شبکه XDCC و بعدش Torrent هستش
سایت هایی که ازشون استفاده میکنم...
nibl.co.uk
subsplease.org
nyaa.si
animetosho.org

درباره ی دانلود XDCC توی تاپیک سرچ کنی، یه پست ازش موجود هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر