Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
همچنان در مورد Fate ، فقط و فقط F/Z ! :-"
خدایی چجوری میتونید کنار بیاید چنین کاراکتر پشمکی، یک شبه بشه ...

الله اکبر ...
نرید رو اعصابم:|:-"
هروفت یک فیت اومد، که اون پشمک همون قسمت اول رفت اون دنیا، برنده ی مبارزه ها هم با اون کست، همونی که خودتون میدونید شد، اون موقع میشه روی ارزش دیدنش بحث کرد:D

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
همچنان در مورد Fate ، فقط و فقط F/Z ! :-"
خدایی چجوری میتونید کنار بیاید چنین کاراکتر پشمکی، یک شبه بشه ...

الله اکبر ...
نرید رو اعصابم:|:-"
هروفت یک فیت اومد، که اون پشمک همون قسمت اول رفت اون دنیا، برنده ی مبارزه ها هم با اون کست، همونی که خودتون میدونید شد، اون موقع میشه روی ارزش دیدنش بحث کرد:D
کسی که وان پیس دنبال میکنه از سکانس پیروزی پروتاگونیست داستان علیه آنتاگونیست ناراحت میشه اصلا!؟
فقط با اکسالبیبــــااااااااار باید نابودت کرد ???

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
کسی که وان پیس دنبال میکنه از سکانس پیروزی پروتاگونیست داستان علیه آنتاگونیست ناراحت میشه اصلا.
فقط با اکسالبیبــــااااااااار باید نابودت کرد ???
باز بستگی داره پروتاگونیست کی باشه!
شخصيت ضایعه و مزخرفی مثل شیرو کجا، لوفی کجا!:D

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
باز بستگی داره پروتاگونیست کی باشه!
شخصيت ضایعه و مزخرفی مثل شیرو کجا، لوفی کجا!:D
shiro_pirates1@ شما که خودتون از دوستداران شیرو هستین. ???
مزخرف بودنش هم توی روت st/ubw قبول ولی باز هم چیزی از ارزش انیمه کم نمی کنه. بخاطر شیرو فلان فلان شده که نمیشه کل سری رو ندید.
من با تأکید باز هم اصرار میکنم کل سری رو باید دید و ارزش بالایی داره. اینو طرفدرای فیت در کل جهان ثابت میکنه./ حالا یه روت مطابق سلیقه نباشه
اینجا هم چون @Akiba تیشه به ریشه فیت میزنه فضا علیه فیت شده. خدابگم چی کارت نکنه ?
تنها راهی که واسم مونده اینکه با عکس های وایفو کل تاپیک رو بکشم سمت فیت?

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
مزخرف بودنش هم توی روت st/ubw قبول ولی باز هم چیزی از ارزش انیمه کم نمی کنه. بخاطر شیرو فلان فلان شده که نمیشه کل سری رو ندید.
من با تأکید باز هم اصرار میکنم کل سری رو باید دید و ارزش بالایی داره. اینو طرفدرای فیت در کل جهان ثابت میکنه./ حالا یه روت مطابق سلیقه نباشه
اینجا هم چون @Akiba تیشه به ریشه فیت میزنه فضا علیه فیت شده. خدابگم چی کارت نکنه ?
این درواقع رفرنس به Shirohige Pirates است!:D
والا من خودم با Heaven's Feel و Zero شدید حال میکنم ولی خب زباله بودن شیرو فکت اندر فکته:D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
در مورد فیت هم دیگه چرا به ترتیب تاریخ تولید؟ اونم وقتی ترتیب داستانی به این خوبی وجود داره:|
Fate Zero
Fate Stay Night:Unlimited Baldes Works
FSN:Heaven's Feel
بهترین روش فیت همون تاریخ تولیده اولش از دید شیرو میبینی بعد داستان بازتر میشه همینجوری دلت میخواد ببینی اون 10 سال پیش چی شده همش میخاری تو کفی :D
من اینجوری دیدم به شدت چسبید بهم البته دوستان گفتن مازوخیستی ولی خب:)):))
توکیو غول من چون کاراکتر هاش رو دوس داشتم واقعا واسم مهم نبود اقتباس خوبه یا بد واقعا لذت بردم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
من جای محمد بودم و شیروهیگه م با این شیرو اشتباه گرفته میشد، خودکشی میکردم:D

نگاه... خلاصه بگم... چرا F/SN ارزش دیدن نداره به خاطر شیرو؟
به خاطر اینکه انگار توی این GOW جدید، همون اول بازی کریتوس با پسرش درگیر بشه، و پسرش بزنه کریتوس رو له کنه! به همین دلیل انیمه ای که از چنین منطقی و حتی بدتر! پیروی میکنه، ارزش دیدن ندارد:D

خوب شد گفتی وایفو:D
کل سری فیت رو به خاطر همین وایفوهاش باید انداخت بیرون... اگر به یک داستان جدی و درست حسابی و با چفت و بست مثل F/Z علاقه مند بودید:D
اگر نبودید، و صرفا وایفو پسندید، مهم نیست چی ببینید...

---

@Dr. Ariamax
چیز دیگه ای خارج از اسپویل که نمیخوای در مورد سری بگی؟ :-"

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر بد و شلخته بود این قسمت SNK. حس میکردی تیکه تیکه از چندتا انیمه گلچین کردن گذاشتن کنار هم شده قسمت ۱۰ :D داشت سعی میکرد بگه چطور رسیدیم به این اتفاقات ولی انگار جون میکند تا بگه. خلاصه که به شخصه احساس خطر میکنم برای قسمتای بعدی. این توضیحات و فلش‌بک‌ها، بخشای مهم انیمه هستن که اگه خراب بشن تاثیر بدی میذارن در صورتی که میتونن خیلی جذاب باشن

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
من جای محمد بودم و شیروهیگه م با این شیرو اشتباه گرفته میشد، خودکشی میکردم:D
وقتی Pirates داره، دیگه معلومه طرف حسابم کدوم شیرو هست.:D
چقدر بد و شلخته بود این قسمت SNK. حس میکردی تیکه تیکه از چندتا انیمه گلچین کردن گذاشتن کنار هم شده قسمت ۱۰ :D داشت سعی میکرد بگه چطور رسیدیم به این اتفاقات ولی انگار جون میکند تا بگه. خلاصه که به شخصه احساس خطر میکنم برای قسمتای بعدی. این توضیحات و فلش‌بک‌ها، بخشای مهم انیمه هستن که اگه خراب بشن تاثیر بدی میذارن در صورتی که میتونن خیلی جذاب باشن
پس من تنها کسی نبودم همچین حسی رو داشتم:D
تقریبا 99% مطمئنم بچه هیستوریا مال ارنه!
بعید میدونم بچه یک Random Nobody باشه.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
این قسمت شینجکی افتضاح بود! :|
من تا حالا از حامیان این فصل بودم، ولی این قسمت اصلا جای دفاع نداره‌.
--------------------------
این کلاناد چه تجربه عجیبیه. خیلی کلیشه‌ایه ولی در عین حال حس می‌کنم پتانسیل خیلی زیادی داره. البته هنوز به After Story نرسیدم، ولی فصل اول هم تا اینجا بدک نبوده :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
این قسمت شینجکی افتضاح بود! :|
من تا حالا از حامیان این فصل بودم، ولی این قسمت اصلا جای دفاع نداره‌.
--------------------------
این کلاناد چه تجربه عجیبیه. خیلی کلیشه‌ایه ولی در عین حال حس می‌کنم پتانسیل خیلی زیادی داره. البته هنوز به After Story نرسیدم، ولی فصل اول هم تا اینجا بدک نبوده :D
کلا تمام کار های جون مائدا، فاز شروع و پایان اش به کل فرق داره.:D
نقطه قوت کاراشم همیشه پایان هاشه‌!

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
دارم باکمونوگاتاری میبینم به طرز فجیعی عجیب و خوبه :D
یه قسمت 20 دقیقه ای 40 دقیقه طول میکشه هی عقب جلو بکن انیمه رو، سرچ بزن تا بفهمی فلان کانجی واسه چیه :)):))
خدایی زیرنویس فارسیش هم بهتر از انگلیسیشه خیلی خوبه

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
آریا؟ به به! همانا از هدایت‌شدگانی >:D<
خب جونم برات بگه که: همون‌طور که می‌دونی، مثل آبجی کوچیک‌اش آمانچو و کارهای مشابه، اتمسفرش خفن گیراست و اگه بگیره ول نمی‌کنه (بماند که حالا این جَو ملایم و دوستانه، حوصله می‌خواد و هرکسی رو هم نمی‌گیره متاسفانه). حالا یه چیزی که نسبت به خیلی از انیمه‌های iyashikei داره اینه که همیشه همه چیز ردیف و آروم نیست. بذار یه اسپویلر کوچیک باز کنم
مثلا یه قسمت‌هایی درام سنگین داره. یه‌جاهایی اشک بیننده در میاد. حتی یه اپیزود ترسناک هست که عالی پیاده شده و شخصا هر موقع می‌بینم تنم مورمور می‌شه.
کاراکترها خیلی دوست‌داشتنی هستن. اون رابطه شرقی و مشدی استاد و شاگردی هم برقراره که قشنگ رو انیمه نشسته. صداپیشه‌ها کارشون حرف نداره. و موسیقی! واااااای پسر! شاهکاره =D> آلبوم‌هاش رو دائم گوش می‌دم. وصف‌نشدنی خوبه!
دیگه همینا. یه کار خیلی لطیف، عرفانی و پر از ظرافت زنانه که می‌شه بهش گفت ملکه انیمه‌های ایاشیکی. لذت ببری از تماشا کردنش
اهم :-"
فصل اولشو دیدم و اینکه عجب کار گرم و با صفایی :x
کیفیت ساختش پایینه که خب به خاطر سالش طبیعیه ولی از اونطرف فضای داستان و کارکترها واقعا دوست داشتنی ان :x
الانم میرم سراغ فصل دومش:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر