Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بن نشدن این آکیبا تا به امروز قطعا بزرگ ترین mystery بازیسنتره که بعید می دونم کسی بتونه حلش کنه :D

یعنی شما کاراکتری به کلفتی کارنا تو خود F/Z هم به زور گیر میاری بعد کاراکتر نداشت F/A ؟ :| بزنم بری وردست سیبر ؟ :D
بعد fate grand order چی شد این وسط؟ کلا اسمش رو هم ترجیح دادی نیاری انگار :Cheesygrin:
اون fate extra last encore رو فقط استثنائا کار خوبی کردی ندیدی به شدت چرته :D
stay night همون 10-15 دقیقه ای که ساساکی کوجیرو داخلش هست ارزش داره براش آدم کلش رو ببینه :D
خلاصه برو تا گرا ندادم فیت فن ها بریزن سرت :-"
ولی در کل اینو بنش کنید انقدر نفرت پراکنی نکنه برا سری به این خوبی :-"
همون چندتا کاراکتر خوب(که بیشتر قدرت نماییست تا شخصیت پردازی درست) پای اون بچه بازی های بقیه کاراکترها حروم شدن! منم به همونا امیدوار بودم...ولی خوب... هیچ که هیچ:|
جفت بخش ها شدیییییدا از نظر مستر جماعت لنگ میزدن! ( 14تا باید باشه، ولی تقریبا جز دوتاشون هیچی نمیبینی:-" بقیه هم اگر چیزی دیدی با خودت میگی کاش نمیدیدم:)) )
سرونت ها شدیدا از نظر شخصیت پردازی لنگ میزدن و ...

میرسیم به همون...اگر اکشن میخوای:-"

---
اون F/GO که....
اول اینکه یه کاراکتر مااااااست گذاشتن ور دلت هی سنپای سنپای بگه!
داستان و ... هم که ... هعی هعی ... جدا از طولانی کردن داستان به خاطر کش دادن گیم پلی به شکل بسیاااااار بیخودی!(میخوای بخش داستانی بری یه بخش گنده ای از وقتت رو باید خالی کنی و یه سری صحبت های بی سر و ته بشنوی:-" )
تو آرک اول، فقط اون میز گردش به نظرم داستانش بدک نبود! بقیه که ...

ایونت ها هم بهتره حرفی نزنم که آبروی نداشته ی این سرونت ها رو چجوری میبرد:-" :))

پ.ن: و در آخرم از نظر گاچا چقدر خسیسن:)) ، ولی خو فندوم شدیدا شاخیییی دارن تو همه زمینه های آرت و کاسپلی و هن... جات و ...:-" :))
پ.ن2 : با تمام مخالفتم، به نظرم سونی و PS شدیدا خرن که Arcadeش رو نمیارن رو PS !!! درسته اون قابلیت های جذاب جایزه های فیزیکی رو نداره، ولی با این حال مطمئنم خیلی از این فن هاشون میرن سراغش و پول خفنی خرجش میکنند... ولی خو...خرن دیگه چه میشه کرد! :|

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
Prison School با اختلاف بهترین انیمه کمدی ای هست که من دیدم. حیف که خبری از فصل دومش نیست :(
در ادامه Grand Blue رو ببین :D
بعد از اونم Danshi Koukousei no Nichijou و Asobi Asobase توصیه می شه :D
فقط به من بگو کاراکتری در حد گاکوتو پیدا می شه تو اینا که گفتی؟ انصافا کاراکتر قرن هست این بشر :D اصلا بوشیدو توصیف مرام این بشر بوده در اصل :-":D
و حرف زدنشم خیلی خوب بود ?

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
من برگشتم....

یه مدت بودش که حسابی سرم شلوغ بودش و از طرفی ضربه روحی بزرگی خوردم که یکی از بزرگترین کابوس های این 10سال اخیر بودش، برام اتفاق افتاد

یکی از هارد هام که 1/4 از آرشیو انیمه هام توش بودش، به ناگهان هد ـش خراب شد و ضد تمام صفحات دیسک هارد رو نابود کرد...و فقط تونستم 50درصد از انیمه ها رو بعد از روزها تلاش نجات بدم :Censored: که بعدش هارد کلاً از دست رفت.

195333

untitled2-png.195334

فضاهای قرمز شده رو عملاً از دست دادم.....تقریباً 700گیگ میشه.....

جدا از خسارت مالی اون و قیمت فضایی قطعات کامپیوتری....ضربه روحی و جسمی اون واقعاً سخت بودش....=(( امیدوارم که برای هیچ کسی اتفاق نیوفته....تو هر سطح از اطلاعات.

حتی دیگه حال درست حسابی دیدن انیمه های Ongoing رو هم ندارم، بالای 20قسمت دانلودی دارم که ندیدم )":

P.S
کسی پیشنهادی برای خارج شدن از این مُد @#$ برام نداره :D

Attachments

• Untitled2.png
    Untitled2.png
    140.6 KB · مشاهده: 187

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
P.S
Kimi to Boku ببین حال و هوات عوض بشه:p
یکبار بالاخره تلاش کن حالت عوض بشه>:)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
@Police _ 110

خلیل-دونو...
راه حل پیش منه...

بشین آخر شب که همه چی در آرامشه...
مانگای Ultra Gash Inferno رو بخون...

:D:D:D:D:D

پ.ن: بچه ها چند روزی هست که ریمیکس جدید Unravel اومده...
حتما دان کنید و گوش کنید...

Unravel (n-buna from YORUSHIKA Remix) - Exhibition edit

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
فقط به من بگو کاراکتری در حد گاکوتو پیدا می شه تو اینا که گفتی؟ انصافا کاراکتر قرن هست این بشر :D اصلا بوشیدو توصیف مرام این بشر بوده در اصل :-":D
و حرف زدنشم خیلی خوب بود ?

کارکتر های Prison School واقعا Unique ان.
ولی Grand Blue رو ببینی راضی می شی خیالت راحت. (البته بماند که به نظرم رو دست Prison School کلا هیچ انیمه ای نیست و حیف که احتمال قابل توجهی وجود داره فصل دومش هیچ وقت نیاد :( )

آخرین ویرایش:

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی

کار جدید نتفلیکس که بر اساس دنیای dota ساخته شده.

پ.ن: مثل اینکه ولو سر کیسه رو شل کرده.
بعد اون خرابکاری بزرگ سر مینی سریال team fortress 2 دیگه امیدی نداشتم که ولو بخواد حرکتی مثل این بزنه.\m/

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این grand blue واقعا بده نمیدونم چرا اینقد همه دوسش دارن من خودم ۳ ۴ اپیزود بیشتر نتونستم ببینم

مانگا رو بخون
جدا انیمه اش یه جوریه که همه جوک هاشو خراب می کنه به خاطر کارگردانی بدش.
واقعا مانگاش کار خداییه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من برگشتم....

یه مدت بودش که حسابی سرم شلوغ بودش و از طرفی ضربه روحی بزرگی خوردم که یکی از بزرگترین کابوس های این 10سال اخیر بودش، برام اتفاق افتاد

یکی از هارد هام که 1/4 از آرشیو انیمه هام توش بودش، به ناگهان هد ـش خراب شد و ضد تمام صفحات دیسک هارد رو نابود کرد...و فقط تونستم 50درصد از انیمه ها رو بعد از روزها تلاش نجات بدم :Censored: که بعدش هارد کلاً از دست رفت.

View attachment 195333

untitled2-png.195334

فضاهای قرمز شده رو عملاً از دست دادم.....تقریباً 700گیگ میشه.....

جدا از خسارت مالی اون و قیمت فضایی قطعات کامپیوتری....ضربه روحی و جسمی اون واقعاً سخت بودش....=(( امیدوارم که برای هیچ کسی اتفاق نیوفته....تو هر سطح از اطلاعات.

حتی دیگه حال درست حسابی دیدن انیمه های Ongoing رو هم ندارم، بالای 20قسمت دانلودی دارم که ندیدم )":

P.S
اگر جا داری میتونم چندتاشو بهت بدم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
مانگا رو بخون
جدا انیمه اش یه جوریه که همه جوک هاشو خراب می کنه به خاطر کارگردانی بدش.
واقعا مانگاش کار خداییه
والا من هم انیمه دیدم و هم مانگا رو خوندم. بنظرم کارگردانی و کلا انیمه خیلی خوب بود.
من راستش با انیمه بیشتر از مانگا حال کردم.:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
سلام
کسی میدونه انیمه جدیدی که به اسم Deltora Quest قسمت اولش پخش شده ربطی به مجموعه دلتورا نوشته امیلی رودا داره یا نه ؟

ویرایش : مثل اینکه جدید نیست و 34 قسمت ازش اومده . aw تازه شروع به زیرنویس کرده ؟
سلام
خودشه
من سه چهار سال پیش تو یوتوب با ساب انگلیسی دیدم یه 10-12 قسمتیش رو اما ول کردم
کار بدی نیست اما با تصورات من از کتاب نمیخوند :D

AW چجوری داره اون انیمه رو زیرنویس می کنه؟
آخرین بار که یادمه اون انیمه زیرنویس انگلیسی هم نداشت :))
هر چند شاید تو این مدت که من چک نکردم یه آدم خیری به سرش زده که اقتباس انیمه ای دلتورا کوئست رو ساب انگلیسی بزنه
کلا تا نگردی دنبالش جدا نمیتونی بفهمی رمان امیلی رودا اقتباس انیمه ای داره :)) اون موقع که من پیدا کردم قشنگ برام کشف قرن بود
تو یوتوب رو چک کن شاید هنوز ساب انگلیسیه موجود باشه و پاکش نکرده باشن
دوبله انگلیسیش هم فکر میکنم بود شاید دارن از رو اون ساب فارسی میزنن
من بعد از انیمه بین شدن یکی از اولین کارهای که کردم چک کردن وجود انیمه کتابهای محبوبم بود ، بعد از کشف انیمه دلتورا دقیقا حس و حال تو رو داشتم :D

عجب!!!
کتابش رو قرن ها پیش...زمانی که هنوز با کتاب خوندن دوست بودم خوندم:-"
پس... ببینیم:D

دلتورا ؟ بنظرم لذت انیمه ش اونهایی که کتاب رو خوندن کمتر از اونهایی باشه که کتاب رو نخوندن
ولی ارزششو داره چکش کنی فقط سعی کن تصوراتت از شخصیت ها رو قبل از شروع انیمه کنار بزاری

prison school رو یه از خدا بی خبری وادارم کرد ببینم بالاخره ( با اینکه این تیپی نمی بینم انیمه معمولا) و باید بگم که طنز جالبی داره :D مانگاکا واقعا حالش خراب بوده ولی خب نمی شه این دست آوردش رو زیر سوال برد :-" یعنی می خوام بگم فقط مفسد نبوده بلکه هوش کمدی هم داشته :D

بنظرم اگر مانگاش رو شروع نکردی بزن تو کارش و حالشو ببر :D

----------------------------------------------------------------------------------

عزیزانی که دستی بر ترجمه دارن ، رشتشون زبان بوده یا زبانشون خوب هست میشه منابع دانشگاهی و غیر دانشگاهی رو برای تقویت زبان-ترجمه معرفی کنید ؟ ممنون :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر