Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
دوستان یک سوال راجع به مانگای one punch man دارم:
از چپتر 97 تا حدود 110 هر چپتر دوتا نسخه داره که یکی واسه mag هست یکی عادی الان کدوم نسخه اصلیه که باید بخونم؟
چپتر اخری هم که اومده 135 هست ولی قبلیاش 132.2 و 132.3 هست 133 و 134 کجا رفتن؟ :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
دوستان یک سوال راجع به مانگای one punch man دارم:
از چپتر 97 تا حدود 110 هر چپتر دوتا نسخه داره که یکی واسه mag هست یکی عادی الان کدوم نسخه اصلیه که باید بخونم؟
چپتر اخری هم که اومده 135 هست ولی قبلیاش 132.2 و 132.3 هست 133 و 134 کجا رفتن؟ :D
یه توضیحات مبهمی اینجا هست:
Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

به صورت خلاصه، نیازی به خوندن نسخه mag نیست. نسخه وب رو بخون. بعدا یه بار هم اگر جایی گیر آوردی، می‌تونی نسخه mag رو از اول بخونی.
قسمت ۱۳۵ هم نیومده.
از این صفحه نگاه کن:
Baka-Updates Manga - Release Archive
شما ریلیزهای r/OnePunchMan یا Little Miss and Good Sir Scanlations رو باید بخونی. یا کلا بری ریلیزهای Viz رو بخونی. خلاصه باید پیگیر یکی شون باشی که قاطی نکنی:D

خودم اولی رو می‌خونم.
---------
توی نظرسنجی هم به گزینه‌هایی رای دادم. اما بعیده ببینمشون:D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
خدا لعنت کنه اونی که re zero رو اولین بار بهم معرفی کرد :((حالا کی بقیه فصل دو میاد؟؟؟؟؟؟
کسی سریه Noblesse رو دیده؟؟چجوریه؟ارزش دیدن داره؟
خواهشن،جواب بدید خیلی داره قلقلک میده نمره این

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
Noblesse چند قسمت اولش که مالی نبود و خیلی خیلی متوسط لود. ولی قسمت آخری که اومد جذاب بود و انگار داستانش داره یه سر و شکل بهتری می‌گیره.

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen

والا من عکسش رو دیدم ناامید شدم حالا باطنش چطور هست نمیدونم ولی با توجه به سنت دیرین استدیوها در نابودی منهواها احتمالا اینم در 13 قسمت به مرز نابودی میکشن و بعد رها میکنند :D

درمورد خود کار، من منهواش رو خوندم و باید بگم قشنگ هست خیلی ها به چپتر آخر گیر دادن که شخصا خیلی مشکلی نداشتم، بعضی ها هم میگن کلا اون آرک های پایانی کش دادن که کمی موافق هستم ولی طوری نیست خراب کنه.

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
والا من عکسش رو دیدم ناامید شدم حالا باطنش چطور هست نمیدونم ولی با توجه به سنت دیرین استدیوها در نابودی منهواها احتمالا اینم در 13 قسمت به مرز نابودی میکشن و بعد رها میکنند :D

درمورد خود کار، من منهواش رو خوندم و باید بگم قشنگ هست خیلی ها به چپتر آخر گیر دادن که شخصا خیلی مشکلی نداشتم، بعضی ها هم میگن کلا اون آرک های پایانی کش دادن که کمی موافق هستم ولی طوری نیست خراب کنه.
این یه سری قدیمی با دوتا فیلم هم داره

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
چرا هست: r/OnePunchMan - Chapter 135 [English]
136 تو سابردیت منتشر شد :Dr/OnePunchMan - Chapter 136 [English]

چرا اینقدر قراشمیشه وضعیت OPM !!.
بهبه عجب کاوری :D>:):x
+
نمی دونم این ملت چرا با خوندن این وان پانچ من اینقدر مشکل دارن. من که به شخصه با خوندش مشکلی ندارم خیلی شیک از سایت manhwa دانلود میکنم و می خونمش فقط تنها بدیش اینه که دیر به دیر میاد :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
شکر خدا نظرسنجی داریم! یک نظری در مورد گزینه ها بدم.
183987
5touban no Hanayome:
فصل اول خوبی داشت، با اینکه میبینم ولی یکم در موردش محتاط هستم.
من خودم مانگا رو نخوندم، اینطور که شنیدم واکنش های وحشتناک منفی پایان مانگا روبرو شده.
خدا بخیر بگذرونه!:D

Beasters: راستش ندیدم، هیچ ایده ایی ندارم.:D
183988
Dr.Stone:بنظرم انیمه خوبی شده، ارزش دیدن رو داره.

Hataraku Saibou: جالبه ولی حوصله اش رو ندارم، فصل اول هم دراپ کردم.

Log Horizon: ندیدم.

Nanatsu no Taizai: قشنگ از یک مانگای عالی یک زباله به تمام معنا در آوردن. خسته نباشن!
یک ثانیه هم وقتم رو حروم اش نمیکنم.

Non Non biyori: اصلا نمیدونم چیه:D
183989
Re:Zero: با اختلاف مورد انتظار ترین انیمه فصل آینده برای بنده! بعد انتظار 4 ساله برای انیمه شدن آرک 4، واقعا انتظار شاهکار از وایت فاکس دارم!
183990
Attack On Titan: هایپ که زیاده ولی دو مورد خیلی روی اعصابه! اول اینکه این نزدیک شدن به طراحی های خرچنگ غورباقه ایسایاما شاید برای عده ایی خوشحال کننده باشه، ولی من اصلا و ابدا حال نمیکنم. بنظرم باید همون با کار Wit نزدیک میشدن.
الان مثلا میکاسا اصلا شبیه میکاسا Wit نیست:/
مورد دوم اینکه من حقیقتا زیاد به Mappa اعتماد ندارم. بهرحال چند روز دیگه معلوم میشه سطح کاریشون چطوریاست!
183992
Tensei shitara Slime Datta Ken:بعد ریزیرو تنها کار ایسکای ایی هست که دیدم، حرف جدیدی برای گفتن داره. به سورس متریال نگاهی ننداختم ولی با توجه به کیفیت عالی فصل اول انتظارات زیادی ازشون دارم.

World Trigger:ندیدم.

The Promised Neverland: والا من مانگا اینجا رو خوندم بنظرم ضعیف ترین بخش بوده.
حالا نمیدونم انیمه توش تغییری بده یا نه، وایمیستم فصل سوم بیاد.:D

Yuru Camp: ندیدم.:D

با تمام این حرفا واقعا فصل خفنیه. فک کنم اولین باریه که میبینم این همه انیمه غول توی یک فصل پخش میشن.:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
سلام

باید بذارمت بغل دست امیر آکیبا :|
دلت میاد؟:( من سلیقه ام خوبه!:D
اتفاقا قبلا شروع به دیدن کردم، به گروه خونی من نمیخورد. ایسکای گیمینگ هیچ موقع دوست نداشتم.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر