Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
View attachment 119971

A Silent Voice​

اسپویل خاصی نداره ولی اگه حساسید باز نکنید...

درباره مقایسه اش با Your Name بگم که این دوتا با اینکه ظاهرا ژانرشون هردو رومانسه اما نمیشه باهم مقایسشون کرد
و دلیلش اینه که تو زمینه واقعگرایی داستان کاملا متضاد همدیگه هستن :

نام تو یه داستان کاملا غیر واقعگراست، میخواد که خیالی و رمانتیک باشه و موفق هم میشه، دو نفری که Soul Mate هستن و برا رسیدن به هم دیگه حتی مرز زمان و مکان فیزیکی رو هم از سر میگذرونن، خب در دنیای واقعی نه چیزی به اسم Soul Mate وجود داره نه دروندن زمان و مکان :D

در طرف دیگه صدای خاموش یه داستان کاملا واقعگراست و قصه تغییرات عمیق یه کاراکتر رو نشون میده و این تغییرات بشدت تدریجی، باورپذیر و قابل لمسه، محتوی فیلم مسائل واقعی و عمیقی مثل:

نمایش دادن اینکه در زندگی برخی افراد عمیقا خوش شانس (مثل کاراکتر های فیلم) اتفاقات شفا بخشی میوفته که بخش انسانیت وجودشون رو لمس و متحولشون میکنه.
چطور محبت دل سنگ رو خیلی آروم ولی عمیقا پاک میکنه،
داستان فارغ اومدن به نفرت از خود (self-hate) که میشه گفت رایج ترین مشکل روانی بشر هست.
و تاثیری که رنج و بار زندگی انسان رو تکامل تدریجی ما داره.

اینکه یه نفر از کدوم یک از فیلما بیشتر خوشش بیاد بستگی داره به اینکه بیشتر دنبال واقعیت تو سینماست یا رویا :D

باید قبل از اینکه راجب محتواش حرف بزنم میگفتم که فیلم عجب شاهکار مدهوش کننده ایه، واقعا ایرادی از فیلمنامه، دیالوگ ها، صداگذاری اش و همینطور ظاهر خوشگلش نمیشه گرفت. واقعا شویا یکی از مورد علاقه ترین و بیاد ماندنی ترین کاراکترای عمرم شد و خیلی درطول فیلم باش همذات پنداری کردم، منم یه زمانی عوضی بودم ولی بعد آدم شدم :D اگه بخوام مثال بزنم که کدوم صحنه هاش نابودم کرد پست مثل طومار طولانی میشه پس بگذریم...

چیزی که شدیدا تو هرنوع اثر فیکشن دنبالشم کاراکتر آرک عمیق، پر فراز و نشیب و واقعگراست،
مثلا از دلایل اصلیم برا دوست داشتن Last of us یا سریال Avatar همین قضیه بود. و این فیلم هم شدیدا از این ویژگی برخورداره.

بعد از Grave of the fireflies گریه آور ترین فیلم تاریخ بود لامصب :(

10/10
موافقم کسی که به تخیل علاقه بیشتری داشته باشه با Your Name بیشتر حال میکنه مثل خودم:D

راستی Samurai Champloo رو ۶ قسمت دیدم و بنظرم تو هر زمینه بهتر از Cowboy Bebop از داستانو کارکتراها و تیتراژ گرفته تا حتی زیرنویس:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
از سه ماه پیش دیگه هیچ خبری از حادثه کیوتو انیمیشن نزاشتم ، نه اینکه خبر نباشه ، مثل جمع شده ۲۰ میلیون کمک مالی ، یا تو همون ۲۴ ساعت اولی که مدیران استودیو حساب رسمی اعلام کردن ۲ میلیون دلار جمع شد! یا اینکه اطلاعاتشون تو یکی از سرورها نجات پیدا کرده بود! یا دادن اسامی قربانی ها به رسانه ها توسط پلیس بدون رضایت استودیو و خانواده ها !!! ولی به هر حال سعی میکردم از اخبار استودیو دوری کنم چون شدیدا برام دردناک بود ! اما امروز یه خبر خیلی خوب خوندم گفتم به اشتراک بزارم

واقعا خیلی آدم باید قوی باشه!! هیداکی حتا هم واقعا سنگ تموم گذاشت، بی خود نبود که کیوتو شده بهترین استودیو سری ساز ژاپن!
واقعا مرد قویه ، فکر کنم هر کی دیگه بود اعلام ورشکستگی میکرد و به بازنشستگی فکر میکرد!

فکر میکنم استودیو از قبل هم قویتر برمیگرده ، چون بعضی چیزها ، و شرایطی که باید با قدرت تخیلشون خلق می‌کردن ، الان کاملا به طور واقعی تجربه اش کردن!!!

آخرین وضعیت استودیو و برنامه هاشون

Kyoto Animation president Hideaki Hatta held a press conference in Kyoto on Friday, and announced that 27 of the 33 victims injured in the fire at the company's Studio 1 building have returned to work.

Hatta stated during the conference, "until July 18, Person A, Person B, and Person C were all at the company. And suddenly, those people all passed away. It's incredibly tough mentally." He added, "Many staff are still feeling extremely stressed. The staff are talking and supporting one another while dealing with starting work again. We are working with medical institutions to provide psychological care." Hatta stated that the number of people who retired from the company after the incident is very few.

خوب همون طور که قابل پیش بینی بود کارکنان از لحاظ روانی تو شرایط خوبی نیستن!

Hatta expressed his gratitude for all the messages from everyone around the world such as the "Pray for KyoAni" and "hang in there" messages, as well as all the donations the company has received.
اگه تو شبکه های اجتماعی از این هشتک استفاده کردید ، میتونید خوشحال باشید که کمکی هر چند کوچیک کردید!

The city of Kyoto announced on Thursday that the bank account accepting donations on behalf of the company has reached 2,915,460,000 yen (about US$26.8 million).

Hatta also talked about work on the delayed Violet Evergarden film, and the upcoming Free! film slated to premiere next summer. He stated that the company is working first on getting Violet Evergarden into theaters after April 2020. Then while working on that, the company is also looking at the situation for what will come afterward.

اینم وضعیت فیلم وایولت

NHK reported on Friday that four injured victims from the incident are still hospitalized.

چهار نفرم هنوز بسترین!
جدا از اینکه یه نفر دیگه هم همین چند روز پیش مرد ، سه نفرشون تو شرایط وخیم هستن ، یکیشونم وضعش جدیه!همشونم زن هستن!

.....................
امیدوارم تو زندان هر ساعت بهش تجاوز کنن!:Wallbash::Cursing:

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مگه تو زندانه طرف؟ بیمار روانی بوده گویا
اگه نبود که اعدام بود حکمش
ژاپن سیستمش برای این مجرما مخوفه ، مثل ما نیست که برای درس عبرت یا برگردوندن آرامش طرف رو سریع بکشن بالا راحتش کنن ، اونجا سالها تو زندان در انتظار اجرای حکمش میمونه و از این طریق سالها شکنجه روحی میشه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
با خیال اینکه انیمه 148 قسمتی داستانش قراره تموم بشه شروع کردم به دیدنش اما بعد اخرین قسمت، دیدم ای دل غافل ... توی حساس ترین جا تموم شد :)) من موندمو هزار تا سوال بدون جواب ک مهمترینش سرنوشت عنکبوت ها و رییسشونه
گفتم شاید 4-5 تا سینمایی خفن براش دادن که ناتموم نمونه ولی از اینم خبری نبود:|:| الان منی که از اول انیمه دلمو برای نبرد هیسوکا (:x) و گون صابون زده بودم چجوری قسمتای اخرو هضم کنم . مثلا اون همه دنبال رییس بعدی انجمن بودن اخرش چی شد؟واقعا هیچی:| 20 قسمت الکی الکی هدر رفت برای هیچی~X(~X(
فقط خداحافظی اخر گون و کیلوا خوب بود:-<

قبل از 15-20 قسمت اخر شاهکار بود از نظر من . بهترین بخش داستان(بهش میگن ارک؟:-/) با ورود عنکبوت ها استارت خورد که خب اخرش نفهمیدم کجا غیبشون زد
اون صحنه خشم گون با اون موسیقی حماسیش احتمالا بهترین صحنه ای بود که توی انیمه دیدم (البته زیاد انیمه ندیدم شاید بعدا یچی دیگه بیاد جاش:D:D)

نمره اصلیم 9.5 ولی گردش میکنم به بالا:D 10 / 10

دوستان بی زحمت چندتا انیمه معرفی کنید که شخصیت اصلیش شرور باشه؟با خوبی و خوب بودن مشکل داشته باشه مثلا:-"

پست چند روز پیش هست ولی... One Outs گزینه خوبیه:D
بعدا بیشتر فکر کنم شاید چیزی یادم اومد...ولی فعلا چند صفحه اخیر همش بحث ورزشی بود فعلا این تو ذهنمه! + خودمم اومده بودم در مورد یه انیمه ورزشی بگم:))

---

Diamond no Ace
چقدر این مسابقه اخیر حال داد! واقعا همه جوره چسبید:x

در مورد این انیمه...به نظرم از یه جهاتی بهترین انیمه ورزشیه! مخصوصا بین کارهای تیمی:D
معمولا توی کارهای ورزشی یه تیم درپیت وجود داره که در حال منحل شدنه، دوتا نابغه وارد میشن ، تو همون سال قبل از خداحافظی سال سومی های خفن و باحال به بالاترین درجات میرسن و ...
اول اینکه اینجور نیست اینجا:p تیم از قبلشم تا حد زیادی تیم بزرگیه:D درسته با اضافه شدن سال اولی ها خون جدیدی به تیم داده میشه، ولی بازم همه کاره نیستن:D

جدای از این، تلاش و جنگ با چنگ و دندون برای گرفتن یک شماره تو تیم اصلی و یا بازیکن ثابت شدن و ... رو داریم! تمرینات هر روزه و ...

کلا به نظرم خیلی انیمه ورزشی کاملیه! شاید هیجان کاری مثل کوروکو نو بسکت رو نداشته باشه:-" (با دوستان موافقم آخراش داشتن با دراگون بال رقابت میکردن، ولی بازم ورزشی میدونمش:D ) ولی به اندازه کافی خفن هست!

و همینطور به نظرم بهترین آرک نابودی شخصیت اصلی رو داشتیم :-" خیلی اون بخش رو دوست داشتم و به نظرم نه ناروتو و نه وان پیس و نه هیچ کار دیگه ای اون احساس رو توی موارد مشابه بهم نداده بود!

به هر حال....لذت میبریم:D

در پورد این انیمه بسکتبالی که این فصل داره پخش میشه...گفتید زیرنویس نشده؟ :| ای لعنت:| (من هنوز درست حسابی استارت انیمه های فصل رو نزدم:-" )
---

یک عدد سوال! :D
Legend of the Galatic Heroes چطوره؟ داستان در مورد چیه؟ این بازسازیه ارزش دیدن داره؟
در این حد میدونم که تو فضاست و شدیدا سری قبلیش معروفه:D همین:-"
و نه... حس دیدن سری قدیمی نیست، در مورد جدیده بگید:D (مکا که نیست احیانا؟ :-" )

---

فصل سوم سایکو پس هم که داریم... شحصیت اصلیش قراره اون دخترکه خل و چل رو اعصاب باشه؟ :)) اینا چرا هرچی میرن جلو بدترین کاراکتر رو برای شخصیت اصلی انتخاب میکنند؟ نمیدونم این فصل به کجا ختم میشه، ولی با این دست فرمون خدا به داد شخصیت اصلی فصل چهارم برسه:)) طرف یحتمل با شیرو و سیبر میخواد رقابت کنه تو فصل چهارم:p

ولی به طور خلاصه امیدی بهش ندارم... اما باز میبینمش...متاسفانه:|

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
Legend of the Galatic Heroes چطوره؟ داستان در مورد چیه؟ این بازسازیه ارزش دیدن داره؟
سری جدیدش رو ندیدم :D ولی سری قدیمی رو دوبار دیدم:D اول از همه اینکه اپنینگ و اندینگ‌های سری قدیمی شاهکارن. تنها انیمه‌ای بود که من این دو بخشش رو اسکیپ نمی‌کردم:D. داستان اپرای فضایی با تم سیاسی هست. یعنی شاهد نبردهایِ بزرگِ کشتی‌های فضایی با یک دیگه هستیم. استراتژی‌های جنگی نقش مهمی توی نتیجه جنگ‌ها داره و این استراتژی‌ها هم خوشبختانه اصلا آبکی نیستند و کاملا هوشمندانه طراحی شدند. هیچ خبری هم از مکا نیستش.
یکی دیگه از بخشها اصلی انیمه، مسائل سیاسی هست و این مسائل سیاسی جزئیات زیادی دارند. داستان در مورد نبرد ساده‌ی بین خیر و شر نیست. سوالات جالبی توی خلال داستان مطرح می‌شه: سوالاتی مثل اینکه آیا همیشه دموکراسی در مقایسه با دیکتاتوری گزینه بهتریه؟ آیا خواست مردم همیشه بهترین نتیجه رو در پی داره؟ آیا باید برای رسیدن به هدف باید هر کاری انجام داد؟ به خاطر همین هم سرِ خوندن دیالوگ‌ها باید حوصله داشته باشی. داستان وقتی به مسائل سیاسی می‌رسه، چندان سر راست نیست. ضمن اینکه زیرنویس هم تا جایی که من می‌دونم نشده. قبلا حدود بیست قسمتش زیرنویس شده بود که متاسفانه کیفیت چندان خوبی هم به نظرم نداشتن.
در مورد سری جدید می‌گن که اقتباس پرجزئیات‌تری هست، ولی من ندیدم و خوب، نمرات کمتری هم گرفته. فقط دلیل کم بودن نمراتش هر چی که هست، مربوط به انحراف از سورس اصلی داستان نیست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
سری جدیدش رو ندیدم :D ولی سری قدیمی رو دوبار دیدم:D اول از همه اینکه اپنینگ و اندینگ‌های سری قدیمی شاهکارن. تنها انیمه‌ای بود که من این دو بخشش رو اسکیپ نمی‌کردم:D. داستان اپرای فضایی با تم سیاسی هست. یعنی شاهد نبردهایِ بزرگِ کشتی‌های فضایی با یک دیگه هستیم. استراتژی‌های جنگی نقش مهمی توی نتیجه جنگ‌ها داره و این استراتژی‌ها هم خوشبختانه اصلا آبکی نیستند و کاملا هوشمندانه طراحی شدند. هیچ خبری هم از مکا نیستش.
یکی دیگه از بخشها اصلی انیمه، مسائل سیاسی هست و این مسائل سیاسی جزئیات زیادی دارند. داستان در مورد نبرد ساده‌ی بین خیر و شر نیست. سوالات جالبی توی خلال داستان مطرح می‌شه: سوالاتی مثل اینکه آیا همیشه دموکراسی در مقایسه با دیکتاتوری گزینه بهتریه؟ آیا خواست مردم همیشه بهترین نتیجه رو در پی داره؟ آیا باید برای رسیدن به هدف باید هر کاری انجام داد؟ به خاطر همین هم سرِ خوندن دیالوگ‌ها باید حوصله داشته باشی. داستان وقتی به مسائل سیاسی می‌رسه، چندان سر راست نیست. ضمن اینکه زیرنویس هم تا جایی که من می‌دونم نشده. قبلا حدود بیست قسمتش زیرنویس شده بود که متاسفانه کیفیت چندان خوبی هم به نظرم نداشتن.
در مورد سری جدید می‌گن که اقتباس پرجزئیات‌تری هست، ولی من ندیدم و خوب، نمرات کمتری هم گرفته. فقط دلیل کم بودن نمراتش هر چی که هست، مربوط به انحراف از سورس اصلی داستان نیست.
با این اوصاف پس به نظر میاد خوشم خواهد آمد ازش! :D
سری جدیدش هم شکر خدا در حال زیرنویس هست، خوبه خوبه...:D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
پست چند روز پیش هست ولی... One Outs گزینه خوبیه:D
بعدا بیشتر فکر کنم شاید چیزی یادم اومد...ولی فعلا چند صفحه اخیر همش بحث ورزشی بود فعلا این تو ذهنمه! + خودمم اومده بودم در مورد یه انیمه ورزشی بگم:))

---

Diamond no Ace
چقدر این مسابقه اخیر حال داد! واقعا همه جوره چسبید:x

در مورد این انیمه...به نظرم از یه جهاتی بهترین انیمه ورزشیه! مخصوصا بین کارهای تیمی:D
معمولا توی کارهای ورزشی یه تیم درپیت وجود داره که در حال منحل شدنه، دوتا نابغه وارد میشن ، تو همون سال قبل از خداحافظی سال سومی های خفن و باحال به بالاترین درجات میرسن و ...
اول اینکه اینجور نیست اینجا:p تیم از قبلشم تا حد زیادی تیم بزرگیه:D درسته با اضافه شدن سال اولی ها خون جدیدی به تیم داده میشه، ولی بازم همه کاره نیستن:D

جدای از این، تلاش و جنگ با چنگ و دندون برای گرفتن یک شماره تو تیم اصلی و یا بازیکن ثابت شدن و ... رو داریم! تمرینات هر روزه و ...

کلا به نظرم خیلی انیمه ورزشی کاملیه! شاید هیجان کاری مثل کوروکو نو بسکت رو نداشته باشه:-" (با دوستان موافقم آخراش داشتن با دراگون بال رقابت میکردن، ولی بازم ورزشی میدونمش:D ) ولی به اندازه کافی خفن هست!

و همینطور به نظرم بهترین آرک نابودی شخصیت اصلی رو داشتیم :-" خیلی اون بخش رو دوست داشتم و به نظرم نه ناروتو و نه وان پیس و نه هیچ کار دیگه ای اون احساس رو توی موارد مشابه بهم نداده بود!

به هر حال....لذت میبریم:D

در پورد این انیمه بسکتبالی که این فصل داره پخش میشه...گفتید زیرنویس نشده؟ :| ای لعنت:| (من هنوز درست حسابی استارت انیمه های فصل رو نزدم:-" )
---

---

فصل سوم سایکو پس هم که داریم... شحصیت اصلیش قراره اون دخترکه خل و چل رو اعصاب باشه؟ :)) اینا چرا هرچی میرن جلو بدترین کاراکتر رو برای شخصیت اصلی انتخاب میکنند؟ نمیدونم این فصل به کجا ختم میشه، ولی با این دست فرمون خدا به داد شخصیت اصلی فصل چهارم برسه:)) طرف یحتمل با شیرو و سیبر میخواد رقابت کنه تو فصل چهارم:p

ولی به طور خلاصه امیدی بهش ندارم... اما باز میبینمش...متاسفانه:|

دارم خواب میبینم؟یکی تو این صفحه هم از one outs , Diamond no Ace و گل سر سبد Legend of the Galatic Heroes حرف میزنه؟:((چقدر منتظر این روز بودم:((
دقیقا برای اولین بار تو عمرم با Akiba@ هم نظرم (باز فکر میکنم که خواب میبینم) و با تک تک کلمه هاش در مورد Diamond no Ace موافقم!:D جدا بعضی انیمه های خیلی درحقشون جفا شده!یکیش همین Diamond no Ace اون یکی هم Legend of the Galatic Heroes!
در مورد سری جدید Legend of the Galatic Heroes اینطوری بگم تفاوت این سری با سری قدیمی در حد وگرافیک و یه چنتا صحنه هست اینطوری بگم که انگار اومدن ۳ نسخه star wras ریمیک کردن و به داستان اینا دست نزدن(گرافیک‌ سری جدید انصافا عالی روش خوب کار کردن و خیلی با جزئیات هست جنگ هاش و....)
به نظرم حتما حتما بببین اینو!به قول دوس بالا این اینمه فقط در مورد جنگ‌و...‌نیست توش مسائل سیاسی و اجتماعی جامعه و... هم بررسی میشه و نحوه برخورد حکومت ها و... خلاصه انیمه عالی هست از همین الا برو ۱۲ قسمت فصل اول ببین بعد بعد ادامه این فصل....

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
نمیدونم چون تازه دیدمش جوگیرم یا واقعا اینطوره؛ سایلنت وویس بهترین انیمیشن عمرم بود :| زیادی تت تاثیر قرار گرفتم
کیو انی بجز Silent voice دیگه چیاش خیلی خوبه؟
با ذکر اینکه اصن شونن طور نباشه و سریال هم نباشه فقط مانگا و فیلم معرفی کنید

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
260
نام
آرش
نمیدونم چون تازه دیدمش جوگیرم یا واقعا اینطوره؛ سایلنت وویس بهترین انیمیشن عمرم بود :| زیادی تت تاثیر قرار گرفتم
زیاد شناخت ندارم رو استودیوها و دوستان بهتر می‌تونن کمک کنن، ولی KyoAni تا جایی که می‌دونم سینمایی‌هاش بیشترشون برای انیمه‌های سریالیش و مرتبط با اون‌ها ساخته شدن و الانم حضور ذهن ندارم انیمه‌ی سینمایی مستقل ازش. سریالی گفتین نمی‌خواین ولی Violet Evergarden رو دیدین؟ اگه نه که حتما ببینید.

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
من نفهمیدم سوالت رو :D الان مانگایی می‌خوای که توی حال و هوایِ a silent voice باشه؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این لیست بقیه انیمه های ka:
Kyoto Animation - Anime Producer - MyAnimeList.net
+
این 2 تا انیمه سریالی هستن ولی دیدنشون به شدت پیشنهاد میشه:
your lie in april
sangatsu no lion

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

کیو انی ؟ شونن ؟؟

انیمه کیوتو انیمیشن بر یه اساس بیشتر نیستن ، احساسی یا به قول فرنگیا emotional

این احساسی هم به دو دسته بیشتر تقصیم نمیشه ، یا آنقدر میخندوننت که خفه شی ، یا آنقدر میگریوننت که کور شی!

بهترین ساخته خنده دار کیوتو k-on ه با اختلاف (یادش بخیر ۲۰۱۰ اصلا ژاپن رو فتح کرده بود ، بخوام یه مثل بزنم اصلا از حال محتوی و کیفیت مثال خوبی نیست ولی از نظر تاثیر روی جامعه دقیقا تاثیرش مثل شب های برره تو ایران بود , من تمام اخبار و اونت هاش رو دنبال میکردم , واقعا جوی رو که ایجاد کرده بود فقط شاید گاندام فراترش رفته بود)

تو بخش انیمه های گریه آورم که violet evergarden
البته کلاناد بیشتر میگریونه ، ولی خوب کیفیت وایولت بیشتره!

انیمه های کیو انی جز must see before you die هستن تعجب میکنم اینجا کسی دنبال نمیکنه!! این لیستی که میگم رو ببینی پشیمون نمیشی

براساس رنک نیست هر چی زود تر یادم اومد نوشتم

۱- k-on هر دو فصل با فیلمش
۲- violet evergarden
3- nichijo
4- hyouka
۵- clannad after story (فصل اول تعریفی نداره، ولی برای فهمیدن داستان فصل دوم مجبوری ببینی)
6- kobayashi san dragon maid
7- hibike! Euphonium

دو تا انیمه اکشن هم داره فقط که حتما باید ببینی
1- full metal panic فصل اول و دوم عالیه ، فصل سوم رو ندیدی چیزی رو از دست ندادی (anime metal gear solid)
2- kyoukai no kanata

دو تا guilty pleasure هم هست که اکثریت استقبال نکردن ولی من به شدت خوشم اومد !

Amagami brilliant park (کارگردانش کشته شد)
Tamako market , یه فیلم خیلی خوبم داره!

برای دیدن باقیه کارهای کیوتو مثل لاکی استار و هاروهی سوزومیا ، باید خیلی حوصله و صبر داشته باشی ! لاکی استار باید خیلی با ژاپن آشنا باشی تا اصلا بفهمی دارن راجع به چی حرف میزنن!

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کیو انی ؟ شونن ؟؟

انیمه کیوتو انیمیشن بر یه اساس بیشتر نیستن ، احساسی یا به قول فرنگیا emotional

این احساسی هم به دو دسته بیشتر تقصیم نمیشه ، یا آنقدر میخندوننت که خفه شی ، یا آنقدر میگریوننت که کور شی!

بهترین ساخته خنده دار کیوتو k-on ه با اختلاف (یادش بخیر من ۲۰۱۰ اصلا ژاپن رو فتح کرده بود ، بخوام یه مثل بزنم اصلا از حال محتوی و کیفیت مثال خوبی نیست ولی از نظر تاثیر روی جامعه دقیقا تاثیرش مثل شب های برره تو ایران بود , من تمام اخبار و اونت هاش رو دنبال میکردم , واقعا جوی رو که ایجاد کرده بود فقط شاید گاندام فراترش رفته بود)

تو بخش انیمه های گریه آورم که violet evergarden
البته کلاناد بیشتر میگریونه ، ولی خوب کیفیت وایولت بیشتره!

انیمه های کیو انی جز must see before you die هستن تعجب میکنم اینجا کسی دنبال نمیکنه!! این لیستی که میگم رو ببینی پشیمون نمیشی

براساس رنک نیست هر چی زود تر یادم اومد نوشتم

۱- k-on هر دو فصل با فیلمش
۲- violet evergarden
3- nichijo
4- hyouka
۵- clannad after story (فصل اول تعریفی نداره، ولی برای فهمیدن داستان فصل دوم مجبوری ببینی)
6- kobayashi san dragon maid
7- hibike! Euphonium

دو تا انیمه اکشن هم داره فقط که حتما باید ببینی
1- full metal panic فصل اول و دوم عالیه ، فصل سوم رو ندیدی چیزی رو از دست ندادی (anime metal gear solid)
2- kyoukai no kanata

دو تا guilty pleasure هم هست که اکثریت استقبال نکردن ولی من به شدت خوشم اومد !

Amagami brilliant park (کارگردانش کشته شد)
Tamako market , یه فیلم خیلی خوبم داره!

برای دیدن باقیه کارهای کیوتو مثل لاکی استار و هارونی سوزومیا ، باید خیلی حوصله و صبر داشته باشی ! لاکی استار باید خیلی با ژاپن آشنا باشی تا اصلا بفهمی دارن راجع به چی حرف میزنن!

و هممون جوری رفتار می کنیم که Musaigen no Phantom World وجود خارجی نداشته :D

120077

چون اصن... چرا به خودتون زحمت می دید همچین چیزی رو به یاد بیارید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر