Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,080
نام
Mohsen
چند ماه پیش یک مانگایی منتشر شد که داستانش راجب مانگاکا ـی بود که مانگا هاش داستان خوبی ندارن و جامپ ازش قبول نمیکنه بعد همینطور که ناامید شده یه روز ماکروفر خونه اش میترکه بعد میره میبینه که داخلش یک مانگا هست برمیداره میخونه خوشش میاد و متوجه میشه این مانگا از آینده اومده، شبیه همون مینویسه و میبره تحویل میده و جامپ خیلی خوشش میاد و ادامه ماجرا ... (البته ادامه ماجرایی نداره چون بعد چند چپتر مانگا رو تموم کردن :D حالا چرا نمیدونم)

اینو گفتم که بگم اگر قرار بود قدرتی داشته باشم بین شمشیر زنی و devil fruit و bleach و ناراتو و one punch man و death note و کنترل زمان و آدم و مرده و ... دوست داشتم این ماکروفر (یا قدرتی مثل اون) رو داشتم تا این انیمه ها و مانگاهایی که باید یه عمر منتظر بمونم تا به جایی برسه یا تموم بشه برسه دستم و با خیال راحت تا آخر بخونم :D (البته قدیم تر ها دوست داشتم اون قدرت ها رو داشته باشم ولی با توجه به تغییرات آدم و شرایط دنیا و ... فعلا خیلی دوست دارم این قدرت رو داشته باشم :D)

پ.ن: البته بدمم نمیاد یه قدرت جانبی هم داشته باشم تا بتونم ادامه مانگا و انیمه هایی که تموم شدن رو بخونم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
قدرت... میوه شیطانی X Drake !
بلک بیرد وار برای اون میوه دست به هرکاری میزنم>:):))

میدونم معقول نیست و فلان و بیسار... ولی من اون رو میخوام:D

البته الان نیاز مبرم به قدرت های دیگه دارم...که هیچکدوم فیزیکی نیست...
شاید... Will Power تمام شخصیت اصلی ها! یه چنین چیزی نیازمندم! :|

مدتیست دکمه استارت مایکرویو خونمون خرابه! اذیت میکنه تا کار کنه:( نمیزارن من با آینده در ارتباط باشم! :(

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
میدونستید یه شهری به نام الباف یا گلباف تو ایران داریم که از قدیم معروف به سرزمین غولها و کوتوله ها بوده و کلی افسانه در این مورد تو دنیا هست. یه داستانم داره تو هزار و یک شب در مورد غولهای الباف یا گلباف. الان فارسی سرچ کنید هم میتونید بقایای این غولها که کشف شدن رو هم ببینید
حرف من چه ربطی به مانگا یا چپتر هزار داشت یا اسپویل چی بود اخه؟دیگه شورش رو دارید در میارید.این اصلا چه ربطی داره به مانگا

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
حرف من چه ربطی به مانگا یا چپتر هزار داشت یا اسپویل چی بود اخه؟دیگه شورش رو دارید در میارید.این اصلا چه ربطی داره به مانگا
نه...قضیه اینه پستی که نقل قول کرده بودی، تو اسپویل نوشته بود چپتر هزار
ملت فکر کردن تو هم در مورد چپتر هزار گفتی و اسپویل کردی و توی اسپویلر نزاشتی

که خاطر نشانشان کردم که نه خبری نیست و اسپویل نشدی! :D
شاید اگر مست بالاتریش رو نقل قول کرده بودی(همونی که سوال پرسیده بود) این برداشت نمیشد!

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,080
نام
Mohsen
منهوا هایی که دوستان صفحه های قبل پیشنهاد دادن رو خوندم:

The Great Mage Returns After 4000 years شخصیت های جالب و خوبی داره، داستان هم در نوع خودش خوبه

Legend of the northern blade چند چپتر اول خواستم ول کنم ولی چون دوستان تعریف کرده بودن به زور تا چپتر 17 خوندم ! بهتر میشه ؟ چون آرت چشمگیری نداره داستان هم اونقدر ها چنگی به دل نمیزنه

Skeleton Soldier Couldn’t Protect The Dungeon فوق العاده بود حضور ذهن ندارم ولی فکر کنم تو این 1-2 سال به جز solo leveling هیچکدوم اینقدر قشنگ نبودن (البته solo هم بیشتر به خاطر مبارزه ها و شخصیتش هست) ولی این خیلی خوب بود. ترکیب re zero با کارهای game مانند، تکرار همون داستان ولی با اتفاقات، شخصیت و حالت های مختلف خیلی خوب بود. شخصیت اول که هم کاملا مشخص هست چقدر cool ـه خیلی خوب داستان شروع شد، خیلی خوب مسیرش عوض شد و خیلی خوب ادامه پیدا کرد. حیف شد که رسیدم آنگوئینگ :(

(ممنون بابت معرفی)
------------
@Akiba

یخچال کار میکنه ؟ با اون هم میشه ارتباط برقرار کرد :>
من همون چند چپتر اول رو خوندم ولی انگار با بقیه وسایل هم میشه >:)

(ولی واقعا چرا drake ؟ :)) میگفتی باگی باز منطقی تر بود :-")

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
منهوا هایی که دوستان صفحه های قبل پیشنهاد دادن رو خوندم:

The Great Mage Returns After 4000 years شخصیت های جالب و خوبی داره، داستان هم در نوع خودش خوبه

Legend of the northern blade چند چپتر اول خواستم ول کنم ولی چون دوستان تعریف کرده بودن به زور تا چپتر 17 خوندم ! بهتر میشه ؟ چون آرت چشمگیری نداره داستان هم اونقدر ها چنگی به دل نمیزنه

Skeleton Soldier Couldn’t Protect The Dungeon فوق العاده بود حضور ذهن ندارم ولی فکر کنم تو این 1-2 سال به جز solo leveling هیچکدوم اینقدر قشنگ نبودن (البته solo هم بیشتر به خاطر مبارزه ها و شخصیتش هست) ولی این خیلی خوب بود. ترکیب re zero با کارهای game مانند، تکرار همون داستان ولی با اتفاقات، شخصیت و حالت های مختلف خیلی خب بود. خیلی خوب داستان شروع شد، خیلی خوب مسیرش عوض شد و خیلی خوب ادامه پیدا کرد. حیف شد که رسیدم آنگوئینگ :(

------------
@Akiba

یخچال کار میکنه ؟ با اون هم میشه ارتباط برقرار کرد :>
من همون چند چپتر اول رو خوندم ولی انگار با بقیه وسایل هم میشه >:)

(ولی واقعا چرا drake ؟ :)) میگفتی باگی باز منطقی تر بود :-")
آخه مایکروویو یه وسیله حیاتی برای ارتباط با دیگر خط های زمانیه!(مگه اشتاینز گیت ندیدی؟ :D اون مانگایی که خوندی خواسته ادای دینی به اشتاینز گیت کرده باشه:)) )
بقیه وسایل رو قبول نمیکنیم:-"

---

دریک هم من عاشق دایناسور جماعت.. و مخصوصا اینم...:D

کلا من از قابلیت تبدیل به جک و جونورها خوشم میاد! کلا زوان ها میوه های محبوبم هستن، و دریک گل سر سبدش!

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
نه...قضیه اینه پستی که نقل قول کرده بودی، تو اسپویل نوشته بود چپتر هزار
ملت فکر کردن تو هم در مورد چپتر هزار گفتی و اسپویل کردی و توی اسپویلر نزاشتی

که خاطر نشانشان کردم که نه خبری نیست و اسپویل نشدی! :D
شاید اگر مست بالاتریش رو نقل قول کرده بودی(همونی که سوال پرسیده بود) این برداشت نمیشد!
دمت گرم که ازم دفاع کردی:)
حالا بگذریم دقت کردی چی نوشته بودم؟یعنی این بشر اینقدر ریز افسانه های ملل رو دنبال میکنه؟؟؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم... :-"

همین اول بگم تشکر از @Z-fan که چند صفحه پیش انیمه akuma drive رو معرفی کرد، الانا من وقت نمیکنم انیمه های جدید رو زیاد دنبال کنم و اینم از زیر دستم در رفته بود.

عالی بود واقعا، تقریبا از هرجور بهش نگاه کنیم واقعا خوس ساخت بود، با اینکه فقط 12 قسمت بود ولی توی همون 12 قسمت هم یه دنیای خیلی جالب و مرموز رو به ادم درست حسابی معرفی میکرد و هم شخصیت پردازی های خیلی خوبی داشت، روند جلو رفتن داستان ه مبا اینکه نسبتا سریع بود ولی اینطوری نبود که ادم احساس کنه داستان داره عجولانه جلو میره.

پایانش هم خیلی خوب بود و تا باشه بیشتر اینطور پایان ها رو توی انیمه ها، فیلم ها و بازی ها ببینیم... :-"

در کل من توی هر نوع داستانی پایان های تلخ و یا حتی تلخ و شیرین :-" رو خیلی میپسندم، حتی با اینکه ادمو ناراحت میکنن ولی ته دل ادم یه احساس ارضا شدنی بوجود میاد چون از پایان های خیلی مثبت خسته شدیم :-"

ببینیدش... :-"

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
میدونستید یه شهری به نام الباف یا گلباف تو ایران داریم که از قدیم معروف به سرزمین غولها و کوتوله ها بوده و کلی افسانه در این مورد تو دنیا هست. یه داستانم داره تو هزار و یک شب در مورد غولهای الباف یا گلباف. الان فارسی سرچ کنید هم میتونید بقایای این غولها که کشف شدن رو هم ببینید
با کلی ذوق رفتم اون نکته رو تو سایتهای ژاپنی پیدا کردم اینجا نوشتم حتی یه واکنش کوچولو ندادید بی انصافا.
درباره گلباف که گفتی خبر و مقاله بدردبخوری ندیدم. خودتون اگه لینکی دارید بدید.
فقط چندتا خبر نصفه نیمه بود از سایتای داخلی اونم بره شهداد کرمان. مورد قابل‌استنادی یافت نشد.:D
روستای ماخونیک رو اطلاع داشتم. مستند ایرانگرد و جواد قارایی رفتن که خب اونم دقیقا نقطه مقابل بحث ما و وان‌پیسه.
داستان هزار و یک شبش رو خودتون خوندید؟ عنوانش چیه؟

نزدیک‌ترین رفرنس به این مورد تو دنیای ما قوم عاده که اونا هم ایران نبودن.:D

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,080
نام
Mohsen
آخه مایکروویو یه وسیله حیاتی برای ارتباط با دیگر خط های زمانیه!(مگه اشتاینز گیت ندیدی؟ :D اون مانگایی که خوندی خواسته ادای دینی به اشتاینز گیت کرده باشه:)) )
بقیه وسایل رو قبول نمیکنیم:-"

---

دریک هم من عاشق دایناسور جماعت.. و مخصوصا اینم...:D

کلا من از قابلیت تبدیل به جک و جونورها خوشم میاد! کلا زوان ها میوه های محبوبم هستن، و دریک گل سر سبدش!

:-":-"
اسمش رو همیشه شنیدم ولی نرفتم سمتش :D البته چند وقت پیش نیت کردم بازیش رو بکنم که نمیدونم چرا دیدم تو persona 4 هستم :)) (تقصیره اونی هست که تو تایپیک RPG معرفی کرد :-")
بدبخت نتونست همون ادای دین رو هم بکنه ولی کیفیتش خوب بود ببینیم یه مانگا خوب میتونه در بیاره یا نه ؟ :-?
با این حساب این آرک بهترین آرک وانپیس هست برات :))>:)

----------

@rezatala من چون نمیدونستم چیزی نگفتم ولی لایک کردم، اونقدر زیاد هم هست حوصله ندارم چک کنم ببینم اشاره ای کرده یا نه :D

ولی انیمه هایی که به ایران اشاره کرده باشه یکی Soul eater یادم هست که درمورد شجاعت بحث میکنن، یکی هم ارسلان بود جز اینا چیزی یادم نیست (یا دقت نکردم)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
با کلی ذوق رفتم اون نکته رو تو سایتهای ژاپنی پیدا کردم اینجا نوشتم حتی یه واکنش کوچولو ندادید بی انصافا.
اشتباه تاکتیکیت اینجا بود که در راستای اثر سوپر اورریتدی به اسم وان پیس(:-") نکته در آوردی :D
یه چیزی برا مثلا boku no hero academia در آورده بودی من خودم شخصا یه طومار برات ریپلای می زدم :D:-"
-------------
@Z-fan
خدا ازت نگذره من رو مجبور کردی آخر برم دنبال مانگا munou na nana و یه کله تا چپتر 53 بخونم :-"
در کل راضیم از کار و جو جالبی داره. جالبه که خیلی من رو یاد دانگان رُنپا میندازه. کاراکتر ها رو هم خیلی خوب اول خواننده رو متنفر می کنه ازشون بعد یه حس همدردی ایجاد می کنه. ولی خب با این وضع حداقل چند سال دیگه به نظرم کار داره به تهش برسه و گرفتار کردی منو :-"
حلالت نمی کنم خلاصه :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
درباره گلباف که گفتی خبر و مقاله بدردبخوری ندیدم. خودتون اگه لینکی دارید بدید.
فقط چندتا خبر نصفه نیمه بود از سایتای داخلی اونم بره شهداد کرمان. مورد قابل‌استنادی یافت نشد.:D
روستای ماخونیک رو اطلاع داشتم. مستند ایرانگرد و جواد قارایی رفتن که خب اونم دقیقا نقطه مقابل بحث ما و وان‌پیسه.
داستان هزار و یک شبش رو خودتون خوندید؟ عنوانش چیه؟

نزدیک‌ترین رفرنس به این مورد تو دنیای ما قوم عاده که اونا هم ایران نبودن.:D
من گفتم افسانه و داستان،مستندات رو ول کن:) گلباف رو الباف هم گفتن.کلی قصه هندی و عربی و ایرانی هست راجبش.
حرفم این بود که این ژاپنی ها چقدر مطالعه دارن که اینا رو دیدن و طرف میاد وارد قصه اصلی میکنه!!!!بعد ما ایرانی ها اصلا نمیدونیم اینا رو.منم داشتم با یه اوتاکو شیش سیلندر ژاپنب حرف میزدم گفت دوست دارم بیام ایران الباف رو ببینم!!!!یعنی حاجی کرک و پرم ریخت...الباف تو ایران....:)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
چیزی برا مثلا boku no hero academia در آورده بودی من خودم شخصا یه طومار برات ریپلای می زدم :D:-"
خود این مادر و پدر اورریتده! اونور آب هم فن بیسی که داره، از لحاظ سمی و سرطان بودن بی نظیرن!:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
خود این مادر و پدر اورریتده! اونور آب هم فن بیسی که داره، از لحاظ سمی و سرطان بودن بی نظیرن!:D
ظاهرا نیازه به همون فن بیس اون ور آب که گفتی گِرا بدم بیان اینجا از خجالت مخالفین در بیان :D:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• HK0
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر