Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
کیو انی ؟ شونن ؟؟

انیمه کیوتو انیمیشن بر یه اساس بیشتر نیستن ، احساسی یا به قول فرنگیا emotional

این احساسی هم به دو دسته بیشتر تقصیم نمیشه ، یا آنقدر میخندوننت که خفه شی ، یا آنقدر میگریوننت که کور شی!

بهترین ساخته خنده دار کیوتو k-on ه با اختلاف (یادش بخیر ۲۰۱۰ اصلا ژاپن رو فتح کرده بود ، بخوام یه مثل بزنم اصلا از حال محتوی و کیفیت مثال خوبی نیست ولی از نظر تاثیر روی جامعه دقیقا تاثیرش مثل شب های برره تو ایران بود , من تمام اخبار و اونت هاش رو دنبال میکردم , واقعا جوی رو که ایجاد کرده بود فقط شاید گاندام فراترش رفته بود)

تو بخش انیمه های گریه آورم که violet evergarden
البته کلاناد بیشتر میگریونه ، ولی خوب کیفیت وایولت بیشتره!

انیمه های کیو انی جز must see before you die هستن تعجب میکنم اینجا کسی دنبال نمیکنه!! این لیستی که میگم رو ببینی پشیمون نمیشی

براساس رنک نیست هر چی زود تر یادم اومد نوشتم

۱- k-on هر دو فصل با فیلمش
۲- violet evergarden
3- nichijo
4- hyouka
۵- clannad after story (فصل اول تعریفی نداره، ولی برای فهمیدن داستان فصل دوم مجبوری ببینی)
6- kobayashi san dragon maid
7- hibike! Euphonium

دو تا انیمه اکشن هم داره فقط که حتما باید ببینی
1- full metal panic فصل اول و دوم عالیه ، فصل سوم رو ندیدی چیزی رو از دست ندادی (anime metal gear solid)
2- kyoukai no kanata

دو تا guilty pleasure هم هست که اکثریت استقبال نکردن ولی من به شدت خوشم اومد !

Amagami brilliant park (کارگردانش کشته شد)
Tamako market , یه فیلم خیلی خوبم داره!

برای دیدن باقیه کارهای کیوتو مثل لاکی استار و هاروهی سوزومیا ، باید خیلی حوصله و صبر داشته باشی ! لاکی استار باید خیلی با ژاپن آشنا باشی تا اصلا بفهمی دارن راجع به چی حرف میزنن!
در مورد فصل سوم full metal panic و kyoukai no kanata کاملاً مخالفم. Chuunibyou! هم توی لیستت نیست. Lucky Star هم شاید 4-5 قسمت اولش تعریفی نداشته باشه ولی بعدش کرکر خنده اس. Air و Kanon کجان؟ ندیدن فیلم هاروهی هم از گناهان کبیره اس. و همچنان من K-on! رو شروع نکردم:-":D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
نمیدونم چون تازه دیدمش جوگیرم یا واقعا اینطوره؛ سایلنت وویس بهترین انیمیشن عمرم بود
نه ربطی به جوگیری نداره :D
برای من Your Name بهترین انیمیشن عمرمه
FMAB هم بهترین سریال عمرمه:D
ندیدن فیلم هاروهی هم از گناهان کبیره اس
من که ۹ قسمت دیدم بعد دراپش کردم:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
در مورد فصل سوم full metal panic و kyoukai no kanata کاملاً مخالفم. Chuunibyou! هم توی لیستت نیست. Lucky Star هم شاید 4-5 قسمت اولش تعریفی نداشته باشه ولی بعدش کرکر خنده اس. Air و Kanon کجان؟ ندیدن فیلم هاروهی هم از گناهان کبیره اس. و همچنان من K-on! رو شروع نکردم:-":D
چونیبیو جز انیمه های مورد علاقه خودمه اما به دو دلیل ننوشتم یکی چون اسمش سخت بود ، دوما نمی‌دونم همه پسند باشه ، بعضی مواقع حس می‌کنی رنج سنیش خیلی پایین میاد ، نمیتونم حدس بزنم کسی خوشش میاد یا نه !!! کونان رو که هنوز ندیدم چطوری چیزی که ندیدم پیشنهاد بدم، ایر هم خوشم نیومد ،

قبول کن لاکی استار و هاروهی همه پسند نیستن ! لاکی استار بیش از اندازه روی مخاطب ژاپنی تمرکز داره! و طنز و شوخی هاش از نوع معمولش نیست

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
چونیبیو جز انیمه های مورد علاقه خودمه اما به دو دلیل ننوشتم یکی چون اسمش سخت بود ، دوما نمی‌دونم همه پسند باشه ، بعضی مواقع حس می‌کنی رنج سنیش خیلی پایین میاد ، نمیتونم حدس بزنم کسی خوشش میاد یا نه !!! کونان رو که هنوز ندیدم چطوری چیزی که ندیدم پیشنهاد بدم، ایر هم خوشم نیومد ،

قبول کن لاکی استار و هاروهی همه پسند نیستن ! لاکی استار بیش از اندازه روی مخاطب ژاپنی تمرکز داره! و طنز و شوخی هاش از نوع معمولش نیست
رنج سنی که کلاً توی همه انیمه های کیوتو یه چیز مبهمه. دخترای 17-18 ساله رو یه جوری نشون میده که آدم فکر میکنه تازه از مهد کودک فارغ التحصیل شدن. ولی به نظرم کمدیش خوب بود و ارزش دیدن داره.
کونان یکی از شخصیت های ناروتوئه. کونان با C هم یه مرد بربر هیکلیه که... هیچی کلاً ولش کن:D ولی کَنون یکی از انیمه های داستانی خوب کیوتو هست (مال اون موقع هاست که هنوز اولویت کاوایی بودن از اولویت داستانی بودن بیشتر نشده بود). آهنگ Last Regrets ـش رو توی گوشیم دارم و هنوزم بعضی وقت ها گوشش میدم.

قبول دارم که Air درجه یک نیست ولی پلات جالبی داشت (حالا برای چی خوشت نیومد؟)
آره هاروهی همه پسند نیست ولی تا به کسی پیشنهادش نکنی که نمیدونی طرف خوشش میاد یا نه:D
والا من اون موقع که هیچی از ژاپن نمیدونستم لاکی استار رو دیدم و به نظرم اونقدرها که میگی نامفهوم نیست:-"

مگه فیلمشو نباید بعد از ۲۸ قسمت سریالیش ببینی
در واقع بعد از 21 قسمت (آرک Endless Eight رو حساب نکردم). چرا باید بعد از انیمه اش ببینی ولی بازم ندیدن فیلم هاروهی از گناهان کبیره اس (2) پس برو انیمه رو ادامه بده:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب همین الان یک سر به MAL سر زدم تعداد قسمتای My Hero Academia تایید شد و خدا رو شکر مثل دو فصل ۲۵ قسمتیه

Sword Art Online هم این فصل ۱۲ قسمتیه(فکر میکردم ۲۴ تایی باشه) ولی خب هر چقدر مختصرتر و مفیدتر باشه بهتره

منتظر این انیمه ها هم هستم...:D
Haikyuu S4
Psycho-Pass S3
Re Zero S2
The Promised Neverland S2
Attack On Titan S4
Code Geass Movie
Made In Abyss Movie 3
Fate/Stay Night HF Movie 3
Violet Evergarden Movie
Kimetsu No Yaiba Movie
Weathering With You

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یعنی من باید قسمت اول Legend of the Galactic Heroes رو زیرنویس انگلیسی ببینم و از قسمت دوم فارسی؟ :|
خو چرا این یک قسمت باید هاردساب باشه فقط؟ :| :( منم حس دانلود دوباره یک قسمت ندارم:|

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Sword Art Online هم این فصل ۱۲ قسمتیه(فکر میکردم ۲۴ تایی باشه) ولی خب هر چقدر مختصرتر و مفیدتر باشه بهتره

بهتر! ۲۴ قسمت براش زیاده، من دیگه داشت تو فصلای قبلی حوصلم سر می رفت :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب برای اولین و اخرین بار تو عمرم تصمیم گرفتم یک پست خاک بر سری بزارم :D
این سوال رو تو هیچ کامنتی ندیدم کسی بپرسه:
خوشگلترین دختری که تو انیمه ها دیدین کیه:D

نظر من:
Kirisaki Chitoge - Nisekoi
120135

جواب بدید:D

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی

جواب بدید:D

والا انیمه هایی که من نگاه می کنم چون اکشنه معمولا کاراکترا پسرن، دستم اصلا تو انتخاب باز نیست :sweatsmile:

نمی گم خوشگلترین اما باجذبه ترین و خوش قیافه ای ترین دختری که دیدم کاراکتر Kunizuka تو Psycho Pass بود.

120137

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
والا انیمه هایی که من نگاه می کنم چون اکشنه معمولا کاراکترا پسرن، دستم اصلا تو انتخاب باز نیست
بلی :D
من خودم عاشق ژانر اکشنم و بیشتر اکشن میبینم انیمه رومنس و عاشقانه کلا ۳ یا ۴ تا بیشتر ندیدم

از تو انیمه های اکشن هم میشه انتخاب کرد مثلا:
Akemi Homura - Mahou Shoujo

120138

AlirezaGrimes

کاربر سایت
Aug 18, 2017
35
خب برای اولین و اخرین بار تو عمرم تصمیم گرفتم یک پست خاک بر سری بزارم :D
این سوال رو تو هیچ کامنتی ندیدم کسی بپرسه:

نظر من:
Kirisaki Chitoge - Nisekoi