Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
به امید اینکه خوب بسازنش!
و ... یه صداپیشه خفن بزارن برای کون که هروقت افتاد جلوی راشل، با اون صدا و طعنه هاش... >:)

زرشک...
تازه این فصل من میتونم دوباره سوزش تاریخی راشل هیترها رو دوباره حس کنم به واسطه انیمه و مخاطبای جدیدش >:)>:)
شماها هم از به حاشیه رفتن تدریجی خود کون لذت ببرید :>

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
View attachment 128877

همینطوری ادامه پیدا کنه، میتونم بدون هیچ حسرتی بمیرم، فکر کن 7-8 سال پیش ملت فکر میکردن غیر ممکنه یه مانهوا انیمه شه. کاش سراغ فنگ شن جی هم برن.
صداگذاریش ژاپنی قرار هست باشه یا کره ای یا چینی یا چی؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش

یه انیمه‌ی Machikado Mazoku هم بود تابستونی. ندمبه اینجا کسی تماشا کرد یا نه؛ صحبت‌اش شد یا نشد؛ فصل دوم داره یا نداره یا هرچی؛ کار کمدی بامزه‌ای بود.

حالا قضیه‌اش چی هست؟ رفاقتِ (یا همچین چیزی) یه ماهو شوجو با یه Demon girl. بعد رابطه‌ی عجیب-غریب این دوتا و رفتارشون و ماجراهایی که براشون پیش میاد و ترکیبی از لحظات Slice of Life هست با فانتزی، دل آدم رو شاد می‌کنه رسما! کار کاوایی هست به اندازه (نه کم و نه زیاد) و شوخی‌هایی هم که با انیمه‌های ماهو شوجو و سبک‌های مشابه می‌کنه خوب از آب دراومده. دیگه... همین دیگه؛ برین ببینین اگه این سبکی می‌پسندین. مرسی اه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
زرشک...
تازه این فصل من میتونم دوباره سوزش تاریخی راشل هیترها رو دوباره حس کنم به واسطه انیمه و مخاطبای جدیدش >:)>:)
شماها هم از به حاشیه رفتن تدریجی خود کون لذت ببرید :>
به همین خیال باش>:)
راشل همیشه باید سگ دو بزنه و زجه بزنه تا به هدفش..‌که نرسیدن بقیه به هدف هست برسه:-"
ولی بقیه با قدرت به پیش میرن>:)

آخ آخ... کِی اون آرک و شیر یا خط انیمه میشه؟ من اونجا رو میخوام:(( حرف های نیش دار کون>:)

کلا من نمیدونم چیه این حسود آخه طرفداری داره:-"

منطقا نباید کره ایی باشه؟
من نمیدونم استودیو سازنده و ... کی هست، ولی این پوستره هر زبونی که هست، کره ای نیست:D
پس احتمالا انیمه هم زبون کره ای ساخته نمیشه(شاید همزمان دوبله کره ایش هم بیاد)، حالا چینیه یا ژاپنی نمیدونم...تشخیصشون برام سخته:| ولی کره ای تابلوهه:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
صداگذاریش ژاپنی قرار هست باشه یا کره ای یا چینی یا چی؟
چینی این وسط چی کار میکنه؟؟ :D

به نظرت اگه یه استودیو ژاپنی پشت کار نبود، اصلا ارزش توجه داشت؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
به همین خیال باش>:)
راشل همیشه باید سگ دو بزنه و زجه بزنه تا به هدفش..‌که نرسیدن بقیه به هدف هست برسه:-"
ولی بقیه با قدرت به پیش میرن>:)

آخ آخ... کِی اون آرک و شیر یا خط انیمه میشه؟ من اونجا رو میخوام:(( حرف های نیش دار کون>:)

کلا من نمیدونم چیه این حسود آخه طرفداری داره:-"

من نمیدونم استودیو سازنده و ... کی هست، ولی این پوستره هر زبونی که هست، کره ای نیست:D
پس احتمالا انیمه هم زبون کره ای ساخته نمیشه(شاید همزمان دوبله کره ایش هم بیاد)، حالا چینیه یا ژاپنی نمیدونم...تشخیصشون برام سخته:| ولی کره ای تابلوهه:-"
خدا رو شکر کن بازی سنتریم...وگرنه توی یکی از این فروم های خارجی یا توییتر چیزی به شخصیت خیالی مونث همچین حرفایی بزنی اینقدر بزرگش میکنن که انگار زدی آدم واقعی رو کشتی، الان بنت کرده بودن!:-":))=))

الان نگاه کردم اره ژاپنیه، عجبا گفتم شاید واسه میهن پرستی و اینا کره ایی اش اول بیاد که زهی خیال باطل...واقعا اینقدر صنعت انیمیشن سازی کره ابش قطعه؟ با اینکه منهوا های خوب واقعا خوبن، منهوا های داغون به حدی داغونن که خدا رو شکر اونا هیچوقت انیمه نمیشن:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
خب اگه کره ای هست که من یکی شخصا حال دیدنش رو ندارم :-":D

پوستر زبانش ژاپنی هست ولی خب می شه از روش گفت الزاما زبان انیمه هم قراره ژاپنی باشه؟ :-?

چینی این وسط چی کار میکنه؟؟ :D

به نظرت اگه یه استودیو ژاپنی پشت کار نبود، اصلا ارزش توجه داشت؟
والا تمام احتمالات رو گفتم در نظر بگیرم دیگه. حتی خواستم انگلیسی رو هم بگم که دیدم بعیده سازنده اونقدر مغز خر میل کرده باشه که صدا گذاری بیس انیمه رو انگلیسی بزاره :-"
بعد خب خدا رو چه دیدی یهو اومد و سازنده ژاپنی صداگذار کره ای استفاده کرد :D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
پس احتمالا انیمه هم زبون کره ای ساخته نمیشه(شاید همزمان دوبله کره ایش هم بیاد)، حالا چینیه یا ژاپنی نمیدونم...تشخیصشون برام سخته:| ولی کره ای تابلوه
خب اگه کره ای هست که من یکی شخصا حال دیدنش رو ندارم :-":D

پوستر زبانش ژاپنی هست ولی خب می شه از روش گفت الزاما زبان انیمه هم قراره ژاپنی باشه؟ :-?

والا تمام احتمالات رو گفتم در نظر بگیرم دیگه. حتی خواستم انگلیسی رو هم بگم که دیدم بعیده سازنده اونقدر مغز خر میل کرده باشه که صدا گذاری بیس انیمه رو انگلیسی بزاره :-"
بعد خب خدا رو چه دیدی یهو اومد و سازنده ژاپنی صداگذار کره ای استفاده کرد :D
فکر نمیکنم ژاپنی ها برای کار کره ای تبلیغ کنند و پوستر بسازن:-"
برای همین آره...اگر زبونش ژاپنیه من تصور میکنم انیمه هم ژاپنی خواهد بود:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
View attachment 128877

همینطوری ادامه پیدا کنه، میتونم بدون هیچ حسرتی بمیرم، فکر کن 7-8 سال پیش ملت فکر میکردن غیر ممکنه یه مانهوا انیمه شه. کاش سراغ فنگ شن جی هم برن.
اینو دیدم هوس کردم دوباره ادامه اش بدم:D اون آرکی که رفته بودن توی دنیای بازی چپتر چند بود؟

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
8qxrh86epif41.jpg

همون طور که احتمالا خبردار شدید قراره انیمه برج خدا (Tower of God) با اسم Kami no Tou ساخته بشه.
داستان در مورد یه دختر Cool و خفنه که وارد یه برج میشه و با شجاعت و فداکاری موفق میشه محیط کثیف برج رو درست کنه و از شر یه سری کله آبی ملعون هم در این مسیر خلاص میشه. دیگه بیشتر توضیح نمی‌دم که اونایی که نخوندن اسپویل نشن.

پخش انیمه قراره از بهار شروع بشه و احتمالاً استدیوی سازنده‌اش همون سازنده برسرک جدید باشه. (خدایا ممنون)
انیمه قطعاً ژاپنیه و با دوبله ژاپنی هم پخش میشه حالا شاید دوبله کره‌ای هم بذارن.
نمی‌دونم خبر دارید یا نه اما ۲ ساله که برج خدا داره توی ژاپن منتشر میشه اما اسم‌هاشون هم جاپونیزه شده. راشل اسم ژاپنیش «راهل» ـه و یه پسر الکی هم توی داستان هست که همه دنیا بهش میگن «بام» ولی ژاپنی ها میگن «یورو» که اون چندان مهم نیست.

خاندان ‌های یئون، ییهوا و ها به ترتیب شدن رن، ریکا و سانادا. هواریون و وانگنان هم شدن فاریون و اویجی نارو (که این یکی آدم رو یاد لوفی می‌اندازه:D)
یه تعداد اسم دیگه هم توی مانگاهلپرز هست.
سایت انیمه:
TVアニメ『神之塔 -Tower of God-』

و با عنایت به عظمت داستان، فکر می‌کنم توی داستان هم دست ببرن. برای من که ۸ سال عمر پای برج خدا گذاشتم، خبر انیمه با این حواشی اطرافش شبیه اعلام ساخته شدن فیلم وانپیسه
خلاصه این که با این وضع برای من انیمه = نه.:D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
8qxrh86epif41.jpg

همون طور که احتمالا خبردار شدید قراره انیمه برج خدا (Tower of God) با اسم Kami no Tou ساخته بشه.
داستان در مورد یه دختر Cool و خفنه که وارد یه برج میشه و با شجاعت و فداکاری موفق میشه محیط کثیف برج رو درست کنه و از شر یه سری کله آبی ملعون هم در این مسیر خلاص میشه. دیگه بیشتر توضیح نمی‌دم که اونایی که نخوندن اسپویل نشن.

پخش انیمه قراره از بهار شروع بشه و احتمالاً استدیوی سازنده‌اش همون سازنده برسرک جدید باشه. (خدایا ممنون)
انیمه قطعاً ژاپنیه و با دوبله ژاپنی هم پخش میشه حالا شاید دوبله کره‌ای هم بذارن.
نمی‌دونم خبر دارید یا نه اما ۲ ساله که برج خدا داره توی ژاپن منتشر میشه اما اسم‌هاشون هم جاپونیزه شده. راشل اسم ژاپنیش «راهل» ـه و یه پسر الکی هم توی داستان هست که همه دنیا بهش میگن «بام» ولی ژاپنی ها میگن «یورو» که اون چندان مهم نیست.

خاندان ‌های یئون، ییهوا و ها به ترتیب شدن رن، ریکا و سانادا. هواریون و وانگنان هم شدن فاریون و اویجی نارو (که این یکی آدم رو یاد لوفی می‌اندازه:D)
یه تعداد اسم دیگه هم توی مانگاهلپرز هست.
سایت انیمه:
TVアニメ『神之塔 -Tower of God-』

و با عنایت به عظمت داستان، فکر می‌کنم توی داستان هم دست ببرن. برای من که ۸ سال عمر پای برج خدا گذاشتم، خبر انیمه با این حواشی اطرافش شبیه اعلام ساخته شدن فیلم وانپیسه
خلاصه این که با این وضع برای من انیمه = نه.:D
کلا دیدنش کنسل شد با این وضع:|
حالا راهل رو میتونستم کنار بیام، بس که اسمش تو همون منهوا هم عوض شد...ولی بام...نع! بعدیا که دیگه اصلا و ابدا:))

فکر میکردم فقط غربی هان که زورو رو کردن زولو ... این ژاپنیا که خیلی بدترن:|

---

خلاصه داستانت تو حلقم:)) البته با این تغییر اسم ها بعید نیست آخرش از این زاویه روایت بشه:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر