Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
چقدر فصل آخر AOT اوپنینگ Meh ایی داشت.
:/
باز اندینگ خیلی بهتر بود.
بعضی از این CGI کردن هاشون خیلی روی اعصابه!
جدی میگی؟ :D اوپنینگ به نظرم من که عالی بود ولی یکم شدت انفجار اینا زیاد بود قبول دارم اینو.ولی قشنگ اون روی جنگ و نظامی گری این ارک رو نشون داد و منی که مانگاش رو خوندم می تونم بگم همه چیز اوپنینگ به انیمه می خوره
خلاصه یه چیزه کاملا متفاوت بود و شدیدا کیف کردم از گوش دادنش!رنگ امیزیش عالی بود و اهنگش عجیب و غریب:-t

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
جدی میگی؟ :D اوپنینگ به نظرم من که عالی بود ولی یکم شدت انفجار اینا زیاد بود قبول دارم اینو.ولی قشنگ اون روی جنگ و نظامی گری این ارک رو نشون داد و منی که مانگاش رو خوندم می تونم بگم همه چیز اوپنینگ به انیمه می خوره
خلاصه یه چیزه کاملا متفاوت بود و شدیدا کیف کردم از گوش دادنش!رنگ امیزیش عالی بود و اهنگش عجیب و غریب:-t
به ارک میخوره، ولی خب هایپ برانگیز نیست... Link Horizon رو باید بیارن.:(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از نظر انیمیشن و اینا جدا کار خوبی میزنه.

عجب چیز مشتی ای میزنه این :D
DAYumnnnn

========

فکر کنم من میرم تو اون دسته ای که با اوپنینگ جدید حال کردن :D
از اوپنینگ پارت دوئه فصل سه به نظرم با اختلاف بهتره :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
عجب چیز مشتی ای میزنه این :D
DAYumnnnn

========

فکر کنم من میرم تو اون دسته ای که با اوپنینگ جدید حال کردن :D
از اوپنینگ پارت دوئه فصل سه به نظرم با اختلاف بهتره :D
پارت دو اتفاقا بنظر من در حد فصل یک بود.:D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
بعد از مدت ها وقت کردم و تونستم Wethering With You رو ببینم.
مدام قلبم می شکست. مداوما قلبم می شکست و احساسم در نوسان بود.یاد پایان LIS می افتم که باید یک انتخاب که اتفاقا مرتبط به آب و هوا هم بود انجام می دادی.
در نهایت زیبا و بسیار قشنگ بود.... نمره من 20/10 عه. 20 از 10... هیچوقت به هیچی همچین نمره ای ندادم ولی این انیمه تونست با اختلاف قلب منو بدزده.
دوستان پیشنهاد میکنم اگه میخواید مداوم عشق رو ببینید و قلبتون هم حین یک درامی که به شدت مستعد زار زدن حین دیدنش هست هم بشکنه این رو ببینید....
ممنون و وقت بخیر.

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
خب قسمت اول فصل آخر شینگکی رو دیدم
شروع اپیزود خوب بود سورپرایز شدم سرش.
با فالکو حال کردیم پوکر فیس هاشو دوست دارم :D کلا پرسونالیتی جالبی داره هروقت میبینه گبی حرف از به ارث بردن تایتان میزنه یا میبینه که هم وطنای الدیاییش به مایندلس تایتان تبدیل میشن حرصی میشه ری‌اکشن‌های باحالی میده.
نیمه اول اپیزود باحال بود حس میکردم انگار MGS توی زمان گذشته و صد سال قبل و جنگ جهانی اینا میبینیم
همه چی اوکی بود که رسیدم به نیمه دوم اپیزود و سکانس‌های cgi
mappa wtf :|
cgi ها به طرز عجیبی داغونن. خیلی داغون و رو مخ :| حس میکردم انگار دارم برسرک 2016 رو میبینم در اون حد داغون بود. :| انیمیشن‌های تایتان شیفترها هم وقتی توی پشت گردن هستن رو که نشون میده بنظرم به طرز عجیبی داغونه. حالا اینو میشه اینطور توجیه کرد که "به استایل wit عادت کردیم الان داریم با استایل جدید mappa میبینیم بهمون نمیسازه وگرنه بد نیستن"
ولی در کل یک سری از انیمیشن‌ها و cgiها خیلی وضعشون خرابه.
تازه این فایت ریزه میزه این قسمت بود قسمت‌های بعدی که فایت‌های بزرگتر و مهم تر و طولانی تر هست میخوان چیکار میکنن؟
در کل اوضاع خیطه با این چیزی که فعلا فقط از قسمت اول دیدم میگم بچسبین به مانگا اینا آخر سر به هرچی هایپ، انتظاری که از اقتباس آرک آخر داشیم و خاطره‌هایی که با سیزن‌های قبلی داریم گند میزنن :D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
منم الان کل اپیزود رو دیدم... اونموقع اوپنینگ اومده بود فقط سکانس هایی رو دیده بودم.
واقعا این مدل های CGI خوب نیستن. حداقل میگفتیم تلفیق کنن آره اوکی میشه. ولی بزور شات دستی داره.
نصف خفنی شینگکی به دستی کشیده شدن تایتان ها بود...حاضر بودم دیرتر بیاد ولی حداقل اینطور نکنن.:(

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
حتی پیش پا افتاده ترین موارد انیمه رو ضعیف کار کرده بودن.....lib-sync ها داغون بود....حالت چهره ها با دوبله اصلاً هماهنگ نبودش...رنگ آمیزی و سایه روشن های کارکترها، در مقایسه با قبل، از ریشه مشکل داشت...
اون 3d anime هاش...رو اعصاب بودش....حتی حرکت های از نمای نزدیک هم به خودشون زحمت ندادن که دستی کار کنن.

از چیزی که میترسیدم....کیفیت sound effect هم کاملاً مشخصه که پایین امده.

گند زد تو انیمه رفت

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
این ایراد بنی اسرائیلی چیه می می گیرید اخه :-??
کلی انیمه دیگه هست که بخاطر عوض شدن استدیو و اینا با خاک یکسان شدن از نظر کیفیت و... ولی اینا تا جایی که تونستن کیفیت رو نگه دارن!قبول به فصل های دیگه نمیرسه ولی اینقدر هم بد نیست که واویلا بگید و.... من کلی کامنت تو یوتیوب و... خوندم کسی ایراد اساسی نگرفت و از اوپنینگ جدید حال کردن خیلی ها!
خلاصه بدنیست یه نگاهی به Nanatsu no Taizai-One Punch Man-Berserk و....که رسما کیفیتشون با خاک یکسان شدن تو فصل های بعدیشون!
خلاصه منم نگران انیمه بودم که بعده عوض شدن استدیو اینا با کله بخوره زمین ولی الا بعده دیدن این قسمت شدیدا راضی هستم از فصل جدید معلومه خیلی تلاش کردن تا کیفیت مثل فصل های قبل باشه!

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اپیزود اول شینگکی خوب بود و راش ندادن از نظر داستانی ولی خب برعکس چیزی که لیکر ها گفته بودن CGI خوب نبود، بنظرم متوسط بود.
اپنینگ هم انتظار داشتم که برای فصل اخر تو یه همچین مایه هایی باشه ولی باز زیاد باهاش حال نکردم.
ولی خب مشکل اصلی اینه که تایید شده فصل اخر 16 قسمت داره و... فاتحه:-w
امیدوارم یه پارت دومی چیزی معرفی بشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
خب منم قسمت اول از فصل چهارم Shingeki no Kyojin رو دیدم و به طور کلی خیلی دوسش داشتم. خیلی خوب و مرموز شروع شد و به همون شکل هم پایان یافت. اتفاقاتی که افتاد خیلی خوب و جالب بودن. خیلی خوبه که عجله‌ای ندارن برای پیش بردن داستان و برطرف کردن ابهامات، ولی امیدوارم آخرش ختم به خیر بشه و در عین حال که کیفیت رو حفظ میکنن، به سوالات هم پاسخ بدن

شروع اپیزود جایی هستش که شخصی به نام کلت داره فالکو رو با خودش میاره داخل سنگر که مشخصه عقب نشینی کردن و وقتی دوربین میره رو فالکو قبل ازینکه آب بریزن روش و به خودش بیاد میگه "من کجام، الان داشتم رو هوا شمشیر به دست میچرخیدم که یهو غول‌ها". کدوم غول‌ها؟ مگه تایتان‌ها سمت اینا نیستن؟ اون وسط کسی شمشیر به دست نیس اصن :D و در کل این همون جنگی هستش که قبلا بهش اشاره شده بود؟
برسیم به صحنه‌های جالبش. اون بمب بارون با تایتان‌ها خیلی خوب بود. رو هوا بودن یهو اون دوستمون داد زد همه تبدیل شدم فرود اومدن رو زمین و البته بعدشم با توپخانه‌ی دشمن نابود شدن تا اینکه راینر اومد پایین! جالبترین نکته‌ی این قسمت همین حضور راینر و اون غول پشمالو بود که چطور تو این زمان هم حضور دارن. البته از غول عظیم و غول زن هم اسمی میاد که میگن تو جنگ ۹سال پیش از دستشون دادیم! اواخر سیزن ۳ هم بود که وقتی اون دوستمون که اسمشم یادم نی داشت با بابای ارن حرف میزد و از آرمین و میکاسا اسم آورم در صورتی که نمیدونست کی هستن و چرا اسمشونو گفته! این گالیارد که غول جدید بودم خیلی دوس داشتم. اون ماسکش عالی بود. پیک هم فکر کنم همون تایتانی هست که رو پشتش غنایم جنگی حمل میکنه :D

به طور کلی فصل برای من خیلی جالب و جذاب شروع شد و اشتیاقم برای ادامش خیلی بیشتر شد

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
خب منم قسمت اول از فصل چهارم Shingeki no Kyojin رو دیدم و به طور کلی خیلی دوسش داشتم. خیلی خوب و مرموز شروع شد و به همون شکل هم پایان یافت. اتفاقاتی که افتاد خیلی خوب و جالب بودن. خیلی خوبه که عجله‌ای ندارن برای پیش بردن داستان و برطرف کردن ابهامات، ولی امیدوارم آخرش ختم به خیر بشه و در عین حال که کیفیت رو حفظ میکنن، به سوالات هم پاسخ بدن

شروع اپیزود جایی هستش که شخصی به نام کلت داره فالکو رو با خودش میاره داخل سنگر که مشخصه عقب نشینی کردن و وقتی دوربین میره رو فالکو قبل ازینکه آب بریزن روش و به خودش بیاد میگه "من کجام، الان داشتم رو هوا شمشیر به دست میچرخیدم که یهو غول‌ها". کدوم غول‌ها؟ مگه تایتان‌ها سمت اینا نیستن؟ اون وسط کسی شمشیر به دست نیس اصن :D و در کل این همون جنگی هستش که قبلا بهش اشاره شده بود؟
برسیم به صحنه‌های جالبش. اون بمب بارون با تایتان‌ها خیلی خوب بود. رو هوا بودن یهو اون دوستمون داد زد همه تبدیل شدم فرود اومدن رو زمین و البته بعدشم با توپخانه‌ی دشمن نابود شدن تا اینکه راینر اومد پایین! جالبترین نکته‌ی این قسمت همین حضور راینر و اون غول پشمالو بود که چطور تو این زمان هم حضور دارن. البته از غول عظیم و غول زن هم اسمی میاد که میگن تو جنگ ۹سال پیش از دستشون دادیم! اواخر سیزن ۳ هم بود که وقتی اون دوستمون که اسمشم یادم نی داشت با بابای ارن حرف میزد و از آرمین و میکاسا اسم آورم در صورتی که نمیدونست کی هستن و چرا اسمشونو گفته! این گالیارد که غول جدید بودم خیلی دوس داشتم. اون ماسکش عالی بود. پیک هم فکر کنم همون تایتانی هست که رو پشتش غنایم جنگی حمل میکنه :D

به طور کلی فصل برای من خیلی جالب و جذاب شروع شد و اشتیاقم برای ادامش خیلی بیشتر شد

گمونم داستان چند (چهار) سال جلو رفته باشه‌. یا شایدم اشتباه می‌کنم. ولی راینر خیلی بدعس‌تر شده بود، کاش نمرده باشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر