Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
ظاهرا نیازه به همون فن بیس اون ور آب که گفتی گِرا بدم بیان اینجا از خجالت مخالفین در بیان :D:-"
والا اون ها فعلا سرگرم توییترن، تا هر روز انواع اقسام تهدید های مرگ رو بخاطر شیپ هاشون برای اون هیروکوشی بدبخت بفرستن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دمت گرم که ازم دفاع کردی:)
حالا بگذریم دقت کردی چی نوشته بودم؟یعنی این بشر اینقدر ریز افسانه های ملل رو دنبال میکنه؟؟؟
اودا واقعا دنبال هر فرهنگی هست!
هول کیک آیلند یه بخشیش هانسل و گرتل هست ، وانو که دیگه همه میدونند و نمیدونم اون اوایل قبل ترکیدن jaimanibox از اونجا میخوندید یا نه، کامل هر چپتر به هر چیز ریز و درشتی که توی چپتر بود اشاره میکرد!
اسکایپیا از آزتک ها و ... بود
واتر7 ونیز بود
یا مثلا اون صخره ای که شبیه زو هست رو که حتما عکساش رو تو نت دیدید! به آدم این حس دست میده داستان وان پیس، داستان گذشته ی زمینه:D

و... خود اودا هم قبلا تو مصاحبه هاش گفته بود چندین(فکر کنم 20و خورده ای) دفترچه داره که ایده هاش رو نوشته !
کاری که 20 و خورده ای ساله داره ادامه پیدا میکنه و هر آرک هم محیط های کاملا جدید داره، نیازمند یه نویسنده ای هست که در مورد هرچیزی تحقیق کرده باشه و جای جای دنیا و چیزای جالب رو دیده باشه:D

--

@XsmokeX
تو کلا راه رو اشتباه رقتی:-" از همین هیتت به وان پیس(خوندیش اصلا؟ :-" ) تا انتخاب کنسولت به عنوان یه ژاپنی دوست و انیمه بین :p

---

@XMohsen

بلی>:) من شدیدا تم دشمن های "اصلی" این آرک رو دوست دارم! برعکس آرک قبل که میوه های چرت و پرتی داشتن:))

البته گیفترها رو ندید میگیریم که قشنگ مشخصه اودا داره نقاشی های 2~3 سالگی بچه ش رو وارد کار میکنه:-" :))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
حرف من چه ربطی به مانگا یا چپتر هزار داشت یا اسپویل چی بود اخه؟دیگه شورش رو دارید در میارید.این اصلا چه ربطی داره به مانگا
شما چیزی رو بذاری تو اسپویلر موظف هستی برای اون اسپویلر عنوان مناسب و گویا بنویسی .
قانون رو رعایت نکردید الان هم طلبکارید .

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
سلام

شما چیزی رو بذاری تو اسپویلر موظف هستی برای اون اسپویلر عنوان مناسب و گویا بنویسی .
قانون رو رعایت نکردید الان هم طلبکارید .
من تو اسپویلر نذاشتم که بخوام عنوان بزارم.اصلا اسپویل نکرده بودم که بخوام اسپویلر بسازم.خوندی من چی نوشته بودم.اصلا کی گذاشت تو اسپویلر؟:)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اشتباه تاکتیکیت اینجا بود که در راستای اثر سوپر اورریتدی به اسم وان پیس(:-") نکته در آوردی :D
یه چیزی برا مثلا boku no hero academia در آورده بودی من خودم شخصا یه طومار برات ریپلای می زدم :D:-"

اگه می شد از MHA نکته نفیسی درآورد که در میاوردیم ;))
عمق اون اثر کلا در حدیه که دستت رو کنی تو حوضچه داستانش، قبل از پایین رفتن آرنجت، رسیدی به کف ماجرا :D

@Z-fan
خدا ازت نگذره من رو مجبور کردی آخر برم دنبال مانگا munou na nana و یه کله تا چپتر 53 بخونم :-"
در کل راضیم از کار و جو جالبی داره. جالبه که خیلی من رو یاد دانگان رُنپا میندازه. کاراکتر ها رو هم خیلی خوب اول خواننده رو متنفر می کنه ازشون بعد یه حس همدردی ایجاد می کنه. ولی خب با این وضع حداقل چند سال دیگه به نظرم کار داره به تهش برسه و گرفتار کردی منو :-"
حلالت نمی کنم خلاصه :D

من تو رو هنوز تو چاه Houseki no Kuni و Akudama Drive ننداختم :D (البته آکوداما درایو خیلی اون جوری چاه نیست... بعد 12 قسمت پرونده اش به بهترین شکل ممکن بسته میشه)

کلا منم خیلی از ادامه مسیری که داستان پیش گرفته راضیم.
البته به نظرم یه مشکلی ریزی که داره اینه که شخصیت های کلیدی هر ارک رو با این که تو همون آرک خیلی خوب بازشون می کنه، ولی فقط تو همون آرک معرفی شون می کنه. به استثناء اون پسر زاهده که قدرت تغییر جاذبه داشت، تقریبا همه شخصیت های نیمه دوم داستان تا نقش کلیدی نداشته باشن معرفی نمیشن که یجورایی غیر طبیعیه.
و خب آرت استایل مانگا خیلی خشن تر از انیمه است وقتی مقایسه می کنم :D

تا انتخاب کنسولت به عنوان یه ژاپنی دوست و انیمه بین :p

بالاخره سوییچ خریدی امیر؟ :D
گزینه دیگه ای برای چیزی که میگی به ذهنم نمیرسه :>

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من تو اسپویلر نذاشتم که بخوام عنوان بزارم.اصلا اسپویل نکرده بودم که بخوام اسپویلر بسازم.خوندی من چی نوشته بودم.اصلا کی گذاشت تو اسپویلر؟:)
محتویات پست تو تگ اسپویلر بود .
الان که گفتید تو اسپویلر نبوده ، بررسی کردم و دیدم حق با شماست و یکی از ناظمها پست رو ویرایش کرده بود .
من از شما معذرت میخوام .

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
سلام

محتویات پست تو تگ اسپویلر بود .
الان که گفتید تو اسپویلر نبوده ، بررسی کردم و دیدم حق با شماست و یکی از ناظمها پست رو ویرایش کرده بود .
من از شما معذرت میخوام .
اقا این پست رو پاک کن.نبینم از این حرفا بزنی:) مگه چند تا فروم انیمه مونده که مدیر اینجا اینطوری پست بزنه.فدای سرت اقا.چیزی نشده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بالاخره سوییچ خریدی امیر؟ :D
گزینه دیگه ای برای چیزی که میگی به ذهنم نمیرسه :>
نه ولی کنسولی دارم که FF VII Remake روشه! انتخاب از این واضح تر؟ >:)

---

برای اینکه اسپم نشه...

به نظرم دومین صحنه خفن مانگا (اون پنل هایی که ارزششون فراتر از 90%ه چپترها هست:-" )
مبارزه آخر شین و Houken بود... اونجا که روح بقیه دوستان و یاران گذشته اومدن پشتش:(( و باهاشون حرف میزد شین! (دقیقا اون پنلی که پستش ایستاده بودن) خیلی از اون صحنه های خز Will Powerه شخصیت اصلی بود! ولی با این حال چسبید...

اولین و بهترین بخش کار هم همونجایی بود که Ouki صحبت های آخرش رو کرد و دید یک ژنرال رو نشون داد و نیزه ش رو داد به شین:((
خیلیییی خوب بود:(( :(( =((

قبل تر گفتم به نظرم داستان از اینجای کار حس میکنم برام جذابیتش رو از دست بده، ژنرال شدنه شین هست...
درسته تا Great General شدن هنوز راه هست...
ولی حس میکنم اون جذابیت قبل رو دیگه نخواهد داشت داستان!
و بین کاراکترهای معرفی شده شاید فقط یک کاراکتر هست که به عنوان بدمن خیلی گولاخ بشه ازش ترسید! بقیه نخودین:-" (همون زنه از Chu )
ریبوکو هم که بعید میدونم واقعا دیگه بتونه چالشی خلق کنه با وضعیت فعلیش!

یه بیست چپتری هنوز دارم فکر میکنم...باید بخونم... ولی بعد اون جنگ انگیزه م فروکش کرده دیگه!
به عنوان مثال وان پیس خیلی داستان رفته جلوها، رسما بوی پایان داره حس میشه... ولی با تمام القاب و کاراکترها و ...، فکر میکنم هنوز چالش های سختی وجود داره و هنوز دنیا یه عالمه رمز و راز داره که نمیدونیم. یه عالمه پلات توئیست خواهیم داشت!

نمیدونم واقعا... ببینیم چی میشه!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
تو کلا راه رو اشتباه رقتی:-" از همین هیتت به وان پیس(خوندیش اصلا؟ :-" ) تا انتخاب کنسولت به عنوان یه ژاپنی دوست و انیمه بین :p
چند قسمت انیمه ش رو دیدم و بعد از دراپش به یکی از هیتراش تبدیل شدم :D انتخاب کنسول من هم اتفاقا سونی هست ولی مسئله اینه که کلا سمت کنسول نمی رم و پی سی رو ترجیح می دم که خب اونجام مایکرو داره حمایت می کنه و سونی فقط میدل فینگر نشون می ده :D سونی بیاد مثل مایکرو بازیاش رو همه رو بده پی سی فن سونی هم می شم :-"
اگه می شد از MHA نکته نفیسی درآورد که در میاوردیم ;))
عمق اون اثر کلا در حدیه که دستت رو کنی تو حوضچه داستانش، قبل از پایین رفتن آرنجت، رسیدی به کف ماجرا :D
این حجم از هیت ورزی به انیمه به این خوبی اصلا برام قابل قبول نیست :D قطعا نیرو های بیگانه تو تاپیک نفوذ کردن :-"
View attachment giphy.mp4

من تو رو هنوز تو چاه Houseki no Kuni و Akudama Drive ننداختم :D
دیگه یه بار گولت رو خوردم بار دومی در کار نیست :p

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
خب قسمت اول Mushoku Tensei بابا بزرگ ایسکای ها رو دیدم! خیلی ارت و انیمیشن ها قشنگ ان، خیلی جالبه مونولوگ ها رو با صدای سوگیتا میگن خیلی حس جذابی داره. انیمه فضای بشدت آرامش بخش و دلنشینی فعلا داشته!
خلاصه بین ایسکای های حال حاضر خیلی کار درست و حسابی میزنه، هرچی نباشه خودش نصف Trope های این ژانر رو محبوب کرده!:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
من قسمت 5 شینگکی رو هنوز ندیدم! کسایی که دیدن بگن چطور بوده؟ گند زدن یا واقعا خوب بوده؟
چون این رو گند بزنن دیگه باید فاتحه انیمه رو بخونیم.
خیلی خوب بود....ولی بازم حس میکنم اصلا و ابدا در حد Wit نیستن، با اینحال دیگه بد هم بنظرم نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر