Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,323
نام
arash
امروز قسمت اخر death note رو دیدم :D انتظارم بیشتر بود:D

موضوع جذابی داشت. شخصیت‌های لایت و ال و ریوک هم خیلی‌خوب بودن:D اما بعد از مردن ال افت کرد! مخصوصا پایانش که خیلی بد بود!
لایت این همه نقشه کشید و نقشه‌ی near رو پیش‌بینی کرد، اما این نکته به ذهنش نرسید به میکامی بگه قبل از اومدن، یه‌بار note book رو تست کن؟:D بعد هم لازم نبود میکامی اسم همرو بنویسه!:D همون near رو فقط می‌نوشت که اگه چیزی هم طبق نقشه پیش نرفت، لایت باز بتونه همه چیو انکار کنه و تنها کسی نباشه که اسمش نوشته نشده! به هر حال لایت، اسم افراد گروه خودشو که می‌دونست و‌ اسم اون ۳ نفر که به near هم کمک می‌کردن رو هم بعدا می‌تونست از میکامی بپرسه یا اصن خودش بفهمه و بعد خودش میتونست همرو بکشه!
اینکه لایت اینقدر قشنگ همه چیز رو پیش‌بینی کرد اما به میکامی گفت همرو جز خودم بکش و بهش نگفت قبل از اومدنت یک‌بار نوت‌بوک رو تست کن، تو ذوقم زد:D
Near هم قرار بود جای ال رو پر کنه اما خیلی فاصله داشت با ال:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یه چیزی می‌خوام بگم زیاد ربطی به اینجا نداره، ولی جای دیگه ای سراغ ندارم !

یه تریلر جدید از بازی فیری تیل اومده ، وقتی دیدمش دقیقا حس کردم خیلی خیلی بیشتر از خود مانگا و انیمه حس و حال گیلد و ماموریت گرفتن و پاداش گرفتن و باقی این چیزا رو نشون میده ، یه جورایی تکمیل کننده خلع بزرگ داستان اصلیه !!!

آخرین ویرایش:

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
دوستان من تازه شروع به دیدن انیمه کردم میشه چند تا سایت بهم معرفی کنید که با زبان اصلی ژاپنی بزاره قسمت هارو هرچی دانلود میکنم دوبله با زبان انگلیسیه اصلا حال نمیده به غیر زبان ژاپنی ببینی =(( انیمه لیستو با بیا تو انیمه رو فقط میشناسم فعلا از سایتا:|

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
دوستان من تازه شروع به دیدن انیمه کردم میشه چند تا سایت بهم معرفی کنید که با زبان اصلی ژاپنی بزاره قسمت هارو هرچی دانلود میکنم دوبله با زبان انگلیسیه اصلا حال نمیده به غیر زبان ژاپنی ببینی =(( انیمه لیستو با بیا تو انیمه رو فقط میشناسم فعلا از سایتا:|
سلام.تک انیمه هم سایت خوبیه . از سایتای خارجی که دانلود میکنی توجه کن به
توضیحات چون اکثرا دوبله انگلیسی میزارن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
شاید نسخه دو زبانه اس و زبان پیشفرضش انگلیسیه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
121788
اهم.... :D
خوب همونطور که احتمالا میدونید فصل جدید Psycho Pass دو-سه هفته ای هست که شروع به پخش شده ولی قبل از دیدن فصل جدید، یجورایی لازمه که 3 تا فیلم sinners of the system رو ببینید.
من خودم اصلا نمیدونستم که 3 تا فیلم PP منتشر شدن :| 2 قسمت اول فصل جدید رو دیدم و بعد دیدن قسمت دوم اینجوری بودم: :|:|:|
خیلی خلاصه، 3 فیلم Psycho Pass: Sinners of the System اوایل سال 2019 توی ژاپن منتشر شدن و اتفاقات بین فصل 2 و فصل 3 + یه سری اطلاعات اضافه در مورد کاراکتر ها رو پوشش میدن.
دیدن فیلم ها هم واجب هستش تا همه چی که توی فصل 3 اتفاق میوفته رو متوجه بشید. جدا از اون این 3 تا فیلم کمک میکنن که دنیا و شخصیت های قدیمی سایکو پس یادتون بیاد و در کل دیدن فیلم ها پیشنهاد میشه. مخصوصا قسمت دوم و سوم که منو خیلی یاد فصل 1 انیمه انداختن.

خود فصل سوم PP هم تا اینجا خوب بوده ولی همچنان با کیفیت فصل 1 خیلی فاصله داره.
+

فصل 1 PP واقعا چقدر خوب بود :( کاراکتر ها، کیس ها، داستان کلی و .... همه عالی بودن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
تعویض زبان:

View attachment 121436

تو Potplayer هم:Alt+A

تو مدیا پلیر کلاسیک با دکمه ی ساده [ A ] هم می تونید عوض کنید زبون ها رو :D

122006

خبر... آممم... نمیدونم خوب یا بد

انیمه جدید کینگدام تایید شد

تو رو خداااااااااااا استدیو اش پیروت نباشه مثل دو فصل قبل :((
یکی از بهترین آرک های کل تاریخ مانگا رو میخوان انیمه کنن (اگه ریبوت نباشه)

من برم دست به دعا شم

اگه اقتباس خوبی شه، جدا هیچ انیمه تو سال پخش اش شانسی نخواهند داشت روبروی عظمتی که قراره نشون بده>:)>:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
تو مدیا پلیر کلاسیک با دکمه ی ساده [ A ] هم می تونید عوض کنید زبون ها رو :D

View attachment 122006

خبر... آممم... نمیدونم خوب یا بد

انیمه جدید کینگدام تایید شد

تو رو خداااااااااااا استدیو اش پیروت نباشه مثل دو فصل قبل :((
یکی از بهترین آرک های کل تاریخ مانگا رو میخوان انیمه کنن (اگه ریبوت نباشه)

من برم دست به دعا شم

اگه اقتباس خوبی شه، جدا هیچ انیمه تو سال پخش اش شانسی نخواهند داشت روبروی عظمتی که قراره نشون بده>:)>:)

122108

بچه ها از پشت صحنه خبر دادن که خبری می‌آید

نکته جالب اینه که نیومدن بگن دو سال دیگه میاد
A third season will premiere in April 2020

همین بیخ گوشمونه

خداوکیلی اگه میخوان بهترین و عظیم ترین و پشم ریزون ترین ارک تاریخ رو با همون کیفیت دو فصل قبل و اون CG های مفتضح بسازن، باید خانوادشون رو مورد عنایت قرار داد!!
امیدوارم شهر سای رو هم پوشش بده، اوج حماسه است اون بخش

من الان نمیتونم به دوستان توصیه کنم الان برن مانگا رو بخونن یا منتظر انیمه بمونن، وایسن تریلر و پیش نمایش بیاد ببینیم کیفیت انیمش چطوره!!!!!

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
با تعاریفی که دوستان کردن خوندن کینگدوم واجب شد :D
انیمشو سه چهار قسمت دیدم با گرافیکش نمی تونم کنار بیام میرم سراغ مانگاش

البته مانگای توکیو غول و برسرک رو هم نخوندم:D
بخون ولی خیلی سراغ منطق و اینجور چیزا نباشا :D فیلمای رزمیو که دیدی ؟ جلوی این تقریبا هیچ به حساب میان
مانگای خیلی خوبیه و قطعا خوندنش واجبه اما یه ایراد بزرگ داره که همین تخیل خارق العادشه :D یعنی تصور کن یه ادم بدون قدرتهای ماورایی میزنه تو دل یه لشگر چند هزار نفره خط روش نمیفته و اخرم میزنه فرمانده جناح مقابلو میکشه
ژنرالا تو کینگدام یه چیزین تو مایه های یونکو تو وان پیس و مادارا تو ناروتو و ... منتها ادم معمولین مثلا تاریخ شکل گیری چین واحد داره بازگو میشه اما معلوم نی اینا چرا ابر انسانن !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بخون ولی خیلی سراغ منطق و اینجور چیزا نباشا :D فیلمای رزمیو که دیدی ؟ جلوی این تقریبا هیچ به حساب میان
مانگای خیلی خوبیه و قطعا خوندنش واجبه اما یه ایراد بزرگ داره که همین تخیل خارق العادشه :D یعنی تصور کن یه ادم بدون قدرتهای ماورایی میزنه تو دل یه لشگر چند هزار نفره خط روش نمیفته و اخرم میزنه فرمانده جناح مقابلو میکشه
ژنرالا تو کینگدام یه چیزین تو مایه های یونکو تو وان پیس و مادارا تو ناروتو و ... منتها ادم معمولین مثلا تاریخ شکل گیری چین واحد داره بازگو میشه اما معلوم نی اینا چرا ابر انسانن !
اگه میخواست روایت صرفا تاریخی باشه که میرفتیم کتاب تا یخ میخوندیم نه مانگا، و اینکه این حوادث بزرگ دوران باستان همواره با افسانه و اسطوره و ماورالطبیعه همراه شده

اما در مورد ژنرال ها، خود اسکندر نمونه موجود این گونه حمله هاست، و با یورش مستقیم به سمت فرمانده دشمن نه تنها خراشی بر نداشت، شد بزرگترین فاتح دنیای غرب

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام
نمیدونم جای خوبی برا پرسیدن هست یا نه ولی شما جایی برا خرید نسخه اصل فیزیکی و انگلیسی مانگا میشناسید؟
به طور مشخص ATTACK ON TITAN رو میخوام.
اگه سایتی میشناسید برا سفارش و مغازه ای در تهران میشناسید ممنون میشم بگید.
یه کم فوری هستش.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر