Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
Mushoku Tensei لعنتی چقدر طراحی و انیمیشن های خوبی داشت! :| :| :|
اصلا انتظار انقدر انیمیشن های با کیفیت و تر و تمیز نداشتم :-"

خود انیمه و داستان هم به اندازه کافی جالب به نظر میان که ارزش دنبال کردن داشته باشه...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
Mushoku Tensei لعنتی چقدر طراحی و انیمیشن های خوبی داشت! :|:|:|
اصلا انتظار انقدر انیمیشن های با کیفیت و تر و تمیز نداشتم :-"

خود انیمه و داستان هم به اندازه کافی جالب به نظر میان که ارزش دنبال کردن داشته باشه...
جالب اینجاست اولین کار استدیو هیچ، اینطور که گفته میشه استدیو اش کلا برای ساخت انیمه اين تاسیس شده!

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
برای من که نزدیک بیست ساله دارم انیمه رو دنبال میکنم همیشه یه سوال بوده که اونایی که مانگا میخونن اصلا چرا انیمه رو میبینن؟شما که کلی از داستان انیمه جلوترید همه چی رو هم با جزییات بهتر خبر دارید چه جذابیتی داره دیگه انیمه.بعدش همش حرص می خورید که چرا اینجوری شد چرا اونجوری :D:((خب چه کاریه اخه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
برای من که نزدیک بیست ساله دارم انیمه رو دنبال میکنم همیشه یه سوال بوده که اونایی که مانگا میخونن اصلا چرا انیمه رو میبینن؟شما که کلی از داستان انیمه جلوترید همه چی رو هم با جزییات بهتر خبر دارید چه جذابیتی داره دیگه انیمه.بعدش همش حرص می خورید که چرا اینجوری شد چرا اونجوری :D:((خب چه کاریه اخه
رنگی + صداپیشه ها + موسیقی + انیمیشن های خفن(اگر خوب باشه البته:)) ) و ... :D

صرفا گزینه ی داستان رو خبر داریم/دارند:D
البته مانگای شینگکی به نظرم واقعا ارزش خوندن نداشت:-" هم پدر آدم در میومد داستان پیش بره(مخصوصا که ماهانه بود) و هم طراحیش خیلی آشغال بود! بعضی جاها واقعا شخصیت ها رو از هم تشخیص نمیدادی:|

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
من شخصا خیلی مانگا نمی خونم ولی خواستم بگم یه عده هم هستن که دونستن داستان و اینجور چیزا خیلی مهم نیست براشون من جمله خودم :D
حقیقتا برام حتی اسپویل شدن داستان هیچ موقع مسئله خاصی نبوده و تاثیری از لذتی که می برم نداشته و خب احتمالا تعدادی از این بزرگوارانی که هم انیمه میبینن هم مانگا می خونن هم احتمالا همین حس رو دارن و صرفا همینکه اون صدا گذاری و انیمیشن و جو انیمه باشه براشون لذت کافی رو داره :-?

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
قسمت جدید شینگکی خیلی عالی بود فقط به نظرم اون لحظه آخر جا داشت یه موزیک در سطح youseebiggirl میذاشتن موزیکش اصلا حق مطلب ادا نکرد.
با توجه به این که این سیزن میشه گفت mirror سیزن اول و چند جا به آنی اشاره شد، به نظرم آنی واقعا نمرده و احتمالا کنی که باز اشاره کرد ناپدیریش، نجاتش داده. من فکر میکنم جنگ پایانی مثل سیزن اول بین ارن و آنی هست.

Last edited by a moderator:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
قسمت جدید شینگکی خیلی عالی بود فقط به نظرم اون لحظه آخر جا داشت یه موزیک در سطح youseebiggirl میذاشتن موزیکش اصلا حق مطلب ادا نکرد.
با توجه به این که این سیزن میشه گفت mirror سیزن اول و چند جا به آنی اشاره شد، به نظرم آنی واقعا نمرده و احتمالا کنی که باز اشاره کرد ناپدیریش، نجاتش داده. من فکر میکنم جنگ پایانی مثل سیزن اول بین ارن و آنی هست.
به نظرت آنی واقعا نمرده؟
مگه اصلا هیچ موقع جایی گفته شد مرده یا اصلا حرفی از مردنش در کار بوده تا اینجای داستان؟ :-?:D
صرفا رفت تو کریستال دیگه. غیر از اینه؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
به نظرت آنی واقعا نمرده؟
مگه اصلا هیچ موقع جایی گفته شد مرده یا اصلا حرفی از مردنش در کار بوده تا اینجای داستان؟ :-?:D
صرفا رفت تو کریستال دیگه. غیر از اینه؟
درسته آنی هيچوقت نمرده، هنوزم توی کریستاله!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
قسمت خیلی خوبی بود. ملاقات راینر و ارن خیلی خوب بود همونطور که انتظار داشتم مخصوصا ری‌اکشن راینر و البته فالکو وقتی فهمید نامه‌ای که از طرف جناب کروگر(!) برده چی بوده جریانش. آرمین چه قدی کشیده بود. از نیم متر شده بود ۲ متر :D با اون ریشای قشنگش! جناب تایبور هم سخنرانی انگیزشی خیلی خوب و موثری انجام دادن که البته در نهایت شتک شدن حالا باید ببینیم شتک شدنش چقدر جدیه! در نهایت هفته دیگه رسما غول پتکی رو میبینیم و چه مبارزه‌ای بشه. فقط این وسط آرمین کجا میخواد تبدیل بشه؟ یعنی اونم زده به سیم آخر مثل ارن و وسط شهر تبدیل میشه و کلی آدم رو به کشتن میده؟! کلا ازین فصل راضی بودم تا اینجا. شیک و مجلسی داره میره جلو البته امیدوار همین حالت حفظ بشه و البته بهتر و بهترم بشه! ارن خیلی بد اس شده. جایی که میگفت منم مثل توعم راینر دقیقا منظورش این بود کهدبه هیچی اهمیت نمیدم و فقط برای رسیدن به هدفمدبه جلو حرکت میکنم! دقیقا وقتی که راینر گفت برتولت و آنی رو من مجبور به ادامه‌ی عملیات کردم!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
بچه ها سایتی که بشه وان پیس را انلاین تماشا کرد چیزی هست ؟ یه دو تا سایت بود قبلا میدیدم ظاهرا بسته شده ! (یک سالی میشه وان پیس را دنبال نکردم ! [-(:D) ارک وانو تمومش شد ؟
دو تا سایت من شخصا می شناسم برای دیدن انیمه آنلاین (هر انیمه ای نه صرفا وان پیس)
nwanime.tv
9anime.to
نمی دونم البته لینک دادن خلاف قوانینه یا نه امیدوارم نباشه :D:-"

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
دو تا سایت من شخصا می شناسم برای دیدن انیمه آنلاین (هر انیمه ای نه صرفا وان پیس)
nwanime.tv
9anime.to
نمی دونم البته لینک دادن خلاف قوانینه یا نه امیدوارم نباشه :D:-"
gogoanime هم اضافه کن بهترینش اونه :-"

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
257
بچه ها سایتی که بشه وان پیس را انلاین تماشا کرد چیزی هست ؟ یه دو تا سایت بود قبلا میدیدم ظاهرا بسته شده ! (یک سالی میشه وان پیس را دنبال نکردم ! [-(:D) ارک وانو تمومش شد ؟
قبلا یه سایت خیلی خوبی بود و پخش آنلاین که داشت هیچ اومده بودن اون ری‌ویو اول انیمه، فیلر و کلا هرچی که تو مانگا نبود رو از انیمه کم کرده بودن و در نتیجه، مثلا درس‌روزا که تو انیمه بوده ۱۰۰ قسمت ، با خلاصه اینا تقریبا نصف شده بود.
One Pace is a team effort that started in March 2013 with the goal of matching the One Piece manga more accurately than Toei's anime adaptation. We cut out filler scenes, non-canon reaction shots, padded sequences, and re-order scenes to stay truer to Goda's manga​
خب گویا پخش آنلاین رو برداشتن و تورنت گذاشتن جاش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر