Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
وقتی ادامه شاهکارهایی همچون هانتر و گینتاما ساخته نشده(و احتمال زیاد ساخته نخواهد شد) no game no life جای خود دارد
گینتاما فیلمش تایید شده، هانتر هم به خاطر وضعیت لنگ در هوای مانگاشه که ادامه ای براش ساخته نمیشه.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
بچه ها میگم هنوز فیلم code geass:lelouch of resurrection واسه دانلود نیومده؟ من که پیدا نکردم کسی لینک داره؟
متاسفانه هنوز کیفیت خوبش نیومده:Wallbash:
راستی بچه های نظرتون درمورد انیمه سایکوپس و موشی شی چیه ارزش دیدن دارن؟
سایکو پس جنایی روانشناختیه گرافیک خوبی داره ویلین به شدت خفنی هم داره (البته فصل اولش) اپنینیگ و اندینگ هاشم خیلی خوبه و در کل دیدنش توصیه میشه
موشی شی رو هم ببین (بدون توضیح :D)

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
162

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
فک کنم اینجا فقط من و تو وب نوول اش رو خوندیم!:))
اگه واقعا کیفیت ساخت حد فصل اول باشه شاهد یکی از بهترین دنباله های انیمه هستیم:D
من خلاصه‌اش رو توی wiki تا آخرین جلد وب ناول خوندم.:>

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی

همین الان دیدمش
اقا این چی بود تو رو خدا یکی توضیح بده مدت ها بود اینجوری حال نکرده بودم فکر کنم بیست سی بار دیگه ببینمش :D

خیلی عالی بود

اومدم بگم قرمزه مثل ناروتو بود دیدم اصلا آخرش نوشته از اون الهام گرفته.

عمرا من همچیز چیزی بتونم درست کنم با اینکه تجربه انیمیت کردن دارم :sweatsmile::sweatsmile:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
همین الان Danganronpa 3 رو تموم کردم و واقعاً از پایان داستان راضی بودم و به نظرم به بهترین نحو تمومش کردن. انیمه Danganronpa یه چیز افتضاحی چون اومده بودن 25 ساعت داستان بازی رو به زور داخل یه انیمه 12 قسمتی جا کرده و یه چیز هول و هولی و بیخودی از توش در آورده بودن ولی Danganronpa 3 چون از اول داستانش برای فرمت انیمه نوشته شده بود این مشکلات رو نداشت. فقط یه مساله اینکه قبل از دیدن انیمه (چون دو تا آرک داره) چند جا ترتیب تماشاش رو خوندم و خیلی ها نوشته بودن که اول باید Mirai دیده بشه بعد Zetsubou (یا برعکس) که هر دو تا اشتباه میکردن چون این دو تا آرک همدیگه رو اسپویل میکنن و ترتیب درستش اینه که اول یه قسمت از Mirai دیده بشه و بعد یه قسمت از Zetsobou و همینجوری ادامه پیدا کنه تا معمای داستان کم کم باز بشه (البته مطمئنم اینجا همه این قضیه رو میدونن و من فقط دارم برای اونایی که ندیدن توضیح میدم:D). البته اصلی ترین دلیلی هم که با انیمه حال کردم به خاطر بازی کردن دو تا شماره اول و حس آشناپنداری بوده وگرنه برای یکی که بخواد از انیمه شروع کنه مطمئناً حسابی گیج میشه و سوالات زیادی براش بوجود میاد و بدترین کار رو هم در حق خودش میکنه و داستان بازی ها رو برای خودش اسپویل میکنه. خلاصه اینکه اول برین بازی ها رو انجام بدین (Ultra Despair Girls زیاد مهم نیست) و بعد بیاین به همین ترتیبی که نوشتم انیمه رو بینین، باشد که رستگار شوید;;)

پ.ن: حالا چی ببینم؟ دست و دلم به هیچی نمیره:D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
121282

Onepice Stampede
همینجوری برای اطلاعات عمومی عرض کنم که فروش فیلم به 85.5 میلیون دلار رسیده و وان پیس فیلم Z رو رد کرده و تبدیل شد به پرفروشترین فیلم سری وان پیس ^:)^
تو داخل امریکا فقط از 5 سالن بالای 700 هزار دلار فروخته که خیلی خوبه و امیدوارم سالنای بیشتری بهش اختصاص بدن

$onepiece strong world : 61.2 million
$onepiece film Z : 85 million
$onepice film gold : 70.84 million
$onepiece stampede : 85.5 million
---------------------------------------------------------------
مجموع فروش تمام فیلم های وان پیس :
502 میلیون دلار که فروش خوبیه برای سری هرچند عمده فروش فیلما تو خود ژاپن و کشورای شرق آسیا بوده ولی کم کم داره تو خارج از ژاپن هم خوب اکران میشه و استقبال خوبی میشه پتانسیل زیادی داره اگه خوب استفاده کنن
به عنوان یه فن وان پیس خوشحال میشم هر روز بیشتر شاهد موفقیت و افزایش کامینیوتی وان پیس باشم

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
Stampede فکر نکنم به خوبی Strong World و Z باشه البته بازم ندیده نمیشه نظر قطعی داد...

خود سری اصلی رو هم منتظرم چهل پنجاه قسمت بیاد تا نگاه کنم چون داستان کند پیش میره نمیشه هفتگی نگاه کرد :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
Stampede فکر نکنم به خوبی Strong World و Z باشه البته بازم ندیده نمیشه نظر قطعی داد...

خود سری اصلی رو هم منتظرم چهل پنجاه قسمت بیاد تا نگاه کنم چون داستان کند پیش میره نمیشه هفتگی نگاه کرد :D
استمپید کلا مبارزس ! هرکی دیده اینجوری توصیف کرده : وان پیس اونجرز :D
تو شخصیت پردازی و کلا استانداردای فیلم سازی بنظرم فیلم Z از همه با کیفیت تر بود و تو ماجراجویی و وان پیس بودن استرونگ ورد

ویرایش : ارک روری رو تو انیمه خیـــــــــــــــــلی کش دادن با یه نرم افزار همه فیلراشو کات کردم بعد هرچی از داستان اصلی موند رو وصل کردم بهم یه اپیزود طولانی مشتی از آرک روری درست کردم >:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Stampede انقدر که برای ایونتش توی One Piece Treasure Cruise هایپم، برای خود فیلم نیستم!
تمرکز رو کلاه حصیری ها(زورو ساما) فکر میکنم خیلی کم باشه...
از اونطرف هم انقدررررر کاراکتر تو فیلم هست بعید میدونم به هیچکدوم وقتی برسه! کلا اون هایپی که باید داشته بهشم رو ندارم:-"

و اینکه یه فیلم مثل Strong world میخوام:( همه چیش 20 و کاملا وان پیسی:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر