Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
بهبه نظر سنجی...اقا از اینا بیشتر بزارین :x

در رابطه با امتیاز
Your Name - 10/10
The Garden of Words - 10/10
Five Centimeter Per Second - 9/10
Tenki no Ko - 7/10
+
مانگای Berserk رو شروع کردم 70 چپتر خوندم و اینکه این گاتس لعنتی خیلی خفنه...در رابطه با خود مانگاش هم اگه با همین کیفیت و لذت پیش بره تبدیل به بهترین مانگای عمرم میشه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
هیچ وقت یادم نمیره. شب تو مدرسه، گرفتیم پرده یه کلاس رو استثمار کردیم، 4 نفری انیمه رو با کفیت Web-Rip 720p انداختیم رو پرده (چند ماه از رو پرده رفتن انیمه می گذشت)، نیمکت ها رو کشیدیم کنار، زیر انداز انداختیم اون وسط و یه کوه چیپس و تخمه جمع کردیم. نفر پنجم بهمون اضافه شد و نشستیم پلی کردیم و کیف دو عالم رو بردیم >:) (بچه ها داشتن زیر نور پروژکتور پایین فوتبال/والیبال میزدن و یه عده دیگه هم مشغول آفلاین مولتی پلیر کال آف بودن. زیاد کسی نیومد بهمون تیکه بپرونه :D)
یک چهارم آخر فیلم قشنگ پنج نفرمون رو هوا بودیم :D
دقیقا سکانس آخرش که دیگه تو مراتب عرفانی بودیم رفیقم بلند شد داد زد "دِ بگو اسمشو کثافت!"

10 از فاکینگ 10!
قطعا از بهترین انیمه های سینمایی دهه قبله و من عین روانی ها انیمه سینمایی میخورم!

====

Tenki no Ko رو دانلود کردم چند روزه منتظر فرصتم با اخوی های محترم رو تلویزیون دورهمی ببینیم واسه همین فعلا نمیتونم نمره بدم... امیدوارم این نظرسنجیه یه مدتی این جا باشه و سریع برش ندارن...(شما که سال به سال نظرسنجی میذاری بذا این یکم بمونه :D)
توی مدرسه‌تون Your Name‌دیدید؟
ما نهایتا توی مدرسه گرفتگی چاه مستراح می‌دیدیم. چه قدر دنیا جای بهتری شده.
بهبه نظر سنجی...اقا از اینا بیشتر بزارین :x

در رابطه با امتیاز
Your Name - 10/10
The Garden of Words - 10/10
Five Centimeter Per Second - 9/10
Tenki no Ko - 7/10
+
مانگای Berserk رو شروع کردم 70 چپتر خوندم و اینکه این گاتس لعنتی خیلی خفنه...در رابطه با خود مانگاش هم اگه با همین کیفیت و لذت پیش بره تبدیل به بهترین مانگای عمرم میشه.
اشکال مانگای برسرک این نیست که قسمت‌های جدیدش با همین کیفیت و لذت پیش نمیره، اشکالش اینه که اصلا قسمت جدیدی در کار نیست.
از ۱۱ سال پیش که اولین بار برسرک رو دیدم، تا الان پیشرفت داستان خارق‌العاده بوده!!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
10 از فاکینگ 10!
قطعا از بهترین انیمه های سینمایی دهه قبله و من عین روانی ها انیمه سینمایی میخورم!
:-w:-w:-w

اشکال مانگای برسرک این نیست که قسمت‌های جدیدش با همین کیفیت و لذت پیش نمیره، اشکالش اینه که اصلا قسمت جدیدی در کار نیست.
از ۱۱ سال پیش که اولین بار برسرک رو دیدم، تا الان پیشرفت داستان خارق‌العاده بوده!!
برای من برسرک بعد از golden age arc کم کم و بصورت قطره ای افت کرد :-"
کلا پیش زمینه داستانی گاتس و Griffith فوق العاده عالی بود و در کل همچنان برام از بهترین ارک های مانگاهایی هست که تا حالا خوندم...

الانم که :-w به شخصه نصف جزئیات داستان یادم رفته و با انتشار هر چپتر اول یه 2 ساعتی میشینم فکر میکنم که عه توی قسمت های قبلی چه اتفاقاتی افتاد و .... :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
الانم که :-w به شخصه نصف جزئیات داستان یادم رفته و با انتشار هر چپتر اول یه 2 ساعتی میشینم فکر میکنم که عه توی قسمت های قبلی چه اتفاقاتی افتاد و ....
با مقدمه چینی هایی که کرده خیلی پتانسیل داره جلوتر یک مغز ترکونی بشه:D

والا ما هم از این قرتی بازیا نداشتیم:|

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
یعنی روی رومنس آبکیش و اون همه پلات هول چشم بستی؟
پلات هول کجا بود...من ۳ بار کامل و دقیق دیدمش هیچ پلات هولی نداشت...یک سری از اتفاقاتش هم سوپرنچرال و ماوراییه و باید با همون منطق تخیلی قبولش کنی.

والا ما هم از این قرتی بازیا نداشتیم
شماها دیگه خیلی پیرین :-"
ما تو مدرسه با موبایل و USB OTG شینکگی و اسپریتد منتقل کردیم >:)
+
تو همین دوساعتی که گذشت برسرک رو تا اخر چپتر 94 خوندم
چقدر این چپترهاش خفن و mindblowing بود...بسی کیف داد :x

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
عه نظرسنجی بره tenki no ko بود؟:| ندیدمش هنوز. فکر کردم بره kimi no nawa ست ۹ دادم. که اونم ۱۰ می‌دادم اگه اون کانسپ زمان درش دخیل نبود. کلا میونه خوبی با این موضوع ندارم. این روزا هم ماشالله تو همه کارا ازش استفاده شده. همین مانگاکا جوجو رو اگه ازش این مفهوم رو بگیری کلا فاینال باس نمی‌تونه طراحی کنه.:))

واگاباند و برسرک رو خیلی وقته پیش هر کدوم ۱۰۰ ۱۵۰ تا خونده بودم بعد اون مشکلاتی پیش اومد، گذاتشم آنهولد. اون روز که اینجا بحثش دوباره رفتم واگاباند رو از اول بخونم. چون هیچی خاطرم نبود.:D حالا انشاالله که تا ما رسیدیم جلد آخر اینوعه سنسی بیاد و ادامه بده کارو که باز ما مجبور نشیم دفعه سومی هم بخونیمش.:D البته شایدم همون بهتره نخونم فعلا.:-?

@Straw Hat Luffy شما چطور مانگا میخونی ؟:D واگاباند رو یک هفته‌ای خوندی. با فرض صفحه‌ای ۳۰ ثانیه روزانه ۸ ساعت اینطوریا پاش بودی. به نظرم در وهله اول به خودت و چشمات ظلم کردی بعد اونم به هنر اینوعه سنسی.:-" چه عجله‌ایه؟ آهسته و پیوسته.:D

فصل دوم کاگویا رو هم می‌بینم و واقعا خوبه.:D

ریزیرو هم تازه شروع کردم. فکر کنم اولین انیمه ایسکای که می‌بینم. معمولی رو به خوبه. خوش می‌گذره فعلا تا ببینیم چی میشه.

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
اتفاقا منم همین چند وقت پیش افتاده بودم رو دور برزرک خوندن و تا جاهای خوبیش هم جلو رفتم البته برای اینکه داستان رو بفهمم هی مجبور بودم برم پنل های حذف شده رو دان و به مانگا اضافه کنم (از اونجایی که بشدت اهل آرشیو کردنم حتما باید اونا رو دان شماره گذاری و به نسخه انیمه ورلد اضافه کنم و با یه لحظه چک کردنش از روی سایت راضی نمی شدم) البته بنده خدا انیمه ورلد هم چاره ای جز سانسور نداشته موریا سنسه توی کارش یه کم زیادی کثیف بازی در آورده (که البته اینم یکی از جذابیت های کارشه)

اتفاقا منم برای همین رغبت نمی کنم آنگوئینگ شم

برای من برسرک بعد از golden age arc کم کم و بصورت قطره ای افت کرد :-"
تا حدی موافقم

فیت سری زیرو رو دارم میبینم جاتون خالی خیلی حال میده البته من قبلا دو فصل Unlimited Blade Works رو دیده بودم ولی زیرو و نایت رو تازه دارم میبینم (کارام برالعکسه :D)
ولی خداییش عجب داستان خفنی داره این سری زیرو و همچنین اندینگ فصل اولش هم خیلی فوق العاده بود

از بین آثار ماکوتو شینکای من با Hoshi wo Ou Kodomo خیلی حال کردم و البته Kumo no Mukou Yakusoku no Basho با اینکه قدیمی تره و کیفیت جالبی نداره هم خیلی رومنس خوبی داشت (بنظرم از نظر رومنس از کیمی نو ناوا بهتر بوده). Kotonoha no Niwa هم اونموقع که دیدمش تا حدی برام سنگین بودش ولی خب میتونم بگم رئال ترین اثر ماکوتو محسوب میشه. Byousoku 5 Centimeter رو چون با زیرنویسش مشکل داشتم برای بار اول درست و حسابی نتونستم ببینمش ولی خب چند وقت پیش که یکی از بچه ها به نقدی که قبلا اینجا در موردش نوشته بودن اشاره کرد اون نقد رو که خوندم ترغیب شدم که دوباره ببیمنش و این دفعه بیشتر فهمیدم داستانش از چه قراره. Kimi no Na wa با اینکه اثر فوق العاده ایه و از نظر بصری نقطه عطف آثار ماکوتو محسوب میشه ولی با این حال من بازم اورریت میدونمش. Hoshi no Koe رو هنوز ندیدمش و Tenki no Ko رو منتظر یه زمان و یه حال خوبم که ببینمش.

در کل اگه الان بخوام انتخاب کنم که دوست دارم کدوم اثر ماکوتو رو دوباره ببینم "هوشی وا او کودومو" رو انتخاب میکنم

و همچنین اگه بخوام وقت خودم رو با دیدن یه اثر که از دیدنش سر ذوق بیام پر کنم ترجیح میدم برم سراغ آثار هایائو میازاکی یا مامورو هوسودا و با دیدن یکی از آثار اونا حال خودم رو جا بیارم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

منم دقیقا برای همینه که اصلا استارت خوندنش رو نمیزنم...

......
من که نمرم 9.5ه ولی چون 9.5 نداشتیم رندش کردم به 10....

..........

من your name رو تو مرخصی دیدم، تمام اون چند روز که خونه بودم تو یه حال و هوای دیگه ای بودم، درست مثل وقتی که tlou رو تموم کرده بودم....
وقتی برگشتم یه همکاری داشتیم، 90 درصد چیزای که میبینه ازشون ایراد میگیره و میگه آشغاله... اهل انیمه و اینا هم نبود... یه روز هوس کردیم دوباره your نامه رو ببینم، مانیتور رو روشن کردم اینم نشست کنارمون دیدن و اول چند تا متلک و اینها هم گفت.. تا اوسط انیمه هم هی سعی می‌کرد ایراد بگیره...

خلاصه آقا رسید سکانس آخر و دوربین رفت بالا و اون آهنگ پخش شد، دیدم یکی مثل یه موشک از اتاق رفت بیرون... :((

تا چند روز هی چپ چپ نگاش میکردم و هی مجبور بود بگه خوب بود ، خوب بود

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
بالاخره مانگا domestic na kanojo هم تموم شد و اصلا راضی نیستم یا باید خیلی وقت پیش تمومش میکردن یا هم وقتی اینجوری پیش میره 40 50 چپتر دیگه بنویسه حداقل پایانش قابل قبول باشه. معلومه فقط خواسته تمومش کنه مسخره تر از این نمیشد که بیاد پایانش رو اینجوری کلا توی 2 تا چپتر نشون بدنه~X(

your name 10
weathering with you 8.5

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
ما هم توی مدرسه یه معلم فیزیک پایه داشتیم که چند باری رفت با مسئولیت خودش تلویزیون CRT 29 اینچ آورد. البته متاسفانه به فیلم هندی خیلی علاقه داشت و عین چهار ساعت با کمال توجه فیلم هندی نگاه میکرد:D (هر چند یکی دو بار هم از خودمون فیلم های خارجی آوردیم و گذاشتیم پخش بشه ولی خودمون هیچوقت حوصله نمیکردیم نگاه کنیم و میرفتیم گیم نت:D)
دیگه به غیر از، نهایت فعالیت رسانه ای ما در مدرسه رد و بدل کردن سی دی فیلم و بازی بود (یعنی حجم مبادلات فیلم و بازی روزانه مدرسه ما از ویدئو کلوب سر کوچه هم بیشتر بود:D). با اینکه اون موقع انیمه هم نمیدیم ولی چند تا انیمه هم مثل Vampire Hunter D ، انیمه های میازاکی ، Discipline ، Black Bible و ... از همین طریق گیرم اومد:D

=========================================================

برای اینکه آف تاپیک نشه، بالاخره منم رسماً از پریشب انیمه های زمستون رو شروع کردم:>

=========================================================

در مورد تنکی نو کو هم گرافیک محشر بود، نسبت به گاردن آو وردس که اونم تمش در مورد بارون بود خیلی پیشرفت کرده بودن. داستان هم که بدش نبود، خوبی فولکور ژاپنی هم اینه که خوراک انیمه و بازی ساختن هست و خیلی راحت یه خدا یا موجود ماورایی جدید درست میکنن و ازش داستان میسازن.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
رو یک هفته‌ای خوندی. با فرض صفحه‌ای ۳۰ ثانیه روزانه ۸ ساعت اینطوریا پاش بودی. به نظرم در وهله اول به خودت و چشمات ظلم کردی بعد اونم به هنر اینوعه سنسی.:-" چه عجله‌ایه؟ آهسته و پیوسته
8 ساعت که نه...ولی روزی 4 ساعت وقت میزاشتم...بعد فقط همین واگابوند رو میخوندم چیز دیگه ای نمی خوندم...
الان که دقیقتر فکر میکنم می بینم 9-10 روز طول کشید

به طور میانگین
1 ساعت = 10 چپتر
4 ساعت = 40 چپتر
+
البته با اینکه واگابوند فوق العاده بود و از خوندن برسرک هم دارم لذت می برم ولی هیجانی ترین و ادرنالینی ترین مانگا برام تا به الان One Punch Man بوده.

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
تایید میشه :-"
در کل بد نبود و میره تو دسته انیمه هایی که از بیکاری و اخر شبی بزاری پخش میشه، وسطشم سرت توی اینترنت و گوشی باشه :-" ولی چیز خاصی هم نبود....
+

جا داره یه بار دیگه اشاره کنم، Your Name به شدت overrated و الکی هایپ شده بود حداکثر بهش 7 از 10 میدیم :-"
چه عجب یکی حرف دلمون رو زد بالاخره :D
خود این دوتا حالا به کنار، وقتی کنار کارای دیگه ی شینکای میذارمشون اصلاً باورم نمیشه اینا همه کارای یه کارگردان هست. یعنی دو سه تا از ویژگی های اصلی فیلمای قبلیش مثل سرعت روایت کند، پایانایی که عمیقاً bittersweet بودن به اصطلاح یا کلاً تلخی‌ای که توی فضای کاراش بود رو به هیچ وجه نمیتونم توی این دو فیلم آخرش ببینم. عوضش توی این دوتا زده
دوتا داستان غیر منطقی تعریف کرده که به صرف فانتزی بودن فقط میشه از ایراداتشون چشم‌پوشی کرد. انقدر هم اتفاقات سریع درشون رخ میدن که برخلاف کارای قبلیش روی احساساتی که میخواد خلق کنه هیچ مکثی نمیکنه.
هرچند تا قبل از این هم داستان نقطه قوت فیلماش نبود ولی بازم پرداخت خوبی داشتن. رو اعصاب ترین چیزی هم که توی داستان این دوتا دیدم:
این هست که به هر زوری شده میخواد آخر کارش هپی اندینگ باشه.
با این روندی هم که پیش گرفته و بازخوردایی هم که داشته بعید میدونم دیگه چیزی مثل کارای قبلیش بسازه.

خلاصه که نمیفهمم چجوری میشه یکی به یه اندازه هم از کارای قبلی شینکای خوشش بیاد هم این دوتا. اگه کسی توضیحی داره بیاد بگه. :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
@ce7en44

در مورد تنکی نو کو هم گرافیک محشر بود، نسبت به گاردن آو وردس که اونم تمش در مورد بارون بود خیلی پیشرفت کرده بودن.

هنوز فیلم رو ندیدم...ولی میتونم باور نکنم؟ :-"
چون بارون از اون خفن تر تو انیمه، تو کتم نمیره! :| بابا امکان نداره آخه از اون خفن تر چیزی ساخت:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر