Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
پرهام خودت خوندی؟
بیا تعریف کن ببینیم چطوریاست!:D
من فصل اولش رو خوندم بعدش ترجمه متوقف شد چند ماه . الان میبینم که انگار دوباره شروع شده ولی هنوز نخوندم .
روایت از دید اول شخصه . کاراکتر اصلی راوی داستانه تو فصل اول .
فکر کنم باید مقادیر قابل توچه مسائل خاک برسری داشته باشه که تو همین تریلر چند ثانیه ای خودت هم مشخصه یه چیزایی .
در مورد داستان هم که با توجه به خوندن فقط 1 فصل هیچی نمیتونم بگم ولی به نظرم سرگرم کننده بود .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
سلام

من فصل اولش رو خوندم بعدش ترجمه متوقف شد چند ماه . الان میبینم که انگار دوباره شروع شده ولی هنوز نخوندم .
روایت از دید اول شخصه . کاراکتر اصلی راوی داستانه تو فصل اول .
فکر کنم باید مقادیر قابل توچه مسائل خاک برسری داشته باشه که تو همین تریلر چند ثانیه ای خودت هم مشخصه یه چیزایی .
در مورد داستان هم که با توجه به خوندن فقط 1 فصل هیچی نمیتونم بگم ولی به نظرم سرگرم کننده بود .
AW ترجمه میکنه؟!اصلا مگه LN هم ترجمه میکنن؟
عجب!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
عجب!
آره یه کانال دارن به اسم " AW Novels " که همین الان دارن solo leveling و یک کار دیگه رو ترجمه میکنن و میذارن اونجا .
این تناسخ رو هم قبلاً همونجا میذاشتن اما سری جدید که گفتم دوباره ترجمه ادامه پیدا کرده رو کانال " ?ناولِتو? ناولِتوُ مرجع ترجمه ناول (رمان)های ... " داره ادامه میده که پولیه و باید بخرین . گذاشتم یکم بره جلو و از قطع نشدنش مطمئن بشم بعد شروع کنم ادامشو .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
عجب!
اینم از معایب مرحوم شدن فروم و ریدرـه
کانال آرشیو ناول‌های انگلیسی

کانال تیم ترجمه:
@AWNovel

ناول به ژاپنی و سایر زبان‌ها:
@AWnovel_JP

کاور لایت‌ناول‌ برای چاپ:
@Cover4Novel

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اینم از معایب مرحوم شدن فروم و ریدرـه
کانال آرشیو ناول‌های انگلیسی

کانال تیم ترجمه:
@AWNovel

ناول به ژاپنی و سایر زبان‌ها:
@AWnovel_JP

کاور لایت‌ناول‌ برای چاپ:
@Cover4Novel
به حضرات بگو چپتر 375 Red Storm رو که از زیپ خارج میکنی پیشفرض hidden هست . درستش کنن .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
سلام

آره یه کانال دارن به اسم " AW Novels " که همین الان دارن solo leveling و یک کار دیگه رو ترجمه میکنن و میذارن اینجا .
این تناسخ رو هم قبلاً همینجا میذاشتن اما سری جدید که گفتم دوباره ترجمه ادامه پیدا کرده رو کانال " ?ناولِتو? ناولِتوُ مرجع ترجمه ناول (رمان)های ... " داره ادامه میده که پولیه و باید بخرین . گذاشتم یکم بره جلو و از قطع نشدنش مطمئن بشم بعد شروع کنم ادامشو .
که اینطور...
نمیگم ترجمه مانگا کار قابل تحسینی نیست ولی واقعا ترجمه ناوول اینقدر وقت گیر و زمان بر هست که درک میکنم یکی بخواد نتیجه زحمات اش رو بفروشه.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
که اینطور...
نمیگم ترجمه مانگا کار قابل تحسینی نیست ولی واقعا ترجمه ناوول اینقدر وقت گیر و زمان بر هست که درک میکنم یکی بخواد نتیجه زحمات اش رو بفروشه.
کیفیت کار خوب باشه و منظم و مسمتر کار کنن حتماً ارزش داره برای زحمات تیم ترجمه هزینه بدیم .
ولی حتماً باید کار با کیفیت و ادامه دار باشه و مطمئن باشی بعد از کلی هزینه ( آخه چپتری میدن بیرون و میذارن برای فروش ) وسط کار ترجمه رو قطع نمیکنن .
=====
ویرایش : ترجمه قدیمی AW برای تناسخ یک علاف جلد اول بوده که من حواسم نبود و نوشتم فصل اول .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
سلام

به حضرات بگو چپتر 375 Red Storm رو که از زیپ خارج میکنی پیشفرض hidden هست . درستش کنن .
سلام
اگر بگم، تو هم در عوض یه چیزی به حضرات BC می‌گی؟:D
که اینطور...
ترجمه تنهاش وقت‌گیرتره. اما از نظر مجموع زمانی که صرفش میشه تقریبا یکیه. البته چیزهایی هم داریم که هر چپترشون از رمان طولانی‌ترن=))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
ترجمه تنهاش وقت‌گیرتره. اما از نظر مجموع زمانی که صرفش میشه تقریبا یکیه. البته چیزهایی هم داریم که هر چپترشون از رمان طولانی‌ترن=))
ترجمه های HXH ات یادمه....رسما رمان ترجمه میکردی:))

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
ترجمه های HXH ات یادمه....رسما رمان ترجمه میکردی:))
من تنها کسی هستم که از توقف HxH خوشحالم:>:>:>
بیشتر منظورم این بود که پولی یا رایگان منتشر کردن محصولات یه تصمیم ـه. خیلی ربطی به کار و زحمتش نداره.
الآن هم یه عده زیرنویس رایگان برای بازی‌ها منتشر می‌کنن که به نظرم از هر دوی ترجمه مانگا و رمان سخت‌تره.
سلام

خودم جز حضراتم . بفرما :D=))
خصوصی می‌فرمایم:>

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
من کلی سال پیش کامل Mushoku Tensei رو خوندم. اونموقع ازش خیلی خوشم میومد ولی نمیدونم اگه الان دوباره بخونمش بازم میتونم همون قدر ازش لذت ببرم یا نه. با اینحال با اون چیزی که ازش یادمه پتانسیل اینو داره که انیمه عالی ای بشه. انیمیشن ها و گرافیک انیمه از تو تریلر ها عالی به نظر میرسه فقط امیدوارم که خیلی مجبور نشن که از سر و تهش بزنن و خلاصش کنن. لایت ناول ۲۴-۲۵ تا volume هستش و امیدوارم نخوان تعداد زیادیشو توی یه فصل جا بدن.
btw مانگایی که ازش اقتباس کردن به نظرم زیاد جالب در نیومده و پیشنهاد میکنم سراغش نرین:D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
الآن هم یه عده زیرنویس رایگان برای بازی‌ها منتشر می‌کنن که به نظرم از هر دوی ترجمه مانگا و رمان سخت‌تره.

کسایی که زیرنویس رایگان برای بازی ها میزنن آدم های رایگانی هستند :>

=================

فیلم Made in Abyss رو دیدم...
....

187306

چجوری بدون اسپویل توضیحش بدم... :-?
آهان :D قصه در مورد یه دختر و پدری اند که آرزوشونه با هم برن ماجراجویی و یه روز یه سری مهمون براشون بیاد. فیلم روایت این مهمونیه است... :D

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

چجوری دلت اومد همچین چیزی بنویسی آکیهیتو!!!

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

حالا میدونید بدیش چیه :| من این آرک رو مانگاش رو کامل بعد این که فصل اول انیمه رو تموم کردم دیدم (دو سال پیش می شد اشتباه نکنم)
بعد فرضم این بود که خب من میدونم داستان چقدر فاکدآپه و... بلایی قرار نیست سرم بیاد :>

اصلا حواسم نبود خط خطی های این مانگای آکیهیتو عمق فاجعه رو به تصویر نمی کشن :|
حالا با جزئیات تشریح کردن Reg و انیمیشن های تشنج آمیز اذیت آزار بچه ها به کنار... صداها... وای صداها
جوری که ریکو زار میزنه میگه "پوروشکا داره میریزه" :((:((

بعد چون فاصله افتاده بود و البته کیفیت اسکن مانگا هم خیلی فاجعه بود یه سری از جزئیات های مشمئز کننده ی این آرک رو پاک فراموش کرده بودم

187309

ولی با همه این وجود سکانس آخر و اون سوت سفیدی که شکل میگیره این قدر محشره که حد نداره
کیفیت انیمیشن ها به طرز وحشتناکی فوق العاده اند (به غیر از یه سکانس اکشن خاص که خیلی مهم نیست)
و پس زمینه ها... اصن من به خاطر این که مطمئن شم پس زمینه های مانگا رو تو حالت زنده شده شون ببینم، گرفتم فیلم رو. واقعا عالی اند
و موسیقی اش. دمت گرم کوین پنکین عوضی :D یه کار کردی سر فلش بک های پوروشکا بغض ام بگیره :D

10/10
با رعایت حال روحی تون حتما ببینیدش :D
البته نمیدونم چرا اسپویلر رو وا کردید که تهش بهتون این پیشنهاد رو بدم ولی خب :D

چون این فیلم خیلی در مورد خانواده و بچه داری و اینا بود و شورش رو درآورده بود
مجبور شدم بعدش برای ایجاد تعادل Wataten رو ببینم که توش بچه ها مدام شکنجه میشن. این جوری منم تخلیه می شدم! :>
انیمه در مورد یه دختر منحرف روانی به نام Myaa است که دوستای خواهر کوچیکترشو گول میزنه تا در ازای شیرینی شکلات های خونگی که خودش درست می کنه، براش کاسپلی کنن... x_xx_x s/

187310

... که در کل Slice of Life کیوت و بامزه و خوبیه.#:-S این Myaa-ne نه که خیلی کاراکتر بدبختیه :D دیدن تلاش هاش برای اجتماعی شدن خیلی دیدنیه :D
کمدی کار اون قدره خفن نیست... ولی خب در کل میتونم تا تهش رو ببینم. اون قدره هم یخ و بیمزه نیست

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
اقا این ترتیب monogatari(امیدوارم درست نوشته باشم:D) به چه صورته؟اومدم شروعش کنم گیج شدم.
یه سوال راستی چند وقته برام پیش اومده بود اینه که اتک ان تایتان مگه مانگاش هنوز ادامه نداره؟پس چه جوری فصل اخرشه این؟قراره تهشو اب ببندن از خودشون چیزی دریارن؟ :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
اقا این ترتیب monogatari(امیدوارم درست نوشته باشم:D) به چه صورته؟اومدم شروعش کنم گیج شدم.
یه سوال راستی چند وقته برام پیش اومده بود اینه که اتک ان تایتان مگه مانگاش هنوز ادامه نداره؟پس چه جوری فصل اخرشه این؟قراره تهشو اب ببندن از خودشون چیزی دریارن؟ :D
اسم اش فصل اخره ولی تا اخر داستان رو انیمه نمیکنه... خدا میدونه چرا؟:))
احتمالا با پارت دوم یا فیلم داستان تموم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر