Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,965
نام
احمد
بخدا جایی دیگه نمونده.همه رو بستن فقط این تاپیک مونده.اینقدر تو ذوق من بیچاره نزنید.یه جوا کوچولو بدید دلم خوش شه
والا اینکه میگی رو من گوگل می کنم هلیکوپتر میاره :-":D چیچی هست اصلا؟ :D

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
نگران نباش، هرچی پیش میری MindF*ck تر میشه.
خیلی کار خفنیه!
طولانی ترین 74 قسمت تاریخ :D از 366 قسمت بلیچ بیشتر طول کشید برام انقدر پیسینگش بده
but anyway Good luck to you have a great journey
احیانا اگه slow pace انیمه اذیتت کرد به مانگا سوییچ کن راحت تری
یارو به زور سه قسمت اول سری رو اسپویل کرده
اصن یه چیزیه این انیمه

اینو منم تایید می کنم
هر چقدر انیمه های سینین امروزی رو از سر و تهش میزنن که فرو کنن تو 13 قسمت
اینا قشنگ خوش و خرم برا خودشون 70 و خورده ای قسمت ساختن از متریال 150 چپتری ای که دستشون بوده :D
ولی خب مدهوس ـه. محصول نهایی علی رغم پیسینگ آروم اش وحشتناک کار با کیفیتیه
ممنون بابت پاسخ:-?

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,393
نام
مسلم
بخدا جایی دیگه نمونده.همه رو بستن فقط این تاپیک مونده.اینقدر تو ذوق من بیچاره نزنید.یه جوا کوچولو بدید دلم خوش شه
xxxHOLiC انیمه خوبی هست ولی شاید یکم قدیمی شده باشه، مخصوصا اپیزودیک هم که هست دیدنش حال و حوصله زیاد میخواد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
امروز من برای بار چهارم، داداش بزرگم برای بار دوم و داداش کوچیکه ام برای بار اول Your Name رو با هم دیدیم
هنوزم کار 10/10 ـه لعنتی
کلا بعید میدونم خود شینکای هم بعدا بتونه همچین داستان و کار پرجزئیاتی بزنه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
اگه فقط میخوای یکی رو ببینی.
کیفیت داستان کرکترا و غیره... که صد در صد وانپیس!:D

ناروتو از یک‌جایی با سر میخوره زمین و کیفیت اش افت میکنه. ولی وانپیس کیفیت داستان اش هرچی میری فقط بالا میره، پایین نداره.:D

از لحاظ مبارزات توی انیمه، ناروتو خدایی بهتره!
انیمیشن های وانپیس بالا و پایین داره.
ولی خب من گوناگونی و خلاقیت قدرت های وانپیس رو خیلی بیشتر دوست دارم.

مخالفم
والا من تجربه شخصی ام اینکه با ستینگ وانپیس و کرکترا ارتباط بیشتری میشه گرفت.
خدایی قوانین اولیه دنیای وانپیس خیلی قابل درک تره تا جوتسو بازی ها:D
تو اول ناروتو واقعا نمیدونی داستان با اون کرکترا میخواد به کدوم مسیر بره... ولی اول وانپیس کاملا هدف روشنه.
با وجود خروارها حسن وان پیس منم چند تا ایرادش رو از نظر خودم بگم
انیمه وان پیس یه لباس بنجل و تاناکوراست که تن رونی کلمن کردن. کیفیت معمولا فاجعه است. حتی با توجه به سال ساخت.
فیلرهای انیمه نسبت به فیلرهای انیمه‌های بلند دیگه چندان مالی نیست.
آرک‌ها نسبتاً طولانیه و اگر یه آرکی بد باشه (که واقعا وان پیس آرک بد داره. در واقع آرک خیلی بد داره)، به صورت زجر آوری مجبوری چند سال صبر کنی تا این آرک کوفتی تموم بشه:D
قسمت‌های مثلاً تراژیک داستان انقدر مقواست که به حد کافی نمی‌تونه از مخاطب اشک بگیره:D (در نقطه مقابل ناروتو شبیه روضه خون‌ها عمل می‌کنه. سعی می‌کنه از باد معده شخصیت‌ها هم یه موقعیت اشک‌آلود در بیاره که اونم از اون طرف بام افتادنه)
توی انیمه این مورد به خاطر بد ساخت بودن انیمه، انقدر توی مخم بود که انیمه رو بعد از اون آرک معروفش دراپ کردم. حدود قسمت ۴۰۰ اینا.
اون قسمتی که امیر آکیبا داشته موقع دیدنش به پهنای صورت اشک می‌ریخته من meh‌ بودم.

امروز من برای بار چهارم، داداش بزرگم برای بار دوم و داداش کوچیکه ام برای بار اول Your Name رو با هم دیدیم
هنوزم کار 10/10 ـه لعنتی
کلا بعید میدونم خود شینکای هم بعدا بتونه همچین داستان و کار پرجزئیاتی بزنه
با سقوط آزادی که توی کار بعدیش داشت، بعیدت رو می‌تونی بعیدتر کنی:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
کدوم قسمت رو میگی؟ من تقریبا همه فلش بک های وان پیس به پهنای صورت داشتم اشک میریختم:-" (غیر از فلش بک زورو :-" )

ناروتو؟ فقط یه جا اشک ریختم(بد هم اشک ریختم:)) با چشمانی قرمز رفتم مدرسه:)) ) و یک جای دیگه داشت که بسی ناراحت و نابودم کرد...ولی فقط همون دوتا بود و بس:-"

بدترین آرک وان پیسم از سقوط آزاد ناروتو خیلی بهتره:-"

در مورد فیلرها شدیدا مخالفت خودم رو اعلام میکنم:-" یعنی فیلرهای وان پیس صد که هیچ، هزار شرف دارن به فیلرهای ناروتو!
بلیچ فیلرهای بلندش شکی نیست جزو بهترینا هست:D و به نظدم باونت ها مثلا از بعضی آرک هلی خود انیمه جذاب تر:-" ، اما فیلرهای دو سه قسمتیش از فیلرهلی ناروتو هم بدتر بود(اون شعبده بازه:| )

در کل شرم کن:-"
من نمیدونم پرهام چرا هنوز دنبال بن کردن من هست، ولی تو رو بن نمیکنه:( @parham_safa

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
والا اینکه میگی رو من گوگل می کنم هلیکوپتر میاره :-":D چیچی هست اصلا؟ :D
هلیکوپتر چیه طرف بالاترین امتیازات رو داره انیمه ش فکر کنم تا الان هفت سری هم ازش اومده اینم لینک سری اولش البته با اجازه

حالا کسی دیده این سری رو؟؟؟تمش چیه؟

کدوم قسمت رو میگی؟ من تقریبا همه فلش بک های وان پیس به پهنای صورت داشتم اشک میریختم:-" (غیر از فلش بک زورو :-" )

ناروتو؟ فقط یه جا اشک ریختم(بد هم اشک ریختم:)) با چشمانی قرمز رفتم مدرسه:)) ) و یک جای دیگه داشت که بسی ناراحت و نابودم کرد...ولی فقط همون دوتا بود و بس:-"

در مورد فیلرها شدیدا مخالفت خودم رو اعلام میکنم:-" یعنی فیلرهای وان پیس صد که هیچ، هزار شرف دارن به فیلرهای ناروتو!
بلیچ فیلرهای بلندش شکی نیست جزو بهترینا هست:D و به نظدم باونت ها مثلا از بعضی آرک هلی خود انیمه جذاب تر:-" ، اما فیلرهای دو سه قسمتیش از فیلرهلی ناروتو هم بدتر بود(اون شعبده بازه:| )

من نمیدونم پرهام چرا هنوز دنبال بن کردن من هست، ولی تو رو بن نمیکنه:( @parham_safa
حاجی فیلر های وانپیس و فلش بکهاش از کل ناروتو وبلیچ اونم تو اوجشون بهتره .به من باشه میگم فلش بکهاش از اتک تایتان هم بالاتره.اون فلش بلک بچگی سابو و لوفی رو با کل فولمتال عوض نمیکنم چه برسه به ناروتوی معلوم الحال.حتی اون فیلرهای دوسه قسمتی فوکسی از خیلی انیمه ها بهتره
خداوکیلیش روا نیست اصلا بخوای اسم وان پیس رو کنار اون دوتا تو یه خط بنویسی.مثل این میمونه زبونم لال یکی بخواد گینتاما رو با یه چی مثل فریتیل مقایسه کنه.حتی تصورشم هم اعصاب خرد کنه

Last edited by a moderator:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
درباره شروع دیدن انیمه بلند با ناروتو یا وان پیس نظر منم شروع با ناروتو هست .
یه شروع فوق العاده و طوفانی داره . همون اوایل انیمه یه فایت عالی با تکنیکی عالی تر داره :D
شخصیتهایی داره که به نظر من بر خلاف وان پیس همون اول کار آدم رو میگیرن . مخصوصاً کاکاشی .
فصل اول ناروتو چیزیه که وان پیس حتی نمیتونه بهش نزدیک هم بشه از نظر اوج داستانی .
اما در مجموع که بخوام حساب کنم وان پیس یک سر و گردن از ناروتو بالاتره .
اگر کسی بتونه به حدود قسمت 100 برسه دیگه ولش نمیکنه و تا زمانی که بخواد آنگویینگ بشه هم هیچ وقت ازش خسته نمیشه .
خود منم اول ناروتو رو دیدم و فکر کنم 2 تا تلاش ناموفق با وان پیس داشتم قبل از اینکه گرفتارش بشم :D
به یه جاهایی وصله =))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
با وجود خروارها حسن وان پیس منم چند تا ایرادش رو از نظر خودم بگم
انیمه وان پیس یه لباس بنجل و تاناکوراست که تن رونی کلمن کردن. کیفیت معمولا فاجعه است. حتی با توجه به سال ساخت.
فیلرهای انیمه نسبت به فیلرهای انیمه‌های بلند دیگه چندان مالی نیست.
آرک‌ها نسبتاً طولانیه و اگر یه آرکی بد باشه (که واقعا وان پیس آرک بد داره. در واقع آرک خیلی بد داره)، به صورت زجر آوری مجبوری چند سال صبر کنی تا این آرک کوفتی تموم بشه:D
قسمت‌های مثلاً تراژیک داستان انقدر مقواست که به حد کافی نمی‌تونه از مخاطب اشک بگیره:D (در نقطه مقابل ناروتو شبیه روضه خون‌ها عمل می‌کنه. سعی می‌کنه از باد معده شخصیت‌ها هم یه موقعیت اشک‌آلود در بیاره که اونم از اون طرف بام افتادنه)
توی انیمه این مورد به خاطر بد ساخت بودن انیمه، انقدر توی مخم بود که انیمه رو بعد از اون آرک معروفش دراپ کردم. حدود قسمت ۴۰۰ اینا.
اون قسمتی که امیر آکیبا داشته موقع دیدنش به پهنای صورت اشک می‌ریخته من meh‌ بودم.

با سقوط آزادی که توی کار بعدیش داشت، بعیدت رو می‌تونی بعیدتر کنی:D
اگه کسی نمیدونست رئیس بخش ناروتو انیمه ورلد بودی، الان 100% میدونه!:D
You're too old for this sh!t.
استکبار دیگه تاریخ ثابت کرده چی به چیه! تاریخ رو تحریف نکن.:D
فیلر که خدایی بیخیال، فیلر های وانپیس سگ شرف داره به ناروتو، همون آرک فیلر بعد اسکایپیا این موضوع رو کامل نشون میده.
فلشبک هم چیزی که مقواست حقیقتا ناروتواهه، دیگه ما که اون Recap های هزار باره ایی که از فلشبک های ناروتو توی مانگا میزدن که بگن واااای گریه کنید... بزنید به سر خودتون هیچ کس توی بچگی مثل ناروتو بدبخت نبوده.:)) یا اینکه وسط هر مبارزه فلشبک بود رو که یادمون نرفته.
خلاصه بحث فلشبک رو وسط نکش که اوضاع ناروتو مافوق خرابه!:D

فلشبک های وانپیس نه تنها دارک هستن و بلکه بشدن استادانه نوشته شدن. همین فلشبکی که توی انیمه نشون دارن میدن، اشک ما رو تو مانگا در آورد دیگه انیمه که بماند.:D

ناروتو وقتی فلشبک میزد، یهو طرف از پیش عزرائیل برمیگشت.

وانپیس فقط یک آرک بد داره که اونم اسکاپیاست...بقیه آرک ها مشکلی ندارن.
ولی ناروتو کلا بالا و پایین داره هیچ وقتی اون سقوط آزاد وحشتناک رو میزنه با سر و کله میاد زمین.

ناروتو حداقل آبرومندانه تر از بلیچ تمام شد ولی خب بازم نگاه کنی بجز بعضی لحظات اش جدا بنظرم به خوبی باقی نمونده!

خلاصه شرم کن! دیگه ناروتو کاس و کوزه اش تمام شد.
بقول یک بابایی:
Facts don't care about your feelings:D

پ.ن: استکبار مزاح توی پست هست ها، یک وقت به دل نگیری:D

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی

برو بابا. تو که دیگه اشکت در مشکت ـه. آخه وان پیس و ناروتو گریه دارن؟ تلاش بی‌ثمری می‌کنن اما واقعا اشک در بیار نیستن:>

مقایسه‌ات ناجوان‌مردانه است. سقوط آزاد ناروتو رو فقط میشه با بلیچ مقایسه کرد که البته بلیچ با موفقیت سقوط شدیدتری داشته:D

چرا با ناروتو مقایسه می‌کنی؟ ناروتو خودش سلطان فیلرهای بده. می‌خوای انیمه بلند رو بررسی کنی نمیری با یه چیز داغونی در حد خودش مقایسه کنی. با فیلرهای بلیچ و گینتاما مقایسه کن:-<

شرم نمی‌کنم و نخواهم کرد. من با سربلندی بر مواضع اصولی خودم ایستاده‌ام.
میزان رای استکبار است.
تامام.
سلام
درباره شروع دیدن انیمه بلند با ناروتو یا وان پیس نظر منم شروع با ناروتو هست .
یه شروع فوق العاده و طوفانی داره . همون اوایل انیمه یه فایت عالی با تکنیکی عالی تر داره :D
شخصیتهایی داره که به نظر من بر خلاف وان پیس همون اول کار آدم رو میگیرن . مخصوصاً کاکاشی .
فصل اول ناروتو چیزیه که وان پیس حتی نمیتونه بهش نزدیک هم بشه از نظر اوج داستانی .
اما در مجموع که بخوام حساب کنم وان پیس یک سر و گردن از ناروتو بالاتره .
اگر کسی بتونه به حدود قسمت 100 برسه دیگه ولش نمیکنه و تا زمانی که بخواد آنگویینگ بشه هم هیچ وقت ازش خسته نمیشه .
خود منم اول ناروتو رو دیدم و فکر کنم 2 تا تلاش ناموفق با وان پیس داشتم قبل از اینکه گرفتارش بشم :D

به یه جاهایی وصله =))
والا من هنوز روی نظر خودم هستم که در این روزگار دیدن انیمه‌های بلند اتلاف وقته:D
به جای ۲۰۰۰ قسمت انیمه بلند، میشه تمام کارهای تاپ روزگار رو دید و با افتخار چهار گوشه میدون رو بوسید و رفت سراغ منهواهای چرت و پرت چینی.:D

اگه کسی نمیدونست رئیس بخش ناروتو انیمه ورلد بودی، الان 100% میدونه!:D
You're too old for this sh!t.
استکبار دیگه تاریخ ثابت کرده چی به چیه! تاریخ رو تحریف نکن.:D
فیلر که خدایی بیخیال، فیلر های وانپیس سگ شرف داره به ناروتو، همون آرک فیلر بعد اسکایپیا این موضوع رو کامل نشون میده.
فلشبک هم چیزی که مقواست حقیقتا ناروتواهه، دیگه ما که اون Recap های هزار باره ایی که از فلشبک های ناروتو توی مانگا میزدن که بگن واااای گریه کنید... بزنید به سر خودتون هیچ کس توی بچگی مثل ناروتو بدبخت نبوده.:)) یا اینکه وسط هر مبارزه فلشبک بود رو که یادمون نرفته.
خلاصه بحث فلشبک رو وسط نکش که اوضاع ناروتو مافوق خرابه!:D

فلشبک های وانپیس نه تنها دارک هستن و بلکه بشدن استادانه نوشته شدن. همین فلشبکی که توی انیمه نشون دارن میدن، اشک ما رو تو مانگا در آورد دیگه انیمه که بماند.:D

ناروتو وقتی فلشبک میزد، یهو طرف از پیش عزرائیل برمیگشت.

وانپیس فقط یک آرک بد داره که اونم اسکاپیاست...بقیه آرک ها مشکلی ندارن.
ولی ناروتو کلا بالا و پایین داره هیچ وقتی اون سقوط آزاد وحشتناک رو میزنه با سر و کله میاد زمین.

ناروتو حداقل آبرومندانه تر از بلیچ تمام شد ولی خب بازم نگاه کنی بجز بعضی لحظات اش جدا بنظرم به خوبی باقی نمونده!

خلاصه شرم کن! دیگه ناروتو کاس و کوزه اش تمام شد.
بقول یک بابایی:
Facts don't care about your feelings:D

پ.ن: استکبار مزاح توی پست هست ها، یک وقت به دل نگیری:D
البته با حفظ سمت، رئیسِ رئیسِ رئیس بخش وان پیس هم بودم:>B-)

الزاما قصد مقایسه ناروتو و وان پیس رو ندارم. چون از نظر من دیدن هر دوشون وقت تلف کردنه. به صورت کلی دیدنشون رو رد نمی‌کنم. هر دوشون بخش‌های درگیر کننده‌ای دارن.
و البته خودم هر دو رو دارپ کردم.:D

توی فیلرهای انیمه‌های بلند، وان پیس و ناروتو با اختلاف از بقیه بدترن. فیلرهای گینتاما که از آرک‌های اصلی بقیه انیمه‌ها هم بهتره. فیلرهای بلیچ از آرک‌های اصلیش بهتره و فیلرهای فری تیل هم به اندازه آرک‌های اصلیش بده:D

من از آرک اسکایپیا هم خوشم میاد:D چند تا از مهم‌ترین اتفاقات مانگا هم اونجا رخ داد. از آرک آلاباستا و ۴ تا آرک بعد از مارین فورد هم به نظرم بهتر بود:>:>

منو هم نمی‌تونی توی تله‌ی VS بندازی. هیچ کدوم‌شون انیمه‌ی اول من نیستن. اگر مثلاً وان پیس vs اخوی‌ها راه می‌انداختی ممکن بود توی دام بیافتم\m/\m/

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
به فنا رفتن Promised Neverland به نظرم قربانی قابل درکی برای گرفتن Wonder Egg Priority و Mushoku Tensei و Jujutsu Kaisen تو سطحی که الان میبینیم بود. :D
بجز بدترین اقتباس، یکی از Edgy ترین انیمه تاریخ، یکی از بدترین انیمه ساخته شده توسط کرانچرول!
اینا هم باید این وسط فدا میشدن تا به فصل الان برسیم.
این فصل با قوانین فول متال بوجود اومده.
Give and Take اهه.:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بجز بدترین اقتباس، یکی از Edgy ترین انیمه تاریخ، یکی از بدترین انیمه ساخته شده توسط کرانچرول!
اینا هم باید این وسط فدا میشدن تا به فصل الان برسیم.:D

بدون Ex-Arm این دستاورد، غیر قابل دستیابی بود :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
همچنان دیدن انیمه های بلند رو واجب تر از دیدن همون 2000 قسمت انیمه ی کوتاه مورد نظرتون میدونم:-"

در مورد فیلرم که با ناروتو مقایسه شد، خوب این بنده خدا بین انتخاب ناروتو و وان پیس مونده بود، کاری با بقیه نداشتیم:D
ولی در مورد گینتاما... کلا گینتاما معلوم نیست چی داستان اصلیه و چی فیلر:-" یکی مانگا رو نخونده باشه و بهش بگی فیلرها رو حذف کن، شاید نصف انیمه رو برات حذف کنه، یکی هم ممکنه هیچی رو برات حذف نکنه و بگه همش به نظر میاد تو مانگا بوده:-"

جدا از اینکه وان پیس مگه چقدر فیلر داره؟ چند فیلم اخیر هر کدوم دو سه قسمت فیلر تبلیغاتی
یه G8 داشت
یه قبل گرند لاین
چندتا قسمتم اون وسطای آراباستا(که به خاطر فلان کاراکتر بعید میدونم کسی ردش کنه:-" )
و الان که به غیر تبلیغاتیا فکر میکنم، به نظرم هیچکدومشون رو نباید رد کرد:p چون پر از صحنه های طنز خفنند :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر