Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,046
392
نام
بهزاد
سلام

دوستان انیمه Mugen no Juunin: Immortal که داره پخش میشه ادامه Blade of Immortal هست دیگه؟ و قسمت قبلیش که سال 2008 اومده رو باید حتما ببینیم دیگه؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
790
2,085
نام
Ali
سلام

دوستان انیمه Mugen no Juunin: Immortal که داره پخش میشه ادامه Blade of Immortal هست دیگه؟ و قسمت قبلیش که سال 2008 اومده رو باید حتما ببینیم دیگه؟
فکر میکنم ریمیک باشه !
مثل فول متال و فول متال برادر هود

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,170
1,366
تو بیخوابی شبهام سوالات زیادی پیش میاد ولی یکیش خیلی اذیت میکنه اونم اینه که چرا آیزاوا از قدرتش رو دختر نامرئیه استفاده نمیکنه و قدرتشو خنثی نمیکنه که صورتشو رو ببینیم؟ :D
تو قسمت یک که معرفی بود باید اینو نشون میدادن :D

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
198
534
نام
امیر
توی انیمه‌های این فصل Ahiru no Sora هم انیمه ورزشی خوبیه واقعاً. یه سری کلیشه‌هایی که همه ورزشیا دارن رو داره، ولی بازم شخصیتاش دوست داشتنی و دلچسبن. اینطور که پیداست هم قرار نیست یهو از ورزشی به سوپر پاور تغییر ژانر بده، چون هنوز با این که حتی یه مسابقه هم گذاشته نشده کلی حرکت بسکتبال نشون دادن. در کل اگه کسی ورزشی میبینه به نظرم اینو یه امتحانی بکنه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
7,905
18,670
نام
مازیار
داشتم همینجوری تو هیستوری youtube میگشتم ی دفعه نگاهم افتاد به ویدئوی لایو ورژن sakura از بند ikimono-gakari با اینکه زیاد ساکورا رو گوش میکنم ولی وقتی ویدئوشو دیدم تمامه خاطراتم برام زنده شد واقعا انگار تمامه اون لحظات داشت از جلو چشمام رد میشد اون روزای که تازه با انیمه اشنا شده بودم و بعد از ی مدت عاشقه زبان ژاپنی شدم ، تصمیم گرفتم موزیک ژاپنی گوش بدم و بیشتر انیمه ببینم و سعی کردم با این فرهنگ فوق‌العاده بیشتر اشنا بشم ، چه دورانه خوبی بود چه لحظات خوبی داشتم و کلی دوسته خوب تو همین تاپیک پیدا کردم که همشون واقعا برام عزیزن:x فقط حیف ، حیف که دیگه نمیتونم مثله سابق از ی چیزی با تمام وجود لذت ببرم خیلی وقته حتی ی قسمت انیمه هم ندیدم ولی مهم نیست همینکه میام اینجا و میبینم دوستان هنوز دارن با قدرت:D ادامه میدن و از چیزای که میبینن انقدر قشنگ تعریف میکنن باعث میشه منم کلی کیف کنم ، خلاصه که عاشقه همتونم و البته این تاپیک:x

چرا از بحث اصلای منحرف شدم:))
میخواستم بگم واقعا بندی از ikimono gakari دوست داشتنی تر هم هست اصلا؟(اگه هست معرفی کنید:D) دقیقا تو هر اجرای که من ازشون دیدم kiyoe ی تشرت ساده پوشیده بدون ارایش خاصی و زرق برق اضافه و خیلی ساده فقط موزیکشو میخونه به بهترین شکل ممکن هم میخونه و همه کیف میکنن چون هم برای خودشون هم طرفدارها مهارت و توانایی هاشونه که مهمه نه چیزای دیگه
اینم لینک یکی از اجراهای زنده ی این ترک
https://www.youtube.com/watch?v=v8lN_AGf_-c
دقیقا منم با آهنگ blue bird همین ایکیمونو گاکاری شروع کردم در کنار انیمه آهنگ ژاپنی گوش کردن !

آهنگای مورد علاقم اینا بودن
Kira Kira Train
Hana wa Sakura Kimi wa Utsukushi
Hotaru no Hikari
Hanabi
یکی دیگه هم بود اسمش تو گوشیم ژاپنی بود برای همین یادم نیست!

یادش بخیر بهترین روزهای زندگیم بود ، یه جوون ۲۲ ساله که هیچ کدوم از دغدغه ها و مشکلات زندگی نداشت و فقط دنبال تجربه و کشف چیزای جدید بود

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
1,290
1,795
نام
محمد علی
منم خیلی دوست دارم از برج خدا و کوبرا انیمه ساخته بشه، البته میدونم اقتباس کردن از این دو تا اثر کار خیلی سختیه تا چون فقط یه فصل کامل رو باید به معرفی شخصیت ها، جهان انیمه و مکانیزم های مبارزات بپردازن و به احتمال زیاد هم چیز زیاد خوبی ازشون در نمیاد ولی همین که کمک کنه به شناخت بیشترشون کفایت میکنه. از اون طرف یه چیزی مثل تریس پتانسیل انیمه شدن زیاد داره (آخرش فصل سه اش رو نخوندم)
نظر خودم اینه که میرن سراغ وبتون‌های رومنس یا این گ*ی بازی‌ها. از جوامع خوره منهوا که بری بیرون، نظرات توی سایت‌های عمومی‌تر هم روی همون‌جور کارهاست.
واقعاً تصویری برام مجسم نیست که یه روز برج خدا و کوبرا انیمه بشن. به خصوص کوبرا. واقعاً یه تیم کمتر از خارق العاده نمی‌تونه از کوبرا انیمه خوبی در بیاره.
به نظرم انیمه کردن برج خدا که خودش یه جورایی شکستن شاخ غوله، حتی دست گرمی برای ساختن انیمه کوبرا هم نیست.
چون اگر همین جوری انیمه بشه احتمالاً تبدیل به قرص خواب میشه یا منبع ساختن میم‌های جدید:D
-----
تریس لعنتی ترجمه نشده. در حالی که واقعاً خفنه. نمی‌دونم چرا ترجمه سری جدید چند‌ساله که نصفه و نیمه مونده. البته لایسنس شدن ناموفقش هم بی اثر نیست اما بازم...
برج خدا و اون نوبلسه چیه تایید شده یه انیمه دارن میسازن ازشون!
هنوز به اون تایید شدنه مشکوکم. یعنی خود خبر برام خیلی مبهم بود. به نظرم بیشتر اشتباه ترجمه‌ای بود:D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,485
640
نام
Masoud
توی انیمه‌های این فصل Ahiru no Sora هم انیمه ورزشی خوبیه واقعاً. یه سری کلیشه‌هایی که همه ورزشیا دارن رو داره، ولی بازم شخصیتاش دوست داشتنی و دلچسبن. اینطور که پیداست هم قرار نیست یهو از ورزشی به سوپر پاور تغییر ژانر بده، چون هنوز با این که حتی یه مسابقه هم گذاشته نشده کلی حرکت بسکتبال نشون دادن. در کل اگه کسی ورزشی میبینه به نظرم اینو یه امتحانی بکنه.
این همه آشغال زیرنویس میشه ، همین یه دونه انیمه هنوز ساب نشده :| منم که عشق انیمه ورزشی.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
734
377
نام
سحر رضوی
کاراکتراش به خوشتیپی Kuroko no basuke نیستن، اما کنجکاو شدم ببینم انیمش چطوریه :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
1,141
2,159
یبار یه ویدیو تو یوتوب دیدم که طرف رنکینگی از بهترین فیلمای non-ghibli :D درست کرده بود، خود ویدیو یادم نیست لینکشو بذارم ولی این فیلماش بود :

photo_2019-08-26_13-29-55.jpg
سه تا ساتوشی ( مرد مومن عروس هزاره ام میذاشتی دیگه) دو تا شینکای دو تا هوسودا بقیش سایر کارگردانا
و اینکه صدای خاموش هم بالاتر از کیمینو نا وا اورده :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
7,905
18,670
نام
مازیار
119925

Carole & Tuesday

خب شاهکار فصل بهار که چه عرض کنم ، یکی از بهترین های 2019 ( بدون شک) از راه رسید ! واقعا قسمت اولش فریبنده بود ! بونز قراره با یه انیمه دیگه بترکونه

یه کم تو شکل گیری داستان و مقدمش خلاصه سازی کرد ، ولی به نظرم خللی تو ارائه سناریو اصلی به وجود نیوورد
دو سه روز پیش تمومش کردم ، ولی هنوز مست انیمه و موسیقیشم ، تمام اوقات خالیم این سه روز یا دارم پنج قسمت آخر رو میبینم ، یا دارم آهنگ های گرامی و mother رو تماشا میکنم !!!
از همون قسمت اول کیفیت ساخت مشخص بود و معلوم بود اینطوری میترکونن ، اما اصلا فکر نمی‌کردم انیمه این همه ترک و موسیقی بی نظیر داشته باشه !

119929

داستان و شخصیت پردازی

در مورد شخصیت پردازی کارول خیلی کوتاهی شد ، یعنی اون اضافه کردن عامر هم نتونست کمکی به قضیه بکنه ! بر عکس آنجلا خیلی خوب پرداخته شد. شکل گرفت ، اوج گرفت و سقوط کرد واقعا بی نظیر بود ! کلا داستان و شخصیت پردازی ها خیلی سرسری جلو رفت و خیلی ساده تموم شد ، میتونستن خیلی خوب یه بحران اجتماعی و سیاسی به وجود بیارن تا اون معجزه هفت دقیقه ای هم بیشتر معنی پیدا کنه ، تا اینکه اسپنسر بشینه جلوی مامانش و همه چی به این سادگی و خوبی و خوشی تموم شه! واقعا همیشه برام سوال میشه که وقتی من میشینم این ضعف ها رو می بینم ، خود سازنده ها متوجهش نمیشن یا چیز دیگه ای (عمیق تر) به ذهنشون نمی‌رسه ، یا دست و پاشون با محدودیت‌هایی بسته شده؟؟

119926

انیمه تو بخش فنی هم نمره کامل رو میگیره ، از طراحی کارکتر ها ، طراحی شهر رنگ امیزی گرفته ، تا جزییات صورت ، متحرک سازی و و و همه چیز در بالاترین سطح خودشه ، و کافیه همین گیف آنجلا رو با انیمه های مثل beck و k-on مقایسه کنید متوجه میشوید انیماتور ها این ده سال چقدر پیشرفت کردن! جزییات و بروز احساسات تو چهره کارکتر ها آنقدر عالیه که آدم راحت آدم رو تحت تاثیر قرار میده ، فقط کافیه یه سکانسی که آنجلا گریه می‌کنه ببینید ، واقعا بهترین طراحی اشکی بود که تو این همه سال دیدم!

((نمیدونم آهنگ کارول و تیوزدی تو مراسم فایر بود یا بگینینگ !! ))

دو تا آهنگی که بیشتر از بقیه نظرم رو جلب کرد فایر آنجلا و فایر کارول و تیوزدی بود ! واقعا فوق العاده ان این دو تا آهنگ ، سخته بشه بینشون گفت کدوم بهتره ، ولی خودم بخوام انتخاب کنم تو شرایط نا امید کننده ای که درش قرار داریم آهنگ c&t خیلی الهام بخش بود!

امتیازی که تو anime planet براش ثبت کردم :۹

موضوع اصلی داستان (موسیقی) همه چیز تمامه ، اما اگه داستان موازی رو هم بیشتر روش کار می‌کردن ، داستان خیلی سیاسی تر و فضای اجتماعی مریخ رو ملتهب تر در میوردن (خود به خود پایان بندی هم قوی تر میشد) کاملا میشد جز شاهکار های موندگار تاریخ انیمه به حساب اوردش!

119928

,.......................

نکته دیگه ای هم که دوست داشتم اضافه کنم

از اونجا که بزرگترین برچسبی که انیمه و انیمه بین ها میخورن رنج سنی انیمه هاست ، یه واکنش قریضه ای به وجود اومده که با محتوای بزرگسال ، مثل خون خشونت ، کشتار ، محتوای جنسی ، انیمه بین ها سعی میکنن کردیت بگیرن و نظر بقیه رو عوض کنن!

اما من ترجیح میدم انیمه هایی مثل کارول و تیوزدی به اطرافیانم نشون بدم و بگم سرگرمی مورد علاقه من همچین غنایی داره!

از نظرم انیمه هایی تا این حد هنری پرستیژ خیلی بیشتر و بهتری دارن برای این صنعت و هنر ، تا انیمه های اکشن و خشن!

..........
ممنون که سر صبحی کسی تو تاپیک نبود تا من با خیال راحت ۵۰۰ تا ویرایش بزنم! کلا این پست اولش یه جمله ( انیمه را دیدم ،پسندیدم ) بود! :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
1,376
2,217
نام
مسلم
نظر خودم اینه که میرن سراغ وبتون‌های رومنس یا این گ*ی بازی‌ها. از جوامع خوره منهوا که بری بیرون، نظرات توی سایت‌های عمومی‌تر هم روی همون‌جور کارهاست.
واقعاً تصویری برام مجسم نیست که یه روز برج خدا و کوبرا انیمه بشن. به خصوص کوبرا. واقعاً یه تیم کمتر از خارق العاده نمی‌تونه از کوبرا انیمه خوبی در بیاره.
به نظرم انیمه کردن برج خدا که خودش یه جورایی شکستن شاخ غوله، حتی دست گرمی برای ساختن انیمه کوبرا هم نیست.
چون اگر همین جوری انیمه بشه احتمالاً تبدیل به قرص خواب میشه یا منبع ساختن میم‌های جدید:D
-----
تریس لعنتی ترجمه نشده. در حالی که واقعاً خفنه. نمی‌دونم چرا ترجمه سری جدید چند‌ساله که نصفه و نیمه مونده. البته لایسنس شدن ناموفقش هم بی اثر نیست اما بازم...

هنوز به اون تایید شدنه مشکوکم. یعنی خود خبر برام خیلی مبهم بود. به نظرم بیشتر اشتباه ترجمه‌ای بود:D
بدبختی گرفته مون با این جو جدیدی که راه افتاده:D اگه قراره برای جلب نظر اون گروه از جامعه انیمه بسازن نه طرفدارهای مانهواها پس به نظرم بهتره کلاً بیخیال شن.
منم برای همین گفتم احتمالاً چیز خوبی درنمیاد چون داستان هم موازی جلو میره هم متوالی (مثل فیلم Memento نولان) پس واسه همینم اقتباس کردن خیلی سخته مگه اینکه به خود کاریگام بگن که بازنویسی برای انیمه انجام بده ولی حداقل یه آشنایی بوجود میاد و بعد هر کی اومد پرسید این چی چی بود میگیم برو مانهوا رو بخون تا داستان رو بفهمی>:) دیگه از اقتباس انیمه ای توکیو غول که بدتر نمیشه (البته شاید هم بشه، کی میدونه؟:-"). ولی در کل چون جامعه طرفدار کوبرا معمولاً آرتیست های خوبی نیستن حتی چهار تا فن آرت درست حسابی هم ازش پیدا نمیشه که تبلیغش رو بکنه برای همین به نظرم نیاز به یه انیمه داره:>
--------------------
آهان پس ترجمه نشده بوده که منم ادامه اش رو نخوندم. گفتم خیلی عجیبه:-":D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
198
534
نام
امیر
کاراکتراش به خوشتیپی Kuroko no basuke نیستن، اما کنجکاو شدم ببینم انیمش چطوریه :D
کوروکو که عملا درمورد بسکتبال نبود اصلا :-"
اتفاقا طراحی اینا به نظرم خیلی خوبه. بیشتر به استایل بسکتبالیستا میخورن. بعد کلا شخصیتاش یه مشت پانک منحرفن :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟