Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
دوستان کسی انیمه The Case of Hana & Alice رو دیده یه توضیحی در رابطه باهاش بده؟ خوبه؟ ببینمش؟
من دیدم ولی یادم نیست موضوعش چی بود:D تنها چیزی که میدونم اینه از دیدنش پشیمون نبودم:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
لیست محبوب ترین آتش افروز ها اگه کسی حضور ذهن نداره، البته حضور برداران اوچیها یه کم یه جوریه ،!

The 25+ Greatest Anime Characters With Fire Powers

خودم که تو انیمه ها بین تودوروکی شوتو و گنریوسای یاماموتو کبیر موندم کی رو انتخاب کنم!

ولی کلی بخوایم حساب کنیم کنیم محبوب ترین آتش افروز من که بدون شک

View attachment 120582

View attachment 120583

View attachment 120584
عه؟ از منهوا هم میشه انتخاب کرد؟ پس چرا زودتر نگفتین؟:D

البته بیشتر از اینکه کاربر آتش باشه ماهیتش آتش ـه یعنی تا وقتی در جهان مفهومی به اسم آتش وجود داشته باشه اینم وجود داره. خفن ترین هست ولی قویترین نیست چون چند تا از ناستیکاها با مهارت های آتششون حسابی کبابش کردن:D

1-11_Brilith_summons_Agni.png

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
لیست محبوب ترین آتش افروز ها اگه کسی حضور ذهن نداره، البته حضور برداران اوچیها یه کم یه جوریه ،!

The 25+ Greatest Anime Characters With Fire Powers

خودم که تو انیمه ها بین تودوروکی شوتو و گنریوسای یاماموتو کبیر موندم کی رو انتخاب کنم!

ولی کلی بخوایم حساب کنیم کنیم محبوب ترین آتش افروز من که بدون شک

View attachment 120582

View attachment 120583

View attachment 120584
یاماموتو...
اون آرکی که انیمه نشد... آن چپتر خاص یاماموتو "کف و خون و WOW "
چپتر بعدش یکی از اپیک فیل ترین چپترهای قرن بود:|
البته بلیچ آرک آخرش قشنگ اکثر چپترهاش برای اپیک فیل ترین چپتر قرن میتونند رقابت کنند با هم :|

---

در راستای آتیشیه محبوب، من هم نظرم روی موستانگ هست!
مخصوصا مبارزه vs لاست یکی از دل خنک کننده ترین قسمت های انیمه ایه! چقدر اون قسمت رو دوست داشتم! چسبیییید!
یعنی یکی از دلایلی که دوست دارم فول متال رو دوباره ببینم، همین بخشه:-"

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
بعد از مدت ها یه پست در مورد انیمه های این فصل بدم :

Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore TUEEE Kuse ni Shinchou Sugiru : یک قسمت ازش دیدم برای شروع کار بدی به نظر نمیرسه طنز کار رو دوست داشتم و امیدوارم حداقل تا اخر با مزه بمونه

Assassins Pride : اینم یه قسمت بیشتر ندیدم خیلی نظر خاصی در موردش ندارم فعلآ و امیدوارم شخصیت دختر داستان تبدیل به یه کاراکتر عذاب اور تا پایان نشه

Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo : قسمت اولش بسیار خوب بود وقتی شروع شد به نظر یه کار کلیشه ای بیخود میومد که هرچی به پایان قسمت نزدیک شد باور هامو تغییر داد:D

No Guns Life : طراحی کاراکتر های جالبی داره مخصوصآ شخصیت اول داستان که اگه در ادامه داستان قابل توجهی هم داشته باشه میتونه کار خوبی از اب در بیاد

Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia : من هیچوقت طرفدار سری Fate نبودم نیستم و نخواهم بود نمیدونمم چرا هر فصل این سری ها رو دانلود میکنم یه چند قسمت میبینم و بعد دیگه ادامه نمیدم این سری هم فکر نمیکنم عاقبتی بهتر از قبلی ها داشته باشه

Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! : با دیدن قسمت اول خیلی جذبش نشدم کار هایی تو این ژانر هستش که به مراتب سطحشون بالاتر از این کار به نظر میرسه چه از لحاظ داستان چه از نظر کاراکتر و .... ولی خب به هر حال نظر از رو یک قسمت خیلی منصفانه نیست ولی فکر هم نمیکنم چیز دندون گیری ازش دربیاد

BEASTARS : دو قسمت ازش دیدم و داستان ایده بدی نداره ولی اینکه به کجا میخواد برسه مشکل اصلی کار هستش فعلآ ادامش میدم تا ببینم چی پیش میاد

Hataage! Kemono Michi : قسمت اول کار رو دوست نداشتم شخصیت اول داستان به شدت رو اعصاب بود تا یکی دو قسمت دیگه ادامش میدم ببینم تا کی میتونم تحملش کنم

Ahiru no Sora : خب خب میرسیم به ژانر مورد علاقه من یعنی ورزش که خدا رو شکر این فصل یه چند تایی ازش موجود هست
تو این 4 قسمتی که از کار دیدم انیمه ورزشی خوبی به نظر میرسه هرچند که تازه دارند بازی میکنن و در ادامه عیار کار دستمون میاد ولی انیمه های ورزشی که بازی ها به واقعیت شبیه هستند رو به کار هایی با قدرت های فانتزی ترجیح میدم

Hoshiai no Sora : این هم یه انیمه ورزشی دیگه هستش که شاید خیلی با این رشته ورزشی اشنایی نداشته باشیم ورزشی به اسم سافت تنیس که فکر میکنم مهد شکل گیریش هم همین اسیای شرقی بوده و بعدآ به اروپا و دیگر کشور ها رسیده با گذشت دو قسمت نمیشه نظر قطعی در مورد کار داد ولی انیمه بدی به نظر نمیرسه

خب این نظر من در مورد شروع انیمه های این فصل بود که از کار هایی که فصل دوم یا چندمشون بود صرف نظر کردم چون پست خیلی طولانی شد ( همینجوریشم فکر نکنم کسی بخونه:D ) و گرنه بی صبرانه بعد سال ها منتظر Chihayafuru 3 بودم که بالاخره اومد

و در اخر چرا زیرنویس Mix: Meisei Story ادامش نمیاد:(( اخرم مجبور میشم برم انگلیسی نگاه کنم ~X(

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
پشمام

چقدر چپتر آخر کینگدوم خفن بود ، قشنگ کادر به کادرش بروتالیتی میدون نبرد رو نشون میداد ، آخرشم چه شکی داد!! پیش بینی میکردم اینطور بشه ، ولی فکر نمی‌کردم هارا آنقدر براش هزینه کنه!

آخرشم که بانوی اعظم (همون که گفتم ندیده و نخونده جلوش شمشیر زن لیست نکنید ) رفت رو ریج مود ، رسما اپیلاسیون شدم!

قشنگ این چپتر به اندازه بهترین چپتر های ارک بعد از انیمه هیجان داشت ، دل و رودم به هم پیچید!

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
سلام.
بچه ها قسمت اول Ahiru no Sora زیرنویس شد (انیم ورلد) گفتم خبر داشته باشید.
در مورد آتیش هم تو امضام هست ، ولی بروبچ Enen no Shouboutai کلا تو کار آتیشن.
زیرنویس Ahiru no Sora رو من چک کردم. واقعا همون بهتره که انگلیسی ببینید. زیرنویسش خیلی جاها معنی رو به کل عوض کرده و مشخصه هیچ شناختی هم از قوانین و تکنیک های بسکتبال نداشته. میتونم بهتون اطمینان بدم که اگه حتی شناخت خیلی کمی از انگلیسی دارید سمت زیرنویسش نرید.
انیم ورلد مترجمای خوبی داره ولی این انیمه واقعا توی این قسمت ترجمه خوبی نداشته.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
پشمام

چقدر چپتر آخر کینگدوم خفن بود ، قشنگ کادر به کادرش بروتالیتی میدون نبرد رو نشون میداد ، آخرشم چه شکی داد!! پیش بینی میکردم اینطور بشه ، ولی فکر نمی‌کردم هارا آنقدر براش هزینه کنه!

آخرشم که بانوی اعظم (همون که گفتم ندیده و نخونده جلوش شمشیر زن لیست نکنید ) رفت رو ریج مود ، رسما اپیلاسیون شدم!

اون صفحه دو پیج اش چقدر خوف بود...

اسپویل چپتر آخر کینگدام : با این که اشهد هوکن رو خود ریبوکو خوند ولی بازم با چه خشونتی حمله کرد به صحنه نبرد، ولی جدا امیدوارم این دفعه از شرش خلاص شیم... باید یکی از سه تا (دوتا) ژنرال آسمانی های ژائو این جنگ تلف شن اگه این قدر طول کشیده

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Psycho-Pass Sinners of the System - E03
خیلی خوب بودش..الخصوص تصایور پس زمینه ی انیمه خیلی خوب بودش و متفاوت از تمام قسمت های انیمه...

اگه بخوام رده بندی کنم....اول قسمت 2 بعد 3 و در آخر قسمت 1

Psycho-Pass 3 - E01
بالاخره فصل 3 شروع شد \m/
شروعش خوب بودش..شخصیت های جدیدش هم بدک نبودن، باید یه مقدار صب کرد تا جا بی افتن.
اینکه 8 قسمته و هر قسمت تقریباً 1 ساعت، یه مقدار خارج از استاندارد معمول هستش.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
the-most-https-llfacebook-com-crazyotakus1-badass-family-ever-anime-hunter-x-hunter-8648983.png

:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
من واقعا از جامعه مترجم انیمه و فیلم و سریال متشکرم ، جامعه ای که واقعا بخاطر عشقش دست به کیبورد میبره و سختی ها مختلف رو داره تحمل میکنه
اما چیزی که ذهنمو درگیر کرده اینه که به غیر دو سه تا کار خیلی معروف که چند گروه همزمان چند زیرنویس رو برای یک قسمت بیرون میدن ، ترجمه بقیه کارها واقعا با تاخیر یک الی چند هفته ای میاد
من بچه های مترجم رو نمیشناسم ...اگر شما میشناسیدشون بهشون بگید که ما قدردان کارشون هستیم و امیدواریم دوباره (حتی با وجود اتفاقات اخیر که واقعا حال گیری بود) با انرژی برگردن

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
همین امروز Nurarihyon no mago رو شروع و تموم کردم (خیلی جو پیچوندن کلاس ها بهم حال داد:)))
حالا دوتا سوال، یکی اینکه فصل دومش که nura: Rise of the Yokai Clan هست همین شکلیه ؟ یا خیلی نابوده؟
و دومی اینکه تو این سبک (یاحالا دارک تر ولی با همین تم ) انیمه می شناسید(حالا نمی دونم چقدر شبیه هستن ولی الان دارم Kyoukai no Kanata رو می بینم که جالب به نظر میاد)؟ ممنون

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
Psycho-Pass Sinners of the System - E03
خیلی خوب بودش..الخصوص تصایور پس زمینه ی انیمه خیلی خوب بودش و متفاوت از تمام قسمت های انیمه...

اگه بخوام رده بندی کنم....اول قسمت 2 بعد 3 و در آخر قسمت 1

Psycho-Pass 3 - E01
بالاخره فصل 3 شروع شد \m/
شروعش خوب بودش..شخصیت های جدیدش هم بدک نبودن، باید یه مقدار صب کرد تا جا بی افتن.
اینکه 8 قسمته و هر قسمت تقریباً 1 ساعت، یه مقدار خارج از استاندارد معمول هستش.
احتیاج هست فصل دوم رو ببینم ؟
من فقط فصل یک رو دیدم خیلیا گفتن فصل دوم ارزش دیدن نداره
میشه بدون دیدن فصل 2 فصل سوم رو شروع کنم؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر