Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
اسپویل سنگین از قسمت ۸ فصل ۴ اتک آن تایتان
نـــــــــــــــــــــــــــــه!:((:((:((
خوبی کرد و نزدت؛ زدیش بعد؟! لعنت به این جنگ کوفتی
آخ، چقدر باهاش خندیدیم تو این چند فصل. نصف مزه انیمه بود به‌تنهایی :-s:((

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
ساشا حیف شد واقعا. خیلیم خوب طراحی کرده بودن صورتشو. همچنان اون بانمکیش رو داشت و از معدود طراحیای خوب بود که تو این سیزن میدیدیم. ولی خب قربانی خشم و انتقامی شد که مشخص نی تا کی میخواد ادامه پیدا کنه. تا آخرین لحظاتم به فکر گوشت بود :( از همون شروع حمله مشخص بود گابی کار دستشون میده. کلا قسمت جالبی بود، نسبت به ۲ قسمت قبلی آروم شده بود اما از نظر داستانی نکات جالبی داشت و البته مبهم! دوس دارم بدونم زیک از چه زمانی و چرا اومده سمت پارادایس. هدف ازین عملیات فقط تایتان پُتک بود؟ فقط اون مُشتی که ارن به راینر زد! یعنی تمام مبارزات قبلیشون یه طرف این مشت یه طرف :D درجا فکش افتاد!

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
فکر میکنی زیاده!
اول اینکه نصفش فیلره! یهو میبینی از شینگکی یک سریش کمتر میشه :p:))
دوم اینکه دیگه خودت میدونی، تو انیمه ها به یه جاهایی میرسی که میخوای ضربتی بری جلو و ببینی چی میشه و نمیتونی بلند بشی از پاش:D
ناروتو پر از اینجور جاهاست! :D

و اینکه : انیمه های بلند بر هر بنی بشری دیدنشان واجب است!
این ضربتی جلو رفته منو این هفته فلج کرد قشنگ :D 121 قسمت بلک کلاور دیدم این هفته~X(
با اینکه خب راست میگن بچه ها ایرادات کوچیک و بزرگی بهش وارده ولی من خیلی دوسش داشتم
یه سری توی این سبک دیگه زیادی کمدین و یه سری زیادی جدی به نظر من بالانس خوبی بود
ولی خب سیستم پاور آپ که پرهام گفت راست میگه واقعا ایراد داره ولی part of it's charm :Whistling:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
ول کن پشیمون میشی،به دو دلیل
فیلرهاش خیلی زیاد و الکیه،دوم این که تهش رو اب بستن ولش کردن به امون خدا.ارزش نداره وقت بزاری سرش.مانگاشم عین انیمه ش
البته اگر ول کنم هم Gintama و Jujutsu Kaisen تو لیستم هستن.
پ.ن نمیتونم ول کنم مشکل اینه 25 تا فصل قسمت دیدم تا 62 دان کردم و خوب ادمیم نیستم یک انیمه رو نصفه ول کنم

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
فیلرهاش خیلی زیاد و الکیه،دوم این که تهش رو اب بستن ولش کردن به امون خدا.ارزش نداره وقت بزاری سرش.مانگاشم عین انیمه ش
اتفاقاً اکثر اونایی که انیمه های بلند معروف رو دیدن معتقدن بهترین فیلرها رو بلیچ داره .
جاشون مناسب نبود هیچ وقت ولی از نظر کیفیت واقعاً فیلرهای بلند فوق العاده ای داشت .

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
آقایون من واقعا متاسفم که ساشا رو از دست دادیم ولی چون پیش بینی میشد که گبی یکی رو میزنه خوشحالم که جان (ژان؟) زندست :D
از سوی دیگه هم خیلی از بابت زیک خوشحالم :D قشنگ احساس قدرت بهم دست میده هرچند که ارن رو بازداشت کردن به خاطر آشوبی که راه انداخته اما قطعا در ادامه بازم از این کارا میکنن :D
اپیزود خوبی بود از نظر من ولی این نوع رفتار با زیک درست نیست خب اونم داداش ارنه دیگه یکم جلو داداش کوچیکش باید درست تر باهاش صحبت کنن :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من الان دقیق نفهمیدم. زیک باهاشون همکاری می‌کرد از قبل؟ پس چرا لیوای یه جوری باهاش حرف می‌زد که انگار اسیر گرفته؟! :D:-?
قسمت خوبی بود.
ساشا هم خیلی حیف شد! :(
دوتا دلیل میتونسته داشته باشه به نظر من
1. لیوای به شدت برای مرگ اروین از زیک کینه داره و فقط به خاطر احساس وظیفست که اون رو نمیکشه
2. زیک باهاشون همینجور دلی همکاری نمیکنه و یه نفعی هم خودش داره میبره که لیوای احساس میکنه داره به زیک باج میده اینطوری
یعنی یه طوری که چاره ای جز همکاری با زیک ندارن و زیکم برای این همکاریش یه باجی داره میگیره :D
اینا پیش بینی های منه

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
معجزه شده؟ چرا کیفیت فنی کار این قسمت رفت بالا؟ به هرحال ... آبجی سیب زمینی خورمون هم رفت. آه و ناله از این رسم روزگار. خاک تو سر گارد گریسون بکنن که به هیچ دردی نمیخورن. دو تا توله چطور اومدن بالا دهنشون سرویس. ساشا آی ساشا هنوز اون ماسمالی کردن دعوای جان و ارن تو فصل یک برام از بهترین صحنه هاست کلی خندیدم. مشت لیوای من رو برد به خاطرات حاج سید اروین. جاش حسابی خالیه. خیلی خوش گذشت شبتون بخیر

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
من الان دقیق نفهمیدم. زیک باهاشون همکاری می‌کرد از قبل؟ پس چرا لیوای یه جوری باهاش حرف می‌زد که انگار اسیر گرفته؟! :D:-?
قسمت خوبی بود.
ساشا هم خیلی حیف شد! :(
آره، باهاشون همکاری می‌کرد. گفت همه چیز طبق محاسبات پیش رفت به جز بعضی چیزا! (گبی و فالکو)
اینکه لیوای باهاش حال نکنه هم طبیعیه... اون همه از همرزماشو با سنگ زد کشت :-D

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
257
البته اگر ول کنم هم Gintama و Jujutsu Kaisen تو لیستم هستن.
پ.ن نمیتونم ول کنم مشکل اینه 25 تا فصل قسمت دیدم تا 62 دان کردم و خوب ادمیم نیستم یک انیمه رو نصفه ول کنم
۲۵ قسمت کجا و ۳۶۶ کجا! از چیزی خوشت نمیاد دراپ کن آقا؛ چیزی که زیاده انیمه. ولی البته بلیچ رو دراپ نکن. خوبه بلیچ.:D
فقط اینکه تاکید می‌کنم به هیچ وجه فیلراشو نبین. بلیچ حداقل نصفش فیلره.

بلیچ بعد از Death Note دومین انیمه‌ای بود که می‌دیدم. اون موقع هم سواد انیمه‌ای نداشتیم و نمی‌دونستم فیلر چیه، یه کله نشستم ۳۰۰ قسمت انیمه که نصفش فیلر بود رو دیدم. همین الان که دارم درباره‌ش تایپ می‌کنم قلبم درد می‌گیره.:| فیلر اسم روشه، چه خوب و چه بد.
یادش بخیر چهOST خوبی داشت بلیچ. چه اوپنینگ اندینگایی! Ranbu no Melody\m/ انیمه رو اگه ندیدید تگ اسپویلر رو باز نکنید.

خوشحالم که می‌بینم همگی به گابی نفرت می‌ورزن.:D
اینا با همه این تجربه نکردن ۲ نفر رو بذارن، مراقب این گالیارد و پیک باشن؟!

حالا گابی همیشه دور و بر فالکوه تحت تاثیر حضور اون گل قابل‌تحمل میشه وجودش ولی این پیک!#-o
پایان داستان هم از اونجایی که جناب ایسایاما تصمیم گرفته در مسیر High Road حرکت کنه تقریبا مشخصه دیگه. ها؟ می‌زنن اون source of all living matter رو می‌کشن و در نتیجه دیگه هیچ قدرت تایتانی واسه الدیانیا باقی نمی‌مونه و مردم دنیا هم به اشتباهاتشون در قبال الدیانیا پی می‌برن! همه چی گل و بلبل.:D
کسی هم اگه فهمید تو فاصله چپتر ۱۳۵ تا ۱۳۶ چرا وارهمرتایتان، پیک رو اون بالا نگه داشته بود به ما هم بگه. منتظر بود مغزپخت بشه یا چی؟:D

انیمه‌های زمستون هم Wonder Egg سه قسمت دیدم و دراپ.Meh.
موشکو می‌بینم که عالیه اگه اچیش رو هم کمتر کنن که چه بهتر.:D
هوریمیا رو هم خیلی وقته تو برنامه داشتم بخونم مانگاشو که دیدم عه! انیمه‌ رو ساختن.:D خوبه، قشنگ معلومه کار باکیفیته. فقط اینکه یه مقداری شخصیتا، رفتارها و واکنش‌هاشون گاهی اوقات غیرواقعی میشه و over the top. مخصوصا خود هوری. در این زمینه هنوز ارتباطی باهاشون برقرار نکردم که امیدوارم در ادامه بهتر شه. یه مورد دیگه هم این ست کردن رنگ چشم و موی کاراکتراست! بفنش آخه؟:D

درباره نورلند هم باید بگم که خوب بود تا اینجا. حتی تغییرات داستانش.
۲ قسمت اولش که خلاصه کرده بودن به نوعی و خوب هم بود خلاصه‌شون. از قسمت ۳ بود که تغییرات یکم شدیدتر شد. من مانگا رو ۹ جلد خوندم و به نظرم هنوزم راه هست بره اینکه به همون مسیر مانگا برسیم. فقط اینکه یه سری چیزا رو باز بخوان حذف کنن و یه اشاره مختصری بکنن بهش.

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

بچه ها کسی سایت دانلود انیمه ژاپنی و چینی داره به جز انیمه لیست ژاپنیها رو تقریبا دیدم برای همین دنبال چینی های خوب هستم که سایتشم آبدیت باشه یا تلگرام هم باشه اوکیه فقط اینکه بزاره مخصوصا دنبال اینم wu geng ji ولی گیر نیوردم فصل اولو دومشو ......

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر