Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
دو فصله و واقعا خوش ساخته ارزش دیدن داره شدید
دفعه قبلم شروع کردم دراپ کردم الانم تا هفت دیدمش باز متوجه داستانش نشدم.یکی یه توضیح درباره این re zero میده

آخرین ویرایش:

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
163
دفعه قبلم شروع کردم دراپ کردم الانم تا هفت دیدمش باز متوجه داستانش نشدم.یکی یه توضیح درباره این re zero میده
داستان که مشخصه
یه پسری ایسکای میشه تو یک دنیای فانتزی و هر دفعه طی اتفاقاتی کشته میشه و برمیگرده به چن ساعت یا چن روز پیش و سعی میکنه برطرف کنه عامل مرگشو

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
مورد انتظار ترین تو لیست که قطعا شینگکیه از کیفیت خوب بقیه اطمینان داریم ولی این لامصب خیلی خطریه اگه خرابش کنن به فنا میریم:-"
بعضی ها هم میگن اگه adaption عالی داشته باشه می تونه GOAT بشه که امیدوارم همین گزینه دوم اتفاق بیفته :>

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
260
نام
آرش
آقا این دیرین دیرین سریالی، همونی که برای فیلیمو (لعنت‌ا..علیه!) ساختن، چقدر خوش‌ساخت و محشره! خیلــــی حال کردم با قسمت ۱۰ ش.
----
ممنون از @Witch of Ashes که تو نظرسنجی به دادِ Non Non Biyori رسید :-bd

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
من نمیدونم چجوری میشه یکی فن کانکی ( Kingdom ) باشه، ولی هرکی فنش هست واقعا ازش ناامید شدم:| (@Z-fan مخصوصا شما دوست عزیز :| :p ، آدم قحط بود؟ ... البته اگر بشه جزو آدم حسابش کرد ... :| )

دلم از اون مشت معروف لوفی تو شابوندی ... و یا بشکن های پشت سر هم موستانگ ( FMA:BH ) میخواد ... :|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
من نمیدونم چجوری میشه یکی فن کانکی ( Kingdom ) باشه، ولی هرکی فنش هست واقعا ازش ناامید شدم:| (@Z-fan مخصوصا شما دوست عزیز :|:p ، آدم قحط بود؟ ... البته اگر بشه جزو آدم حسابش کرد ... :| )

دلم از اون مشت معروف لوفی تو شابوندی ... و یا بشکن های پشت سر هم موستانگ ( FMA:BH ) میخواد ... :|

مانگا به اون سکانس دروازه معروف رسیدی :>
اصن ری اکشن پسنده کل اون سکانس :D
حیف انیمه نشده هنوز>:)>:)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
این Non Non Biyori دقیقا از کجا اومد به نظر سنجی؟ :D و کی فکر کرد که ملت منتظر این انیمه هستن و گذاشتش تو این نظر سنجی:)):))

این حجم از بی احترامی و بی ادبی به ژانر فقید و مظلوم Slice of Life

183697

بیستارز هم که رای هاش رو هواست :|
محسن @lich-king بیا فقط من و توییم که میتونیم پرچم لگوسی رو بالا نگه داریم :D

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
این حجم از بی احترامی و بی ادبی به ژانر فقید و مظلوم Slice of Life

View attachment 183697

بیستارز هم که رای هاش رو هواست :|
محسن @lich-king بیا فقط من و توییم که میتونیم پرچم لگوسی رو بالا نگه داریم :D
متاسفانه فکر میکردم فقط به یکی میشه رای داد و واضحه که بین کارای زمستون برای کدومشون هایپم چسبیده به سقف :D

ولی در مورد بیستارز ... من خودم معمولا از این مدل کارایی که حیوونا رو دو پا راه میرن و کارای آدما رو میکنن خوشم نمیاد و به نظرم یکی از بیخودترین کارایی که ملت میکنن این کاسپلی های Furry ان. ولی در کل این یه مورد برام خیلی کار جالبی بود و واقعا از دیدنش لذت بردم ... داستانش اینجوری نیست که صرفا شخصیت ها به جای آدم، حیوون باشن و کاملا از حیوون بودن کرکترها استفاده به جا شده. شخصیت های داستان با توجه به اینکه از گونه های مختلف حیواناتن ویژگی های خاص فیزیکی دارن که نویسنده اونا رو به شکل ویژگی های اخلاقی و رفتاری نشون میده و این زیبایی داستانه. جایی که گوشت خوار و گیاه خوار در جامعه ای به نظر سالم کنار هم زندگی میکنن و همه چیز به نظر خوب میاد؛ ولی پس غریزه های این حیوونا چی میشه؟ پس بریم همه رو توی یه داستان عاشقانه بررسی کنیم!

داستان جالبش به کنار از نظر فنی هم انیمه خوبیه. موسیقیش کاملا با داستانش میخونه و کاملا برای صحنه های مختلفش میتونه احساساتتون رو تشدید کنه ... ولی مهم ترین چیزی که به چشم میاد CG بودن کاره که ممکنه خیلیا فکر کنن با فاجعه ای مثل Berserk 2016 طرفیم ولی بدونید که اشتباه میکنید! استدیو سازنده ش Orange قبلا هم انیمه Houseki no kuni رو کاملا سه بعدی ساخته بود که بازخوردای خوبی داشت و این کار هم مثل قبلی دراومده و اصلا تو ذوق نمیزنه. نه اینکه بخوام بگم باید کل انیمه ها سه بعدی بشن ولی برای تنوع دیدن این مدل انیمه ها هم خیلی بد به نظر نمیاد. همه اینا رو بزنیم کنار چندتا دوبلور خوب در مجموع کار ارزشمندیه که دیدنش پیشنهاد میشه.
=========================================================================================

اینا به کنار ... چطوری دلتون میاد به non non biyori این حرفا رو بزنید :D کار SoL درجه یکیه. چندتا بچه تو روستا که کارای معمولی میکنن تا بهشون خوش بگذره، چی از این بهتر؟ یه کمدی خوب و کرکترهای دوست داشتنی هم بزن تنگش یه معجون عالیه برای وقتای بی حوصلگی و خستگی تا همه چیو فراموش کنی و یه چند دقیقه ای آرامش داشته باشی.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
فروش کلی مانگاها برای سال 2020 هم Oricon منتشر کرد:

183688

-کیمتسو با فروش 82 میلیونی الان رکودار بهترین فروش oricon تو یه ساله (رکورد قبلی دست وان پیس بود که سال 2011 37,996,373 میلیون فروخته بود)

- این برای اولین بار از سال 2008 ئه که وان پیس جزو 2 مانگای پر فروش سال نیست

-Spy x Family تنها مانگا تو لیسته که انیمه ای تا الان نداشته (اگه فروش کیمتسو نبود این خیلی بهتر دیده میشد فروشش خیلی ترسناکه)

-Jujutsu Kaisen تنها مانگا تو لیسته که تو لیست پروفروش مانگاهای نصف سال نبود ولی تونسته اخر سال جزو 10 تا که هیچ بین 4 تای اول بشه (مثل اینکه انیمه کاملا کار خودشو انجام داده)

-5-toubun no Hanayome با اینکه مانگاش تموم شده هنوزم عالی میفروشه و بهترین سال oricon_اش امسال بوده (جا داره بگم پرفروش ترین مانگای Kodansha برای امسال هم بوده اونم با وجود مانگایی مثل شینگکی نو کیوجین)

سال بعد جدا از کیمتسو قراره سال خیلی خوبی برای Jujutsu Kaisen باشه (نمیدونم حدسم درست در میاد یا نه ولی من خودم حدس میزنم بالای 15 میلیون راحت بفروشه)

-----------------------------------------------------------------

فروش لایت نوال ها تو سال 2020:

فروش ولوم به ولوم

-اگه کیمتسو رو حساب نکنیم ولوم 14 لایت نوال Overlord پرفروش ترین ولوم تو سال 2020 بوده

-اصولا زیاد درباره Overlord صحبت نمیشه ولی وقتی حرف فروش باشه از هیچ لایت نوالی کم نمیاره (مدیونین فکر کنین فنشم:D)

-ولوم 23 Sword Art Online_هم یه کم افت داشته نسبت به ولوم 21 ولی بازم عالی فروخته

-تو این جمع تنها لایت نوال هایی که انیمه ندارن Kusuriya no Hitorigoto و Watashi no Shiawase na Kekkon هستن جدا از فروش فوق العادشون این Watashi no Shiawase na Kekkon امسال تونسته فوق العاده محبوب بشه تو ژاپن و همینطور هم محبوبیتش داره هر روز بیشتر میشه

دو تاشون اگه سال بعد انیمه تایید بشه غول هایی میشن

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
دو تاشون اگه سال بعد انیمه تایید بشه غول هایی میشن

Watashi no Siawase no Kekkon رو چیزی نشنیدم از تایید انیمه اش
ولی Kusuriya no Hitorigoto رو همین چد صفحه پیش خبر تایید انیمه شو گذاشتم... خودم فن اشم و به نظرم چیز محشری میشه اگه درست اقتباس شه
خدا رو شکر که فروش لایت ناولش، همین جوری این قدر خوبه :x:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر