Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خیلی هم خوبه اکانت MAL :-" اتفاقا انیمه بین واقعی حتما باید اکانت داشته باشه :-"
اینم اکانت من :

animeman79's Profile - MyAnimeList.net

195095

195096

فقط اینکه کلا اهل دراپ کردن نیستم هر اثری رو تا اخرش می بینم شده مواردی رو on hold کرده باشم ولی بعدا تکمیلشون کردم.
امتیازها رو هم بر اساس لذت بخشی و کیفیت کار میدم مثلا به وان پیس 9 دادم ( کیفیت 8 و لذت بخشی 10 که میانگینش میشه 9 یا هانتر x هانتر کیفیت 10 و لذت بخشی 10 که میانگینش میشه 10).
و در اخر اینکه کلی فیوریت خوشمل و خفن دارم که خودتون برید ببینید >:)B-)

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
با توجه به تریلری که نشون دادن من نظرم رو پاییزه
هنوز بلورای فیلم اش هم منتشر نشده
و مثل اینکه این فصل قراره 12 یا 13 قسمتی باشه چون اسم فصل دوم رو Red light district گذاشتن

اگه اینطوری باشه هر ارک قراره یه فصل جداگانه باشه و مثلایه فصل 26 قسمتی دیگه در کار نیست
تنها نکته منفی این قضیه اینه برای دیدن ارک Swordsmith Village باید خیلی صبر کرد

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
View attachment 195104

فصل دوئه کمیتسو نو یایبا برای 2021 تایید شد
بالاخره آرک مورد علاقه من تو سری قراره انیمه شه
جدا فکر نمی کردم این قدر سریع رخ بده
خدا رحم کنه، فکر کنم هرچی رکورد تماشاگر و این چیزا باشه... سر هر قسمت توی ژاپن بزنه!:D

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
آقا یه انیمه به من پیشنهاد بدید برم ببینم! (غیر از Fullmetal Alchemist Brotherhood و Death Note و Attack on Titan و Psycho-Pass و Code Geass و Steins;Gate و Re: Zero)
یک فصلش کامل اومده باشه حداقل
و ترجیحا یه تم تخیلی یا فانتزی طور داشته باشه! خیلی هم بچه گونه نباشه
میرم MAL رو چک میکنم ولی واقعا نمیتونم یکیو انتخاب کنم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
آقا یه انیمه به من پیشنهاد بدید برم ببینم! (غیر از Fullmetal Alchemist Brotherhood و Death Note و Attack on Titan و Psycho-Pass و Code Geass و Steins;Gate و Re: Zero)
Made In Abyss رو دیدی؟
ظاهر شاید بچگانه باشه ولی از بی رحم ترین دنیا های انیمه ایی هست!
---

ویرایش: من خیلی از Bunny Girl Senpai خوشم اومد، ولی ندیدم کسی در مورد فیلم اش حرفی بزنه!
کسی دیده؟فیلم اش ارزش دیدن رو داره؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

منم Made in Abyss رو پیشنهاد می کنم
Houseki no Kuni و Akudama Drive رو هم من پیشنهاد می کنم به شخصه

ویرایش: من خیلی از Bunny Girl Senpai خوشم اومد، ولی ندیدم کسی در مورد فیلم اش حرفی بزنه!

آره... کار خوبیه. مخصوصا اگه از خود بانی گرل سنپای خوشت اومده.
داستان رو هم خیلی تمیز به هم گره میزنه و می بنده تموم می کنه

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
Rainbow رو دیدم عجب کارکترهای مشدی و با مرامی داشت :x
فضای دارک و سیاه داستان نابود کننده بود و با چند اپیزود ابتدایی شدیدا احساساتی شدم:((جدا از این موسیقی متن و دوبله انیمه هم عالی بود.
تنها ایرادی که میتونم بگیرم نیمه دومش بود که نسبت به نیمه اول کمی ضعیف تر بود ولی در کل به قدری شخصیت پردازی ها و دیالوگ ها عالی بود که امتیاز کمتر از 9 نمی تونم براش در نظر بگیرم.

الانم میرم که سری Aria رو شروع کنم >:)
@pkarash بیا هایپ کن:-"

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
Rainbow رو دیدم عجب کارکترهای مشدی و با مرامی داشت :x
فضای دارک و سیاه داستان نابود کننده بود و با چند اپیزود ابتدایی شدیدا احساساتی شدم:((جدا از این موسیقی متن و دوبله انیمه هم عالی بود.
تنها ایرادی که میتونم بگیرم نیمه دومش بود که نسبت به نیمه اول کمی ضعیف تر بود ولی در کل به قدری شخصیت پردازی ها و دیالوگ ها عالی بود که امتیاز کمتر از 9 نمی تونم براش در نظر بگیرم.

الانم میرم که سری Aria رو شروع کنم >:)
@pkarash بیا هایپ کن:-"
آریا؟ به به! همانا از هدایت‌شدگانی >:D<
خب جونم برات بگه که: همون‌طور که می‌دونی، مثل آبجی کوچیک‌اش آمانچو و کارهای مشابه، اتمسفرش خفن گیراست و اگه بگیره ول نمی‌کنه (بماند که حالا این جَو ملایم و دوستانه، حوصله می‌خواد و هرکسی رو هم نمی‌گیره متاسفانه). حالا یه چیزی که نسبت به خیلی از انیمه‌های iyashikei داره اینه که همیشه همه چیز ردیف و آروم نیست. بذار یه اسپویلر کوچیک باز کنم
مثلا یه قسمت‌هایی درام سنگین داره. یه‌جاهایی اشک بیننده در میاد. حتی یه اپیزود ترسناک هست که عالی پیاده شده و شخصا هر موقع می‌بینم تنم مورمور می‌شه.
کاراکترها خیلی دوست‌داشتنی هستن. اون رابطه شرقی و مشدی استاد و شاگردی هم برقراره که قشنگ رو انیمه نشسته. صداپیشه‌ها کارشون حرف نداره. و موسیقی! واااااای پسر! شاهکاره =D> آلبوم‌هاش رو دائم گوش می‌دم. وصف‌نشدنی خوبه!
دیگه همینا. یه کار خیلی لطیف، عرفانی و پر از ظرافت زنانه که می‌شه بهش گفت ملکه انیمه‌های ایاشیکی. لذت ببری از تماشا کردنش

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
نمیدونستم کجا بذارم پس همینجا میذارمش فعلا :D
به نظرم خیلی خوب شده. طراحی کرکترا و حرکاتشون عالیه مخصوصا دَویدن نزوکو :x گیم‌پلی هم خیلی خوب و رَوون هستش. گرافیک خوشگلی هم داره + افکتایی که تو خود انیمه هم دیدیم و بازی رو خیلی چشم نواز کردن. باید ببینیم نسخه نهایی چقدر کرکتر و چندتا استیج خواهد داشت

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
داداش چرا نشستی سریع انیمه Fire Force رو دانلود کن دوفصله
البته made in abyss هم عالیه فکر کنم یک فصله و با یک فیلم سینمایی که ادامه ی انیمه هست.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
خوب دیدمش! جدا از بار احساسی بشدت قوی فیلم، چقدر خوب و قشنگ داستان رو تمام کرد.
خوب جایی هم تموم شد.
چون بطور کل هیچموقع توی فصل اول، چه فیلم حس نمیشد داره کش پیدا میکنه! از دقیقه اول و تا اخر فیلم جذابیت خودش رو داشت.

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
همین عکس پروفایلم :D Tokyo Ghoul فصل 2 اوایلش گیج کنندس بعدش درست میشه
Fate/Stay Night بعدش Fate/Stay Night Unlimited و بعدش Fate/Zero خداس ( این ترتیب بهترین ترتیب این سریه )

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
همین عکس پروفایلم :D Tokyo Ghoul فصل 2 اوایلش گیج کنندس بعدش درست میشه
Fate/Stay Night بعدش Fate/Stay Night Unlimited و بعدش Fate/Zero خداس ( این ترتیب بهترین ترتیب این سریه )
نه آقا آدرس اشتباه ندید، درست که نمیشه هیچ گند میخوره به وجودیت اش:D کلا انیمه Tokyo Ghoul نماد یک اقتباس زباله از یک مانگای خوبه.
چیزی که ما هم سر The Promised Neverland هم شاهدش هستیم.
جالب اینجاست مانگای هر دوتا در پایان سقوط آزاد شدیدی کیفیت اشون میکنه.

در مورد فیت هم دیگه چرا به ترتیب تاریخ تولید؟ اونم وقتی ترتیب داستانی به این خوبی وجود داره:|
Fate Zero
Fate Stay Night:Unlimited Baldes Works
FSN:Heaven's Feel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر