Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
این که خوشت اومده به نظرم اشکالی نداره.

اما انصافاً این انیمه (رمان) هیچ ساختار شکنی نکرده. فکر کنم هفته‌ای دو تا مانگای جدید با این تم حرفش میاد توی ردیت که بعضی‌هاشون خیلی ساختارشکن‌تر هم هستن.:D
یعنی وقتی می‌گم خیلی، تا خودتون نبینید باورتون نمیشه:-"

من Solo Leveling رو از زمان رمانش پیگیرم. منهواش رو هم هر هفته به محض ترجمه می‌خونم، ذوبش نیستم اما دقیقاً به خاطر همین که «طرف از چپتر 2 تا اخرین چپتر که اومده همه رو وانشات کرده بدون هیچ مشکل و کلی صحنه ژست گرفته که خودشو کوول نشون بده و ملت براش کف خون قاطی کنند!» می‌خونمش:D
منم کشته مرده redo of healer نیستم که :Dداستان تکرار و بی خود مثل خیلی از هم سبک های خودش!ولی این کوبیدن انیمه رو نمی تونم تحمل کنم:| اگه قرار باشه به نویسنده اش بگیم طرف از انسان بودن هیچ چیزی نمی فهمه یا متنفره و....باید همه نویسنده مانگاکا رو با این چشم ببینیم!یا اگه این صحنه های مورد دار عجیب بوده پس من می تونم هزارتا نمونه عجیب تر از این رو نمونه بفرستم اینجا!
خلاصه انیمه یکم بازه:Dو افراط کرده تو نشون دادن این صحنه ها که هرکی خوشش نمیاد می تونه نبینه یا بگه انیمه اشغاله چرت و ارزش دیدن نداره ولی این که بگیم نویسنده اش مشکل ذهنی داره یا....اینو مخالفم!!

راستی اونایی که مصل من نمی دونن داره چه اتفاقی تو log horizon میاقته می تونن این خلاصه رو ببین مال فصل 1 و 2 هست
این به کنار world trigger هم نمی دونم دقیقا چی به چیه داستان:| خدایش این چه وضع پخش کردن انیمه هست بعد 8 سال تازه فصل جدید میدن و کسی اصلا یادش نیست داستان کجا تموم شد تنها چیزی که یادمه اینه شخصیت های اصلی این دوتا انیمه عینکی بودن.
بهترین کار رو همین hero academia و haikyuu میکنند که با یه وقفه 6 ماه یا 3 ماه فصل جدید میدن!مجبور هم نیستن فیلر پخش کنند!3-4سال میشه تحمل کرد و یه چیزایی تو یاد ادم میمونه ولی از این بیشتر باشه به نظرم باید بیان یه 1-2 سینمایی خلاصه وار بدن یا....

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
Tv spot واسه انیمه ای که هنوز ریلیز دیت نداره :|

هولی شت انیمیشن ها...
بعضی ها یاد بگیرن چجوری باید CGI در بیارن :D

That’s right bunch of loosers bring it on >:)

View attachment 192049View attachment 192048

View attachment 192052

پ‌ن: این رو از ماموریت 0706 برداشتن :D

View attachment 192053View attachment 192054

پ‌ن2: ببینید کی بهتون گفتم همه این بک گراندهای قرمز فیکن تریلر اول هم داشت نشون میداد ماری تو آسمون قرمز داشت رو هوا میچرخید شلیک میکرد بعدش که 0706 اومد معلوم شد لوکیشن اونجا پاریس بود داشت به سری 44A شلیک میکرد :D
نیازی نبود این عکسها برن تو اسپویلر ؟

من Solo Leveling رو از زمان رمانش پیگیرم. منهواش رو هم هر هفته به محض ترجمه می‌خونم، ذوبش نیستم اما دقیقاً به خاطر همین که «طرف از چپتر 2 تا اخرین چپتر که اومده همه رو وانشات کرده بدون هیچ مشکل و کلی صحنه ژست گرفته که خودشو کوول نشون بده و ملت براش کف خون قاطی کنند!» می‌خونمش:D
دقیقاً همینه

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
نیازی نبود این عکسها برن تو اسپویلر ؟
منظور سایز عکسه یا خود محتوای عکس شامل اسپویل میشه؟
اگه دومیه که خیر :-" هیچی اسپویل نداره
حجم عکس ها هم پایینه 90 کیلوبایت بیشتر نیست.

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
منظور سایز عکسه یا خود محتوای عکس شامل اسپویل میشه؟
اگه دومیه که خیر :-" هیچی اسپویل نداره
حجم عکس ها هم پایینه 90 کیلوبایت بیشتر نیست.
برای اسپویل گفتم .
خود عکس رو هم بهتره بندانگشتی قرار بدین .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
خب تا قسمت 6 فصل چهار اتک آن تایتان دیدم!
خب باید 20 هفته صبر کنم تا فصل چهار تموم شه!
دنیای خیلی تلخ و جدی ای به تصویر میکشه انیمه.
من رو یاد گات میندازه.
و حدس میزنم پایان این قصه، یه پایان تلخ و تاریک خواهد بود مثل اون چیزی که مارتین برای پایان داستانش وعده داده؛ نه اینی که HBO ساخت! -__-
راستی مانگای اتک آن تایتان تموم شده؟ یا هنوز داره منتشر میشه؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
خب تا قسمت 6 فصل چهار اتک آن تایتان دیدم!
خب باید 20 هفته صبر کنم تا فصل چهار تموم شه!
دنیای خیلی تلخ و جدی ای به تصویر میکشه انیمه.
من رو یاد گات میندازه.
و حدس میزنم پایان این قصه، یه پایان تلخ و تاریک خواهد بود مثل اون چیزی که مارتین برای پایان داستانش وعده داده؛ نه اینی که HBO ساخت! -__-
راستی مانگای اتک آن تایتان تموم شده؟ یا هنوز داره منتشر میشه؟
ماهانه منتشر میشه و چپتر آخر وسطای فروردین تموم میشه.
خودم این قسمت های آخر رو نخوندم ولی مثل اینکه این آخرا بدجور ترکوندن و میریم یک پایان شاهکار داشته باشیم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
این Steins;Gate 0 داستانش مربوط به جریانات قبل از سری اصلی میشه یا بعدش؟
تا قسمت 17 سری اصلی دیدم دلم نمیاد تموم شه به این زودی! خیلی خوبه واقعا، فقط حیف کوتاهه
هیچکدوم
یک قسمت 23 دومی فصل اول داره که اون باعث میشه این روت جدید شکل بگیره.
درواقع یک تایم لاین موازیه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان گرامی بنده حقیر هم به تازگی انیمه رو با attack on titan شروع کردم و کلا صفرم تو انیمه
چندتا انیمه خوب معرفی کنید لطفا ترجیحا خشن و تاریک باشه ??
اهم... :-"

Fate/Zero
Death Note
Hellsing Ultimate
Psycho Pass
Full Metal alchemist brotherhood

ترتیب خاصی هم ندارن، کلا این انیمه ها برای هر کسی که بخواد انیمه دیدن رو شروع کنه گزینه های مناسبی هستن....

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دوستان گرامی بنده حقیر هم به تازگی انیمه رو با attack on titan شروع کردم و کلا صفرم تو انیمه
چندتا انیمه خوب معرفی کنید لطفا ترجیحا خشن و تاریک باشه ??

Death Note
Psycho Pass
Berserk 1997 یا سه گانه سینمایی 2012 ـش. جفتش خوبن... به هیچ وجه سمت سری های 2016 و 2017 اش نرو
Monster
Fate/Zero
Zankyou no Terror
Promised Neverland
Black Lagoon
Vinland Saga

پیشنهاد سرآشپز:
Rainbow وحشتناک خوبه. از تم تا فضا و اتمسفر و شخصیت ها و درجه احساسی بودنش. رودستش کمتر چیزی اومده سرجمع
Houseki no Kuni نه خشن نیست ولی تو اصن به من بگی برنامه کودک هم معرفی کن من اینو توش جا می کنم، این قدر خوبه :x

خشن ترین چیز توی منو:
Made in Abyss: بین کارهای آدم حسابی که سرشون به تن شون بیرزه این واقعا خشن ترین کاریه که دیدم. جدا از این که واقعا شاهکاریه واسه خودش. امثال Basilisk هستن که خشن تر باشن ولی خب کلا کارهای مدیکورین

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چرا هر کی انیمه بین میشه اول میره سراغ انیمه های خشن؟:D

منطقش اینه که اولین چیزی که اون مانع "انیمه همون کارتونه" رو میشکونه، انیمه های خشنه.
وقتی یه بار یه چی مثل سایکوپس رو ببینی بعدش دیگه نمیشینی فکر کنی Tatami Galaxy واسه بچه هاست.
با همین فرمون جلوتر میتونی با امثال Barakamon و Yuru Camp که Family-friendly ترین انیمه هان هم حال کنی چون اون مانعه تو ذهنت کامل از بین رفته.

یا میتونی مثل یه سری از رفقای ما با High School DxD و Diabolik Lovers شروع کنی :|
برای اونا هیچ منطقی وجود نداره، اونا از اول آماده وارد عرصه شدن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر