Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
A Returner's Magic Should Be Special اوایلش و خوندم الان چجوریاست بهتر شده ؟
اگر خوشت نیومده ولش کن چون داره با همون فرمون اولش میره جلو .
Black Clover و One Punch Man و Shingeki no Kyojin رو انیمه میبینم تا وقتی گیر نکنم ترجیح میدم سراغ مانگا نرم
هر 3 تا کار به شدت از انیمه هاشون بهتر هستن .
Black Clover رو که کلاً از اواسط آرک اول بیخیال منظم دنبال کردن انیمه شدم و هر وقت حوصله داشته باشم میشینم چند قسمت با هم میبینم .البته اینم بگم که مانگا رو خیلی قبل از انتشار انیمه شروع کرده بودم .
Red Storm هم قبلآ چند چپتر ازش خوندم یادم نیست چرا ولش کردم اگه توصیه میکنی ادامه بدم
آره بخون . داره مسیر خیلی خوبی رو طی میکنه اگر خرابش نکنن .
سه تای دیگه رو نحوندم که از فردا استارت میزنم ببینم چجوریه
به Second Life یکم زمان بده . خودم 1 بار شروعش کردم و به خاطر بعضی اشتراکاتی که فکر میکردم با Tower Of God داره بیخیالش شدم ولی بعد محمدعلی بهم گفت تو جزئیات و بیشتر کلیات تفاوت زیادی دارن و ادامش دادم . الانم راضی هستم ازش .
اون 2 تای دیگه رو نخوندی هم نخوندی :D
-----
این وسطا یه پیشنهاد ویژه هم بهت بکنم :D
بشین ناول Solo Leveling رو بخون . بچه های AW هم دارن ترجمش میکنم و من همزمان با مانهوا دارم میخونمش . خیلی جذابتره .

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
این وسطا Skeleton soldier couldn't protect the dungeon رو هم پیشنهاد میکنم بخونین.:D البته نمیدونم ترجمه شده هست یا نه. ماهیت کلیش تو مایه های ری زیرو هست ولی تقریبا اوایل کار راهشو جدا میکنه ازش تا حدودی. 131 چپتر ازش اومده کار خیلی بلندی هم نیست. من که خوشم اومد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
یه چند روزه عجیب افتاده تو دهنم این آهنگ Vinland Saga. گفتم همینجوری بذارمش شمام ببینید بیفته تو دهنتون :D یکی از بهترین اینترو موزیکایی هست که شنیدم. اینم باید بشینم دوباره ببینم. حس میکنم زوایایی مبهمی داره که باید روشن بشن

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
به به
بالاخره Re:Zero برگشت و عجب شروع طوفانی داشت!
نه OP و نه ED دقیقا 28 دقیقه انیمه...وایت فاکس :x
اوتو به تنهایی MVP این آرکه.
اوتو در برابر گارفیل! هایپ!!!
صحنه معروف Bets هم خیلی خفن انیمه کردن!:D
بالاخره گذشته املیا هم دارن میپردازن. الان اگه فیلم Frozen Bond رو ندیدید زمان مناسبیه...چون داستان اش کاملا به اینجا مرتبطه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
واقعا موندم هدفشون با فصل دوم The Promised Neverland چیه که 11 قسمت اش کردن هیچ...قراره فیلر داشته باشه.:|
حالا ارکی هم نیست که تعریفی داشته باشه...خود مانگا هم که یکی دوتا ارک جلوتر از لحاظ کیفیت سقوط آزاد وحشتناکی میزنه.:/

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
پاشید چندتا AMV بگید ببینیم امشب شدید حس AMV دیدن میاد:D
یعنی از چند روز پیش AMV از شیگاتسو و بعد کاور از اپنینگ آنوهانا دیدم، هیچی دیگه الان افتادم رو دور AMV دیدن(این وسطم یه AMV باز کردم ده ثانیه اولش حس کردم از انیمه خوشم خواهد اومد و بستم که خود انیمه رو ببینم:D Kimi ni suizo wo tabetai )

به هر حال، برای شیگاتسو که اگر Ikanaide ندیدید حتماااا ببینید(اسپویل داره مسلما:D )

---
اینم یه کار اکشن باحال >:)

---

اینم 50تا کار درام! از جمله شیگاتسو (همچنان اسپویل:-" ) و Clannad و ...

---

و در آخر، این آهنگ خیلیییییی آشناست! مطمئنم رو انیمه بوده...چه انیمه ای؟ :|

@Police _ 110

---

بیاید چندتا AMV بگید ببینیم روحمون شاد شه!(اگر رپ هست کلا نگید :| :-" )

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بریم سراغ پارت دوئه فصل دوئه ری زیرو....

هولی شعط! اینا تو یه قسمت اندازه سه قسمت محتوا گذاشتن!! :|
یعنی کم هم نذاشتن ها. از اوپنینگ و اندینگ و تبلیغات میان برنامه گذشتن، کردن 28 دیقه قسمت رو بعد همچین کاری کردن
حذف و اضافات....
اینا رو تو اسپویلر میگم چی شده. ولی در کل میشه گفت هر چیز کلیدی ای که بوده رو گذاشتن تو این قسمت. منتها خیلی چیزای کلیدی رو بدون هیچ تایم استراحت بین وقایع نسبت به هم کردن تو یه اپیزود.

خب من فقط واسه این که وا کنم چه قدر اتفاق افتاد این اپیزود
  1. اوتو و سوبارو رسما با هم هم تیمی میشن و این واسه بار اوله که تو یه لوپ سوبارو کامل با یکی دیگه همکاری می کنه
  2. سوبارو با رزوال شرط می بنده (در مورد این باید یکم توضیح بدم)
  3. سوبارو با ریوزوی دوم (آلما اگه اشتباه نکنم) صحبت می کنه و سیستم چرخشی ریوزو ها رو متوجه میشه
  4. سوبارو واسه بار اول سعی می کنه گذشته امیلیا رو از زیر زبونش بیرون بکشه (تا الان به خاطر امیلیا هم که شده سعی می کرد خیلی تو خاطراتش سرک نکشه. الان شرایط کامل فرق کرده و سوبارو "حتما" میخواد خود امیلیا باشه که تریال های Sanctuary رو فتح کنه)
  5. سوبارو بالاخره موفق میشه با پاک ارتباط برقرار کنه و باهاش صحبت کنه
  6. پاک قراردادش رو با امیلیا می شکونه (و به واسطه اش بالاخره امیلیا، فورچونا رو به یاد میاره که شخصیت کلیدی ای تو ادامه آرک ـه)
  7. امیلیا افسرده میشه، البته افسرده شدن یکم لفظ مهربونونه ایه... رسما Breakdown می کنه و میریزه به هم :D (این تیکه رسما اسکیپ میشه این اپیزود)
  8. سوبارو قراردادش رو می شکونه (!؟!) - (توضیح میدم)
  9. امیلیا گم میشه
  10. ریوزوی چهارم (شیما - اونی که از همه تو این آرک مهم تره) هم گم میشه!!!
  11. سوبارو گم شدن اینا رو می فهمه و می افته دنبال جفت شون. (این تیکه هم به کل حذف شده... اتفاق خاصی نمی افته تو این دنبال کردن البته که بگیم محتوا حذف شده)
  12. (یه چیزی این جا حذف میشه... که به نظرم با توجه به تغییرات وب ناول به لایت ناول طبیعیه)
  13. گارفیل هم همزمان با سوبارو متوجه گم شدن امیلیا میشه، ولی دیرتر از سوبارو متوجه گم شدن ریوزو شیما میشه و به اکیپ سوبارو شدید مشکوک میشه
  14. اوتو رسما با گارفیل درگیری اش شروع میشه این وسط (که ادامه اش احتمالا بره واسه قسمت بعد)
  15. سوبارو هم جایی که امیلیا قایم شده رو پیدا می کنه
یه سری از اینا اتفاقات خیلی بزرگی نیستن که بگیم نمی تونن تو یه قسمت با هم نباشن.
ولی گم شدن و پیدا شدن امیلیا تو یه قسمت خیلی عجیبه. حالا توضیح میدم... از اول شروع کنیم

متحد شدن سوبارو و اوتو هیچ فرقی نکرده از وب ناول به انیمه. لحظه ایه که قشنگ جریان واسه این آرک برمیگرده به نظرم. اوتو واقعا MVP آرکه. با این که تا آخر آرک اندازه بقیه شخصیت های کلیدی حرکت نمیزنه. ولی حرکاتی که میزنه، مخصوصا بلند کردن سوبارو از وضعیت درب و داغون قسمت 13 اش یکی از کلیدی ترین لحظات کل آرکه.

189835

شرط بستن سوبارو با رزوال ولی یه سری تغییرات مخصوصا به نسبت وب ناول داره(در حقیقت اکثر این تغییرات از وب ناول به لایت ناول بوده، سر همین نمیشه تقصیر رو گردن استدیو انداخت. من ورژن وب ناول رو به وضوح ترجیح میدم) البته به نسبت لایت ناول هم خیلی سریعتر و کلی تر کل این قضیه شرط بندی رخ میده
به صورت کلی تو وب ناول، سوبارو با رزوال شرط نمی بنده، پیمان روحی می بنده!
سوبارو میدونه ارزش و وزن پیمان های روحی رو (سر گندکاری ای که اول آرک 3 کرد) و سر همین با رزوال پیمان می بنده که رزوال نه فقط از لحاظ منطقی و فنی، بلکه از لحاظ اخلاقی هم دستش بسته باشه. چون شکسته شدن پیمان رسما خط قرمز هر کی تو دنیای ری:زیروئه، مخصوصا اگه جادوگر یا استفاده کننده از هنرهای روحی (مثل امیلیا) باشن. اینا ارزش پیمان رو بهتر میدونن. پیمان بستن هم کلا قوانین خیلی سفت و سخت تری داره البته و نیاز به روشن بودن مفاد قرارداد و رضایت درونی هر دو طرف به صورت قلبی و کامل داره تا درست تشکیل بشه.
سوبارو عملا با رزوال پیمان می بنده که من تو همین لوپ و همین یه دفعه بدون هیچ Return by Death نه تنها یه کاری می کنم امیلیا حصار Sanctuary رو از بین ببره، بلکه تو همین مدت حمله ای که علیه عمارت رزوال رخ میده رو هم خنثی می کنم. "در عوض" رزوال نباید تا سه روز معین، هیچ کاری شخصا علیه نقشه های سوبارو انجام بده.
اگه سوبارو برد، رزوال باید برخلاف پیشگویی های کتاب ممنوعه اش، متحد سوبارو شه تا امیلیا رو به تخت پادشاهی برسونن (که این یه لگد محکم به کل بنیان شخصیتی رزواله... جلوتر می فهمید :D) اگه رزوال برد و سوبارو نتونست یکی یا جفت هدف هاش رو محقق کنه، سوبارو ملزومه تو لوپ های بعدی کامل مطابق امر رزوال و کتاب ممنوعه با قربانی کردن بقیه راه رو واسه هدف غایی رزوال وا کنه.
خیلی پیمان فاکدآپیه و تقریبا بزرگترین Stake و ریسک آرکه. و البته Payoff ـش هم به طبع خیلی عظیمه.
این ارزش پیمان در کل تو ادامه آرک خیلی نقش مهمی تو تشکیل تم داستانی اصلی آرک ایفا می کنه. مخصوصا برای امیلیا و بئاتریس (سر قضیه قولش به اکیدنا و...)
این جا یکم ازش عملا رد شدن :D و این خب بیشتر مشکل لایت ناوله تا انیمه به نظرم.
در کل ولی اصل پیمان و ریسک و خطر فعلی آرک یکیه بین سه نسخه
ادامه قسمت :D

189836

صحبت های سوبارو با ریوزوی دوم خیلی فرقی نکرده... آه نه چرا
یه فرق عظیمی هست بین لایت ناول و وب ناول این جا دوباره :D (انیمه چیزی کم و زیاد نکرده ولی)
تو وب ناول در حقیقت 5 تا ریوزوی هوشیار هستن که می چرخن :D... یا بهتره بگم 4+1... 4 تا به صورت روزانه میچرخن و یکی هم همیشه هوشیاره ولی جزو سیستم ادمینی نیست و عملا هیچ کی ازش خبر نداره. ریوزو شیما تو ورژن انیمه و لایت ناول، همون ریوزوی پنجم تو وب ناوله
کاری که لایت ناول کرده بهتره. چول پلات توییست مربوط به 5 تا ریوزو بودن خیلی هول هولی میاد تو داستان و منطق درست درمون هم نداره. این جا همه چی خیلی بهتر جفت و جور میشه که چرا یه ریوزوی خاص همیشه با گارفیل ـه و تنها کسیه که باهاش تو محبوس نگه داشتن Sanctuary هم نظره.
پس خیلی به این که چرا 5 تا ریوزوی وب ناول شدن 4 تا فکر نکنید :D همینو بدونید که جریان داستان با این شرایط خیلی منطقی تر و بهتره :D

صحبت های سوبارو با امیلیا هم خیلی فرقی نکرده
ولی چیزی که خیلی فرق کرده صحبت های سوبارو با پاک ـه. از این جا به بعد انیمه رسما میزنه دنده پنج که همه چی فقط بره جلو :D

یه کار باحالی که تو انیمه (و لایت ناول) کردن اینه که اصل صحبت وقتی شروع میشه که سوبارو میخواد گردن بندی که پاک بهش وصله رو از گردن امیلیا جدا کنه. تقریبا ظاهر شدن پاک تو قالب یه مکانیزم دفاعی واسه محافظت از دختر گلش (:D) روش جالب ترین برای استارت مکالمه بود. عملا سوبارو با تله می کشه بیرون پاک رو :D تو وب ناول رسما سوبارو وقتی امیلیا میخوابه میان جلو کریستال و میگه "پاشو پاک...Can't fool me"... پاک هم میگه "OK Bro, You Got me" و استارت میخوره مکالمه شون :D
تو انیمه مابقی مکالمه پاک و سوبارو کامل حذف شده. که خیلی مهمه.
اول این که سوبارو با پاک بدجور خصومت داره تو مکالمه این تیکه تو وب ناول... چرا؟ برمیگرده به یه سکانس تو اوایل همین فصل که وقتی سوبارو می فهمه رم رسما هیچی ازش تو این دنیا نمونده، پاک ظاهر میشه و خیلی Downplay می کنه قضیه رو جلو روی سوبارو. این جا سوبارو خیلی کفری میشه از دست پاک و جوری که رِم رو Downplay می کنه. بعد اون سکانس رسما هیچ خبری از پاک نیست تا این سکانس قسمت 13. چون این سکانس تو لایت ناول و انیمه نیست. به طبعش اون خصومته بین سوبارو و پاک نیست. و البته کلا سوبارو و پاک نسبت به هم یخورده خورده شیشه دادن تو وب ناول که تو لایت ناول رسما وجود نداره و خیلی اینا با هم رفیقن و متحد و فلان :D

189837

تو ادامه صحبت، پاک توضیح میده که چرا نمیتونه تو محوطه Sanctuary ظاهر شه و بعد کامل مکانیزم دفاعی خاطرات امیلیا رو توضیح میده. یه بخش وحشتناکی از خاطرات امیلیا که به قبل از یخ زدنش تو جنگل الف ها برمیگرده، موقع پیمان بستن با پاک، به صورت ناخودآگاه توسط خود امیلیا مهر و موم میشه که عذابش نده. این جا پاک میدونه این خاطرات باید آزاد شن. سوبارو هم همینو میخواد. سوبارو این جا با پاک به توافق میرسه که با شکستن پیمان بین امیلیا و پاک و برگشتن پاک به حالت غیرمادی این خاطرات مخفی امیلیا رو آزاد کنن... فقط جهت این که هایپ کنم وحشتناک خاطره مخوفیه این چیزی که امیلیا مهر و موم کرده :D

تو وب ناول چون میدونیم که پاک قراره محو بشه، سکانس شکسته شدن کریستال امیلیا و از بین رفتن پیمان بین امیلیا و پاک خیلی خفن تره >:)
تو انیمه و لایت ناول همون جور که دیدیم، پاک جلوی امیلیا واسه بار آخر ظاهر میشه و رسما میگه که قراره پیمانشون شکسته شه بعد میره
تو وب ناول قشنگ شبش که میاد آماده شه بره آرامگاه اکیدنا واسه تریال ها میبینه کریستالش ترک برداشته و بعد کم کم جلو چشماش، رنگ کریستاله از بین میره.
قشنگ از هم میپاشه تو اون سکانس امیلیا >:)>:)
خیلی خوف تر و احساسی تره. هیچ دیالوگی بین امیلیا و پاک نیست ولی قشنگ از درون و بیرون امیلیا از هم میپاشه.
نصفه شب که سوبارو میاد پیش امیلیا تا آرومش کنه قشنگ جزو دیالوگ های وب ناوله که امیلیا زده اتاق رو کامل به ریخته و هر چی که میتونسته رو شکونده. عین بچه ها زمین رو به زمان میکوبونه تا وقتی که سوبارو بیاد. (قبل این که سوبارو بیاد تو اتاقش هم دم درش، رَم چند تا تیکه کلفت میندازه که امیلیا بدون روح محافظش پاک رسما به درد نخوره و... ;))) در نظر بگیرید امیلیا رسما به لحاظ عقلی 14 سالشه. واکنش هایی که تو این آرک به وقایع نشون میده به نسبت سنش خیلی منطقی اند.

189838

این اولین پیمانیه که نسبت به امیلیا شکسته میشه
دومیش بین امیلیا و سوباروئه. همون نصف شب سوبارو سعی می کنه امیلیا رو آروم کنه که فردا صبح حداقل واسه تریال آماده شه. امیلیا هم از سوبارو (دقت کنید) "قول" میگیره که دستشو تو کل شب تا صبح بگیره تا آروم شه. تو این نقطه امیلیا رسما از لحاظ روحی "هیچ" ثباتی نداره. تو تک تک خط های وب ناول قشنگ تاکید میشه که امیلیا وحشتناک به سوبارو داره تکیه می کنه تا خودشو نگه داره.
و البته که سوبارو قول امیلیا رو می شکنه :D نه که کرم داشته باشه، بلکه سر سوبارو با نقشه هایی که با اوتو ریخته بودن شلوغ بوده به اندازه کافی. سوبارو بدون اینکه قصد بدی داشته باشه قول بینشون رو می شکونه
نتیجه اش مشخصا Breakdown کامل امیلیا است. تنها کسی که هر جور میخواسته بهش تکیه کنه هم "پیمان" شو باهاش شکوند خیلی راحت.
نتیجه اش اینه امیلیا رسما در میره... البته جای خاصی که در میره توش تا قایم شه، خود همون آرامگاه است. ولی اینو ما قرار نیست حالا حالاها بفهمیم... البته تو انیمه درجا می فهمیم :D

189839

گم شدن امیلیا و ریوزو تو وب ناول به شدت Tension و حساسیت بیشتری دارن. و البته دلیل هم داره. سوبارو و اوتو صبح زود شصت شون خبردار میشه که ای وای بیداد، امیلیا نیست. در نظر بگیرید که تو نقشه سوبارو، الان باید می گرفت با ریوزو شیما صحبت کنه تا بفهمه گذشته گارفیل چی بوده. سراغ اون گزینه هم نمیتونه بره سوبارو چون ریوزو شیما هم به طرز مرموزی گم شده. ما هنوز نمی دونیم جفت شون کجان. نکته وحشتناک تر اینه که گارفیل هم می فهمه اینا گم شدن و برای سوبارو این خیلی خطریه چون اگه هر کدوم از این دو تا رو گارفیل زودتر از سوبارو پیدا کنه، میشن مهره سوخته و گارفیل نمیذاره سوبارو باهاشون ارتباط برقرار کنه.

این جاست که وسط تعقیب سوبارو واسه پیدا کردن امیلیا و ریوزو، اوتو ئه که شروع می کنه زمان خریدن واسه سوبارو و اصن ریشه درگیری بین اوتو و گارفیل از این جا شکل میگیره و هوووولی شعط اگه فایت رو خیلی تغییر ندن، با یه چیز عجیب و غریب خوبی طرفیم >:)>:) البته اگه تغییرم بدن باز با چیز خوب و خفنی طرفیم کما این که این کار رو کردن تو همون شروع فایت و نحوه رویارویی شون و نتیجه اش بازم تو همون اول چیز محشری شده.
تو ورژن وب ناول گارفیل در حقیقت وسط تعقیب ریوزو و امیلیاست که یهو می فهمه یه چیزی کلا off ـه. که یهو شصتش خبردار میشه که آخخخخ ای داد بیداد. وسط این آشوب گم شدن امیلیا، همه گروگان های دهکده آرلام که تو Sanctuary بودن پا به فرار گذاشتن :D
البته چون خیلی زمان نگذشته، گارفیل مطمئنه که میتونه رد بوشون رو بگیره و همشون رو در جا متوقف کنه. گارفیل اعصاب خط خطی که الان نه تنها فکر می کنه گم شدن ریوزو تقصیر سوباروئه بلکه فرار گروگان ها رو هم گردن این بشر می بینه. بهتره با هم روبرو نشن الان :D
و خب نمیشن. گارفیل از رد بوها خیلی سریع به دوتا کالسکه بزرگ میرسه که جفت شون رو اوتو داره میرونه. درسته! اوتو نیست که میاد سراغ گارفیل... گارفیله که میاد سراغ اوتو. ولی در حقیقت این تله است. رد بویی که گارفیل میگیره به کالسکه های خالی از آدمی میرسه که پر لباس گروگان هاست. گروگان های اصلی از یه مسیر دیگه فرار کردن. گارفیل می افته دنبال گروگان های اصلی؟ آه آه آه>:) فکر کردید اوتو میذاره >:)
گفتم اوتو MVP ـه. تو وب ناول از این جا فایت بین اوتو و گارفیل شروع میشه.
ورژن انیمه واسه رویارویی بین این دو تا یکم به نظر میاد پلات پوینت گروگان ها رو به حال خودش رها کرده (چون کلا تو نقشه سوبارو و اوتو، آزاد کردن گروگان ها تو اسرع وقت یکی از بخش های کلیدیه) ولی خب کثافت کارگردانی و جوری که دست به سر می کنه گارفیل رو اوتو بازم خیلی خوف بود >:)>:) تو خوب نقطه ای وارد عمل شد اوتو. ظاهر شدن اوتو تو آزمایشگاه و Chamber ریوزو رسما نشون میده نه تنها سوبارو و اوتو کامل با هم متحد اند بلکه همه چی رو در مورد ریوزو می دونن و فاتحه نقشه های گارفیل از الان خوندس :D و این تازه فقط شدت بلوف و فشاریه که به گارفیل از ظاهر شدن اوتو تو اون جا وارد میشه... بقیه فایت بماند

189840

میرسیم بعد اینا به پیدا شدن امیلیا که اینم دست نخورده است عملا ولی ترتیب وقایعش فرق داره
تازه بعد این که کامل جریان فایت بین اوتو و گارفیل تموم میشه است که وب ناول نشون میده سوبارو، بالاخره امیلیا رو تو آرامگاه پیدا می کنه. تو وب ناول این ترتیب وقایع اهمیت کار اوتو واسه وقت خریدن رو خیلی بهتر منتقل می کنه تا ترتیب وقایع انیمه.

با این فکر کنم کل 15 تا اتفاق این قسمت و جزئیات و فرق هاشون با وب ناول رو وا کردم.
زیاد شد نه؟ :D

آرک 4 رمان به نسبت عملا هم آرک های بعدی داستان هم قبلیش آرک خیلی گسترده تریه. اینا همین جوریش واسه کل آرک دوتا Cour تونستن جور کنن. ولی بازم مشخصه کمه. این جا من به شخصه نمیتونم گردن White Fox یا تهیه کننده ها بندازم. چون فرق بین دو کور و سه کور (36 قسمت) تو صنعت تلویزیونی و پخش ژاپن و البته ساخت انیمه، زیادی فرقه. اینا همین جوریش هم واسه دو Cour زدن تو شرایط کرونا (و کاملا هم به حق) زاییدن و 25 قسمتی که باید پشت هم پخش می شده بینش کامل 3 ماه وقفه افتاده.

به هر حال هنوزم از لحاظ Production Value اقتباس و کار خیلی خوبیه فصل دوئه ری زیرو... هر چند بعیده اوپنینگ اندینگ دومشو (مثل اولی) زیاد تو خود انیمه ببینیم و بشنویم :D ولی لعنتی کلا موسیقی و اجرای صداپیشه ها و اتمسفری که درآوردن همین جوریش یه حس هایپ وحشتناک خفنی حتی واسه منی که زیر و روی داستان رو میدونم داره :x
خیلی خوبه از این لحاظ انیمه :x:x

====
پ.ن: من دیگه هیچ وقت این قدر طومار واسه "یه قسمت" انیمه نمی نویسم :D
هولی شعط :D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
دوستان وضعیت مانگا the promised neverland چطوریه تموم شده یا ادامه داره ؟ کیفیتش از انیمه بهتر هست ؟ چند وقت پیش فصل اولش را دیدم و به شدت خوشم اومد.
انگویینگ نیستم ولی فکر کنم اخراش باید باشه... کیفیت اش کلا بعد فصل اول یکم افت میکنه، بعد فصل دوم که کلا هیچی... شیرجه میزنه در باقالیا:D!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
انگویینگ نیستم ولی فکر کنم اخراش باید باشه... کیفیت اش کلا بعد فصل اول یکم افت میکنه، بعد فصل دوم که کلا هیچی... شیرجه میزنه در باقالیا:D!
دمت گرم
ای بابا خیلی حساب کرده بودم روش ...
بعد از کلی وقت که از میدون دور بودم تو این دو سه ماه اخیر یکسری کارهای جدید را دیدم :
Dororo
Vinland Saga
Dorohedoro
فصل دوم RE:Zero (احساس کردم نسبت به فصل اول افت داشته امیدوارم نیمه دوم بهتر بشه )
پیشنهادی از کارای جدید دارید (غیر از رمانس و شونن و...) که واقعا ارزش وقت گذاشتن داشته باشه؟؟ ( کلا ادم یُبس و سختگیری شدم ! :D)

پ.ن : از فصل دوم drifters خبری نیست ؟

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
دمت گرم
ای بابا خیلی حساب کرده بودم روش ...
بعد از کلی وقت که از میدون دور بودم تو این دو سه ماه اخیر یکسری کارهای جدید را دیدم :
Dororo
Vinland Saga
Dorohedoro
فصل دوم RE:Zero (احساس کردم نسبت به فصل اول افت داشته امیدوارم نیمه دوم بهتر بشه )
پیشنهادی از کارای جدید دارید (غیر از رمانس و شونن و...) که واقعا ارزش وقت گذاشتن داشته باشه؟؟ ( کلا ادم یُبس و سختگیری شدم ! :D)

پ.ن : از فصل دوم drifters خبری نیست ؟
مسئله اینجاست در فصل اول سه ارک اول رمان که با هم دیگه 90 خورده ایی چپتر میشدن انیمه کردن، ولی فصل دوم فقط یک ارکه، که اونم حدودای 130 چپتر میشه، همين الانم از بس محتوای کلفتیه با بدبختی و کات کردن دارن انیمه اش میکنن.:D
نیم فصل اول فصل دوم ریزیرو درواقع پیش زمینه اتفاقای نیمه دومن...که واقعا Pay Off های وحشتناک خفنی دارن!
-
Akudama Drive رو ببین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر