Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من به عنوان کسی که انیمه نگاه نمیکنه کلا :D شدیدا از SNK راضیم و عمیقا بهش وابسته شدم :D
فکر اینکه این سیزن بخواد بعد از چند ماه بره استراحت تا پارت بعدیش آماده شه قلبمو به درد میاره :D
حالا من از demon slayer هم خوشم اومده

دوستان عزیز با توجه به شباهت های این دوتا انیمه (شخصا بیشتر به خاطر اینکه حس و حال بازیای HnS دارن خوشم میاد ازشون و داستانم که طبیعتا مهمه) چیز دیگه ای هست که به من معرفی کنید؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
ایراد قابل درکیه ولی بنظر خودم چون مجبور بودن توی 12 قسمت این داستان رو روایت کنن دیگه جا برای اون ها نداشت. یکم حال گیریه با اینحال بهترین چیزیه که ازش با 12 قسمت میتونستن در بیارن.
حداقل این چیزیه که من فکر میکنم.
من دوسش داشتم با وجود اون ضعف .
کسی بهم بگه انیمه جدید پیشنهاد بده ، حتماً یکی از چیزایی که پیشنهاد میدم همینه .

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
من به عنوان کسی که انیمه نگاه نمیکنه کلا :D شدیدا از SNK راضیم و عمیقا بهش وابسته شدم :D
فکر اینکه این سیزن بخواد بعد از چند ماه بره استراحت تا پارت بعدیش آماده شه قلبمو به درد میاره :D

دوستان عزیز با توجه به شباهت های این دوتا انیمه (شخصا بیشتر به خاطر اینکه حس و حال بازیای HnS دارن خوشم میاد ازشون و داستانم که طبیعتا مهمه) چیز دیگه ای هست که به من معرفی کنید؟
اگه صرفا شمشیر داشتن برات مهمه فکر می کنم بهترین چیزی که می تونی ببینی بلیچ باشه. بعد اونم sword art online و rakudai kishi no eiyuutan و akame ga kill هم میاد تو ذهنم که البته هیچکدومشون خیلی کار های قوی نیستن. غیر اینا که یه تم سرگرم کننده دارن یه سری دیگه هم با جو جدی تر مثل dororo و... هستن که خب یه مقدار متفاوتن با این دو تا انیمه ای که گفتی و اونا رو فاکتور می گیرم :-"
پ. ن: به حرف این آکیبا گوش نکن کل سری فیت رو از اول تا آخر ببین :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
انگویینگ شدم...ارک وانو شاهکاره! و وانپیس رو باید Binge وار خوند اصلا بدردهفتگی نمیخوره.
...
نفرین تمام خدایان بر امیر اکیبا باد که من رو *اینجا* انگویینگ کرد.:| تا خرخره هم هایپیم نمیشه اصلا ادامه داستان رو نخوند چون مومنتوم داستان هم از بین میره هفتگی نخونم.:|

ویرایش: فهمیدم بریک دو هفته ایی داریم:| تا سال دیگر بدرود!
چپتر 1002 با اسپویل ها میبینمت>:)
ته نامردیه همین چپترایی که خوندی هم از همه جا اسپویل شدی یه چیزای ریزی، جز من :((

چیش خوبه....یه مشت پسر ریختن تو انیمه....کجاش قشنگ بودش!
اصلا همین که جو پسرونه بود خیلی خوب بود:D
پس میخوای K-On! باشه و یه مشت دختر دور هم باشن؟ :p
انیمه ورزشی کاملا دخترونه (هانابدو) هم که دیدیم چه فاجعه ای رقم خورد! :|

Fate /Zero ببین!
فقط و فقط از این سری، همین Zero رو ببین و بس:-"
همین بلیچ هم که پیشنهاد شد خوراکه! عالیه >:)
بالاخره یکبار با @XsmokeX هم نظر شدم:p

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اگه صرفا شمشیر داشتن برات مهمه فکر می کنم بهترین چیزی که می تونی ببینی بلیچ باشه. بعد اونم sword art online و rakudai kishi no eiyuutan و akame ga kill هم میاد تو ذهنم که البته هیچکدومشون خیلی کار های قوی نیستن. غیر اینا که یه تم سرگرم کننده دارن یه سری دیگه هم با جو جدی تر مثل dororo و... هستن که خب یه مقدار متفاوتن با این دو تا انیمه ای که گفتی و اونا رو فاکتور می گیرم :-"
پ. ن: به حرف این آکیبا گوش نکن کل سری فیت رو از اول تا آخر ببین :D
نه لزوما فقط شمشیر میتونه اسلحه هم باشه :D
من کلا آدمیم که وقتی یه باسفایت اپیک رو تموم میکنم تا یه هفته تو هیجانم :D این انیمه ها هم یه جورین که همون هیجان رو به من میدن :D
از پیشنهاداتتون متشکرم
@Akiba
@XsmokeX

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
چپتر 1002 با اسپویل ها میبینمت>:)
ته نامردیه همین چپترایی که خوندی هم از همه جا اسپویل شدی یه چیزای ریزی، جز من :((

اصلا همین که جو پسرونه بود خیلی خوب بود:D
پس میخوای K-On! باشه و یه مشت دختر دور هم باشن؟ :p
انیمه ورزشی کاملا دخترونه (هانابدو) هم که دیدیم چه فاجعه ای رقم خورد! :|

Fate /Zero ببین!
فقط و فقط از این سری، همین Zero رو ببین و بس:-"
همین بلیچ هم که پیشنهاد شد خوراکه! عالیه >:)
بالاخره یکبار با @XsmokeX هم نظر شدم:p
استغفرالله! باز آکیبا اومد به هانبادو گیر داد. 8-| چه هیزم تری بهت فروخته من نمی‌دونم. فاجعه آخه؟! :-w
پ.ن: الان باز میای می‌گی این شخصیت اصلیش ندومبه عقده‌ای بود و با فلانی از ناروتو مقایسه‌اش می‌کنی. هربار همین داستانه :D
-----
Yuru Camp S2 - Ep 2
بابا همچنان کارش خیلی درسته! =D> برا من بهترین انیمه زمستونه. مگه داریم اینقدر کاوایی و آموزنده و اعصاب‌آروم‌کن و مشدی؟
------
قبلا با کدوم کاراکتر ناروتو مقایسشون کرده بودم؟ :-"
ولی فقط کلا حیف کاپیتانشون که توی این انیمه گیر افتاده بود:-"
بقیشون رو از دم باید انداخت تو آتیش:D
با ساسکه‌شون بود گمونم. ولی باز خوبه کاپیتان رو قبول داری :D
پ.ن:©®™:-"
:D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
استغفرالله! باز آکیبا اومد به هانبادو گیر داد. 8-| چه هیزم تری بهت فروخته من نمی‌دونم. فاجعه آخه؟! :-w
پ.ن: الان باز میای می‌گی این شخصیت اصلیش ندومبه عقده‌ای بود و با فلانی از ناروتو مقایسه‌اش می‌کنی. هربار همین داستانه :D
-----
Yuru Camp S2 - Ep 2
بابا همچنان کارش خیلی درسته! =D> برا من بهترین انیمه زمستونه. مگه داریم اینقدر کاوایی و آموزنده و اعصاب‌آروم‌کن و مشدی؟
قبلا با کدوم کاراکتر ناروتو مقایسشون کرده بودم؟ :-"
ولی فقط کلا حیف کاپیتانشون که توی این انیمه گیر افتاده بود:-"
بقیشون رو از دم باید انداخت تو آتیش:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
فصل اول Attack on titan رو دیدم و فکم افتاده!
خییییییییلی خووووووووووووووبه! :|:-t

به نظرم فکت رو نگه دار چون لازمش داری
چیزایی میبینی که نمیدونی چیکار بکنی از شدت هیجان :D

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261

این دوتا انیمه بین انیمه‌های اصطلاحا popular قرار می‌گیرن، واسه همینه که خارج از فندوم انیمه هم دیده میشن. به همین دلیل هم بوده که شما به عنوان کسی که انیمه نمی‌بینه دیدینش.:D
مشخصه این نوع کارها هم می‌تونه انیمیشن خیلی خوب، موزیک متن خوب، داستان قوی و یا ترکیب همه اینا باشه.
حالا کار مشابه بخواید One-Punch Man داریم که بیشتر کار اپیزودیکیه. Mushishi و barakamon هستن که خب جنسشون با SNK و DM متفاوته ولی هردوتا کارای فوق‌العاده باکیفیتی هستن. انیمه‌های ملویی هستن.:D گرچه به نظر خودم انیمه رو دست Mushishi نداریم و نخواهیم داشت. Death Note هم هست که خب نیازی به معرفی نباشه احتمالا.
از نظر داستانی مشابه Snk و DM تا هم Claymore هست ولی داستان تو انیمه به اتمام نمی‌رسه و مجبورید باقیش رو مانگا بخونید.
مووی هم بخواید Sword of the Stranger.
به نظرم فعلا با وان پانچ، Sword of the Stranger و Claymore شروع کنید اگه مناسب بود بیاید برای ادامه.:D

کونوسوبا رو ندیدم ولی یه دوستی دارم که خیلی تعریف می‌کنه و احتمالا در آینده ببینمش.:D درباره کلیشه‌ای شدن شوخی‌ها و کمدی انیمه‌ها هم به نظرم تو اکثر انیمه‌ها همینه. چه وان‌‌پیس چه گینتاماش.
جدی ترسو بودن اوسوپ بره شما خنده‌داره؟ بره من واقعا رو اعصاب بود و منفورترین خدمه کلاه‌حصیریا برام همین اوسوپه.:-"

ریزیرو هم رو احتمالا حتی قسمت بعدی رو نبینم و دراپ کنم.
فصل یکش رو نسخه بلوری داشتم و کلا کار خوش آب و رنگی بود و این شد که دیدمش دیگه ولی واقعا برام مورد جذابی وجود نداشت تو انیمه. فصل بعد رو هم صرفا با موج و هایپ تاپیک همراه شدم و دیدم.:))
الانم که فصل ۳ به همون صورت. ۴۰ قسمت قبلی همیشه مخاطب تو یه برزخ بی‌خبری بوده از اتفاقات انیمه. تازه بعد که این دوستمون @Z-fan میاد و ۸۷۳۶۷۴۳۸ خط درباره‌ش توضیح میده یه چیزایی دستگیرمون میشه که خب بازم جذاب نیست.:D بعد به این نتیجه رسیدم شاید که اصلا مخاطب اصلی انیمه بیشتر افرادی هستن که ویژوال ناول و وب ناول رو خوندن، نه مای از همه جا بی‌خبر.
امیلیا‌-تان.?
فقط شاید دلم بره بتی تنگ شه و در آینده دور که تموم شد دیدمش.:D
[BlurayDesuYo] ReZero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - 07 (BD 1280x720 10bit AAC) [8F4CF250].mk...jpg

آخرین ویرایش:

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
این دوتا انیمه بین انیمه‌های اصطلاحا popular قرار می‌گیرن، واسه همینه که خارج از فندوم انیمه هم دیده میشن. به همین دلیل هم بوده که شما به عنوان کسی که انیمه نمی‌بینه دیدینش.:D
مشخصه این نوع کارها هم می‌تونه انیمیشن خیلی خوب، موزیک متن خوب، داستان قوی و یا ترکیب همه اینا باشه.
حالا کار مشابه بخواید One-Punch Man داریم که بیشتر کار اپیزودیکیه. Mushishi و barakamon هستن که خب جنسشون با SNK و DM متفاوته ولی هردوتا کارای فوق‌العاده باکیفیتی هستن. انیمه‌های ملویی هستن.:D گرچه به نظر خودم انیمه رو دست Mushishi نداریم و نخواهیم داشت. Death Note هم هست که خب نیازی به معرفی نباشه احتمالا.
از نظر داستانی مشابه Snk و DM تا هم Claymore هست ولی داستان تو انیمه به اتمام نمی‌رسه و مجبورید باقیش رو مانگا بخونید.
مووی هم بخواید Sword of the Stranger.
به نظرم فعلا با وان پانچ، Sword of the Stranger و Claymore شروع کنید اگه مناسب بود بیاید برای ادامه.:D

کونوسوبا رو ندیدم ولی یه دوستی دارم که خیلی تعریف می‌کنه و احتمالا در آینده ببینمش.:D درباره کلیشه‌ای شدن شوخی‌ها و کمدی انیمه‌ها هم به نظرم تو اکثر انیمه‌ها همینه. چه وان‌‌پیس و حتی گینتاماش.
جدی ترسو بودن اوسوپ بره شما خنده‌داره؟ بره من واقعا رو اعصاب بود و منفورترین خدمه کلاه‌حصیریا برام همین اوسوپه.:-"

ریزیرو هم رو احتمالا حتی قسمت بعدی رو نبینم و دراپ کنم.
فصل یکش رو نسخه بلوری داشتم و کلا کار خوش آب و رنگی بود و این شد که دیدمش دیگه ولی واقعا برام مورد جذابی وجود نداشت تو انیمه. فصل بعد رو هم صرفا با موج و هایپ تاپیک همراه شدم و دیدم.:))
الانم که فصل ۳ به همون صورت. ۴۰ قسمت قبلی همیشه مخاطب تو یه برزخ بی‌خبری بوده از اتفاقات انیمه. تازه بعد که این دوستمون @Z-fan میاد و ۸۷۳۶۷۴۳۸ خط درباره‌ش توضیح میده یه چیزایی دستگیرمون میشه که خب بازم جذاب نیست.:D بعد به این نتیجه رسیدم شاید که اصلا مخاطب اصلی انیمه بیشتر افرادی هستن که ویژوال ناول و وب ناول رو خوندن، نه مای از همه جا بی‌خبر.
امیلیا‌-تان.?
فقط شاید دلم بره بتی تنگ شه و در آینده دور که تموم شد دیدمش.:D
View attachment 191698
دقیقا منم دراپش کردم
دیگه داشت الکی مسخره میشد [-(

mamadha

کاربر سایت
Sep 14, 2013
375

یه بار یه نفر تو این تاپیک بهم Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan رو معرفی کرده بود، نمیدونم کی بود ولی هرجا هست خدا خیرش بده. ۹۴ قسمته خیلی هم قدیمیه اون موقع پیدا کردنش سخت بود. به هر حال به قدری طنز و درام اکشن این انیمه بهم حال داد که فقط Fullmetal Alchemist تونست همچین حسی بهم بده تا الان (البته انیمه های بالای صد قسمت رو ندیدم)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
یه بار یه نفر تو این تاپیک بهم Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan رو معرفی کرده بود، نمیدونم کی بود ولی هرجا هست خدا خیرش بده. ۹۴ قسمته خیلی هم قدیمیه اون موقع پیدا کردنش سخت بود. به هر حال به قدری طنز و درام اکشن این انیمه بهم حال داد که فقط Fullmetal Alchemist تونست همچین حسی بهم بده تا الان (البته انیمه های بالای صد قسمت رو ندیدم)
داداش مطمئنی درست دیدی؟؟؟!!!کنشین برات اینایی که گفتی بود واقعا!!!!
کسی از اورلورد خبر داره؟اصلا میخوان بسازنش؟؟یه کار عالیم بود مگی.این چی شد دیگه نمیاد بقیش؟

mamadha

کاربر سایت
Sep 14, 2013
375
کسی از اورلورد خبر داره؟اصلا میخوان بسازنش؟؟یه کار عالیم بود مگی.این چی شد دیگه نمیاد بقیش؟
سلیقست دیگه8-> تم ساموراییش و اون مبارزاتش چقد بهم حال داد حتی لایو اکنشنشم دیدم? اصا اسم با توسای میومد تن و بدنم میلرزید از ابهتش.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
کنشین قدیمی، همین 94 قسمتیه طنز هم داشت:-" ، در حد بقیه ی کارهای شونن تقریبا

احتمالا اون OVAها خیلی زدن تو خط جدی و این حرفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر