Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
چرا هر کی انیمه بین میشه اول میره سراغ انیمه های خشن؟:D
همینی که سید گفت!
اصولا باید ثابت کنی اول که انیمه مال بچه ها نیست!
این رو یا کارهای خشن انجام میدن، یا کاری مثل دفترچه مرگ! :D
متاسفانه اینجوری میشه که یهو کاری مثل Elfen Lied یا Gantz معروف میشن:| (البته بهتره بگیم بودن! الان انقدر انتخاب ها زیاد شده تقریبا اسمی ازشون برده نمیشه دیگه! مگر اینکه من هیت بورزم:D )

البته اگر کسی واقعا دلش حق و حقیقت رو بخواد، میشینه مثلا Shigatsu Wa Kimi no Uso میبینه، تا بفهمه آن سریال های قبل کجا و انیمه ها کجا! :D (جدا از اینکه من اعتقاد دارم مانگاکای این نوع داستان ها قصی القلب تر از خودشون تو دنیا نیست:-" )

---
و من همچنان یک یا دو قسمت آخر Made In Abyss رو ندیدم، و وقتی حرف از خشن بودنش زده میشه هنگ میکنم و Error 404 میدم! :))

---

پیشنهاد Rainbow هم خیلی خوبه! کاریه که اصولا کمتر پیشنهاد میشه، چون معمولا تو سبک های درخواستی جا نمیگیره! ولی میتونه به عنوان پیشنهاد سرآشپز همیشه پیشنهاد داده بشه! (درد اینه پیشنهاد سرآشپز از طرف من معمولا F/Z و P-P و دفترچه مرگه :-":| )

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
پیشنهاد سرآشپز همیشه پیشنهاد داده بشه! (درد اینه پیشنهاد سرآشپز از طرف من معمولا F/Z و P-P و دفترچه مرگه :-":| )

پیشنهاد سرآشپزهات خیلی عادی اند :D
اینا رو که همه ما پیشنهاد می دیم
خوبی شون اثبات شده است :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
چرا هر کی انیمه بین میشه اول میره سراغ انیمه های خشن؟:D
من خودم با Death Note و Angle Beats شروع کردم...یکی خشن، اون یکی کمدی و اشک درار!
دوتاشون جواب میده.:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
پیشنهاد سرآشپزهات خیلی عادی اند :D
اینا رو که همه ما پیشنهاد می دیم
خوبی شون اثبات شده است :D
آره! ولی تاکید دارم که حتما دیده بشه:D
درد هم اینه:D

حالا طنز و اینا بخواد کسی مثلا ممکنه Kimi to Boku رو بگم، تا خلیل بیاد مخالفتش رو اعلام کنه! :D (راستی خلیل انقدر گیر نده! یه دخترم داره ها:)):-" )

یه پیشنهاد Space Brothers هم همیشه تو دلم دارم...ولی نمیدونم کجا باید بگمش:( چه فایده وقتی من و استکبار فقط دنبالش میکردیم:(

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
دوستان گرامی بنده حقیر هم به تازگی انیمه رو با attack on titan شروع کردم و کلا صفرم تو انیمه
چندتا انیمه خوب معرفی کنید لطفا ترجیحا خشن و تاریک باشه ??
Hunter x Hunter (2011) هم برای شروع انتخاب خیلی خوبیه.
خودم جزو کارهایی بود که باهاش شروع کردم اصولا هر چیزی که میشه باهاش حال کرد تو این انیمه وجود داره
فایت های خفن گرافیک توپ و ارک های رنگارنگ و هچنین دارک و دیوانه کننده خلاصه که دیدنش واجبه:-"

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
به جز مواردی که دوستان گفتن این نکته رو هم اضافه کنم که اینجا اکثرا بزرگ هستن و همه هم گیمر (fan دو آتیشه بازی های سخت و ..) سر همین کسی نمیاد بشینه مثلا باکومن ببینه و میره سراغ کارهای خشن ! شاید تو فروم انیمه ای بودیم لول درخواست و پیشنهاد ها پایین تر بود (به طور خلاصه یه سری جنگجو دور هم جمع شدیم :D)

البته این خودش یه نوع تاکتیک هست :-" با طناب طلایی (aot - death note - one punch man) وارد چاه میشن بعد کم کم با طناب پوسیده میرن اعماق زمین >:) بعد خود به خود میبینی بعد چندوقت وایفو مورد علاقه ـشون رو انتخاب میکنن :>:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
به جز مواردی که دوستان گفتن این نکته رو هم اضافه کنم که اینجا اکثرا بزرگ هستن و همه هم گیمر (fan دو آتیشه بازی های سخت و ..) سر همین کسی نمیاد بشینه مثلا باکومن ببینه و میره سراغ کارهای خشن ! شاید تو فروم انیمه ای بودیم لول درخواست و پیشنهاد ها پایین تر بود (به طور خلاصه یه سری جنگجو دور هم جمع شدیم :D)

البته این خودش یه نوع تاکتیک هست :-" با طناب طلایی (aot - death note - one punch man) وارد چاه میشن بعد کم کم با طناب پوسیده میرن اعماق زمین >:) بعد خود به خود میبینی بعد چندوقت وایفو مورد علاقه ـشون رو انتخاب میکنن :>:))
اتفاقا من با (مانگای) باکومن آشنا شدم که انیمه و مانگا چی هستن، و وان پیس و دیجیمون که میدیدم، انیمه بودن! :D

خیلیم کار خوبیه باکومن:| اینجوری نگاش نکنید:(

حساب کن از همون اول بسم الله، منتظر بودم کاری که خوشم اومده انیمه بشه:)) ناف ما رو با انتظار بریدن نامردا:))

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
منم خودم با اتک و الفن و دث نوت شروع کردم ولی بعدش رفتم سراغ گوسیک و میدوری نو هیبی و کایچو وا مید ساما :D

ولی اون موقع امکانات نبود و اتک و فیت و اینا و انیمه های روز بودن، الان که این همه انیمه فاخر اومده هنوزم همونا رو پیشنهاد میدین؟:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
خب My Hero Academia هم تموم شد بالاخره :D
انیمه به شدت دوس داشتنی بود. پر از شخصیتای جور واجور که هیچکدومشون رو نمیشه دوس نداشت. برای دوس داشتن هر کدومشون بالاخره یه دلیل پیدا میکنی حتی اگه اوایل باهاش حال نکنی! از همون شروعش به چیزی که خیلی نظرمو جلب کرد و واقعا موثر بود که جذبش شدم، موسیقیش بود که مخصوصا توی سکانسای حساس خیلی قشنگ فضای اپیک رو ایجاد میکرد و به شدت هیجان زده میشدم. یه جاهایی به خودت میای میبینی تو ۳۰سالگی با دیدن این انیمه مثل چی خر کیف شدی و نیشت تا پشت سرت باز شده :D مبارزات اپیک و صحنه‌های به یاد موندنی کم نداشت. به ظاهر یه انیمه سوپر هیرویی هستش و کاملا کلیشه‌ای ولی خب خیلی قشنگ و جذاب روایتش میکنن و به لطف کرکترای بی شمارش هیچوقت خسته نمیشی! آلمایت به معنای واقعی کلمه هیروی به شدت خوب و اپیکی بود. یعنی واسش سنگ تموم گذاشته بودن توی صحنه‌های حساسی که درگیرشون بود. میدوریا ایزوکو هم خیلی داستان خوب و اپیکی داشت و خیلی خوب بهش پرداخت شد. باکوگو یکی از بهترین وُیس اکتینگای این انیمه بود با صدای همیشه خشن و عصبیش و قطعا تاپ ۳ شخصیتای مورد علاقم تو این انیمه. شوتو تودوروکی رفته رفته شخصیتش خیلی جالبتر شد. اون حالت بیخیال و خونسردیش بین اون شلوغی و هیاهو عالی بود. آیزاوا هم یکی از بهترینا بود مخصوصا اولین بار که میبینیمش تو اون حالت خیلی خوب بود. صحبت اولین دیدار شد باید از گرن تورینو هم نام ببرم. کف زمین بودم از خنده وقتی این موجودو دیدیم :D چیساکی یکی از بهترین ویلن‌هایی بود که دیدم. واقعا عالی طراحیش کرده بودن و مخصوصا صدای خفنش به شدت جذابش کرده بود! شیگاراکی هم شخصیت مرموز و تاریک که همچنان دارن میسازنش تا ببینیم بالاخره چی میشه در آینده! خیلیییی شخصیتای زیادی داره لعنتی و بخوام در مورد همشون بنویسم ۱صفحه کامل میشه ولی خب بحث در مورد شخصیتا رو با مینورا مینِتا تموم میکنم که با نیم متر قد تمام توان و انرژیش رو میذاشت برای بهره‌مند شدن از دخترای اطرافش. خیلی شخصیت کثیف و هیز و خوبی داشت :D وقتی شروعش کردم واقعا انتظار نداشتم اینقدر جذبم کنه ولی خیلی چسبید. یه جورایی بالانس خوبی داشت بین اتفاقات حماسی و تاریک و طنز ولی خب شخصا ترجیح میدم بخش تاریکش بیشتر و بولدتر بشه. ولی خب مشخصه قراره انیمه‌ی طولانی باشه باید ببینیم تو فصلای بعدی برنامشون چیه
پروژه‌های بعدیم خیلی زیادن و دیگه سخت شده مدیریت کردنشون و حقیقتا نمیدونم چی رو بذارم اول صف. اینجا هم بخوام نظر بپرسم فقط گیجتر میشم ولی خبر خوب اینکه خیلی داره حال میده انیمه دیدن و همونطور که قابل پیشبینی هستش اصلا برای کسانی که نمیبینن قابل درک نیس که تو چطور تو این سن یهو شروع کردی انیمه دیدن و عاشقش شدی. ولی خب من تفاوتی با دنیای گیم نمیبینم. از هر ۲ میشه تو هر سنی که باشی لذت ببری. اینقدر تنوعشون زیاده که هرچقدرم خنثی باشی، بالاخره سبک و انیمه‌ی مورد علاقتو پیدا میکنی اگه دل بدی!
الانم بحث شروع کردن داغه بگم منم ۲سال پیش شایدم بیشتر با Fate/Zero شروع کردم و عاشقش شدم ولی خب اون زمان نشد که تبدیل بشه به سرگرمی اصلیم در کنار بازی. بیشتر وقت آزادم سر فیلم و سریال میرفت ولی الان دیگه با خیال راحت رگباری انیمه میبینم :D

موفق باشیم

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
حالا این همه سخن گفتین. من مشکل دانلود انیمه از منابع خارجی دارم. بیاین لیست کنین سایت های خارجی مرتبط به انیمه رو(و یا پیام همینجا بفرستین!)
در به در دنبال
Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi
افتادم و پیداش نمیکنم!
زیرنویس هست ازش یا فول انگلیسیه سابش؟

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
اتفاقا من با (مانگای) باکومن آشنا شدم که انیمه و مانگا چی هستن، و وان پیس و دیجیمون که میدیدم، انیمه بودن! :D

خیلیم کار خوبیه باکومن:| اینجوری نگاش نکنید:(

حساب کن از همون اول بسم الله، منتظر بودم کاری که خوشم اومده انیمه بشه:)) ناف ما رو با انتظار بریدن نامردا:))

دیجیمون که عشق اول هر انیمه بازی هست :x ولی وانپیس نه ! من با ناراتو شروع کردم رفتم تو مانگا بعد اومدم سراغ بلیچ و دث نوت و ..

حرف تو پستم نذار :-" نگفتم خوب نیست یه مثال بود که بگم کسی نمیاد با کارهای slice of life و درام و .. شروع کنه یه راست میره سراغ یه کار خفن :D

:)) فکر میکنم کلا از لحاظ شانس اوضاع خوبی نداری :))

منم خودم با اتک و الفن و دث نوت شروع کردم ولی بعدش رفتم سراغ گوسیک و میدوری نو هیبی و کایچو وا مید ساما :D

ولی اون موقع امکانات نبود و اتک و فیت و اینا و انیمه های روز بودن، الان که این همه انیمه فاخر اومده هنوزم همونا رو پیشنهاد میدین؟:D
دث نوت انگار سه تا انیمه ی اول همه هست انصافا هم کار خاصی هست

اینجا همه با اصالت هستن کارهای اصیل معرفی میکنن :)>- البته همه اش هم قدیمی نیست جدید هم میگن بعد به هر حال یه سری کارها خاص و قشنگ هستن نمیشه پیشنهاد نداد :D (بعد بچه ها دارن اون نقشه شوم رو پیاده میکنن :-")

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
من خودم هنوزم به ملت gunbuster پيشنهاد ميدم انيمه سال 88. كلا شيش قسمته هر قسمت نيم ساعت ران تايم داره. قسمت اولش introductionـه از قسمت دوم به بعد mindblowing خالصه.
تازه كازوهيرا ميلر هم توشه :D

E722DBCC-ED07-4848-8E32-7C4E25384D8A.jpeg

سيكوعلش هم ميشه diebuster اونم كار سطح بالاييه
ولى در كل classic anime shit forever :>
Cowboy bebop
Mushishi
Monster
Samurai champloo
Sword of stranger
Flcl
NGE
etc