Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
هرچقدر که فصل 1 سایکو پس خوبه، بقیه فصل ها و فیلم هاش چرت و پرتن :-" حالا اونقدرم بد نیستن ولی وقتی با فصل 1 مقایسشون کنیم، اختلاف کیفی بینشون خیلی زیاده، مخصوصا از نظر شخصیت پردازی....
خلاصه اینکه بهترین کار اینه که فکر کنیم داستان توی همون 1 فصل تموم شده :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
در مورد سایکوپس...

(جزئیات سکانس رو اسپویل نمی کنم)
اگه اون سکانسی که آکانه و ماکیشیما، بار اول با هم رو در رو میشن رو دیده باشید و مو به تن تون سیخ نشده باشه از ما نیستید :D
تمام :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
در مورد سایکوپس...

اگه اون سکانسی که آکانه و ماکیشیما، بار اول با هم رو در رو میشن رو دیده باشید و مو به تن تون سیخ نشده باشه از ما نیستید :D
با اینکه شدید قبول دارم، بنظرم اون سکانس آخری ماکیشیما بیشتر مو به تن سیخ کن بود.:D
-
بگذریم!
اومدن انیمه سریالی جدید و بازی موبایلی برای کد گیاس معرفی کردن...حالا بازی رو میگیم نوش جونشون! ولی جدا این پروژه ده ساله دیگه چه کوفتیه؟ مگه واقعا سر نویسندگی بترکونن وگرنه باور ندارم توی ده سال چیز خفنی از این فرنچایز در بیاد.
باز خوبه برای شیردوشی که راه انداختن گفتن در یک تایم لاین متفاوت جریان داره.
آدم میتونه دلش رو به اون پایان اصلی خوش کنه.
---
این جوجوتسو یکم نچسب نیست؟ اره کیفیت انیمیشن و Production Value خوبه! با اینحال داستان خیلی میخواد خفن و متفاوت بنظر میاد ولی اصلا باب دل نیست. من در مقایسه با داستان و کرکترای کیمیتسو نو یایبا خیلی بیشتر حال کردم. تازه اون رو میگفتن کلیشه و این حرفا...این بنظرم از اون منظر بدتره:D استادشون ورژن ریتارد کاکاشیه:))
---
فردا AOT میاد! ببینیم چه کردن.
10 دسامبر هم تریلر پارت بعدی ریزیرو میاد.

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
دقیقا با بچه‌ها صحبتش بود که تیم ترجمه‌ی این انیمه‌ها چقدر خوب و عالیه کارشون. حتی ریزترین نوشته‌هایی که ممکنه دیده نشن یا اهمیتی نداشته باشن رو ترجمه میکنن. به بهترین شکل مفهوم رو میرسونن و مطمئنی که هیچی اشتباه یا کم و زیاد ترجمه نشده و این قطعا خیلی تاثیر داره تو بهتر و لذتبخش‌تر شدن انیمه دیدن. قشنگ مشخصه با یه عشق و علاقه‌ی خاصی کارشونو انجام میدن
جدا بهت توصیه میکنم سر همین قضیه بری انیمه های قدیمی یا مال دو سه سال قبل. اون موقع سایت مرحوم فعال بود سر زیرنویسها بحث میشد اصلاح میشد انیمه بود پنج تا زیرنویس متفاوت داشت و بعضیا حتی معادل اصطلاح رو هم می زاشتن مثل الان نبود که هر انیمه فقط یک زیرنویس اونم بدون اصلاح
بهترین زیرنویسم مال دث نوت و فول متال و وانپیس بوده و هست با اختلاف زیاد

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بدون اسپویل، فوق العاده اتفاقای meh! هیچ چیز خاص و جذابی رو از دست نمیدی.:D
نکته دیگه اینکه این کرکتر آکانه به چنان غده سرطانی و روی مخی میشه‌، من از فصل دوم ببعد شخصیت مونث به این روی مخی و احمقی هنوز ندیدم!

پ.ن:البته فصل دوم اوپنینگ قشنگ داره:
پ.ن2: Your Lie In April هم ببین.
بعد مثل ابر بهاری گریه کن!:D

وات د فاک
آکانه کارکتر روی مخی می شه؟ :|
بانو آکانه سونموری از بهترین کارکتر های مونث در انیمه ها تشریف دارن :x
خونت حلاله :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
چند قسمت از این سیزن جدید mahouka koukou no rettousei رو دیدم و واقعا دارم بالا میارم :|:-"
خاطرات تلخ سیزن قبل هم برام زنده شد. واقعا چرت ترین کاراکتر اصلی رو بین تمام انیمه هایی که دیدم داره. خواهرش هم که از استیل حرف زدنش گرفته تا قدرتاش و روابط خواهر برادریشون همه ش سوهان روحه :D
کلا خاک بر سر سازنده که این abomination رو ساخته :-" برم چشمام رو با اسید بشورم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
در مورد سایکوپس...

اصلا مگه میشه اونجا شوک نشد! یه حرکتی زد هرکی ببینه کرک و پرش میریزه:D
کلا من زیاد طرفدار شخصیت های منفی نیستم، ولی آرمان های ماکیشیما خیلییی خوب بودن و فنشم:-" یعنی واقعا برای اولین بار با این بدمن ها موافقم که یک سری فداکاری هایی برای دنیای بهتر باید کرد:-"

البته از اونطرف سیستم واقعا یک آرمان شهر برای اکثر مردم عادی درست کرده:-"
شاید اگر خود ما باشیم، واقعا ترجیح بدیم چنین زندگیی داشته باشیم:-"
اما به نظرم بهای این آرمان شهر زیاده!

بهای آرمان شهر، از بین رفتن انسانیت و احساسات بود...
آره کار و زندگی و فلان و بیسار داری، شاید از اول تا آخر عمرت هم زندگی رو غلطک باشه!
ولی همه چی برات داره تصمیم گرفته میشه، هیچ ریسکی تو زندگی نیست، هیچ بالا و پایینی وجود نداره!
و با اینکه کلا خودم زیاد غُر میزنم:p ولی زندگی به بالا و پاییناش هست که جذابه! :D همیشه همه چی خوب پیش بره، حس و حالش رو از دست میده:-"

شاید بهترین قسمتی که تو انیمه این رو نشون داد اونجا بود که ماسک پوش ها تو شهر داشتن ملت رو میزدن و میکشتن، بعد یه عده ایستاده بودن و فیلم میگرفتن و حتی انقدر شعور نداشتن که اصلا داره چه اتفاقی میفته! خیلی وضع خراب بود:| (البته یادمه همون زمان پخش هم خلیل با پرهام بود که اشاره کرد یک ماه قبلش تو همین وطن خودمون هم یکی افتاده بود به جون مردم عادی یا پلیس، و ملت دور تا دور ایستاده بودن و فیلم میگرفتن:| همینجوریشم انسانیتموم رو فروختیم:| )

وات د فاک
آکانه کارکتر روی مخی می شه؟ :|
بانو آکانه سونموری از بهترین کارکتر های مونث در انیمه ها تشریف دارن :x
خونت حلاله :D
واااات؟؟؟ :|
وضعیتت بسی خرابه:-"

البته اینکه میگن آکانه اعصاب خوردکن تر میشه درسته، ولی درد اینه کاراکترهای جدید از همون آکانه هم بیخودترن! مخصوصا جایگزین خودش که نااااااااابوده:|

---
@Arima Kishou
هیچوقت اسم اون انیمه رو به نظرم نباید انگلیسی بگیم:-"
ممکنه 10% سرنخی از پایان بده:-"
+ Shigatsu wa Kimi no Uso مگه چشه؟ :p

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
اصلا مگه میشه اونجا شوک نشد! یه حرکتی زد هرکی ببینه کرک و پرش میریزه:D
کلا من زیاد طرفدار شخصیت های منفی نیستم، ولی آرمان های ماکیشیما خیلییی خوب بودن و فنشم:-" یعنی واقعا برای اولین بار با این بدمن ها موافقم که یک سری فداکاری هایی برای دنیای بهتر باید کرد:-"

البته از اونطرف سیستم واقعا یک آرمان شهر برای اکثر مردم عادی درست کرده:-"
شاید اگر خود ما باشیم، واقعا ترجیح بدیم چنین زندگیی داشته باشیم:-"
اما به نظرم بهای این آرمان شهر زیاده!

بهای آرمان شهر، از بین رفتن انسانیت و احساسات بود...
آره کار و زندگی و فلان و بیسار داری، شاید از اول تا آخر عمرت هم زندگی رو غلطک باشه!
ولی همه چی برات داره تصمیم گرفته میشه، هیچ ریسکی تو زندگی نیست، هیچ بالا و پایینی وجود نداره!
و با اینکه کلا خودم زیاد غُر میزنم:p ولی زندگی به بالا و پاییناش هست که جذابه! :D همیشه همه چی خوب پیش بره، حس و حالش رو از دست میده:-"

شاید بهترین قسمتی که تو انیمه این رو نشون داد اونجا بود که ماسک پوش ها تو شهر داشتن ملت رو میزدن و میکشتن، بعد یه عده ایستاده بودن و فیلم میگرفتن و حتی انقدر شعور نداشتن که اصلا داره چه اتفاقی میفته! خیلی وضع خراب بود:| (البته یادمه همون زمان پخش هم خلیل با پرهام بود که اشاره کرد یک ماه قبلش تو همین وطن خودمون هم یکی افتاده بود به جون مردم عادی یا پلیس، و ملت دور تا دور ایستاده بودن و فیلم میگرفتن:| همینجوریشم انسانیتموم رو فروختیم:| )

واااات؟؟؟ :|
وضعیتت بسی خرابه:-"

البته اینکه میگن آکانه اعصاب خوردکن تر میشه درسته، ولی درد اینه کاراکترهای جدید از همون آکانه هم بیخودترن! مخصوصا جایگزین خودش که نااااااااابوده:|

---
@Arima Kishou
هیچوقت اسم اون انیمه رو به نظرم نباید انگلیسی بگیم:-"
ممکنه 10% سرنخی از پایان بده:-"
+ Shigatsu wa Kimi no Uso مگه چشه؟ :p
والا اسمش طولانیه!:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
اونکه آره، حالا من بنظرم کرکتر مرد دیگه هم که آوردن از همه کرکترا بدتر بود. ولی باز آکانه کلا ایدئولوژی که داره خیلی داغون و خنده داره! همین باعث میشه بخاطر افکار مسخره ایشون کل اتفاقایی که فصل اول گذرونده بی فایده بنظر بیان.
شخصیت پردازی به کنار...مشکل اصلی فصل های بعد اینکه حاضر نیست کار خیلی عجیبی با سیستم این آرمان شهر انجام بده. ریشه های ساخت هم کاشکی معرفی نمیکردن.
بیشتر گند زد:))

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
وایفوی این فصل رو بهتون معرفی میکنم

البته شات های بهتری میشه گذاشت منتها بدلیل پوشیدن زیاد لباس های باز نمیشه اینجا گذاشت اینم فقط صورتشه :))
انیمه ش چندان مالی نیست ولی خب داستانش اینجوری که دنیا تو جنگه و دو شخصیت که کشورشون با هم دشمنه قصد پایان جنگ رو دارن، تم رومئو و جولیت مدرن رو داره
نوع شخصیتش سوندره س و رو اعصاب و جیغ جیغو اینا نیس و از کمالات خوبی هم برخوردارن خلاصه که بشتابید :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
اونکه آره، حالا من بنظرم کرکتر مرد دیگه هم که آوردن از همه کرکترا بدتر بود. ولی باز آکانه کلا ایدئولوژی که داره خیلی داغون و خنده داره! همین باعث میشه بخاطر افکار مسخره ایشون کل اتفاقایی که فصل اول گذرونده بی فایده بنظر بیان.
شخصیت پردازی به کنار...مشکل اصلی فصل های بعد اینکه حاضر نیست کار خیلی عجیبی با سیستم این آرمان شهر انجام بده. ریشه های ساخت هم کاشکی معرفی نمیکردن.
بیشتر گند زد:))
نه اینکه طرفداری کنم:-"
ولی به آکانه باز من حق میدم...
نگاه... دنیای سایکو پس به خودیه خود بد نیست! خیلی از مشکلات ملت رفع شده و از سطح رفاهی خوبی برخوردارن ملت...

ولی خوب از اونطرف باگ هم داره:-" اصولا آرمان شهر وجود نداره:D همشون از این باگ ها دارن، باید ببینی کدومشون رو میپسندی... اگر کلا آرمان شهر میپسندی:-"
سیستم هم سعی میکنه با استفاده از نخبه ها(و ... ) تا حد امکان باگ هاش رو رفع کنه!
کلا به نظر من از نظر منطقی کار آکانه مشکل نداره، میتونه یکی از انتخاب های پیش رو باشه!
ما چندین انتخاب مختلف دیدیم تو انیمه، و فکر کنم خیلی از شهروندهای عادی هم انتخاب آکانه رو کنند!
یکی به فکر بهبوده، یکی به فکر عوض کردن همه چی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر