Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
داستان The Promised Neverland رو تو انیمه عوض کردن :| اونم چقدر زیاد :|

این توییت رو پیدا کردم:
تغییرات زیر نظر مانگاکا بودن :|
ولی خوب چرا :| الان نمیدونم کلی از شخصیت‌ها و آرک‌ها قراره اسکیپ بشن یا یه جور دیگه توی داستان معرفی بشن :|
الان خطری شد، اینکه خودش بنویسه با زیر نظر بودن فرق داره! الان رسما بنظر من فرقی با فیلر های ناروتو نداره. حالا ببینیم گند میزنن یا نه.:|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من این قسمت TPN رو دیدم واکنشم فقط اینه:
View attachment 193195

داستان رو عوض کردن! یعنی کل داستان فصل برپایه فیلره؟:|
عاقا منم خبر نداشتم داستان رو تغییر دادن :-"
موقع دیدنش همش با خودم فکر میکردم یعنی حافظه من انقدر ضعیف شده مانگا رو یادم رفته :-"
+
احتمالا یه سری شخصیت ها کلا حذف شدن/بشن :-":-":-"

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
این The Promised Neverland شده حکایت " نغمه یخ و آتش " که با نظارت نویسنده اصلی داستان رو تغییر دادن .
حالا نغمه داستانش نیمه تمام بود و یه دلیلی داشتن اما دوستان ژاپنی میخوان 2 طرفه بدوشن و مطمئن باشن ملت برای جفتش پول میدن :D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,248
جدای انیمه های خوبی که این فصل پخش میشه دو تای دیگه نظرمو جلب کرده:

Kemono Jihen
داستانش در مورد یه گروه کاراگاهیه که پرونده‌های ماورای طبیعی به تورشون میخوره و در موردشون تحقیق و حل میکنن (پرونده های که پلیس ها نمیتونن کاری انجام بدن)
اینو بگم دستیاراش بچه ن :D
یه تله ای هم تو انیمه هستش که 80% فکرشو نمیکنند خودمم تو تله ش افتادم :D

Kai Byoui Ramune
داستان این یکی در مورد یه دکترِ که بیماری های ناشناخته (همون ماورایی) رو درمان میکنه، بیمارهایی که پزشک های مثلا مدرن قادر به درمانشون نیستن میان پیش ایشون.
حالت اپیزودیک داره و سه قسمتی که اومده جالب بوده

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
این The Promised Neverland شده حکایت " نغمه یخ و آتش " که با نظارت نویسنده اصلی داستان رو تغییر دادن .
حالا نغمه داستانش نیمه تمام بود و یه دلیلی داشتن اما دوستان ژاپنی میخوان 2 طرفه بدوشن و مطمئن باشن ملت برای جفتش پول میدن :D
هنوز فصل دوم را شروع نکردم ولی با این وضعی که بچه ها میگن بریم سراغ مانگا سر و سنگین تره .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
هنوز فصل دوم را شروع نکردم ولی با این وضعی که بچه ها میگن بریم سراغ مانگا سر و سنگین تره .
منم انیمه رو شروع نکردم هنوز . رو حساب حرفای بچه ها با نغمه یخ و آتش مقایسه کردم :D

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
سلام
@m.a.t
محمدعلی اگر به ویراستار یا تایپیست زیرنویس Tensei shitara Slime Datta Ken دسترسی داری ، بهشون بگو تو فصل اول غلط املایی بیداد میکنه .
سلام
احتمال داره بتونم پیداش کنم، اما معمولا کسی وقت نمی‌کنه زیرنویس قدیمی رو ادیت کنه. مترجم‌ها ترجیح میدن وقتشون رو بذارن روی کارهای فصلی جدید.
مگر این که یه پهلوان نامداری پیدا بشه و خودش دست بالا بزنه و اصلاحش کنه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
من یک نگاهی به پلات اون آرک TPN انداختم، واقعا هیچ ایده ایی ندارم بعدا بدون حذف استوری لاین ها چطور میخوان انیمه رو جمع و جور کنن!
با این اپیزود آخری جوری هم تغییر دادن، فکر نمی کنم بتونه بعدا به اون مسیر برگرده.
خاک بر سرشون! توی سال 2021 هم ما باید سرطان فیلر کردن انیمه وسط پخششون رو داشته باشیم.:|
من ادامه میدم، امیدوارم اشتباه کنم، ولی تجربه فیلر رفتن تقریبا همه مواقع منجر با سر به دیوار خوردن شده.
----
تقریبا سال هاست میخوام انیمه وانپیس رو ادامه بدم.(عمرا از اون زباله ایی که به اسم درسروزا دادن ببینم) بعد هر سال میگم سال دیگه!:D
امسال بعد خوندن مانگا هم هایپ هستم و هم انیمه جدا کیفیت اش خوب شده.
الان مشکل اینجاست، من موندم و کوهی اپیزود و اینکه اگه اينقدر ببینم باید زندگی رو تعطيل کنم.:|

پ.ن: دیدن انیمه برام به مرحله ایی رسیده، که اگه یک انيمه بالای 12 قسمت باشه واقعا برام سخته دنبال کنم.:|

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود بر ناکاماها...
خیلی وقت بود اینجا پیام نداده بودم... :D

حتما Bleach بازها- بشینند انیمه فیلم 3 پارتیه Burn the Witch رو ببینن...
هم کار خود Kubo هست و هم توی دنیای Bleach هست این انیمه...
خیلی هم کرکتر های دل نشینی داره... :D:D

193370

پی نوشت:

اخیرا شدید زده بودم تو فاز YuYu Hakusho که از معدود کلاسیک هایی بود که ندیده بودم...
حتما ببینید...
خالق هم Togashi بزرگ HxH هست دیگه...

193371

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
خب Re:Zero − Starting Life in Another World هم فصل اول به پایان رسید و حقیقتا خیلی خوش گذشت. موضوع اصلی رو خیلی دوس داشتم و کلی فیلم و سریال در موردش دیده بودم اما اینکه یه انیمه با این موضوع ببینم خیلی جالب بود هرچند ارتباط گرفتن با شخصیتاش به خاطر طراحی ظاهرشون سخت بود و یکم زمان برد اما در نهایت حاصل شد :D داستان خیلی ساده شروع میشه و ادامه پیدا میکنه اما خیلی خوب لایه لایه بهش اضافه میشه و کاملا درگیرش میشی. بعد از یه مدت تمام شخصیتارو دوس داشتم و خیلی بیشتر لذت بردم از انیمه. فضایی که ساخته بودن و همچنین جنس طراحی کرکترا منو شدیدا یاد بازی Dragon Quest 11 مینداخت و به همین دلیل حس خیلی خوبی میداد بهم. ازون شهرا بود که دوس داشتم بپرم توش زندگی کنم :D طبق معمول سورپرایزهای خیلی خوبی داشت که انیمه رو تازه و جذاب نگه میداشت. در کل چیزی که یاد گرفتم اینه زود قضاوت نکنم در مورد انیمه ‌و بهش فرصت بوم، مثلا اینجا اولش با شخصیتا مشکل جدی داشتم ولی با کمی صبر همه چیز گل و بلبل شد! در کل به خاطر اینکه @Arima Kishou گفت دیدمش چون با یه عشق و علاقه خاصی بهم معرفیش کرد و پشیمون هم نشدم از دیدنش، خیلی هم لذت بردم.

شخصیت ناتسوکی سوبارو به شدت پر حرف و احمق بود (هرچی جلو رفتیم حماقتش کمتر شد ولی خب پر حرفی باقی موند :() اما جنبه‌های خوب و بامزه هم داشت. اولین کرکتری که بهش علاقه‌مند شدم "روم پیر" بود که متاسفانه خیلیییی کم دیدیمش در ادامه. امیدوارم تو فصل ۲ بیشتر ببینمش! شخصیت "فلت" هم خیلی بامزه و دوس داشتنی بود مخصوصا جایی که راینهارد آوردش توی قصر تا به عنوان کاندیدن برای انتخابات معرفیش کنه عالی بود :D اونجا خیلی بیشتر دوسش داشتم. کاملا خلاف جهت آب رفتار میکرد و حرف میزد. به هرکی هم میرسید لگد نثارش میکرد! شخصیت بعدی که خیلی خوشم اومد ازش "بیاتریس" بود. شدیدا بامزه و جدی و عصبی به همراه وُیس اکتینگ عالی! یعنی هر سکانسی که اینو میدیدیم من کیف میکردم. مخصوصا اوایل که چپو راست میکرد سوبارو رو! امیلیا یکی از شخصیتایی بود که سخت باهاش ارتباط گرفتم اما خب هرچی جلوتر رفتیم بهش علاقه‌مند شدم. یه کرکتر خیلی ملو و منطقی داره و مجبور بود با کله‌خر بازیای سوبارو سروکله بزنه و با وجود فرازو نشیبی که داشتن بالاخره اوکی شدن! "پاک" رو هم دوس داشتم خیلی گوگولی بود مخصوصا وقتی بیاتریس بهش میگفت عشقولکی :D رم و رام هم حس دوگانه داشتم نسبت بهشون چون حرف زدنشون رو دوس داشتم اما ظاهرشون رو نه خیلی اما از بعد اون مبارزات و گذشته‌ای که ازشون دیدیم، تبدیل شدن به کرکترای مورد علاقم. اول رام رو بیشتر دوس داشتم و اما بعدش رم با اختلاف زد جلو! عشقش نسبت به سوبارو عالی بود. خیلی قشنگ و قابل لمس به تصویر کشیده بودن. مرموزترین شخصیت انیمه هم تا اینجا همین رم بود و نمیدونم من چیزی رو جا انداختم یا باید منتظر فصل ۲ بمونم تا روشن شم! اولین بار که رم رو تو حالت شیطانی دیدم خیلی حال کردم! البته یه بار که زد سوبارو رو شتک کرد و بعد ازون یهو یه شخصیت کاملا متفاوت از میبینیم! راینهارد و ویلیوس هر ۲ کرکترای خوبی بودن که خب ویلیوس رو بیشتر دیدیم. اگه ویلیوس رو همون اول انیمه میدیدم متنفر میشد از ظاهرش اما زمانی که دیدمش، کاملا گرم شده بودم و مشکلی نداشتم :D کروشا کاستر هم یکی از کرکترای مورد علاقم بود توی این سیزن. روزوال هم خوب و جالب بود طراحیش و جایی که اومد کمک سوبارو برای مبارزه با اون سگا قدرت خرکیشو نشون داد. اون صحنه‌هایی که سوبارو میدید رم کشته میشه چقدر تلخ بودن. خیلی خوب از یه فضای گوگولی سوئیچ میشد یه فضای تاریک و خشن. شخصیت بتلگیوس خیلی خوب بود. عجیب بود اما از نوع خورش. ویلهلم رو خیلی دوس داشتم. توی مبارزه با وال سفید خیلی خفن بود. کلا اون قسمت وال سفید رو خیلی خوب دراورده بودن. مبارزش خسته کننده نبود اصلا. کلا تو فاز مبارزه سربلند بود انیمه. خیلی خوب طراحی کرده بودنشون. آلدرباران هم با اینکه کم دیدیدم ولی خیلی باحال بود! محافظ اون دختر لباس قرمزه که کاندید بود. برادرای ویلیوس هم خیلی بامزه بودن. تو آخرین لحظات قسمت آخر منتظر سورپرایز خفن بودم که امیلیا برگشت گفت "رم کیه". خیلی خوب بود. قشنگ اون لحظه سوبارو کاملا احساس پوچی کرد. یه صحنه دیگه که خیلی اپیک بود، جایی بود که سوبارو، جسد رم رو داشت میبرد و مامان امیلیا اون بالا وایساده بود و گفت بمیر به همراه دخترم و سرش از بدنش جدا شد و افتاد! خیلی فضاسازی خفنی داشت. کلا اون چند باری که شکست خورد و همه کشته شدن خیلی تاریک و خوب دراومده بود

ضمن اینکه اجازه هست بگم این بهترین اندینگی بود که دیدم تا الان؟ :D

موفق باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر